ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 iKon ShaveCraft Tech Head

Перейти донизу 
+3
Mikola
razorsedge
Ruslan
7 користувачів
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

iKon ShaveCraft Tech Head  Empty
ПовідомленняТема: iKon ShaveCraft Tech Head    iKon ShaveCraft Tech Head  EmptyПт 10 Серп 2018, 14:57

iKon ShaveCraft Tech Head от компании ikonrazors США
Благодарю комрада  razorsedge за представленную для тестирования бритву.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Голова iKon ShaveCraft Tech с закрытым типом гребенки выполнена из авиационного алюминия.
Качество изготовления на очень высоком уровне, никаких заусенцев, царапин и тому подобного. Поверхность сатинирована, тактильно приятная.
Чтобы иметь возможность побриться  :)  прикрутил к голове  ручку из нержавеющей стали Razorock Mission Stainless Steel.
Ручка Razorock подошла без проблем.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Станок классический трех составной. На гарде мелкие насечки. Голова в разобранном виде выглядит так:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

На нижней стороне плиты что-то написано :)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Характеристики:

Длина головы -        43 мм.
Ширина головы -     23 мм.
Толщина головы -    7 мм.
Масса головы -        24 гр.

Ну, раз уж прикрутил ручку, тогда напишу и ее параметры

Ручка Razorock Mission Stainless Steel
Длина ручки -          91 мм.
Диаметр ручки -      12.5 мм
Масса ручки -          68 гр.

То, что понравилось сразу - станок красивый. Так как я описываю свои впечатления, то для меня он красивый :D
Вот насколько он красивый, настолько он и злющий (опять же по моим впечатлениям).

Заранее оговорюсь. Описываю свое отношение к этому станку, строго личное отношение. Не хочу, чтобы кто-то прочитал этот обзор и сделал неправильные выводы. Это ветшейвинг, детка, здесь все индивидуально :twisted: .

Хорошо, продолжим.
Станок злой, злее Muhle R41. Если Мельницей я уже могу махать как мельницей, то с iKonом так не получится.
Гляньте сюда:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Обратите внимание на положение лезвия в станке.
Кстати, крышка садится на плиту по направляющим не в притирку, а с некоторым люфтом. Но при установке лезвия нет никаких перекосов.
Лезвие самостоятельно становится правильно, поправлять не нужно.

Не детская позиция лезвия в станке похожа на таковую в Muhle R41, поэтому сразу я не обос не испугался :roll:
Но и не понесся в бой с шашкой наголо, все же понимание имею, да и уважение к "зубастикам" тоже.
Сносит iKon уверенно, без пропусков и без поблажек, придраться к качеству съема щетины сложно. Немного подсносит и эпидермис, но не критично. Сказать, что у меня после бритья лицо горело, так нет :evil: . Десять - двадцать минут - не считается lol .
Но вот порезался в двух местах хорошо. Притом когда проходил по росту волос. На бритву не давил от слова "совсем". Учитывал даже фактор тяжелой ручки, но не уберегся. Кровь останавливал (уже после того как побрился) довольно продолжительное время.
Сделал еще проход поперек роста, а вот против роста прошелся чуть-чуть, можно сказать, что на пол шишечки, так, слегка причесал :D
Второе и третье бритье с каждым разом проходило все лучше, по нарастающей, но расслабить булки не получилось.  :evil:
Да это и понятно, станок компромиссов не любит. Уверен, что к взаимопониманию в итоге мы бы пришли,к большему или меньшему не важно, но пришли бы. Только вот принесло бы это комфорт в мое бритье - не уверен. Есть опыт общения с 41 головой, с которой не расслабишься и не будешь думать о чем-нибудь отвлеченном, пока ведешь станком по коже. А тут iKon - R41 в квадрате.

Но есть и положительные для меня моменты.
Станок бреет очень очень чисто. Очень маневренная голова, что называется, мой размерчик.
Во всех труднодоступных местах ( ну не во всех, конечно, а только на лице) отрабатывает на Ура. Под носом - великолепно, очень понравилось.

Подводя итоги:

Со станком мы не подружились, а жаль, он мне понравился и внешне и качеством изготовления.
Расслабиться во время бритья и ощутить iKon как друга возможно не позволило ограниченное время общения,
а возможно это просто не мой вариант.
В любом случае, ни советовать, ни отговаривать от него не буду. Это мои впечатления, возможно ошибочные и я не хочу у потенциального пользователя формировать определенное предубеждение.

Станок тестировался с лезвиями Gillette Platinum, Personna Platinum и Sputnik Teflon.
Мыло: Barburys, Proraso white и Just a Hobby barbershop scent.
Этот станок на сайте производителя.


Останній раз редагувалося: Ruslan (Нд 12 Лют 2023, 10:22), всього регувалося 2 раз(-и)

Alsko та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

iKon ShaveCraft Tech Head  Empty
ПовідомленняТема: Re: iKon ShaveCraft Tech Head    iKon ShaveCraft Tech Head  EmptyПт 10 Серп 2018, 22:08

Спасибо за обзор! Как всегда, очень информативно и красиво написано.
У меня впечатления в целом практически те же. С R41 была любовь с первого взгляда, и от iKon я ждал +- чего-то похожего, только по-другому. Как же я ошибался :)
Скажем так, такого ощущения лезвия на коже я еще нигде не встречал и в тот самый момент мне стало по-настойщему страшно. Но покупке не жалею, станок выбривает очень чисто.
Повернутися до початку Перейти донизу
Mikola
Бувалий
Бувалий
Mikola


Повідомлень : 203
Репутація : 525
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 51

iKon ShaveCraft Tech Head  Empty
ПовідомленняТема: Re: iKon ShaveCraft Tech Head    iKon ShaveCraft Tech Head  EmptyПт 10 Серп 2018, 23:12

Большое Спасибо за обзор!
Эх! Где же вы станок этот покупали!? Пол года уже ищу его. 41 голова мне кажется хорошим станком, агрессивный, но совершенно не травматичный. Хочется более агрессивный попробовать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



iKon ShaveCraft Tech Head  Empty
ПовідомленняТема: Re: iKon ShaveCraft Tech Head    iKon ShaveCraft Tech Head  EmptyСб 11 Серп 2018, 00:19

Mikola пише:
Большое Спасибо за обзор!
Эх! Где же вы станок этот покупали!? Пол года уже ищу его. 41 голова мне кажется хорошим станком, агрессивный, но совершенно не травматичный. Хочется более агрессивный попробовать.

На этом форуме он покупал.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

iKon ShaveCraft Tech Head  Empty
ПовідомленняТема: Re: iKon ShaveCraft Tech Head    iKon ShaveCraft Tech Head  EmptyСб 11 Серп 2018, 08:24

razorsedge пише:

Скажем так, такого ощущения лезвия на коже я еще нигде не встречал
Абсолютно в точку. А я все не мог понять, что меня еще зацепило, что-то крутится на грани понимания, а оформиться понятной мыслью не выходит. Точно, острое ощущение лезвия на коже. Бинго.
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

iKon ShaveCraft Tech Head  Empty
ПовідомленняТема: Re: iKon ShaveCraft Tech Head    iKon ShaveCraft Tech Head  EmptyЧт 18 Черв 2020, 18:18

Додам до огляду вражень бо маю чудову можливість - мабуть я один із кількох людей в Україні (чи в темі КВБ взагалі :) ) хто має обидві версії цього чудового станка - оригінальну Ikon Shavecraft 104 Tech (2015) та нову Ikon Tek (2020), тому ділюсь з вами рідкою можливістю порівняти їх.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Колись дуже повезло на цьому форумі натрапити на оригінальну голову Ikon Shavecraft 104 Tech, (шкода без ручки, використовую синю титанову від українського майстра) посівшого славу найагресивнішого DE станка в світі, та започаткувавшому моє захоплення агресивними станками. Невдовзі цей станок зняли з виробництва, запаси швидко щезли із поличок дистриб'юторів, та ніяких новин щодо майбутнього Ikon Tech не було. Власник Ikon на мій запит не відповів.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Tek 2020 з'явилась так само раптово, як і щезла Tech 2015. Відмінність у назві можна пов'язати із тим, що багато користувачів очікували м'яку та комфортну голову по аналогії Gillette Tech, а на справді їх очікував великий сюрприз :). Також, мабуть, із потенійних прав на термін "Tech", тому Ikon викрутились подібною назвою Tek - на слух вони ідентичні.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Перші відмінності одразу явні прямо із дуже скромного пакування - в комплекті Tek 2020 матова ручка Bulldog сріблястого кольору дуже схожа на таку в мому поточному станку №1 - Rockwell 6S (на фото темно-сіра):

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Знизу нанесений лазером логотип виробника. Ручка трошки важча за Роквелівську, матова поверхня досить слизька якщо взяти її лагідно, але якщо "вгризтись" в накатку тоді хват надійніший. Одним словом - не дуже сподобалась, Роквелівська менш слизька хоча теж із слизьких. Наіщо роблять такі згладжування накатки на ручках я не зрозумію. Також ручка Ikon на основі трішки випукла - сама по собі стоїть але хитається, коли Роквел стоїть рівно.


Останній раз редагувалося: razorsedge (Чт 18 Черв 2020, 18:20), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

iKon ShaveCraft Tech Head  Empty
ПовідомленняТема: Re: iKon ShaveCraft Tech Head    iKon ShaveCraft Tech Head  EmptyЧт 18 Черв 2020, 18:20

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Я звик до файного балансу легкої алюмінієвої голови та неважкої титанової ручки, але баланс із комплектною Bulldog і на диво виявився комфортним для мене - більше ваги з боку ручки дає менше шансів натиску на агресивну голову.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Друга відмінність - Геометрія та якість виконання голови. Tech 2015 зроблена дуже акуратно, всі лінії прямі, деталі рівненькі  - видно що зроблено на ЧПУ. Єдиний невеликий дефект - на верхній плиті з одного боку виглядає ніби як скол, чисто естетична придирка. Скол в куточку - моя провина, але на гоління не впливає.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

На нижній плиті присутня ще стара назва виробника (shavecraft.com). Tek 2020 ніби така сама, але лінії менш прямі, якісь пухленькі заокруглення в прямих місцях. Сколу збоку нема, хоч то добре. Назва виробника відсутня.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Tech 2015 на верхній кришці на різьбі має діляночку де анодовання відсутнє - був дуже здивований побачити таке саме у  версії 2020 року.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Другим моментом є ширина отворів під колоночки на верхній кришці. Tech 2015 має замітний але несильний люфт, може до півміліметру.

До контрасту, у Tek 2020 штирьки розташовані в отворах вільно, люфт в районі міліметру. Якщо взятись за різьбу та потрясти, добре чути як кришка дзинчить та їздить туди-сюди :)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

На цьому фото добре видно, як на гарді з внутрішнього боку отвору піновідводу є незакруглені краї - такого в оригіналі не було. Не сильно важливо але неприємно.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Пробував різні комбінації - няжня2020+верхня2015, нижня2015+верхня2020 та оригінали - найгірший результат в 2020 що пдітверджує менші толерантності у виготовленні.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

В принципі з лезом та закрученою ручкою все стає рівно і без перекосів - але такі вільності в геометрії це ще не рівень китаю але десь дуже близько.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Третій момент - "пила" на гарді. Оригінал має досить глибокі вирізи на гарді нижньої плити, які простираються аж до краю, таким чином формуючи невелику "пилку". Ця пилка сильно відчувається шкірою обличчя під час гоління, відчуття ніби граблями вспахуєш землю - таке мав лише із Ikon Tech (2015). "Граблі" були своєрідним інструментом фідбеку, бо одразу було зрозуміло чи не засильно давиш станком на шкіру, що неприпустимо із таким агресивним монстром. Після гоління залишається відчуття легкого пілингу шкіри, ніби порав землю на селі :)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Tek 2020 позбулася цієї пилки що було для мене дуже непривичним та неочікуваним, бо на мій погляд це була свого роду фішка моделі. Я переживав що відсутність "тренувальних коліс" у вигляді пилки може призвести до порізів або подразнень, але після гоління зрозумів що без неї мені справді було комфортніше голитись, тому на мою думку це все ж таки покращення.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

В решті обидва станки голять ідентично, крім відсутності "пилки" -  жодних відмінностей. Вілит леза однаково страшнючий, кут - тупий, пілінг добрячий. Але товариство, настільки чисто мене не виголював дожен станок!

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Вже 2 роки голюсь Ikon Tech вперемішку з іншими, за той час мав лише один поріз (але глибокий). Ikon Tech не дасть розслабитись сильним відчуттям леза на шкірі, прямо як в шаветці але з правильно поставленим кутом, і так чи інакше привчить до "не давити". Навіть якщо думали що набили руку і не давите, виявиться що виявляється що можна ще менше давити :). Не хвастаюсь, але в мене після голінням Ikon Tech жодного разу не було подразнень - бо вона не дасть їм з'явитись а одразу проль'є кров. :)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

В нагороду за терпіння ви дістаните найчистіший результат який може дати DE бритва. Ані R41 ані Blackbird мене так не виголювали. Так мабуть це надлишково, і я цілком задоволений 6 плитою на Rockwell 6S, та й вона дозволяє махати і голитись на автопілоті. Але лише Ikon Tech мене цілком погружає в процесс гоління -  тотальна концентрація - і дає такі "гострі" відчуття.

Тому в мене це є перша та єдина бритва, яку я згодом не тільки не продав, а ще і купив запасний екземпляр :)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Хто бажає чогось агресивного та ефективного, або випробувати свої межі, або протсо нових відчуттів - щиро раджу, на офф. сайті зараз дії знижка.

Mikola та Валентинович Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caballero
Бувалий
Бувалий
Caballero


Повідомлень : 163
Репутація : 20
Дата реєстрації : 14.03.2020
Звідки : Київ

iKon ShaveCraft Tech Head  Empty
ПовідомленняТема: Re: iKon ShaveCraft Tech Head    iKon ShaveCraft Tech Head  EmptyЧт 18 Черв 2020, 18:48

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], спасибо за обзор(сделали как и обещали). Вот думаю, есть ли смысл её брать. На данный момент пользуюсь шаветкой и доволен на 100%, как качеством бритья, так и самим процессом. Но в плане удобства, все равно Т-шка выигрывает (может быть с опытом буду махать шаветкой как итальянский барбер, но это совсем другая история :D ). Что можете сказать по этому поводу?
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

iKon ShaveCraft Tech Head  Empty
ПовідомленняТема: Re: iKon ShaveCraft Tech Head    iKon ShaveCraft Tech Head  EmptyЧт 18 Черв 2020, 19:17

Це без переменшень унікальний станок через свою нішу, і свої авдиторію має, але не скажу що річ для всіх.
Я б мабуть залишився на тому що на 100% влаштовує, а такі речі хіба брав на пробу (як я зараз і роблю) - раптом щось більше сподобається!
Повернутися до початку Перейти донизу
Peshek
Бувалий
Бувалий
Peshek


Повідомлень : 373
Репутація : 401
Дата реєстрації : 03.07.2018
Звідки : м. Івано-Франківськ (м. Станиславів)

iKon ShaveCraft Tech Head  Empty
ПовідомленняТема: Re: iKon ShaveCraft Tech Head    iKon ShaveCraft Tech Head  EmptyЧт 18 Черв 2020, 19:26

razorsedge, як завжди суперовий, цікавий огляд зі слайдами. Плюси в карму.
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

iKon ShaveCraft Tech Head  Empty
ПовідомленняТема: Re: iKon ShaveCraft Tech Head    iKon ShaveCraft Tech Head  EmptyЧт 28 Лип 2022, 23:49

R41 нервово в куточку палить бамбук. Таке враження, що ведеш по шкірі тільки лезом, без станка.

Peshek Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
iKon ShaveCraft Tech Head
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» MAGGARD RAZORS SLANT HEAD.
» Звірюка - Yaqi Beast Open Comb Safety Razor Head SRH-13
» Gillette tech, England
» Gillette flat bottom Tech (England)
»  Бритвенный станок iKon OSS.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: