ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Аллергия на средства до/для/после бритья

Перейти донизу 
+3
xxtoyxx
amadeus
Стас
7 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 19:48

amadeus пише:
склад мила як хімічна лабораторія

Если будет интересно, я обзорчик то снял, в понедельник, выложу наверно на следующей недели, но могу сказать одно, после выключения камеры в больницу я поехал))))
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 19:52

amadeus пише:
ок) надіюся що нічого серйозного?!
Живой остался, но больше наверно тестить не буду (в наличии еще два мыла), отдам владельцу)))
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 19:58

amadeus пише:
надіюся не в ту лікарню де працює Моя Цірюльня Be a man. Shave like a man?))))))))))
не, спасибо к Саше я лучше в гости ))))

amadeus пише:
Я зараз користуюся провіреними продуктами, бо алергік....

Я в общем-то не алергик, но теперь буду крайне осторожен
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
xxtoyxx
Постоялець
Постоялець
xxtoyxx


Повідомлень : 578
Репутація : 758
Дата реєстрації : 04.11.2017
Звідки : Нікополь

Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 20:18

amadeus пише:
знаю, це тема Трюфіта, але мило Табак мене ніколи не підводило, незважаючи на те, що і там складки є не зовсім натюрель))) Можна сказати мило для гоління всіх часів і народів))))
Так з массмаркетом і купою "сумнівної" хімії, наприклад, в мене проблем значно менше, ніж в натуральних артизанів. Може, у Вас так само?

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Truefitt and Hill 1805   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 20:25

xxtoyxx пише:
amadeus пише:
знаю, це тема Трюфіта, але мило Табак мене ніколи не підводило, незважаючи на те, що і там складки є не зовсім натюрель))) Можна сказати мило для гоління всіх часів і народів))))
Так з массмаркетом і купою "сумнівної" хімії, наприклад, в мене проблем значно менше, ніж в натуральних артизанів. Може, у Вас так само?

Отправлено через Topic'it

Аллергия - это реакция на определенные вещества, по большему счету, не зависящая от степени натуральности.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
xxtoyxx
Постоялець
Постоялець
xxtoyxx


Повідомлень : 578
Репутація : 758
Дата реєстрації : 04.11.2017
Звідки : Нікополь

Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 20:29

Я уже долго не могу угадать, на что она будет завтра, потому, слово "определенные" работает не всегда. Вот на это мыло и крем точно нет никакой негативной реакции :)

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Truefitt and Hill 1805   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 20:34

xxtoyxx пише:
Я уже долго не могу угадать, на что она будет завтра, потому, слово "определенные" работает не всегда. Вот на это мыло и крем точно нет никакой негативной реакции [smiley]https://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_smile.gif[/smiley]

Отправлено через Topic'it

"Определенные" работает всегда, но при условии, что их смогли определить.

Возможно, надо определять, а не угадывать.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 20:40

Аллергия может быть не только на химию. На цитрусовые, на клубнику, даже на солнечные лучи. Больше зависит от организма конкретного человека. Я так же читал на английском сайте, что у одного из пользователей были проблемы с кремом ТиХ индийский лайм, Но я увкрен, что очередной клиент, выйдя из парикмахерской в Лондоне с лицом погожим на задницу бабуина, заплатив за это 50 фунтов, вряд ли откажется от предъявления претензии.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 20:48

Alex пише:
Аллергия может быть не только на химию. На цитрусовые, на клубнику, даже на солнечные лучи. Больше зависит от организма конкретного человека. Я так же читал на английском сайте, что у одного из пользователей были проблемы с кремом ТиХ индийский лайм, Но я увкрен, что очередной клиент, выйдя из парикмахерской в Лондоне с лицом погожим на задницу бабуина, заплатив за это 50 фунтов, вряд ли откажется от предъявления претензии.

Alex, я очень ценю, что Вы "неравнодушный человек", возможно, даже, "по зову сердца".

Но.
Неужели Вы думаете, что некто вышедший из некого барбершопа в неком Лондоне - это так важно?

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1213
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 21:13

аллергия может быть на "определенные" вещества в "определенном" объеме

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 21:19

Изотовец пише:
аллергия может быть на "определенные" вещества в "определенном" объеме

Верно.
Но первичными являются вещества.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 22:15

amadeus пише:
Часто артізани, це люди без освіти, просто начиталися літератури і вирішили замутити бізнес, а ми потім лікуємо нашу шкіру))) Але і хімічний крем не хочеться класти на себе))) ...........безвихідь.....

Speick Men Active Rasiercreme
Повернутися до початку Перейти донизу
xxtoyxx
Постоялець
Постоялець
xxtoyxx


Повідомлень : 578
Репутація : 758
Дата реєстрації : 04.11.2017
Звідки : Нікополь

Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 22:23

Roman313 пише:
amadeus пише:
Часто артізани, це люди без освіти, просто начиталися літератури і вирішили замутити бізнес, а ми потім лікуємо нашу шкіру))) Але і хімічний крем не хочеться класти на себе))) ...........безвихідь.....

Speick Men Active Rasiercreme

Знайомтеся, Роман, менеджер з продажу продуктів Speick :)

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1213
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 22:27

xxtoyxx пише:
Roman313 пише:
amadeus пише:
Часто артізани, це люди без освіти, просто начиталися літератури і вирішили замутити бізнес, а ми потім лікуємо нашу шкіру))) Але і хімічний крем не хочеться класти на себе))) ...........безвихідь.....

Speick Men Active Rasiercreme

Знайомтеся, Роман, менеджер з продажу продуктів Speick :)

Отправлено через Topic'it

він учора ще Musgo Real рекламував :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 22:34

А от і не вгадали, обидвоє причому Аллергия на средства до/для/после бритья 3202928208 Аллергия на средства до/для/после бритья 3202928208 Аллергия на средства до/для/после бритья 3202928208
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 22:41

amadeus пише:
Роман, у мене на крем Шпейк, була алергія, печіння і почервоніння, на стік не було)))))

На синьо-червоний? Чи цей що я навів? на який крем була алергія?
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Аллергия на средства до/для/после бритья Empty
ПовідомленняТема: Re: Аллергия на средства до/для/после бритья   Аллергия на средства до/для/после бритья EmptyПт 22 Черв 2018 - 22:52

amadeus пише:
І той і той, на Актів, ще більше і на лосьйон Актів, а класичний лосьйон ідеальний для моєї шкіри))) от такі пиріжки))))

Ну гіпоалергенніший за Speick є хіба що цей Taylor Of Old Bond Street Jermyn Street .
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Аллергия на средства до/для/после бритья
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
 Схожі теми
-
» Нежировые средства для бритья.
» Средства для бритья с наилучшим скольжением/пост скольжением
» Проблема после бритья
» Топ 5 средств после бритья
» Лосьоны после бритья WSP

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: