Перший Український Бритвений Форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Mike's Natural Shaving Soap - Barber Shop

Перейти вниз 
АвторСообщение
Roman313
Постоялец
Постоялец

Дата регистрации : 2017-11-20

СообщениеТема: Mike's Natural Shaving Soap - Barber Shop   Вт 21 Ноя 2017 - 0:12

Отримав сьогодні посилку від ItalianBarber, основна мета була заказати RazoRock Wunderbar Slant Razor, але попри те замовив ще два мила для гоління RazoRock "What the Puck?!" Shaving Soap - Blue Barbershop(давно зрозумів що своєю якістю мила RazoRock мені не пасують але тут зачепило позиціювання його по аромату з синім флойдом) та Mike's Natural Shaving Soap - Barber Shop. Якщо перше я думаю піде на продажу відразу

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

то друге варте уваги

Мило Mike's Natural Shaving Soap - Barber Shop за всіма показниками спрацювало на відмінно, однозначно вартує своїх грошей, в мене проблемна шкіра обличчя і не так просто повірте вгодити з милом тут же все на відмінно.
Єдиний момент що воно повністю ідентичне і по запаху і по всіх властивостях до мила Shannon's Soaps Barbershop:

яке я заказував на сайті Timeless разом з бритвою Timeless Razor Bronze, не думав що такі імениті виробники копіюють одне одного чи роблять продукцію один для одного або я чогось не знаю... confused

ПС: на рахунок бритви Wunderbar ну от не дотягує вона по якості виготовлення до своєї ціни(130$) - ручка, різьба на ручці та верхній кришці, якість накручування китайська і все тут. Хоч сама нижня плита і верхня кришка ідеальні як і гоління вцілому цим станком, але це тема іншого розділу... Very Happy

Последний раз редактировалось: Roman313 (Вт 21 Ноя 2017 - 20:38), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль Online
Just a Hobby
Admin

Дата регистрации : 2017-10-17

СообщениеТема: Re: Mike's Natural Shaving Soap - Barber Shop   Вт 21 Ноя 2017 - 7:46

Сколько обошлась доставка и как быстро приехала?

Sent from Topic'it App
Посмотреть профиль http://www.shaveua.com
Roman313
Постоялец
Постоялец

Дата регистрации : 2017-11-20

СообщениеТема: Re: Mike's Natural Shaving Soap - Barber Shop   Вт 21 Ноя 2017 - 11:19

Доставка коштувала $34,99
Отримав за 14 днів з моменту відправлення
З моменту заказу днів 4 тривала переписка на рахунок того що вони мають проблеми з українськими банківським картками на предмет шахрайства і чи не можу я заплатити на пейпал а вони мені повернуть кошти на картку яку я вказав під час замовлення. Але після того як висловив їм своє "щире співчуття" що вони мали таку негативну практику по роботі з Україною заказ був відправлений Very Happy
Це однозначно не є той магазин де потрібно  заказувати ні по відношенню до клієнта ні по вартості доставки в Україну але Wunderbar є тільки там поки що Very Happy
Так що загалом 18 днів чекав я на посилку, хоч перші 4 дні пройшли швидко Shocked
Посмотреть профиль Online
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Mike's Natural Shaving Soap - Barber Shop   

Mike's Natural Shaving Soap - Barber Shop
Страница 1 из 1