ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)

Перейти донизу 
+15
Изотовец
Douglas
arsonist
BigRedCat
Дmитрий
Сэм
Сергій1979
Саша Кавун
турист
Moshul
amadeus
Моя Цірюльня
Farikhan
Стас
Ruslan
19 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyПн 20 Лист 2017 - 17:58

Вот она – та, с которой я прожил ¬лучшие  долгие годы своей жизни. Ох и кровушки она у меня попила (в прямом и переносном смысле). Это она приучила меня терпеть боль, стойко переносить порезы и раздражения. Периодически появляясь на людях с красным, припухшим лицом, я научился смирять свою гордыню.
Если бы не она, постоянно требующая от меня все новых и новых картриджей по цене кнопочного мобильника, я так бы и не научился откладывать  деньги на будущее.
Благодаря тебе на протяжении многих лет я ощущал  общность и родство с миллионами таких  же деб людей, как и я.
Спасибо тебе за то, что вынудила меня посмотреть на мир влажного бритья другими глазами. И они открылись.
Теперь я начинаю узнавать, что лезвий намного больше чем три и ,о Боже, их можно менять в любой момент.
Оказывается кроме баллона с пеной есть целый мир, который раскрывается нежностью и ароматами в каждом новом мыле или креме для бритья.
Спасибо тебе, что была в моей жизни. Спасибо, что все-таки из нее ушла.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

light75, Kitten911 та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyПн 20 Лист 2017 - 19:09

Подпишусь под каждым словом. Вот моя «красавица» валяется, не выкидываю храню как память 😜
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyПн 20 Лист 2017 - 20:21

Аналогично =)
Повернутися до початку Перейти донизу
Farikhan
Бувалий
Бувалий
Farikhan


Повідомлень : 302
Репутація : 200
Дата реєстрації : 13.11.2017
Звідки : Доброполье

Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyВт 21 Лист 2017 - 10:10

Gillette Fusion ProGlide Power только появилась и сразу была приобретена мною на смену Gillette Max3, Это был набор станок в оранжевом цвете, гель для бритья и гель после бритья, первое бритье и пою "хвалебные оды" Gillette Fusion ProGlide Power. Первым лезвием я побрился 50 раз, также перешел с пены на гель для бритья, тогда очень нравился. А дальше приобретение Gillette Fusion ProGlide Styler и приобретение кассет одна за другой, и каждая приобретенная новая кассета была дороже предыдущей, а качество все хуже, дошло что раз побрился, а второй раз либо брейся и терпи раздражение либо покупай новую кассету. Все хватит сказал я себе и приобрел т образный станок. Сейчас ищу свой "Дзен".
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyВт 21 Лист 2017 - 14:01

Ты на верном пути, товарищ!
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyСр 6 Груд 2017 - 8:55

Я полезных перспектив
Никогда не супротив.
Я готов клинком по шее
Поддержал бы коллектив.
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Гість
Гість
Anonymous



Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyСб 7 Квіт 2018 - 17:23

amadeus пише:
а я от задумався, Фізер(тільки вони мені зайшли) 5 шт. 54 грн, мені їх вистарчає на 3 тижні максимум, касета до Жіллет Сенсор Ексель, 35 грн., її вистарчає на місяць і от сиджу у роздумах)))

Еретик.
Подлежит сожжению.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Гість
Гість
Anonymous



Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyСб 7 Квіт 2018 - 17:56

amadeus пише:
Слухай, я в темі вологого гоління 9 років, тешкою голюся кожного дня. Людині властиво думати і робити висновки і яке б рішення вона не прийняла, це її право. Ну і тут адекватні люди спілкуються, може тобі на інший форум?)))

Английский юмор - очень сложный.

Кстати, одесский не намного проще.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Гість
Гість
Anonymous



Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyСб 7 Квіт 2018 - 18:24

Согласно археологическим находкам, первобытные люди брились (в том числе) и обсидианом.
А это прямой путь к попаданию на крючок вулкана.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Moshul
Бувалий
Бувалий
Moshul


Повідомлень : 102
Репутація : 69
Дата реєстрації : 25.12.2017
Вік : 48
Звідки : Первомайск

Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyСб 7 Квіт 2018 - 18:32

У меня, кстати, тоже один из фаворитов это станок из прошлого: Schick под вот такие кассеты [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
до сих пор пользуюсь ним с удовольствием иногда,
(если конечно не накануне праздника, тогда только тешка, так чтоб можно было позволить себе хотя бы 2 дня не беспокоиться о внешнем виде)
бреет отлично, о раздражении можно не беспокоиться совершенно, лезвия долгожители.

Если говорить только об экономии, то - да,
почему нет?
...а если еще разрешить себе оплачивать атмосферу :) легкий фетишизм, удовольствие от покупок, поиски нового... тогда - нет.

О крючках: то, что приносит удовольствие, всегда хочется повторить.
Повернутися до початку Перейти донизу
Moshul
Бувалий
Бувалий
Moshul


Повідомлень : 102
Репутація : 69
Дата реєстрації : 25.12.2017
Вік : 48
Звідки : Первомайск

Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyСб 7 Квіт 2018 - 18:38

о! кстати, если ними бриться ссекающими движениями, то ними можно комфортно бриться дольше, раза в полтора.
да вообще, начав бриться такими движениями (не скоблящими), мне показалось, что нормально бриться можно практически любыми лезвиями; практика это подтверждает.
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
турист
Бувалий
Бувалий
турист


Повідомлень : 223
Репутація : 99
Дата реєстрації : 16.12.2017

Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyНд 15 Квіт 2018 - 9:04

Классная функция Push-Clean для очистки промежутка между лезвиями. А в этом станке ее нет.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyНд 15 Квіт 2018 - 9:36

Мне она не нравилась. Когда я её купил - пожалел - Mach3 меня гораздо лучше брил. Под носом бриться - вообще адище! Ширина картриджа покрывала почти все "усы", волосам, которые ближе к носу доставалось меньше лезвий... Жуть! И как он любил быстро забиваться меж лезвий! А ещё был станок с дополнительным экстра-лезвием с обратной стороны картриджа! (Или это тот же фьюжн был?)
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Сергій1979
Новачок
Новачок
Сергій1979


Повідомлень : 23
Репутація : 4
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44
Звідки : Івано-Франківськ

Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyПн 9 Лип 2018 - 15:31

Коли голився Жителом Ексель, то помітив наступне. Купуєш станок, з ним дві касети в комплекті. Так ті касети супер-пупер гострі. А коли купуєш касети окремо, то якість значно гірша. І я маю на увазі не тільки те, що ними можна менше разів поголитись, а те, що вони взагалі значно тупіші, за касети, які ідуть в комплекті зі станком.
А ви таке теж помічали ?

Андрій-Бердичів Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyПн 9 Лип 2018 - 15:36

Сергій1979 пише:
Коли голився Жителом Ексель, то помітив наступне. Купуєш станок, з ним дві касети в комплекті. Так ті касети супер-пупер гострі. А коли купуєш касети окремо, то якість значно гірша. І я маю на увазі не тільки те, що ними можна менше разів поголитись, а те, що вони взагалі значно тупіші, за касети, які ідуть в комплекті зі станком.
А ви таке теж помічали ?
Абсолютно та же история. В супермаркете кассеты всегда качеством чуть похуже. Раз купил в интернете - вообще не смог побриться. Кассета дребезжала при включенной вибрации и дергала щетину.
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Сергій1979
Новачок
Новачок
Сергій1979


Повідомлень : 23
Репутація : 4
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44
Звідки : Івано-Франківськ

Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) Empty
ПовідомленняТема: Re: Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)   Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое) EmptyПн 9 Лип 2018 - 22:02

amadeus пише:
При голінні касетам, робив раніше помилку яку потім не робив із тешками, не готував шкіру і щетину перед голінням. Зараз роблю те, що і всі, помазок, мило(крем) і чудове гоління. Але голюся і тешками і опаскою))
Так Ви ж писали, що для Вас зараз "сенсор Ексель у фаворі". А тут пишете, що голитесь і тешками і опаскою....
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
 
Бритва Gillette Fusion ProGlide Power (лирическое)
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: КАСЕТНІ СТАНКИ :: Огляди касетних станків-
Перейти до: