ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Feather popular

Перейти донизу 
+14
KHSN
igor
alexzu37
Тарас Швець
Феникс
Vitgor
Boroda88
Изотовец
Sm1tty
trimmer
Roman313
Korvalan
BigRedCat
Денис К.
18 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Денис К.
Бувалий
Бувалий
Денис К.


Повідомлень : 498
Репутація : 103
Дата реєстрації : 08.11.2017

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyНд 17 Черв 2018 - 18:40

Скажу ,что я станком доволен поганяю его в течении месяца ещё с разными лезвиями.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Boroda88
Бувалий
Бувалий
Boroda88


Повідомлень : 274
Репутація : 152
Дата реєстрації : 03.02.2018
Вік : 39
Звідки : Україна, м. Харків

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyНд 17 Черв 2018 - 18:46

Sm1tty пише:

Дело не в угле атаки, а то что станок слишком мягкий, он сделан не под нашу щетину которая как стальная проволока, а под азиатскую, где пушок вместо щетины.

Сам не проверял  :D  но процитирую Будулая, так как сам он в эту тему врядли заглянет:
"то что у японцев тонкая борода - миф, толщина щетины у них превосходит европейскую где-то в 2 раза. Поэтому японские "Камисори" гораздо тверже европейских клинковых бритв"
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1588
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyНд 17 Черв 2018 - 19:27

Странность в то что выпуская острейшие лезвия, особенно для шаветок, у Паши Бруклин есть ролик на котором лезвие режет волос, японцы делают столь мягкие станки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Денис К.
Бувалий
Бувалий
Денис К.


Повідомлень : 498
Репутація : 103
Дата реєстрації : 08.11.2017

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyВт 19 Черв 2018 - 20:22

Бритва достойная.

KHSN та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1588
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyВт 19 Черв 2018 - 22:23

Денис К. пише:
Бритва достойная.

Насчет исполнения - это да, нравится держать в руках этот по японски совершенный механизм, скорее всего выполненный на годы юзания, нравится  наблюдать как открываются - закрываются створки, тактильные ощущения от японского качества непередаваемые.
Завидую тем кому Популяр подошел, для меня к сожалению это больше игрушка чем бритва.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 566
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyЧт 27 Груд 2018 - 13:27

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Feather Popular - один из первых моих "осознанных" станков. Заказывал на Ebay, из Японии ) Вначале совсем не впечатлил, даже огорчил.. Только после освоения Fatip Picolo и Gillette Sterling (современная индийская версия Tech - агрессивен, очень неплох) понял Popular. Сейчас периодически возвращаюсь к нему и комфортно выбриваюсь в 3-и прохода. Бреюсь через день, если бриться каждый день - отличный станок.

KHSN, ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 566
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyЧт 27 Груд 2018 - 18:02

Феникс пише:
Видимо, японцы конструировали этот станок, исходя из правила "золотой связки"- чем острее и агрессивнее лезвия, тем мягче станок, и наоборот.  Под сверхострые лезвия сконструирован сверхмягкий станок.
Возможно, так и есть.
Комфортно брился с Feather и Спутник, приятно удивили индийские Super-Max Blue Diamond.
Personna USA и Astra SP, в этом  станке, не понравились.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 566
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyВт 1 Січ 2019 - 23:12

Вот, сколько раз возвращаюсь к Feather Popular - все больше убеждаюсь, что бреет он только с одноименными лезвиями. Даже Personna Super (USA) не хочет в нем работать.. Правда, с американской Персоной я не подружился ни в одном из своих станков. Возможно, попробую еще KAI.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyВт 5 Бер 2019 - 23:15

Придбав цей станок. Два рази встиг випробувати його з однойменними лезами. Станок дуже м'який. Він голить, але лишає пеньки. Завжди думав, що маю жорстку щетину, часто, при проході проти росту, різні станки упираються в щетину і треба надавлювати. Так ось фезер зі своєю мякістю, в мому випадку, йде проти шерсті без надавлювання(з лезами Фезер принаймні). Йде там де Р41 стоїть(дива), йде і все. Але залишає наждачку. ББС не досягнув і за 4 проходи. Чисто, але не ідеально. Зате ні одного поріза і в загальному гоління дуже комфортне. Як щоденний станок супер. Але чи можливо досягнути з ним ідеальної гладкості... сумніваюсь. Хоча зовсім не жалію про придбання. Для гоління в спішці, думаю, незамінна річ. Так що - буду експерементувати, з лезами, з технікою.


Останній раз редагувалося: Тарас Швець (Пт 8 Бер 2019 - 11:18), всього регувалося 1 раз(-и)

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyСр 6 Бер 2019 - 1:02

Взагалі, що дуже сподобалось, так це якість виготовлення станка. Пластик без завусенців, металеві частини рівні, все підігнано чітко, точно. Просто радість перфекціоніста. А постановка леза - завжди рівно, ніякого люфту і вирівнювання. Кинув, закрутив, забув.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyПт 8 Бер 2019 - 11:35

Ще двічі випробував станок - результат "бімба"! Раз прогнав на лезах Feather, другий раз на Treet Platinum. З двома лезами сподобалось гоління. Три проходи + добривки. Досягнув дуже гладкої шкіри(видно вже підлаштувався до нього). Станок не пробриває так як R41, щетина проростає швидше чим після Mühle. Але саме після закінчення процедури, шкіра гладенька. Як щоденний станок супер. Я всі ці рази голився через день. Моя шкіра почуває себе добре. Подразнення відступило. Дуже задоволений станком. Навіть не думав, що він мені так зайде. Тепер прочитавши всю гілку роблю висновок, що в мене щетина помірної жорсткості, раз мені вдається ним виголитись. Тут все дуже індивідуально в цій справі. Раніше для мене голити коротку щетину - це була мука. Волос тянуло.. діставав порізи. R41, Fatip, EJ добре працюють в мому випадку з трьо-чотирьоденною щетиною. Feather'ом спробую якось зголити довшу "борідку". Подивлюсь чи візьме її за три проходи.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 566
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyСб 9 Бер 2019 - 12:57

Тарас Швець пише:
Ще двічі випробував станок - результат "бімба"! Раз прогнав на лезах Feather, другий раз на Treet Platinum. З двома лезами сподобалось гоління. Три проходи + добривки. Досягнув дуже гладкої шкіри(видно вже підлаштувався до нього). Станок не пробриває так як R41, щетина проростає швидше чим після Mühle. Але саме після закінчення процедури, шкіра гладенька. Як щоденний станок супер. Я всі ці рази голився через день. Моя шкіра почуває себе добре. Подразнення відступило. Дуже задоволений станком. Навіть не думав, що він мені так зайде. Тепер прочитавши всю гілку роблю висновок, що в мене щетина помірної жорсткості, раз мені вдається ним виголитись. Тут все дуже індивідуально в цій справі. Раніше для мене голити коротку щетину - це була мука. Волос тянуло.. діставав порізи. R41, Fatip, EJ добре працюють в мому випадку з трьо-чотирьоденною щетиною. Feather'ом спробую якось зголити довшу "борідку". Подивлюсь чи візьме її за три проходи.
Повторюсь, з власного досвіду, - з Feather Popular знайшов спільну мову тільки після "приборкання" Fatip Piccolo Gillette 7 O`Clock Sterling (досить агресивні та ефективні станки). Для щоденного гоління в 3, 3+ проходи - Feather Popular чудовий станок, який чисто  (4-4.5 з 5-и) голить і не залишає взагалі ніяких подразнень, шкіра обличчя відпочиває, афтешейв можна не використовувати. Якість виготовлення та дизайн станка, також. на висоті.
Все вище написане  - лише мій досвід ) В когось іншого може бути і не так.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyПн 11 Бер 2019 - 19:29

Поки з лезами Feather найкращий результат. З іншими не вдається виголитись без коцок(бо забагато надавлюю). Станок дуже м'який і потрібна велика гострота лез для зрізання щетини без проблем.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyСб 23 Бер 2019 - 10:38

Feather станок і feather леза дають мені ідеальне гоління. Нетравматичне для шкіри і за 3+ проходи дуже чисте, без коцок. Якщо постаратись, можна і ББС досягнути(З багаторазовими проходами в різних напрямках). Так що станок з рідними лезами мені підійшов на 100%.

KHSN Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 20.01.2018
Вік : 48
Звідки : Луганск - Северодонецк

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyПн 25 Бер 2019 - 14:08

Добрый день! Интересно, кто-нибудь из форумчан пробовал регулируемый Feather? Он хоть и не Popular, но тоже бабочка.
Повернутися до початку Перейти донизу
igor
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 43
Репутація : 15
Дата реєстрації : 11.03.2018
Вік : 65
Звідки : переяслав-хмельницький

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyСб 11 Травень 2019 - 21:44

alexzu37 пише:
         Добрый день! Интересно, кто-нибудь из форумчан пробовал регулируемый Feather? Он хоть и не Popular, но тоже бабочка.


інформації дуже мало, трохи "нашкрябав"на англомовних форумах та один в росіі. в основному все зводиться до 
1. "завищеної" ціні за "шматок" пластику, 
2. у відсутності даних на даний станок на офіційному сайті виробника ?!, 
3. на позиції 1  - м"якіше за популяр, на позиції 2 відповідно агресивніше (на скільки - невідомо).


в продажі станок на ктг
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyСб 28 Лист 2020 - 16:05

Очень деликатный станок. По лезвиям для меня всеядный. Заряжал любые-без проблем. За 3 прохода достигал оптимальной чистоты бритья. По качеству изготовления одно слово - Япония. Многое, станок разрешает. Главное в суматохе не увлечься и начать продавливать. Для ежедневного бритья.

razorsedge та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1067
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyНд 29 Лист 2020 - 13:31

alexzu37 пише:
Добрый день! Интересно, кто-нибудь из форумчан пробовал регулируемый Feather? Он хоть и не Popular, но тоже бабочка.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
serhii
Новачок
Новачок
serhii


Повідомлень : 28
Репутація : 2
Дата реєстрації : 24.01.2021
Вік : 33
Звідки : Львів

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyСр 10 Лют 2021 - 9:17

Я використовував цей станок на протязі трьох років, перед тим як наважився на щось серйозніше) Для мене ідеальними стали леза зелена Астра, на другому місці синя Астра, а інші якось особливо не зайшли. Рідні леза Feather давали невелике подразнення, від Personna Platinum лице горіло. За те що станок дуже м‘який я би посперечався, маю наразі DE 89 станок і R 41 голову так от цей станок десь посередині по агресивності між ними в сторону DE 89 звичайно.
Так як станок складається більше з пластику, то в процесі гоління на нього просто приходиться іноді давити. Брився я ним раніше раз в 6-ть днів, але вибривався ним чудово. За час використання металеві елементи не поржавіли, пластик не зламався і механізм працює на відмінно, ну і ще цей станок можна випускати з рук на підлогу і нічого йому не буде. Служить мені наразі як тревел варіант в трохи зламаному але рідному кейсі.

slonopotam, razorsedge, Акулов, vicbro, KHSN та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyПт 24 Груд 2021 - 17:30

Приблизительно пол года назад настало время,когда и я поменял feather на р41. Захотелось тяжелого и блестящего. Станок нравился во всем. Качеством изготовления, эффективностью работы ( держите правильный угол). Лезвия зашли практически все BIC, Feather, Treet, та многие. Брить каждодневное,как и р,41.

Акулов, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 743
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyПн 12 Груд 2022 - 15:30

Я думаю, що досить ефективний шлях — від переваги отримати для початку бритву середнього і високого ступеня агресії. Це як Британія переходила на консервативніший шлях, а потім переходила на більш консервативний шлях. Коли ваша техніка достатньо покращиться, щоб досягти такої ж чистоти при меншій агресивності, тоді є сенс купувати мягкішу бритву. Тим не менш здається марнотратним купувати агресивні бритви, які, ймовірно, не можуть бути вашими улюбленими пізніше, якщо тільки ви не виявите, що вам більше подобається відчувати лезо на своїй шкірі. Саме так я знову почав вертатися на днях до мягкого Feather Popular після 4 років його сберігання на полиці.
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyВт 4 Лип 2023 - 19:28

Якщо ще в когось залишилась така гравіцапа, підкажіть, а ось та чорна частина що нижня плита і гарда, вона пластикова чи метал фарбований ?
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1588
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyВт 4 Лип 2023 - 21:45

Пластик
Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Feather popular - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Feather popular   Feather popular - Сторінка 2 EmptyСр 5 Лип 2023 - 1:45

trimmer пише:
Пластик
Дякую. Дивно що при цьому він по ціні майже як цільнолатунний фатіп unknown

Vlad_S Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Feather popular
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Feather SS Japanese
» Бритвенный станок Feather Adjustable.
» Продам лезвия Feather
» Лезвия Feather Pro Guard
» Допомога у виборі станка

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: