ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Помазок Edwin Jagger 21P36 Волокно

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Farikhan
Бувалий
Бувалий
Farikhan


Повідомлень : 302
Репутація : 200
Дата реєстрації : 13.11.2017
Звідки : Доброполье

Помазок Edwin Jagger 21P36 Волокно Empty
ПовідомленняТема: Помазок Edwin Jagger 21P36 Волокно   Помазок Edwin Jagger 21P36 Волокно EmptyПн 7 Травень 2018 - 9:58

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Всем доброго здоровья!!! Хочу Вам представить своего фаворита, помазок Edwin Jagger 21P36.
Цена 628 грн., 23.9 $
Вес: 49 г
Диаметр узла: 21мм
Материал ручки: Акрил
Размер: 54 мм x 54 мм х 108 мм
Тип ворса: Фибра (Badger style)
Покупал [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Помазок пришел в черной, картонной, фирменной коробке фирмы Edwin Jagger, внутри коробки помазок был прикреплен резинками к картонной подставке, что бы помазок не болтался по коробке, мелочь а мне приятно, и еще небольшой рекламный каталог продукции. К помазку я заказал подставку Edwin Jagger Rh5S 21 мм, помазок в ней стоит как влитой. Вот говорят что синтетику не нужно замачивать, а  я испытывал помазок,  замачивая его и не замачивая, замоченный помазок быстрее взбивал пена и лучше работал на лице. За время использования помазка ни одной волосинки не выпало. Пену взбивает достаточно быстро, но вначале он ее набирает в себя, а уж потом в чашу, из за этой особенности можно чашу для взбития пены не использовать. Первых два нанесения помазок пену отдает на лицо, и еще она начинает скапливаться возле ручки, поэтому приходится помазок обкручивать о край чаши, чтобы пена не перешла на ручку. Иногда я пену в помазок добираю из чаши на третьем проходе. После трех проходов остается много в чаше. Помазок не колючий, не царапает. Помазком очень доволен, на сегодняшний день он мой любимчик. [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

madgray60 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Помазок Edwin Jagger 21P36 Волокно
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Edwin Jagger DE89
» Edwin Jagger 3ONE6
» Edwin Jagger 81P13
» Лінійка кремів Edwin Jagger
» Лосьйон перед голінням Edwin Jagger

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ПОМАЗКИ :: Огляди помазків-
Перейти до: