ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хто яку музику полюбляє?

Перейти донизу 
+59
creativeresponse
Meo
Alex
Dmytro_86
Windigo
Caonima
bulldog38
Виктор75
yehorf
supernova
Kitten911
ARTURIUS
nobody
Янеж
Denisus
Kody
Centro
stinger
vates
Олександр Lutsk
Сэм
Peshek
Моя Цірюльня
andrew_ADK
victor_berd
Акулов
sobol-21
vicbro
Жора
DeGusto
Malik80
Alter ego
arsonist
aelitamordasova
Daved
ASV
infantry
Vados1980
brawl
Феникс
Budget Shave
Vitgor
sparta4
novicz
Ruslan
Santa
Moshul
Sm1tty
Саша Кавун
Oleksii
razorsedge
Driller
Farikhan
zabor
Стас
STEEL
Изотовец
Roman313
Сергій
63 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 17 ... 29, 30, 31
АвторПовідомлення
Сергій
Постоялець
Постоялець
Сергій


Повідомлень : 529
Репутація : 235
Дата реєстрації : 23.03.2018
Вік : 52
Звідки : Київ, Україна

Хто яку музику полюбляє? - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хто яку музику полюбляє?   Хто яку музику полюбляє? - Сторінка 31 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 14:22

Ще є чудова Supertramp

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хто яку музику полюбляє? - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хто яку музику полюбляє?   Хто яку музику полюбляє? - Сторінка 31 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 15:55

Сергій пише:
Якщо сподобалася група Yes, то можливо сподобається й чудова група Rush:

Supertramp помню, в этой теме её ранее публиковали, а Rush конечно обалдеть, такой потрясающий уникальный вокал, и сложный звук в ушах как сталь, и при этом без перегибов (когда начинают рвать инструменты чего не люблю), ей наверное можно тестировать аудиосистемы, даже не знаю с кем сравнить, может родственными будут Black Sabbath или Led Zeppelin? Думаю что-то из этой весовой категории, в общем кайф, добавил в сборник, спасибо hi

А на тот трек Yes мне по настроению ещё немного похожа вот эта, может она чуть более лайтовая..

Сергій Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Постоялець
Постоялець
Сергій


Повідомлень : 529
Репутація : 235
Дата реєстрації : 23.03.2018
Вік : 52
Звідки : Київ, Україна

Хто яку музику полюбляє? - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хто яку музику полюбляє?   Хто яку музику полюбляє? - Сторінка 31 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 16:59

Yes, Rush та Supertramp об'еднує стиль який називається прогресив рок, і я його дуже полюбляю, а от The Clash це панк рок на кшталт відомих Sex Pistols, трохи не моє

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 301
Репутація : 4
Дата реєстрації : 04.06.2023

Хто яку музику полюбляє? - Сторінка 31 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хто яку музику полюбляє?   Хто яку музику полюбляє? - Сторінка 31 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 22:08

Панк как таковой тоже не моё, вся эта желчная атмосфера анархии, алкоголя, наркотиков, футбольных фанатов и ломание гитар об сцену действует на меня угнетающе, скажем если поделить музыку на хищников и травоядных, то я за травоядных) На днях такое встречалось и сразу выключал, но применительно к этому треку The Clash, ничего такого в нём не обнаружил и слушаю с удовольствием, он для меня совсем ненапряжный.

А Rush - Tom Sawyer это какой-то космический звездец, не знаю сколько прослушал её на повторе, но по-началу реакция была как у кота на валерьянку, слушал и не мог насытиться.

Сергій Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хто яку музику полюбляє?
Повернутися до початку 
Сторінка 31 з 31Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: