Перший Український Бритвений Форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Yaqi Sagrada Familia 24 mm

Перейти вниз 
АвторСообщение
Андрій Driller
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Yaqi Sagrada Familia 24 mm   Пт 27 Апр 2018 - 13:53

Помазок Yaqi Sagrada Familia 24 mm

Сайт виробника: [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Ворс штучний.
Помазок прийшов замотаний у папір як цигарковий у коробочці білого тонкого картону.
Маркування на коробочці: R1730.

Ціна: $11;

Вага: 73 г;

Виміри мої, мм:
• Діаметр вузла біля ручки – 26;
• Висота ручки – 48;
• Висота пензля – 50;
• Загальна висота – 98;
• Максимальний діаметр пензля – 49;
• Максимальний діаметр ручки – 38;
• Мінімальний діаметр ручки – 30;

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Центр ваги помазка приблизно посередині ручки, в районі центрального пояска-уширення.
Ручка зі синтетичної смоли: прозоро-бурштиновий низ різко, без переходів, поєднується із непрозорою димно-шаристою чорно-жовтавою верхньою частиною. Разом із чорно-білим пензлем помазок має естетичний, цікавий, приємний вигляд. Для моєї кисті ручка має вдалу форму: можна зручно й надійно братися яким заманеться чином. Найчастіше тримаю так:

Через розміри помазка, він не надто придатний для роботи в горняті, хіба воно буде пласким та широким. Віддаю повну перевагу роботі на обличчі, та, як виключний випадок – на долоні (роблю так із милом для гоління COCOS – воно має консистенцію дуже густого крему, його зручно колупнути пальцем з банки, намастити в долоню й збити пензлем у долоні).

Якщо піна потрапляє на ручку – вмить розподіляється ковзким шаром. Можливо, через відсутність граней, як у Омег; а може через яківську поверхню смоли.

Цьому помазку з легкістю піддається будь-який продукт для гоління. Не знайшов такого випадку, щоби піну не збив швидко й повторювано надійно. Єдиний момент (як і у випадку з іншим моїм [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]) у завантаженні твердим милом – якщо крутити «до залипання», накрутиться надто багато, піна вийде густою і буде зайва перевитрата мила. Помітив цей момент для себе й просто набираю за кількістю обертів по милу. Певно, цей ефект пов’язаний з дуже щільною набивкою тонким ворсом – кожен набирає недостатню для прилипання кількість, але загалом мила в пензлі достатньо. З кремом ніяких проблем, звичні стандартні міри стало працюють.

За три місяці, що він у мене, не втратилося жодної волосини. Прогалин в ньому також не з’явилося. Недобре промитий від мила ворс із легкістю злипається, тож пензель потребує ретельного купання.

Його масаж врозчепірку можна порівняти з перекотуванням мішечка, що неповністю набитий піском або дробом – дуже подібний до [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку], тільки вдало менший за площею. Така його праця припустима від верху десь до рівня кордону сірого фарбування ворсу, бо далі він стає надто пружнім. Є також і ефект присмоктування. Не шкрябає і не коле, окремі волоски в роботі не відчуваються, як це буває з кабанами.
Цей помазок максимально вдало й повно перекриває роботу на багатьох режимах: можна піймати стрижень і поштовхами порухати шкіру по голові, можна пустити врозчепірку з присмоком ганяючи піну до нірванного стану, можна і відпочити фарбуючими рухами.

Коротке порівняння з Omega S-Brush 10019.
Ця омега має вищій пензель зі сталим твердим стрижнем, який треба буквально ламати щоби не тицькав. У Sagrada Familia стрижень треба знайти, він делікатний як пучка пальчиків. За формою ручки мені все ж більш імпонує Омега. Омега має суб’єктивно товстіший і рідший ворс, сохне швидше. Sagrada Familia швидше збиває піну.

Последний раз редактировалось: Driller (Пт 27 Апр 2018 - 16:47), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Ruslan
Модератор
Модератор

СообщениеТема: Re: Yaqi Sagrada Familia 24 mm   Пт 27 Апр 2018 - 16:28

Очень хороший отзыв. Благодарность за отличные фото.
Помазок красивый, хотя стоит признать форма ручки для меня будет не удобной.
Посмотреть профиль
Саша Кавун
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-02-19

СообщениеТема: Re: Yaqi Sagrada Familia 24 mm   Пт 27 Апр 2018 - 17:44

Дякую за такий вичерний огляд! Я довго на нього чекав! Більш короткий ворс у порівнянні з "Які-28" відчувається більш жорстким?

Блін! Я вже більше місяця чекаю на посилку зі своєю Пчілкою! Ще 22.03.2018 замовив. Сьогодні вже пише: "Confirmation Timeout" і статус "Finished". Відкривати диспут? Я їм нещодавно писав, обіцяли вислати інший, пізніше.
Посмотреть профиль https://kavoons.com.ua/
Андрій Driller
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Yaqi Sagrada Familia 24 mm   Пт 27 Апр 2018 - 18:17

Саша Кавун пишет:
Більш короткий ворс у порівнянні з "Які-28" відчувається більш жорстким?

Sagrada Familia на дрібку пружніший. Висота пензля не надто і відрізняється, усього лише на 4 мм. Ось на таку дрібку, зовсім не суттєву. Між ними найбільша різниця в площі дії. У Yaqi 28 дещо інакший стрижень, він товщий, його складніше знайти.

Ще, судячи з усього, фібра в цих двох пензлях є однакова за якостями.
Посмотреть профиль
Саша Кавун
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Yaqi Sagrada Familia 24 mm   Пт 27 Апр 2018 - 18:36

Ворс значно м'якший за Омега? Якщо провести рукою? В мене був (недовго) Вігшейвінг - там ворс на вигляд дуже схожий на Які - для мене був зам'який, я його продав. Довжина була приблизно 52 мм.
Андрій Driller
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Yaqi Sagrada Familia 24 mm   Пт 27 Апр 2018 - 19:15

Саша Кавун пишет:
Ворс значно м'якший за Омега? Якщо провести рукою? В мене був (недовго) Вігшейвінг - там ворс на вигляд дуже схожий на Які - для мене був зам'який, я його продав. Довжина була приблизно 52 мм.

Складний в оцінці параметр. Якщо вести пальцями поперек пензля в районі найбільшого його діаметра, Які дає трохи більший супротив. Але якщо у Omega-S19 відчуваються окремі волоски і пустота нижче, то у Yaqi-SF там рівномірна пружня поверхня.

Якщо чавити долонею просто перпендикулярно до пензля (до того як вузол почне розпадатися) - вони обидва продавлюються на половину відстані від верха до рівня, де найбільший діаметр. Інша справа, що у них різні ті відстані, різні форми пензля. Знову ж, на Омезі долоня лежить немов йог на цвяхах, а на Які як на подушечці.

Зауважте ще раз, Yaqi набитий набагато щільніше з тоншим та коротшим ворсом.
Посмотреть профиль
Саша Кавун
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Yaqi Sagrada Familia 24 mm   Пт 27 Апр 2018 - 19:25

Це найкращий опис!)
Саша Кавун
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Yaqi Sagrada Familia 24 mm   Ср 2 Май 2018 - 12:33

Не приехала ещё моя пчёлка. С 22 марта жду. Обещали выслать замену. Я попросил о замене на возможную скидку на новенький [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]. Ох и нравится он мне! А на Фейсе выпросил у них фоточку-сравнение Moka Express Mew и Sagrada Familia. Обещали, после майских elephant . Но обещание сдержали:

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Toivo
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2018-05-09

СообщениеТема: Re: Yaqi Sagrada Familia 24 mm   Ср 16 Май 2018 - 0:17

Sagrada Familia — отличный помазок, добротный генератор пены. Кроме того, эстетика, как по мне, весьма позитивная. Из "недостатков" — 24 мм. Я бы предпочёл то же самое на 20-22 мм. Однако достоинства девайса таковы, что перекрывают эту мою, глубоко личную, претензию.
Посмотреть профиль
Андрій Driller
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Yaqi Sagrada Familia 24 mm   Ср 16 Май 2018 - 11:08

Toivo пишет:
Sagrada Familia — отличный помазок, добротный генератор пены. Кроме того, эстетика, как по мне, весьма позитивная. Из "недостатков" — 24 мм. Я бы предпочёл то же самое на 20-22 мм. Однако достоинства девайса таковы, что перекрывают эту мою, глубоко личную, претензию.

Цілком погоджуюся щодо "недоліків". На жаль, на момент моєї закупівлі ще не було у продажу синтетики зі схожим ворсом, як цей: [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]. А тепер вже не хочу захаращуватись.
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Yaqi Sagrada Familia 24 mm   

Yaqi Sagrada Familia 24 mm
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український Бритвений Форум :: ПОМАЗКИ :: Обзоры помазков-
Перейти: