ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Только Yaqi

Перейти донизу 
+10
Yura_
WetShaver
vicbro
mad_fish
ARTURIUS
all75
SurferUa
fill
blind_d
Polosatiy
14 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyСр 10 Квіт 2024 - 20:55

Добавил Yaqi Tile 316 Stainless Steel(SRH043)

fill та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 157
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyСр 10 Квіт 2024 - 21:08

Polosatiy пише:
Yaqi Tile 316 Stainless Steel(SRH043)
Минусов я в ней не нашел для себя,лезвие прячется полностью,подгонка без вопросов,есть следы от ЧПУ на внутренних поверхностях,но в собранном виде все отлично.
На фото весьма острые углы, точно не мешает в бритье?
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyСр 10 Квіт 2024 - 21:15

mad_fish пише:

На фото весьма острые углы, точно не мешает в бритье?
Совсем нет,скользит отлично.В комбо с ручкой из нержавейки получился довольно весомый станок,который надо только направлять.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 157
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyСр 10 Квіт 2024 - 21:17

Форма головы похожа на хэнсон, эффекта залипания нет? Теоретически должен присасываться к коже из-за большой плоскости контакта.
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyСр 10 Квіт 2024 - 21:23

mad_fish пише:
Форма головы похожа на хэнсон, эффекта залипания нет? Теоретически должен присасываться к коже из-за большой плоскости контакта.
Я не заметил,конечно это первое бритье,рано категорически что то заявлять,но это мое самое комфортное бритье,одно из них.Мне нужно еще 2-3 раза побриться с разной щетиной и попробовать более острые лезвия,тогда я вынесу окончательный вердикт.Но она точно не присасывается.

WetShaver, mad_fish та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 11 Квіт 2024 - 23:05

Добавил чашу YAQI High Quality Dark Blue Color Ceramic Shaving Bowl(CB010):

fill, Yura_ та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyСб 13 Квіт 2024 - 23:01

Сьогодні забрав на Укрпошті голову Yaqi Mercury. Рівно 14 днів пройшло з моменту покупки (що досить швидко я вважаю). В понеділок вранці буду її тестити з Астрою зеленою.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2848
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyНд 14 Квіт 2024 - 11:04

Polosatiy пише:
Добавил чашу YAQI High Quality Dark Blue Color Ceramic Shaving Bowl(CB010):

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] у вас чудові описи!
Сформуйте, будь ласка, окрему тему в відповідному розділі для її тематичного обговорення.
Дякую за розуміння!

_________________
Через терни до зірок!

WetShaver, Yura_ та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyНд 14 Квіт 2024 - 14:14

Добавил YAQI Zephyr(SRH048)

Yura_ та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyНд 14 Квіт 2024 - 17:29

Тільки що поголився Yaqi Mercuri з ручкою від King C+нове лезо Astra green+мило Табак. Ось ця голова дійско круто збриває. Тут навіть після першого проходу за ростом майже ББС. Дійсно ефективнішою буде за Кінга, але маневреність у неї гірша. Сама голова тяжча + ручка також важка = танк) Але якщо звикнути до такого, то можна буде махати як і Кінгом! Із мінусів лише те, шо лезо поганг діставати за рахунок тих поямокутних фіксаторів кришки. Я реально трохи помучився поки дістав те лезо (воно ще плюс на клею приклеїлось). А так за 7,5$ дійсно крута голова.
P.S. В деяких місцях є недобриви, але то вже скоріше до моєї техніки питання)

WetShaver, Stormfild та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyПн 15 Квіт 2024 - 0:29

blind_d пише:
Тільки що поголився Yaqi Mercuri з ручкою від King C+нове лезо Astra green+мило Табак. Ось ця голова дійско круто збриває. Тут навіть після першого проходу за ростом майже ББС. Дійсно ефективнішою буде за Кінга, але маневреність у неї гірша. Сама голова тяжча + ручка також важка = танк) Але якщо звикнути до такого, то можна буде махати як і Кінгом! Із мінусів лише те, шо лезо поганг діставати за рахунок тих поямокутних фіксаторів кришки. Я реально трохи помучився поки дістав те лезо (воно ще плюс на клею приклеїлось). А так за 7,5$ дійсно крута голова.
P.S. В деяких місцях є недобриви, але то вже скоріше до моєї техніки питання)
Я бы попробовал другое лезвие,зеленая астра явно не лучший выбор для этой головы.Ей нужно что то острое или выше средне-острого.Персона,Физер,а в моем случае Дерби премиум,но Дерби заходят не всем.

WetShaver та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyПн 15 Квіт 2024 - 1:57

Polosatiy пише:
Я бы попробовал другое лезвие,зеленая астра явно не лучший выбор для этой головы.Ей нужно что то острое или выше средне-острого.Персона,Физер,а в моем случае Дерби премиум,но Дерби заходят не всем.
Можливо. Але новим лезом Астра вибриває гарно. В любому випадку, різницю між Кінгом я відчув. Леза Bic помаранчеві відносяться до категорії "гострих лез"? Просто воно в мене є в наявності і з ним можу потестити цю голову. В моєму місті ніде не можу знайти Дербі Преміум (у нас на базарі бачив лише GSB, Bic і якісь Lion). Усі магазини обходив і шось взагалі ніяких лез там не знайшов, а замовляти в інтернеті одну пачку 5шт і платити за доставку в 3 раза дорожче самих лез - якось не дуже хочеться)) це хіба що набрати усі види, які є на сайті, і потім тестити вже кожне лезо...
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyСр 17 Квіт 2024 - 18:04

Добавил YAQI Top Aggressive Slant(CPX030)

fill, Yura_ та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 11:40

blind_d пише:

Можливо. Але новим лезом Астра вибриває гарно. В любому випадку, різницю між Кінгом я відчув. Леза Bic помаранчеві відносяться до категорії "гострих лез"? Просто воно в мене є в наявності і з ним можу потестити цю голову. В моєму місті ніде не можу знайти Дербі Преміум (у нас на базарі бачив лише GSB, Bic і якісь Lion). Усі магазини обходив і шось взагалі ніяких лез там не знайшов, а замовляти в інтернеті одну пачку 5шт і платити за доставку в 3 раза дорожче самих лез - якось не дуже хочеться)) це хіба що набрати усі види, які є на сайті, і потім тестити вже кожне лезо...
Если Астрой по росту почти в ББС выбривает, то я бы не советовал что-то острее... BIC очень острые лезвия, они с Feather занимают первые места по остроте и агрессивности.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 12:06

Голився вранці Які Меркурі + ручка від Baili 176+ лезо Astra (2). З цією ручкою маневреність покращилась, ніж з ручеой від Кінга - це однозначно! Я там почав махати тим станком як шашкою (швидкість рухів прискорив - відчув себе суперменом) і тим самим поставив собі пару коцок на підборідді)) Але то все фігня, головне що я зрозумів причину тієї коцки - коли вже мила не було в тому місці (а я ж знаю що у Табака постковзання круте) і як зарядив тим станком якраз у тому місці, де щелепа))) наступного разу більшеттак робити не буду))

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 12:56

blind_d пише:
Голився вранці Які Меркурі + ручка від Baili 176+ лезо Astra (2). З цією ручкою маневреність покращилась, ніж з ручеой від Кінга - це однозначно! Я там почав махати тим станком як шашкою (швидкість рухів прискорив - відчув себе суперменом) і тим самим поставив собі пару коцок на підборідді)) Але то все фігня, головне що я зрозумів причину тієї коцки - коли вже мила не було в тому місці (а я ж знаю що у Табака постковзання круте) і як зарядив тим станком якраз у тому місці, де щелепа))) наступного разу більшеттак робити не буду))
Вітаю! А у вас Табак ще жировий чи вже веганська версія?) Леза Lion я так розумію такі:
Леза Lion китайский китай!)
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 13:16

WetShaver пише:
Вітаю! А у вас Табак ще жировий чи вже веганська версія?) Леза Lion я так розумію такі
Леза Lion китайский китай!
Навіть не знаю жирове воно чи ні. Брав недавно на Нотіно по знижці. А леза Lion такі)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 13:21

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Думаю на Нотіно вже веганська версія, я так розумію, що ви окремо запаску брали? Якщо залишилася упаковка, можете для інтересу подивитися.) Якщо немає слова, TALLOW_ed то значить рослинна формула.
Цікаво було б дізнатися, що за леза, вони взагалі голять? Але ціна вражає!

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 13:39

WetShaver пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Думаю на Нотіно вже веганська версія, я так розумію, що ви окремо запаску брали? Якщо залишилася упаковка, можете для інтересу подивитися.) Якщо немає слова, TALLOW_ed то значить рослинна формула.
Цікаво було б дізнатися, що за леза, вони взагалі голять? Але ціна вражає!
Ні, брав разом із чашою. Там ціна була щось 400 чи 485грн + доставка 65грн. Короче, за таку ціну гріх було не взяти))) А ці леза Lion я навіть і не купляв. Треба буде якось взяти спробувати.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 13:47

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] У чаші може ще й старі запаси жирового. Леза пробуйте обов'язково, адже на ринку повно китайських лез МенКей, Лезо та ін. які на порядок дорожчі. Якщо голять, можна буде взяти трохи в запас. Хоч і не дуже хочеться підтримувати китайських виробників, але у нас стільки китайських товарів, що леза – крапля у морі.)
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 14:15

Якщо з нотино, то вже веганське... Я теж там брав у чаші місяці 3 назад.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 14:51

Є і коробка і чаша і там такого слова ніде не знайшов. До речі, ось зважив мило і від попереднього гоління сьогодні я змилив цього мила аж цілих 0,1г)))) А піна вийшла крута і вистачило на три проходи + в кінці видавив пальцами з помазкк і в якості АШ наніс)) Ось це я розумію економія))) Все, тепер тільки цим милом буду користуватись. Мені запах навпаки зайшов - я навіть буваю просто так виймаю його, щоб нюхнути, як той наркоман))) Воно мені якимось апельсином віддає, коли відразу відкриваю його (запах дуже насищенний в цей момент) і я кайфую...

WetShaver та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 15:10

Я завжди роблю трохи більше мила, після гоління їм мию бритву, а потім вмиваю лице.А на рахунок мила я би не зарікався, є набагато дешевші і не гірші варіанти.

WetShaver та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 15:22

Я десь разів 5-7 голився цим милом і в мене лише зараз почав стиратись той напис на милі, але ще видно його) зараз видно всією площиною шайба торкається шкіри + я його два раза вмокаю у воду. Зрозумів також що суть мила не в самій піні (бо дехто думає що чим крутіша на вигляд піна, тим кращим буде ефект). Насправді воно не так. Важливо до якої консистенції ти доведеш це мило з його твердого стану! Плотність тут усе вирішує! Який сенс робити шапку діда мороза товщиною в сантиметр, наприклад?) головне, щоб шкіру покрило невеликим шаром да і все) Та і взагалі збивати піну в чаші, потім мити ще її))) на лиці все добре взбивається + масаж шкіри...два зайця прибиваєш))))
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 223
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 2 EmptyЧт 18 Квіт 2024 - 15:41

Я не сперечатимусь, мило табак класне, я сам ним користуюсь, але є другі мила, не гірші за табак, а наприклад арко нокаутує табак своєю ціною 80-100гр і особисто мені аромат арко більше подобаеться. Я іх постійно чередую, щоб кожне гоління було унікальне, а завдяки великій кількості голів от які в мене не буває ніколи однакових голінь.

WetShaver та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Только Yaqi
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» SOTD листопад 2020
» Уход за кожей лица 40+ и не только
» Internet Radio (только музыка / music only)
» О помазках, нанесении пены, опасных бритвах и не только.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: