ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Lambda Ares v2

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Ros21
Частий гість
Частий гість
avatar


Повідомлень : 71
Репутація : 31
Дата реєстрації : 28.01.2018
Звідки : Одесса

Lambda Ares v2 Empty
ПовідомленняТема: Lambda Ares v2   Lambda Ares v2 EmptyНд 4 Лют 2024 - 19:34

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Давно хотел, много положительных отзывов, месяц   ушло на изготовление и 41 день везла почта Греции.    Брился через день, лезвия Polsilver Super Iridium, Kai, Super max blue diamond titanium в два прохода + подбривки. Станок бреет мягче и чище Blackland Blackbird OC, гребёнка даже не ощущаться.
По качеству бритья похож на Razorock Superslant L3++ OC, но Razorock усы за 2 прохода не бреет надо делать 3 прохода WTG/XTG/ATG + при подбривках на шее или раздражение или порезы с L 3 то же самое. Lambda бреет шею без раздражения и порезов даже если делать несколько проходов и даже можно давить.
Из минусов ручка для меня длинная и скользкая, мягковат версия V 1 агрессивнее, но её уже не выпускают, высокий профиль головы, как и у Razorock Superslant я привык к низкопрофильным головам.
В целом, мне бритва понравилась хорошо бреет и выглядит просто великолепно, патины как на Timeless, Blackbird, Karve из латуни нет.
Всё описанное выражает моё личное субъективное мнение и не претендует на абсолютную истину.

trimmer, fill, Peshek, Wolfskin, vicbro, Віталіk, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2848
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Lambda Ares v2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Lambda Ares v2   Lambda Ares v2 EmptyПн 5 Лют 2024 - 21:38

Дякую за огляд і досвід! Ця бритва рідкісний «звір» в нашій країні. Добре що поділились й розповіли про неї трохи більше, так сказати - з перших уст.)
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Lambda Ares v2
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: