ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Англійська фірма

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Англійська фірма  Empty
ПовідомленняТема: Англійська фірма    Англійська фірма  EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 11:29

Вітаю, хотів би дізнатися про фірму TAYLOR'S CHEMISTS  та фірму Taylor of Old Bond Street's. Це часом не одна і та сама фірма просто різні назви у різний час...

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Англійська фірма  Empty
ПовідомленняТема: Re: Англійська фірма    Англійська фірма  EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 12:54

Windigo пише:
Вітаю, хотів би дізнатися про фірму TAYLOR'S CHEMISTS  та фірму Taylor of Old Bond Street's. Це часом не одна і та сама фірма просто різні назви у різний час...
TAYLOR'S CHEMISTS - такої компанії не існує в Англії. Була схожа до 2018 року.
https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/00629695

Це класичний ТОБС який ми знаємо та ключові особи компанії
https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/00785877/officers

Окрім призвіща Тайлор, не схоже, що їх щось поєднує.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Англійська фірма  Empty
ПовідомленняТема: Re: Англійська фірма    Англійська фірма  EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 13:00

TAYLOR CHEMISTS shaving brush пишу у Гуглі, і саме Taylor of Old Bond Street's відкриває кісті. А кісточку я купив саме в Англії на барахолці під назвою eBay в цьому році. Так що фірма є ,або була. Проте ніхто про неї не знає...

Англійська фірма  Img_2022

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Англійська фірма  Empty
ПовідомленняТема: Re: Англійська фірма    Англійська фірма  EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 13:12

Гугл видає тому що є слово Тейлор та помазок. Це єдиний сайт на якому іде співпадіння.
До цього помазка воно відношення не має. Принаймні так схоже виходячи з короткого пошуку.

Зроблю припущення, що це було замовлення якогось маленького магазину. І думаю, варто шукати не в Англії. Бо в Англії більш прийнято казати pharmacy, а не chemist

Акулов та Windigo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Англійська фірма  Empty
ПовідомленняТема: Re: Англійська фірма    Англійська фірма  EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 13:17

Bonbon пише:
Гугл видає тому що є слово Тейлор та помазок. Це єдиний сайт на якому іде співпадіння.
До цього помазка воно відношення не має. Принаймні так схоже виходячи з короткого пошуку.

Зроблю припущення, що це було замовлення якогось маленького магазину. І думаю, варто шукати не в Англії. Бо в Англії більш прийнято казати pharmacy, а не chemist
Можливо, але як прийнято казати не буду сперечатися. Просто мови змінюються постійно. Можу лише сказати що на B&B ніхто не знає що це за кісточка... Звичайно що покупка в UK не робить річ англійською автоматично. Можливо і з країн співдружності, або USA. Я не знаю, просто цікаво...

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Англійська фірма
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: