ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння

Перейти донизу 
+9
Zsolti
creativeresponse
Kozachok
vicbro
egoist
Kitten911
Caonima
fill
ARTURIUS
13 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyСр 27 Вер 2023 - 23:42

А я чув зворотню інформацію. Наче EJ буде м'якший, на рівні 4ї плити Роквелл.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyСр 27 Вер 2023 - 23:57

Хлопці! Але ж, 3 проходи і добривки. Ну це ж взагалі нікуди не годиться ;)
Та навіть 3 проходи. Ну що це за ефективність?
Не знаю, не знаю. З клинковою бритвою такого немає ;)


Останній раз редагувалося: egoist (Чт 28 Вер 2023 - 7:08), всього регувалося 1 раз(-и)

Соло та Eugene Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 0:20

egoist пише:
Хлопці! Але ж, 3 проходи і добривки. Ну це ж взагалі нікуди не годиться ;)
Та навіть 3 проходи. Ну що це за ефективність?
Не 8оаю, не знаю. З клинковою бритвою такого немає ;)
Як це немає?) 
Подолян голиться в 3 проходи. Та і не тільки він.

andreyv1979 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 7:09

Kozachok пише:


Як це немає?) 
Подолян голиться в 3 проходи. Та і не тільки він.
От блін )))

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3528
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 8:17

ARTURIUS пише:
В мене теж при першому голінні  обома бритвами були враження, що Roсса ефективніша. Але наступні рази показали інший результат, протилежний твоєму.
Для мене Rосса мягча, але EJ ефективніший.
Це різниця в «мікронах» міряти, в цілому обидві бритви для мене класні.

Ігор, ти леза нові ставив в обидві бритви?
Я так и говорю, обе бритвы +- одинаковые, разница в нюансах. 
Лезвия были одинаковые и новые в обеих бритва. 
Джаггер злее немного из-за того, что я написал по поводу вибрации лезвия, по крайней мере мне так кажется. 
На стороне джагера было лёгкое раздражение, на стороне мули все чисто и чётко, сторона джагера требовала добривок, левая нет.... 
В целом это две практически одинаковые бритвы с разными ручками и чуть разной конструкцией нижней плиты, не вижу смысла к примеру иметь обе.... 
Но для меня таки муля чуть эффективней и лучше хоть и тоже имеет свои недостатки. 
Джагер скопировал мулю и провел работу над ошибками, сделали классную ручку, человеческие пеноотводы и уменьшили вес, но что-то пошло не так и муля бреет все равно приятней и чище, по крайней мере у меня такое мнение.


Останній раз редагувалося: Kitten911 (Чт 28 Вер 2023 - 8:51), всього регувалося 1 раз(-и)

Wolfskin та Eugene Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 8:41

Щодо скопіював, я сильно не впевнений.

І щодо вібрацій: пригадую, що Рокка аж співала, Джаґґер працює тихіше.

Втім, не мав можливості порівняти їх безпосередньо. Між тестами пройшло роки два чи й більше

Wolfskin та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3528
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 8:59

fill пише:
Щодо скопіював, я сильно не впевнений.

І щодо вібрацій: пригадую, що Рокка аж співала, Джаґґер працює тихіше.

Втім, не мав можливості порівняти їх безпосередньо. Між тестами пройшло роки два чи й більше
Ну на счёт копирования, Рокка появилась значительно раньше, конструкция головы практически 1в1 не считая некоторых нюансов, на волне популярности Рокки выходит джагер с работой над ошибками и хочу признать у них это получилось, конструктивно и визуально бритва лишина многих недостатков присущих рокке и выглядит красивее, хотя смотря кому что нравится, тут уже вкусовщина. 
Звук реза щетины у них таки разный, Рокка шуршит, а джагер более звонко срезает, опять таки я не спорю ни с кем, я просто озвучил свое мнение и оно именно такое на основании прямого сравнения в одинаковых условиях.

Wolfskin та Eugene Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 10:51

Kitten911 пише:

Ну на счёт копирования, Рокка появилась значительно раньше, конструкция головы практически 1в1 не считая некоторых нюансов, на волне популярности Рокки выходит джагер с работой над ошибками и хочу признать у них это получилось, конструктивно и визуально бритва лишина многих недостатков присущих рокке и выглядит красивее, хотя смотря кому что нравится, тут уже вкусовщина. 
Звук реза щетины у них таки разный, Рокка шуршит, а джагер более звонко срезает, опять таки я не спорю ни с кем, я просто озвучил свое мнение и оно именно такое на основании прямого сравнения в одинаковых условиях.

Згоден, сперечатися тут навряд чи вийде, адже ні ти, ні я не володіємо жодною інформацією, а маємо лише здогадки і припущення.

Так, Rocca дійсно вийшла на кілька років раніше. Але це ще не означає, що EJ вирішили її скопіювати.
Зауваж, Muhle має в своєму асортименті R41, в той час, як EJ навіть близько чогось подібного не видавали. Тож, лаври Muhle їм не муляють, даруй за тавтологію :-)

Це цілком могла бути паралельна незалежна робота. Адже споживачі обох компаній вже давно просили зробити бритву з нержавійки, тож її час настав.
Зрештою, обидві компанії концептуально трохи по-різному підійшли до презентації свого продукту: Muhle випустили комплект з помазком, таку собі серію продуктів, а EJ явили дві принципово різні ручки, видавши по суті дві різні бритви.

А могла це бути і колаборація на певному етапі - згадай історію 89-ої голови.
Не виключаю, що десь вони почали працювати разом, але в якийсь момент в Muhle вирішили, що вже мають те, що хотіли, і запустили Rocca. А в EJ бритву ще допилювали, вважаючи, що на той момент бритва була ще сира, або ж не відповідала їхнім вимогам чи технологічним можливостям.

За цю версію говорить велика подібність верхньої кришки, та й геометрії голів взагалі, але в той же час дещо різні різні рішення в деяких моментах. Ті ж піновідводи, посадкові штирі для леза чи конструкція планки безпеки.
Наш форум далеко не першим помітив подібність бритв. В мережі можна знайти gif-ки, які показують ледь не повну однаковість основних елементів обох голів у профіль. Принаймні те, що можна побачити неозброєним оком, без проведення вимірювань.

Я, власне, чому сумніваюсь в копіюванні, бо розумію, що EJ має дуже непоганих інженерів, і для компанії копіювання не є способом виживання.
Але все може бути.
Зрештою, про це ми дізнаємось згодом, коли вийде якесь нове інтерв’ю з Нілом Джаґґером, де він все розкаже. Принаймні, всі міфи про 89-ту були саме так і розвіяні.
Тож, набираємось терпіння і чекаємо :-)


Щодо співучості Rocca, тут я спираюся лише на згадки про свої враження дво-триічної давнини. Тоді тестив, мабуть, першу версію Rocca, і її завивання мене сильно вразили. Пригадую, що звук нагадав мені, наче тягнеш провощену нитку :-)
Можливо, зараз я би сприйняв це спокійніше. А можливо, що в пізніших версіях звук стишили.
Тут вже важко щось перевірити, тож то таке :-)

Wolfskin, Олександр Lutsk, stanislav-q, Kitten911, CNPOMAHELL та Eugene Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 10:53

Але що примітно, і ти, і Артур хором кажете: Rocca м’якша, EJ жорсткіша.
Далі вже кому що більше подобається. Тобі - м’якість, Артуру - краще відчуття леза.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3528
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 10:59

Согласен с тобой, Сергей!
По поводу звука работы Рокки, так вот мне показалось, что первая версия, у которой нижняя плита полая и джагер очень похожи по звуку, а последняя версия Рокки таки отличается и не такая музыкальная как первая, но тоже пробовал первую версию давно и не буду утверждать, это лишь мои воспоминания и ощущения, а они со временем иногда изменяются и искажаются.
В целом станки ну прям очень похожи и спустя сутки могу сказать, что щетина на обеих сторонах лица как визуально так и на ощупь уже не отличаются вовсе.
Однозначно кому-то больше нравится джагер, а кому-то муля и это абсолютно норма!

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 11:41

fill пише:
Щодо скопіював, я сильно не впевнений.

І щодо вібрацій: пригадую, що Рокка аж співала, Джаґґер працює тихіше.

Втім, не мав можливості порівняти їх безпосередньо. Між тестами пройшло роки два чи й більше
 Мюле и Джаггер частично совместно разрабатывают бритвы, как это было с 89 головой так и с Rocca/316. Тут скорее не копирование а многолетнее сотрудничество, тем более что к джагерру было много просбь о создании более эффективного станка

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 11:48

По эффективности бритвы всё-таки немного разные, особо хорошо ощутять владельцы лежачих волос, из-за большей гарды я не мог пробить некоторые места и полного BBS мне 316 не давал, с Rocca я это могу сделать, если бы не этот ньюанс тоже отдал бы предпочтение 316, она мне визуально нравится больше

ARTURIUS, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 12:04

creativeresponse пише:

 Мюле и Джаггер частично совместно разрабатывают бритвы, как это было с 89 головой так и с Rocca/316. Тут скорее не копирование а многолетнее сотрудничество, тем более что к джагерру было много просбь о создании более эффективного станка

В більш пізньому своєму повідомленні я саме про це і писав.
Про 89-ту - це вже відомий факт.
Про співпрацю в роботі над Pocca і 3ONE6 зробив припущення. Знову ж таки, згадуючи співпрацю над 89-ою. І це видається мені більш ніж можливим. Але поки що не бачив, щоб хтось більш-менш офіційно це підтвердив. Чи спростував :-)

creativeresponse, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Zsolti
Новачок
Новачок
Zsolti


Повідомлень : 18
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.07.2021
Звідки : Україна, Ужгород

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyНд 15 Жовт 2023 - 15:35

egoist пише:
Хлопці! Але ж, 3 проходи і добривки. Ну це ж взагалі нікуди не годиться ;)
Та навіть 3 проходи. Ну що це за ефективність?
Не знаю, не знаю. З клинковою бритвою такого немає ;)
А что тут такого?Я например и с 41 головой бреюсь в три прохода+добривки,хотя она считается агрессивной головой.В этом нет ничего удивительного.Если хотите хорошо выбриться,то 2 прохода мало.

ARTURIUS, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyНд 15 Жовт 2023 - 16:01

Zsolti пише:

А что тут такого?Я например и с 41 головой бреюсь в три прохода+добривки,хотя она считается агрессивной головой.В этом нет ничего удивительного.Если хотите хорошо выбриться,то 2 прохода мало.
Та то пан Эгоист шутит так, попутно рекламируя опаску. )))

fill, andrew_ADK, egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyНд 15 Жовт 2023 - 16:17

Кількість проходів переважно залежить від напрямку росту волосся.

fill та vicbro Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 75
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 36
Звідки : Львів

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyПт 26 Січ 2024 - 21:49

Яку з цих двох бритв ви б порекомендували для бриття раз в ~3-5 днів, для жорсткої щетини і яб сказав ніжної шкіри? Або може є якийсь і третій хороший варант?)
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3528
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyПт 26 Січ 2024 - 21:53

clint пише:
Яку з цих двох бритв ви б порекомендували для бриття раз в ~3-5 днів, для жорсткої щетини і яб сказав ніжної шкіри? Або може є якийсь і третій хороший варант?)
Рокка мне лично больше нравится, мягче по ощущениям, чистота +- одинаковая и + Рокки в том, что кожа после бритья чувствует себя лучше, 316 грубее на коже ощущается.

Ігор Стетхем Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2848
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyСб 27 Січ 2024 - 8:09

clint пише:
Яку з цих двох бритв ви б порекомендували для бриття раз в ~3-5 днів, для жорсткої щетини і яб сказав ніжної шкіри? Або може є якийсь і третій хороший варант?)
Однозначно Muhle r41, Blakland Blackbird або Yates 921.
У Rocca та 3one6 для жорсткої щетини не достатньо ефективності.

clint Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3528
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyСб 27 Січ 2024 - 9:56

ARTURIUS пише:
Однозначно Muhle r41, Blakland Blackbird або Yates 921.
У Rocca та 3one6 для жорсткої щетини не достатньо ефективності.
Артур, читай до конца, жёсткая щетина и Нежная кожа! 
У меня примерно такое же сочетание ещё и сухая кожа, так вот Рокка прекрасно бреет с хорошим лезвием и самое главное её преимущество, это то что она очень бережно относится к коже.
Мне ни дрозд ни 41 вообще не зашли, yates не пробовал...
У тебя просто кожа очень отличается, тебе повезло больше, а таким как я печально, щётка конкретная, а кожа тонкая, и тут приходится только на своём опыте пробовать, т.к. Практически все советы, которые мне давали типа нужно агрессивный станок и острые лезвия и т.д. На мне лично не сработали, как оказалось, мне нужна правильная подготовка кожи и щетины перед бритьем, средней агрессивности станок и мягкое лезвие....
По этому все очень индивидуально, но я рекомендую Рокка т.к. Она при той же чистоте бритья к коже относится гараздо бережнее!

Peshek поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2848
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyСб 27 Січ 2024 - 18:48

Ігор, невже ти претендуєш на те, що жорсткішої за твою щетини не буває?😂😂😂

Kitten911 пише:

Практически все советы, которые мне давали типа нужно агрессивный станок и острые лезвия и т.д. На мне лично не сработали
А BBS AS з лезом Акула це яка звʼязка, яка бритва і яке лезо?
Ти шо на приколі сьогодні?wink

Kitten911 пише:

yates не пробовал...
Думаю тобі вона б зайшла в самий раз. Спробуй по можливості.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3528
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyСб 27 Січ 2024 - 23:13

ARTURIUS пише:
Ігор, невже ти претендуєш на те, що жорсткішої за твою щетини не буває?😂😂😂


А BBS AS з лезом Акула це яка звʼязка, яка бритва і яке лезо?
Ти шо на приколі сьогодні?wink


Думаю тобі вона б зайшла в самий раз. Спробуй по можливості.
По порядку:
Ни на что не претендую, просто человек пишет, что у него жёсткая щетина и чувствительная кожа.....  Ты советуешь одни из самых агрессивных станков... 

Считаю, что ббс ас станок средней агрессии ну а лезвие шарк ближе к мягкому !

Я всегда " на приколі" 😎

 При случае обязательно попробую, ты же знаешь, я люблю тестить новые для себя станки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyСр 31 Січ 2024 - 23:29

ARTURIUS пише:


У Rocca та 3one6 для жорсткої щетини не достатньо ефективності.
 Достатньо.
 У мене досить жорстка щетина. 3one6 голить в ббс за 2.5 проходи. А по комфорту поки що підходять тільки два леза - feather і wilkinson.

Wolfskin та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лют 2024 - 10:26

ARTURIUS пише:

Однозначно Muhle r41, Blakland Blackbird або Yates 921.
У Rocca та 3one6 для жорсткої щетини не достатньо ефективності.
Не понимаю какая связь между жесткостью щетины и эффективностью бритвы? По моему мнению эти понятия не связаны.
Эффективность бритвы зависит от заложенных в нее конструктивных особенностей, опыта пользователя и частично от лезвия.
В одних и тех же руках (т.е. с равным опытом) с одним и тем же лезвием бритва покажет примерно одинаковую эффективность и на жесткой щетине и на щетине среднестатистической жесткости.
Жесткость щетины - управляемый параметр, который сильно зависит от  методов подготовки щетины к бритью.

fill, stanislav-q, egoist, Kitten911, ditrih_, Yura_ та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3528
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння   Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння - Сторінка 2 EmptyЧт 1 Лют 2024 - 10:37

vicbro пише:

Не понимаю какая связь между жесткостью щетины и эффективностью бритвы? По моему мнению эти понятия не связаны.
Эффективность бритвы зависит от заложенных в нее конструктивных особенностей, опыта пользователя и частично от лезвия.
В одних и тех же руках (т.е. с равным опытом) с одним и тем же лезвием бритва покажет примерно одинаковую эффективность и на жесткой щетине и на щетине среднестатистической жесткости.
Жесткость щетины - управляемый параметр, который сильно зависит от  методов подготовки щетины к бритью.

Вот полностью согласен, тут скорее лезвие имеет влияние т.к. Станок спокойно выбривает в ббс хоть жёсткую и густую хоть детский пушок!

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Muhle Rocca & EJ 3one6, порівняння
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)
» Альтернативи Muhle Rocca R94?
» Стоит ли брать muhle rocca r95?
» Порівняння лез Personna Platinum (обговорення).
» Edwin Jagger 3ONE6

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: