Перший Український Бритвений Форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Поделиться | 

Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"

Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3
АвторСообщение
bt
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-02-04

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Сб 20 Окт 2018 - 0:14

Дмитрий0 пишет:

В плане что китайцам проще клепать под заказ кассеты с кучей лезвий миллионами чем искать чертежи, станки с которых можно качественно склонировать и т.д. И продать такой продукт в нужных количествах тоже очень трудно. Наш "Иван" точно этим заниматься не будет либо цена взлетит в космос. А "топовые" производители хотят продавать свой уникальный продукт.

Отправлено через Topic'it

Дмитрий, кто такой "Наш "Иван"" и почему он точно не будет этим заниматься?

Вернуться к началу Перейти вниз
Дmитрий
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-10-17

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Сб 20 Окт 2018 - 0:42

bt пишет:
Дмитрий0 пишет:

В плане что китайцам проще клепать под заказ кассеты с кучей лезвий миллионами чем искать чертежи, станки с которых можно качественно склонировать и т.д. И продать такой продукт в нужных количествах тоже очень трудно. Наш "Иван" точно этим заниматься не будет либо цена взлетит в космос. А "топовые" производители хотят продавать свой уникальный продукт.

Наш Иван это обычный среднестатистический предприниматель у которого возможно даже есть деньги на реализацию, но риск прогореть слишком велик. Это не ручки клепать в гараже и не помазки. Нет цели оскорбить народных умельцев но для полноценной бритвы нужен по крайней мере хороший цех...
https://vk.com/ffrenzy
bt
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-02-04

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Сб 20 Окт 2018 - 1:04

Дмитрий0 пишет:
bt пишет:
Дмитрий0 пишет:

Наш Иван это обычный среднестатистический предприниматель у которого возможно даже есть деньги на реализацию, но риск прогореть слишком велик. Это не ручки клепать в гараже и не помазки. Нет цели оскорбить народных умельцев но для полноценной бритвы нужен по крайней мере хороший цех...

Среднестатистический - это сферический конь в вакууме.
Это раз.

Дальше Вы, по моему мнению расуждаете логично.
И согласно Вашей логике и моему понимаю, некий, скажем так, Иван Шлюз действует вполне логично.
В том плане, что он сразу не делает цех по выпуску бритв.

Ruslan
Admin

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Сб 20 Окт 2018 - 9:21

bt пишет:

Недавно жене говорил
- Я считаю, что я принял в жизни два правильных решения: жениться на тебе и перейти на классическое влажное бритьё. Пока, только не понял, какое решение более правильное.
Ну, если тебя после таких слов не прибили, значит оба решения равнозначно правильные Twisted Evil
Hvanto
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2018-10-15

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Вс 21 Окт 2018 - 0:43

Троха більше місяця тому перейшов на, так зване, "мокре гоління", хоча логічніше казати: перейшов зі станків на бритву, бо поняття "бритва" має належати саме тим засобам, які дійсно виконують свою функцію за назвою - бриють. Причин для переходу було купа і всі ці питання я зняв.
Для початку взяв Шлюз Bublos De, а також набір від Омеги 46065 (кабан з підставкою + мило без аромату). Довго не вагався і не вчитувався в деталі тому, що на все витратив на сайті, який походу і тримає дядько Шлюз зі Львова, троха більше 200 дол. І про бритву скажу отак - супер. Бриє дійсно м'яко і навіть лагідно на зелених дербі. А перший тиждень навіть не вибривалось всьо то, на що я розраховував. Однак, як виявилось це проблема була не бритви і не леза, а моя. Бо справжньою бритвою ще треба вміти користуватись, тримати певний кут, короткими проходами, а найголовніше, як писали древні, - пізнати самого себе, тобто, знати: де і в який бік росте щетина.
Через два дні після покупки терміново замовив разороковський афершейв - plague doctor і чорні дербі. На то було дві причини: почалось подразнення, хоча з вібро-ф'юженом до цього такого ніколи не знав, крім того гоління виявилось не досконале. Афтершейф прийшов бомбєзний, а чорні дербі, які хоча і трошки кращі за зелені, однак чистєйшого бриття, на яке я розраховував - не давали. Але саме завдяки аромату афтершейва і тому, що він зняв подразнення, я продовжував експерементувати і кайфувати від цієї щоранкової медитації і надіятись, що знайду свій ключ.
Скажу чесно, через невміння були і порізи, але не значні і не кровопролитні, однак аби відчути всі тонкощі гоління і пізнання взяв разороковський камінь, леза Feather i wilkinson (ну і афтершейф Прорасо зелений бо ж пишуть, шо класіка). Два вида лез брав з тих міркувань, що вони реально не дорогі і консультант з того ж сайту порадив шукати саме те лезо, що підійде лиш мені. Фейзери виявились занадто агресивними. І хоча нарешті вони голили дуже чисто, на шкірі залишались мікропорізи (тут і став у пригоді камінь). Тому, недаючи фезерам різати мене втретє, замінив на вілкінсон - і тут почався кайф. Вілкінсон, в цьому станку - як риба в ставку. Мягко, без порізів і головне чисто. Одного разу, через брак часу зробив лише один прохід проти шерсті і то було диво!!!: нічого не порізав, подразнення не було, а новокуплений прорасо освіжив на +100% жизні. Але тут така штука. Вчора вирішив поставити знову зелений дербі, бо вихідний і є купа часу на експерименти. І тут сюрпрайз - вдалось поголитись так само чисто як фейзером чи вілкінсоном, а також без травм. Тут я і зрозумів, що вміння володіти станком - теж має значення.
Що скажу про шлюз..
Це саме те, що на перший раз: пробачає помилки і поспіх, лишній тиск чи просто бривок без мила... він достатньо довгий 110 мм і важкий, що в сукупності відразу дає відчуття солідного і серйозного гоління, а не веззяння багатолезками. Звичайно, вже я задумуюсь і над R41, але це буде черкз рік. Зараз Шлюз підходить якнайкраще, аби навчитись, набити руку і отримати перші мініпорізи невдало підібраними лезами. Леза рекомендувати під нього не буду, бо дійсно дуже вже персональна штука. Леза як люди - вроді при знайомстві мякі, але різко може ранити, або навпаки, на перший погляд злюча косюча людина, а виявляється добре знає своє діло і не підведе лишнім витрачанням часу на новий прохід. Та серед лез треба знайти свого друга. Не останню роль грає і афтершейф, бо він не просто використовуєть разово на шкіру після бриття, а діє постійно, у моєму випадку щодня, а тому шкіра завжди перебуває під його властивостями і тому виздоровлює від сухої піни, багатолезок і хімії масмаркета.
Тому не слід розраховувати на різкий результат, типу куплю станок з помазком і завтра буду гладкий як шарік, але результат буде поступовий і головне відчутний.
fill
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-02-12

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Вс 21 Окт 2018 - 15:19

Дмитрий0, якщо я правильно зрозумів початкові умови, то, як мені здається, 89-а була б все ж кращим варіантом.
Дmитрий
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Вс 21 Окт 2018 - 21:57

Спасибо, остановился на Parker'e с 91 ручкой
fill
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-02-12

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Пн 22 Окт 2018 - 9:55

Дmитрий пишет:
Спасибо, остановился на Parker'e с 91 ручкой

Норм!
Потім поділишся враженнями - цікаво :-)
Андрей-Бердичев
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2018-08-12

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Вт 23 Окт 2018 - 2:33

Здається раніше магазин чесно писав, що бренд український а виробницво Китай. Незрозуміло чому зараз не так... Сам маю такого китайця під брендом RazoRock (купував у них же), чудовий станок.
Hvanto
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2018-10-15

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Вт 23 Окт 2018 - 18:00

мені, до речі, під час замовлення наголосили, шо це аналог розорока, тільки дешевший..
Georg
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2018-10-09

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Сб 27 Окт 2018 - 18:09

Тоже до недавних пор пользовался кассетами, пеной и чем придется)). Ну и в последнее время начал задумываться, а должен ли процесс бритья проходить так буднично, по – быстрому серо и без интереса? Недавно случайно попал на интернет магазин КТГ и очень удивился обилию ассортимента и его востребованности. Чуток изучив тему, приобрел себе станок Shlyus Classic (и кое-что к нему), несказанно радуясь за отечественного производителя, ну и за приятную цену. Потом попал и на этот форум, еще чуток поизучал, и еще больше узнал за китайского производителя))). В любом случае станочек кажется качественным и крепким и он работает, хотя не с чем сравнивать, пока оттачиваю технику , ну думаю тоже попробовать R41. И таки процесс мокрого бритья становится все более утонченным ))).

Ruslan
Admin

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Сб 27 Окт 2018 - 18:16

Georg, в самом начале особой разницы нет какой станок, кто производитель (ну кроме откровенного шлака). Сейчас главное получить навык, наработать моторику. Потом что-то читая, общаясь с форумчанами, потихоньку подсобирается маленький некий набор средств, с которым будет комфортно бриться.
Дmитрий
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Сб 27 Окт 2018 - 18:34

Georg пишет:
Тоже до недавних пор пользовался кассетами, пеной и чем придется)). Ну и в последнее время начал задумываться, а должен ли процесс бритья проходить так буднично, по – быстрому серо и без интереса? Недавно случайно попал на интернет магазин КТГ и очень удивился обилию ассортимента и его востребованности. Чуток изучив тему, приобрел себе станок Shlyus Classic (и кое-что к нему), несказанно радуясь за отечественного производителя, ну и за приятную цену. Потом попал и на этот форум, еще чуток поизучал, и еще больше узнал за китайского производителя))). В любом случае станочек кажется качественным и крепким и он работает, хотя не с чем сравнивать, пока оттачиваю технику , ну думаю тоже попробовать R41. И таки процесс мокрого бритья становится все более утонченным ))).
Поздравляю с переходом на светлую сторону Бритья))

Georg
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2018-10-09

СообщениеТема: Re: Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"   Сб 27 Окт 2018 - 18:48

ок, спасибо, приобщаюсь как говорится к прекрасному)))

Бритвы Shlyuz -" Первый украинский бренд ?"
Страница 3 из 3На страницу : Предыдущий  1, 2, 3