ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+27
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
Kozachok
ARTURIUS
Ruslan
creativeresponse
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
zulu
31 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyВт 12 Вер 2023 - 19:36

zuluz пише:

Чомусь нафантазував, що потрібно з другої стартувать, то мабуть для інтимних зон, 1/2?

Можна і з 2-ої.
Я голився усіма плитами. Для мене друга важко, але робоча. З першою було дуже тяжко - вона навіть для мене занадто м’яка. Це при тому, що я віддаю перевагу м’якшим бритвам.
Тому раджу почати з 3-ої, дійти до 6-ої. А потім, коли буде час і натхнення, спробувати другу і першу.

vicbro, Kozachok та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyВт 12 Вер 2023 - 19:58

ARTURIUS пише:
Що заважає спробувати?)
Заважають десь біля 50ти інших лез. Бо, судя чи з ціни, Gillette King C. Double Edge Razors я закину, як тільки витрачу цю пачку. Бо ціна повинна хоча б чимось пояснюватись. А так, скоріш за все ці леза будуть для мене тим, що я більше скоріш за все не куплю, на кшталт Bluebeards Revenge, Mercur тощо. Але то мої власні забобони. Бо можу, наприклад, купити якусь китайчатину, тому жо екзотика. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyСр 13 Вер 2023 - 9:34

zuluz пише:
З якоі плити починати знайомство з роквелом?
Та якого леза?
Твой Кинг С по агрессивности примерно соответствует как раз 3 плите (по моим ощущениям).
Так что слушай fill'а, он дело говорит.
 А лезвие сначала возьми то, которое нравилось в Кинге.

fill, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyСб 16 Вер 2023 - 14:56

Вітання Шановні однодумці.
Трошки пропав але на то є причина, до якої всі Ви причетні, я став менше голитися, тому що завдяки порадам гоління стало якісніше і відповідно час росту щетини сповільнився, тому тепер раз в 3\4 дні.
На разі маю новий станок Rockwell 6s та до нього замовив продукцію Tabac , а саме мило та лосьон, також прийшов крем Prep, після гоління.
Перший заход з роквелом поставив, згідно порад вище, лезо від King C штатне, а мило от чомусь мені душа сказала Арко, ну подобается воно мені, чомусь сьогодні ассоціація була з маминими руками в дитистві моєму, так ніжно мило лягає на обличчя і так пахне))
Голився в стандартні три проходи, на третій плиті, після кінга здалося, що ця взагалі не бриє, тобто зворотнього зв,язку не мав і відповідно натиснув, отримав три точки порізу, як Карл ???
Було дві добривки і вуаля, на цьому єтапі можу заявити,що це найчистіше гоління вийшло, в єкперти визвав дружину, та підтвердила мої догадки, не знаю чи то ббс але на мій погляд так.

По самій бритві, поки не готовий робити висновки, треба пару разів ще пройтися, після кінга не звично, не великі габарити з такою вагою, трошки корегують рухи, які вже стали нормою на джилетті, в той же час набагато маневреніший станок, підлізати зручніше кругом.

По табаку, перша думка, після вдиху аромату лосьону, тройний одеколон в радянський перукарні, я його пам,ятаю дуже добре але потім пробився інший аромат, глибший і потужнішній, поки рішив не продавати)

Ruslan, stanislav-q, ARTURIUS, Nils, Evgeny, Yura_, alex-kin і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2877
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyСб 16 Вер 2023 - 17:16

zuluz пише:
здалося, що ця взагалі не бриє, тобто зворотнього зв,язку не мав
Роквелл він такий.)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyСб 16 Вер 2023 - 18:30

zuluz пише:
По самій бритві, поки не готовий робити висновки, треба пару разів ще пройтися...
Пару десятків разів буде саме те :)

stanislav-q, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyНд 17 Вер 2023 - 7:30

zuluz пише:


По табаку, перша думка, після вдиху аромату лосьону, тройний одеколон в радянський перукарні, я його пам,ятаю дуже добре але потім пробився інший аромат, глибший і потужнішній, поки рішив не продавати)

Нє, ну точно не Тройной. Але так, олдовий.

Тройной - він цитрусовий, свіжий.
Його, до речі, і зараз без проблем можна купити в супермаркеті чи аптеці

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyНд 17 Вер 2023 - 7:50

fill пише:


Нє, ну точно не Тройной. Але так, олдовий.

Тройной - він цитрусовий, свіжий.
Його, до речі, і зараз без проблем можна купити в супермаркеті чи аптеці
 У меня табак почему-то вызывает ассоциацию жилья где живёт пожилая дама которая никак не может смириться что она уже не молода, и вроде не воняет но и запах очень своеобразный

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyНд 17 Вер 2023 - 8:00

creativeresponse пише:

 У меня табак почему-то вызывает ассоциацию жилья где живёт пожилая дама которая никак не может смириться что она уже не молода, и вроде не воняет но и запах очень своеобразный

Прикольно :-)))

На табак чув багато різних асоціацій. Щоправда, у самого немає жодних - Табак, та й усе :-)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyНд 17 Вер 2023 - 11:25

Про Tabac. В мене веганське мило в банке. Коли купив його, то був страшенний сморід, чи то морга, чи то церкви, потім я відкрив захисну мембрану, мило пару днів подихало, церковний сморід зник, з'явився різкий та не дуже приємний запах вінтажного одеколону. Коли я почав голитися, то запах навпаки майже зник, був легкий парфумерний фужер, який зовсім не заважав голитися. Після того як мило висохло, був дуже ніжний фужерний запах свіжості, але не парфумований та не хімозний, а природний, начебто я нюхав свіжозірваний лист зеленого чаю, та тютюну, навіть спеції мені примарились,  ну дуже приємний аромат. Коли мило довго стоїть, то з'являється запах одеколону, але на щастя сморід морга вже не повертався. Дуже цікавий аромат у Tabac, завжди дивує. По ТТХ, Tabac не дуже вразив, звичайно краще proraso, але я очікував більшого ковзання, можливо це через те що в мене веганська формула, жирового в руках не тримав. В цілому Tabac сподобався, якщо колись змилю ту шайбу, обов'язково куплю себе ще одну, навіть веганську.

Andrewt, stanislav-q, Kitten911, CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyНд 17 Вер 2023 - 11:31

На рахунок аромату церкви, то я навіть і боюся відкривати ту фольгу на милі!
А де формулу прочитати, веганьска чи жирова?
Хоча в мене скоріш за все буде не жирова, бо придбання в уьому місяці було.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyНд 17 Вер 2023 - 11:40

На фото веганський склад.[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: Floid (Нд 17 Вер 2023 - 11:43), всього регувалося 1 раз(-и)

CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyНд 17 Вер 2023 - 11:42

Це жировий склад:[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

stanislav-q, CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyНд 17 Вер 2023 - 11:54

zuluz пише:
На рахунок аромату церкви, то я навіть і боюся відкривати ту фольгу на милі!
А де формулу прочитати, веганьска чи жирова?
Хоча в мене скоріш за все буде не жирова, бо придбання в уьому місяці було.
Насправді я теж дня два боявся відкривати мембрану, бо спочатку фонило дуже сильно, я навіть засмутився, що викинув гроші на той Tabac, а зараз нормально, вже подобається, хоча я не любитель фужерних ароматів.

CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyНд 17 Вер 2023 - 12:13

Ще трошки лірики про Tabac. Так сталося що я купив мило в іншому місті, та додому повертався на автобусі, їхав три години, мило смерділо церквою на весь автобус навіть через рюкзак, та ще кришка банки по зрадницькі грохоче, таке враження, що я з панахиди їду, та урну з прахом везу. Оточуючи головами вертять, нічого зрозуміти не можуть, що відбувається, але джерело смороду було швидко виявлено, тому я опустив очі в телефон та три години не підіймав. Насправді мило дуже смерділо, уявить мило в банці, банка в коробці, а коробка в рюкзаку, та все одно увесь автобус відчував аромат церковного ладану.

Andrewt, trimmer, stanislav-q, Alfed, Stormfild, Bonbon, zulu та DenysKorap Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyНд 17 Вер 2023 - 22:26

Пройшла доба, від гоління, пробилася перша щетина, сама неприємна, гостра і колюча, брррр.
Пішов та й вискоблив морду, от іншого слова не підбереш, а точно вискоблив.
І такий кайф, як заново родився, аж помолодів на років надцять, красотаааааа.
Будьте обережні, вологе класичне бриття викликає залежність!

stanislav-q, Kitten911, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2877
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyПн 18 Вер 2023 - 8:48

zuluz пише:
Пройшла доба, від гоління, пробилася перша щетина, сама неприємна, гостра і колюча, брррр.
На мій досвід сама приємна щетина після Мулє та Меркур. Я не знаю, як вони роблять ті бритви, але після них щетина тупа, приємна і бархатиста на дотик.

CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyПн 18 Вер 2023 - 9:19

ARTURIUS пише:

На мій досвід сама приємна щетина після Мулє та Меркур. Я не знаю, як вони роблять ті бритви, але після них щетина тупа, приємна і бархатиста на дотик.
 Если речь о меркур футур, и Р41 то у них угол реза другой

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2877
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyПн 18 Вер 2023 - 10:49

creativeresponse пише:
Если речь о меркур футур, и Р41 то у них угол реза другой
Мюлє Рокка, р41, р89. Меркур 23с, 34.

creativeresponse та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyПн 18 Вер 2023 - 11:01

ARTURIUS пише:

Мюлє Рокка, р41, р89. Меркур 23с, 34.
 Из этого списка на мне только R41 работала как вы описывали ранее, остальные обычную колкую давали

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2877
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyПн 18 Вер 2023 - 11:58

creativeresponse пише:
Из этого списка на мне только R41 работала как вы описывали ранее, остальные обычную колкую давали
Можливо у вас жорстка товста щетина і лезо перед різом її загинає, зрізаючи під кутом.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyВт 19 Вер 2023 - 19:50

Прочитав 9 страниц, хочу изложить и свои мысли по комфортному бритью, а вернее, комфорте после бритья....
______________
Для меня, и только для меня, пришейв это кобыле Stop-сигнал... Ну не понял я этого... Ровно как и распеаренную прорасо - хрень полнейшая. Один вякнул, другой бекнул.
Людей с кожей лица в стиле "кирзовый сапог" в действительности мало. По этому, когда молодняк ВКБ видит бывалого самурая-ВКБшника ютубщика наносящим мыло на сухую кожу а после бритья втирающим ацетон - пропускайте это мимо ушей, глаз... Для красоты видео это в 80%. Также как и машущих бритвой по лицу как буденый шашкой... Прислушайтесь к участникам этого форума - здесь 99.9% опытные, дружелюбные, и умные люди.... Ну да ладно, отвлёкся я. Как кто, и чем бреется это тема другая.....
Начну с того, что природа не наделила меня кожей лица в стиле кирзовый ботинок. Тонкая возле носа, зоны усов, подбородка под нижней губой... Плюс возле крыл носа ещё и сухая. Да и в общем не то, что хотел бы иметь.
Перед бритьем умываюсь тёплой водой. Дальше по инструкции ВКБ
После бритья смываю горячей водой (не той, что печёт, а горячей, которую спокойно выдерживаю) остатки мыла, вытираю полотенцем и наношу, капнув 3-5 капель косметического масла на влажные руки, сие масло на зону бритья или все лицо (как хотите). Дальше собираю и складываю бритву и т.д.
После умываюсь холодной водой, прохожусь алунитом... После смываю и наношу не спиртовий бальзам (на любителя).
Кожа лица просто орёт целый день от благодарности и удовольствия...
Мудрость сего в том, что разогретая кожа хорошо впитывает масло, алунит закрывает поры, концервирует масло, запечатывает.. Холодная вода успокаивает, тонизирует. А бальзам выступает внешней защитой, не мешая коже дышать (как крем-"штукатурка").
Сей ритуал для моей очень проблемой кожи достаточен два раза в неделю. Всё остальные дни (бреюсь каждый день) хватает бальзама (в последнее время серум)

Ruslan, stanislav-q, CNPOMAHELL та zulu Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyВт 19 Вер 2023 - 20:01

Масло должно быть не тяжелое в стиле касторки... А, например, роза мушкета, виноградной косточки - все то, что отлично всасывается и не оставляет жира. Распросите детально в магазине косметологии.... Бальзамом пользуюсь не спиртовым - на основе хиалуроновой кислоты и керамидов.

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyВт 19 Вер 2023 - 20:04

И не повторяйте все капля в каплю с канала хомик лифэ. У него часто шея багровая, распаханная - отходит несколько дней от рекламы

Caonima, Stormfild, zulu та DenysKorap Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2877
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 9 EmptyСр 20 Вер 2023 - 9:58

@AMAROK
Якщо підберете доглядовий крем під свій тип шкіри, то він спрацює краще за бальзам. Хоча одне має доповнювати інше, бо у кожного засобу свої задачі та цілі в використанні.

ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 9 з 16Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: