ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Навіщо ви голитеся?

Перейти донизу 
+5
Bonbon
ARTURIUS
Акулов
stanislav-q
Oleksii
9 користувачів

Бриюся тому, що
Необхідно бути вибритим (по роботі, службі і т.д.)
Навіщо ви голитеся? Vote_lcap2%Навіщо ви голитеся? Vote_rcap
 2% [ 3 ]
Коханій половинці я подобаюся виголеним
Навіщо ви голитеся? Vote_lcap6%Навіщо ви голитеся? Vote_rcap
 6% [ 7 ]
Мені більше подобається бути вибритим
Навіщо ви голитеся? Vote_lcap27%Навіщо ви голитеся? Vote_rcap
 27% [ 34 ]
Це корисна доглядова процедура
Навіщо ви голитеся? Vote_lcap6%Навіщо ви голитеся? Vote_rcap
 6% [ 7 ]
Люблю процес
Навіщо ви голитеся? Vote_lcap18%Навіщо ви голитеся? Vote_rcap
 18% [ 23 ]
Люблю запахи
Навіщо ви голитеся? Vote_lcap12%Навіщо ви голитеся? Vote_rcap
 12% [ 15 ]
Подобається відчуття на шкірі
Навіщо ви голитеся? Vote_lcap10%Навіщо ви голитеся? Vote_rcap
 10% [ 12 ]
Це ще й можливість комбінувати, експериментувати та ін.
Навіщо ви голитеся? Vote_lcap10%Навіщо ви голитеся? Vote_rcap
 10% [ 12 ]
Люблю всякі красиві штуки для чоловіків
Навіщо ви голитеся? Vote_lcap8%Навіщо ви голитеся? Vote_rcap
 8% [ 10 ]
Інший варіант (у коменті)
Навіщо ви голитеся? Vote_lcap1%Навіщо ви голитеся? Vote_rcap
 1% [ 2 ]
Усього проголосувало : 125
 

АвторПовідомлення
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Навіщо ви голитеся? Empty
ПовідомленняТема: Навіщо ви голитеся?   Навіщо ви голитеся? EmptyСб 22 Лип 2023 - 20:09

Адже можна зробити лазерну епіляцію чи щось подібне і не паритися, - недавно почув репліку дружини.
Я подумав, що пояснювати буду довго, тому відповів просто: бо подобається.
А як у вас?
--------------------------------------
P.S. Йдеться про бриття обличчя.
P.P.S. У голосуванні можна обирати кілька варіантів і відмінити свій вибір/переголосувати


Останній раз редагувалося: Oleksii (Сб 22 Лип 2023 - 22:37), всього регувалося 2 раз(-и)

Ruslan, Акулов, stanislav-q та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Навіщо ви голитеся? Empty
ПовідомленняТема: Re: Навіщо ви голитеся?   Навіщо ви голитеся? EmptyСб 22 Лип 2023 - 20:28

Сам процесс мне нравится, как и результат. К сожалению я не могу ходить бритым постоянно. В лучшем случае могу бриться комфортно раз в 4-5 дней. На 3 день тоже можно, но это неприятно: результат так себе, раздражение к тому же, не стоит того короче. Пробовал все методы и средства, доступные мне, не так и нашел того, что дает гладкое лицо каждый день-два без неприятных последствий...

P.S. Эпиляцию вроде как невозможно на лице сделать качественно (если у вас не 3 волоска растет на подбородке). Это очень долго и муторно - много сеансов, плюс процедура не из приятных. При этом нет гарантии, что оно снова не начнет расти. А что самое печальное - расти оно будет фрагментами... :) 
Людям со светлыми волосами возможно норм будет - визуально на короткой щетине не видно где она растет, а где нет. А вот у меня такое (с моим типом щетины и кожи) будет смотреться как болезнь какая-то. 
Потому что волос черный, а кожа тонкая. И даже гладко выбритое лицо выглядит "щетинистым". Будет че-то типа такого (справа).
Навіщо ви голитеся? Z

Oleksii, Олександр Тернавский, Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Навіщо ви голитеся? Empty
ПовідомленняТема: Re: Навіщо ви голитеся?   Навіщо ви голитеся? EmptyСб 22 Лип 2023 - 20:29

Додав голосувалку з можливістю вибирати кілька варіантів та відмінити свій голос (переголосувати).

Ruslan, Акулов, stanislav-q та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Навіщо ви голитеся? Empty
ПовідомленняТема: Re: Навіщо ви голитеся?   Навіщо ви голитеся? EmptyСб 22 Лип 2023 - 20:34

stanislav-q пише:
...В лучшем случае могу бриться комфортно раз в 4-5 дней. На 3 день тоже можно, но это неприятно: результат так себе, раздражение к тому же, не стоит того короче. Пробовал все методы и средства, доступные мне, не так и нашел того, что дает гладкое лицо каждый день-два без неприятных последствий...
Я колись для себе знайшов такий спосіб: м'який станок, гострі леза і DFS замість BBS. Косметику, зрозуміло, треба підбирати індивідуально.
Голюся щоранку без подразнень і з комфортом. Якщо не вранці, а увечері, імовірність подразнення вища.

Акулов, vicbro, stanislav-q, egoist, Kitten911, ditrih_, Yura_ та Alejandro Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Навіщо ви голитеся? Empty
ПовідомленняТема: Re: Навіщо ви голитеся?   Навіщо ви голитеся? EmptyСб 22 Лип 2023 - 20:41

Мені подобається бути вибритим;
Це корисна доглядова процедура;
Люблю процес;
Люблю аромати;
Подобається відчуття на шкірі;
Це ще й можливість комбінувати, експериментувати та ін.;
Зробив би електроепіляцію на вухах.

Yurst 63, Oleksii, egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Навіщо ви голитеся? Empty
ПовідомленняТема: Re: Навіщо ви голитеся?   Навіщо ви голитеся? EmptyСб 22 Лип 2023 - 23:57

stanislav-q пише:
Людям со светлыми волосами возможно норм будет
Лазерна епіляція на світлій щетині не працює. 
Луч лазера не проникає через світлу волосину до кореня і не випалює його.

_________________
Через терни до зірок!

Oleksii, Олександр Тернавский, Акулов, stanislav-q та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Навіщо ви голитеся? Empty
ПовідомленняТема: Re: Навіщо ви голитеся?   Навіщо ви голитеся? EmptyНд 23 Лип 2023 - 0:39

Я завжди любив голитися. З самого першого разу як взяв Мак3 в старших класах. Ще тоді рекламували червоні ставки асоційовані зі спортивними машинами по теліку. Коротше коли батьки купили відразу такий станок, це було щастя наче телефон новий купили :)

С того часу кайфую від процесу та мені значно більше подобається бути виголеним.

В класичне гоління прийшов коли щетина перестала дозволяти комфортно голитись касетниками, почав шукати альтернативи та перетворив рутину процедуру в хобі від якого отримую задоволення.

Oleksii, Олександр Тернавский, Романюк, Андроний, Акулов, ARTURIUS, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6951
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Навіщо ви голитеся? Empty
ПовідомленняТема: Re: Навіщо ви голитеся?   Навіщо ви голитеся? EmptyНд 23 Лип 2023 - 11:32

Вітаю, панство.
Для мене це сукупність різних факторів та відчуттів. Й це стало можливим саме тоді, коли долучився до ВКГ. Із касетником, як міг, тільки відтягував час гоління. Бо неприємні відчуття, подразнення й т.і.
До ароматів, якості засобів, взагалі діло не доходило.
Зараз намагаюсь надолужити cool1

Oleksii, Олександр Тернавский, Романюк, Акулов, egoist, Kitten911, Yura_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

Навіщо ви голитеся? Empty
ПовідомленняТема: Re: Навіщо ви голитеся?   Навіщо ви голитеся? EmptyПн 21 Серп 2023 - 15:10

Oleksii пише:
Адже можна зробити лазерну епіляцію чи щось подібне і не паритися, - недавно почув репліку дружини.
Я подумав, що пояснювати буду довго, тому відповів просто: бо подобається.
А як у вас?
--------------------------------------
P.S. Йдеться про бриття обличчя.
P.P.S. У голосуванні можна обирати кілька варіантів і відмінити свій вибір/переголосувати
Думав над цим. Але це краще робити взимку коли світловий день короткий і пасмурно. Або якщо рознесе обличчя, то тижня два прийдеться вдома сидіти. Свої нюанси.

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
2hcom
Частий гість
Частий гість
2hcom


Повідомлень : 57
Репутація : 0
Дата реєстрації : 26.01.2022

Навіщо ви голитеся? Empty
ПовідомленняТема: Re: Навіщо ви голитеся?   Навіщо ви голитеся? EmptyСр 23 Серп 2023 - 18:59

Бреюсь каждый день в дфс. Самое главное - наиприятнейшее ощущение бархатистости после бритья. Раз в три месяца где-то бывает день выпадает: во-первых к середине следующего дня появляется крайней степени некомфортность из-за "проволоки" на морде лица, во-вторых начинаю  выглядеть как  бич у разливайки.

Oleksii, vicbro, Kitten911, ditrih_, Yura_, Alejandro, Windigo і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
RotBart
Частий гість
Частий гість
RotBart


Повідомлень : 98
Репутація : 33
Дата реєстрації : 05.12.2021

Навіщо ви голитеся? Empty
ПовідомленняТема: Re: Навіщо ви голитеся?   Навіщо ви голитеся? EmptyСб 25 Лист 2023 - 22:13

Борода Джорджа Бернарда Шоу
борода бернард шоу писатель литератор
Джордж Бернард Шоу - ирландский драматург, литературный критик и известный театральный деятель 20-го века. Был вольнодумцем, поддерживал права женщин. В 1925 году получил Нобелевскую премию в области литературы.

Однажды компания, которая производит бритвы пригласила Джорджа Бернарда, что бы тот сбрил свою знаменитую бороду. На что тот написал им открытку такого содержания:

"Джентльмены, я никогда не побреюсь, по той же причине, по которой я отрастил бороду и по той же, что и мой отец. Помню, когда мне было 5 лет, я стоял рядом с отцом и тот последний раз в жизни брился. И я спросил: "Папа, а зачем ты бреешься?". Он стоял минуту неподвижно, потом опустил на меня взгляд и сказал "И правда, какого черта я делаю!"
Взято отсюда:
https://wizgrease.com/ru/blogru/91-boroda-dzhordzha-bernarda-shou

q7819, ditrih_ та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Навіщо ви голитеся?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: