ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Увлажняющий крем Bulldog

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Увлажняющий крем Bulldog Empty
ПовідомленняТема: Увлажняющий крем Bulldog   Увлажняющий крем Bulldog EmptyПт 19 Травень 2023 - 0:56

Всем доброго времени суток! 
 Сегодня решил написать свое мнение по поводу увлажняющего крема от Bulldog, хоть это средство напрямую и не позиционируется как средство после бритья и о том что его можно использовать как таковое можно найти только на сайте производителя.
 [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 У производителя есть несколько версий данного крема: Age defence, original, oil control и sensitive, все 4  основаны только на натуральных ингридиентах хорошо увлажняют кожу без липкости и маслянистости после нанесения.
 В основном я использую именно Original, иногда  Age Defence, в работе они не отличимы лично для меня и всегда оставляют мою кожу напитаной, покраснения после неудачного бритья тоже устраняют очень хорошо, не более 20 минут и кожа снова без раздражений.
 Данное средство работает гараздо лучше чем большинство средств после бритья(бальзамы/молочко) при этом стоит в разы дешевле, единственное средство которое я мог бы сравнить по состоянию своей кожи после нанесения будет Sebum Gold, но цена этого serum начинается от $250 и заканчивается $1400, Proraso, американские артизаны, или англиские артизаны для меня лично значительно хуже, при том что стоят значительно дороже(самый дешевый Proraso стоит 18$ что более чем в 3 раза дороже чем Bulldog).
 Cредство очень економичное и наносить много не нужно, если нанести больше чем нужно то будет ощущение тяжести на коже которое пройдет минут за 5 максимум. В отличии от Proraso смывать его не нужно, Proraso оставляет у меня невидимую пленку которую можно стереть рукой после высыхания, причем независимо насколько мало я его наносил ета дрянь(иначе столь низкокачественный продукт я назвать не могу) всеравно оставляла пленку на лице которую нужно было смывать, с Bulldog таких проблем и танцев с бубном нет от слова совсем, нанес оно сразу впиталось и идешь себе довольный по своим делам.
 Очень большим плюсом для меня еще является то что средство почти без запаха и с использованием парфюма никак не искажает аромат последнего.

Ruslan, Акулов, q7819, stanislav-q, _yk_, Александр 7676, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Увлажняющий крем Bulldog Empty
ПовідомленняТема: Re: Увлажняющий крем Bulldog   Увлажняющий крем Bulldog EmptyПт 19 Травень 2023 - 8:59

Возьму на заметку, спасибо за обзор! Еще бы хорошо фото с составом.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Увлажняющий крем Bulldog Empty
ПовідомленняТема: Re: Увлажняющий крем Bulldog   Увлажняющий крем Bulldog EmptyПт 19 Травень 2023 - 13:55

Интересно попробовать. Вот только вопрос:
- "...(самый дешевый Proraso стоит 18$ что более чем в 3 раза дороже чем Bulldog)."
где такие цены? Здесь таких цен на Proraso нет. По моим данным примерно один уровень цен с Bulldog(около 10$ +-). Это, вероятно, где-то в Америке...
И по качеству бальзама Proraso тоже не замечал описываемой проблемы (чтобы их бальзам смывать по какой-то причине...), может у Вас какая-то кожа специфическая.
Попробуем этот, сравним. Не помню точно, но у Bulldog кроме кремов вроде был бальзам после бритья, может ошибаюсь.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Увлажняющий крем Bulldog Empty
ПовідомленняТема: Re: Увлажняющий крем Bulldog   Увлажняющий крем Bulldog EmptyПт 19 Травень 2023 - 16:48

creativeresponse пише:
Всем доброго времени суток! 
 Сегодня решил написать свое мнение по поводу увлажняющего крема от Bulldog, хоть это средство напрямую и не позиционируется как средство после бритья и о том что его можно использовать как таковое можно найти только на сайте производителя.
Дякую за огляд, як раз закінчився сьогодні останній безалкогольний бальзам (дещо правда вже в дорозі), певно буде сенс спробувати.

Цікаво, подивився сайт виробника в США та Британії. 

На американській версії сайту у нього взагалі немає бальзамів після гоління, і немає згадки про використання в якості афтершейву.
На британській версії сайту, згадки про виокристання так само немає, проте є афтершейв бальзам з майже однаковим складом. Певно це один й той самий продукт.

Original Moisturizer (USA)
Water, Aloe barbadensis leaf juice, Ethylhexyl palmitate, Caprylic/capric triglyceride, Glycerin, Sorbitan stearate, Sodium polyacrylate, Pentaerythrityl distearate, Phenoxyethanol, Sodium stearoyl glutamate, Fragrance*, Benzoic acid, Carbomer, Dehydroacetic acid, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Citric acid, Sodium hydroxide.
 
Original After Shave Balm (UK)
Aqua (Water), Ethylhexyl palmitate, Aloe barbadensis leaf juice, Glycerin, Caprylic/capric triglyceride, Sorbitan stearate, Phenoxyethanol, Allantoin, Pentaerythrityl distearate, Sodium polyacrylate, Sodium stearoyl glutamate, Benzoic acid, Carbomer, Parfum (Fragrance)††, Dehydroacetic acid, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citric acid, Sodium hydroxide. ††A blend of natural ingredients.

Незачеркнуті інгрідієнти однакові в обох варіанатах.

З приводу Sebum Gold, це якійсь треш маркетингу як на мене  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Акулов, creativeresponse, stanislav-q та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Увлажняющий крем Bulldog Empty
ПовідомленняТема: Re: Увлажняющий крем Bulldog   Увлажняющий крем Bulldog EmptyПт 19 Травень 2023 - 23:33

Эт с офф сайта, там в продакт овервью нужно клацнуть
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Увлажняющий крем Bulldog Empty
ПовідомленняТема: Re: Увлажняющий крем Bulldog   Увлажняющий крем Bulldog EmptyПт 19 Травень 2023 - 23:36

vicbro пише:
Интересно попробовать. Вот только вопрос:
- "...(самый дешевый Proraso стоит 18$ что более чем в 3 раза дороже чем Bulldog)."
где такие цены? Здесь таких цен на Proraso нет. По моим данным примерно один уровень цен с Bulldog(около 10$ +-). Это, вероятно, где-то в Америке...
И по качеству бальзама Proraso тоже не замечал описываемой проблемы (чтобы их бальзам смывать по какой-то причине...), может у Вас какая-то кожа специфическая.
Попробуем этот, сравним. Не помню точно, но у Bulldog кроме кремов вроде был бальзам после бритья, может ошибаюсь.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
уже по 22, я еще по 18 застал, в магазине прорасо 25-28

Бульдог 5.99 в магазинах, 10.99 на амазоне
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Увлажняющий крем Bulldog Empty
ПовідомленняТема: Re: Увлажняющий крем Bulldog   Увлажняющий крем Bulldog EmptyПт 19 Травень 2023 - 23:46

В мене такого немає, ще раз перевіривsmile
Але не в цьому суть, схоже, що той самий бальзам після гоління, який в ЮК продається. Не дивно, що він працює за призначенням. Що радує, це те що вони саме бальзам після гоління не продають з накруткою до звичайного крему.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Увлажняющий крем Bulldog Empty
ПовідомленняТема: Re: Увлажняющий крем Bulldog   Увлажняющий крем Bulldog EmptyПт 19 Травень 2023 - 23:49

Bonbon пише:
В мене такого немає, ще раз перевіривsmile
Але не в цьому суть, схоже, що той самий бальзам після гоління, який в ЮК продається. Не дивно, що він працює за призначенням. Що радує, це те що вони саме бальзам після гоління не продають з накруткою до звичайного крему.
У нас даже бальзама нет, только крем скраб и гель для бритья, радует что в магазинах на них вечно скидки

Bonbon Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Увлажняющий крем Bulldog Empty
ПовідомленняТема: Re: Увлажняющий крем Bulldog   Увлажняющий крем Bulldog EmptyПт 19 Травень 2023 - 23:52

vicbro пише:
 может у Вас какая-то кожа специфическая.
 Что у меня что у жены что у всех знакомых которые пользовались прорасо результат одинаковый, может для американского рынка формула другая
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 231
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Увлажняющий крем Bulldog Empty
ПовідомленняТема: Re: Увлажняющий крем Bulldog   Увлажняющий крем Bulldog EmptyПн 22 Травень 2023 - 12:01

Взяв собі бальзам після гоління. 
Аромат приємний, ненавязчивий, майже нейтальний. Нехіміозний. Двічі його вже спробував, поки що подобається. Він дійсно легко впитується, нежирний, при цьому не рідкий (що мені особисто не подобається). Ціна дуже приємна, я брав за 3,5 фунти (до речі просто зволожуючий крем зовсім трохи дорожчий).

Єдино поки що я не зрозумів як дозатор/клапан працює, якщо слабо тиснеш на банку, воно взагалі нічого не відбувається. Трохи сильніше то вилітає порція на пів лодоні, разів на 3-4 точно. Я вже все обличчя намазав, руки, де тільки можна і потім витерам це все сухим рушником. Я в магазині хотів почути аромат, нажав трохи так воно вертикально вверх вилетіло на см 30 вверх. Коротше клапа дуже дивний.
Наступного разу спробую просто витряхнути, може допоможе. Якщо ні, то голкою проткну, бо так користуватись неможливо. Нажаль не подивився чи такий саме клапан у зволожуючого крема.

Із цікавого, подивився що таке "Allantoin" який є в бальзамі після гоління, проте немає в зволожуючому кремі. Не буду вдаватись в подробиці що це саме таке, проте зазначу, що дуже багато досліджень, що він допомогає боротись з раком передміхурової залози, товстої кишки, кишечника, яєчників і молочної залози, а також слабкий інгібітор раку гортані. Звісно, що в бальзамі це не буде нести ніякого навантаження, проте було приємно побачити, що в бальзамі є щось, що не визиває рак, а навпаки. Бо як почитаєш наслідки по інгрідієнтам майже 70% завджи буде мати ризик розвитку раку в більшості косметики.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

creativeresponse, Kitten911 та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Увлажняющий крем Bulldog Empty
ПовідомленняТема: Re: Увлажняющий крем Bulldog   Увлажняющий крем Bulldog EmptyПн 22 Травень 2023 - 12:36

Bonbon пише:
Взяв собі бальзам після гоління. 
Аромат приємний, ненавязчивий, майже нейтальний. Нехіміозний. Двічі його вже спробував, поки що подобається. Він дійсно легко впитується, нежирний, при цьому не рідкий (що мені особисто не подобається). Ціна дуже приємна, я брав за 3,5 фунти (до речі просто зволожуючий крем зовсім трохи дорожчий).

Єдино поки що я не зрозумів як дозатор/клапан працює, якщо слабо тиснеш на банку, воно взагалі нічого не відбувається. Трохи сильніше то вилітає порція на пів лодоні, разів на 3-4 точно. Я вже все обличчя намазав, руки, де тільки можна і потім витерам це все сухим рушником. Я в магазині хотів почути аромат, нажав трохи так воно вертикально вверх вилетіло на см 30 вверх. Коротше клапа дуже дивний.
Наступного разу спробую просто витряхнути, може допоможе. Якщо ні, то голкою проткну, бо так користуватись неможливо. Нажаль не подивився чи такий саме клапан у зволожуючого крема.

Із цікавого, подивився що таке "Allantoin" який є в бальзамі після гоління, проте немає в зволожуючому кремі. Не буду вдаватись в подробиці що це саме таке, проте зазначу, що дуже багато досліджень, що він допомогає боротись з раком передміхурової залози, товстої кишки, кишечника, яєчників і молочної залози, а також слабкий інгібітор раку гортані. Звісно, що в бальзамі це не буде нести ніякого навантаження, проте було приємно побачити, що в бальзамі є щось, що не визиває рак, а навпаки. Бо як почитаєш наслідки по інгрідієнтам майже 70% завджи буде мати ризик розвитку раку в більшості косметики.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Клапан другой, но с дозой нужно приловчится, по началу либо мало выдавливал либо достаточно чтобы и лицо и голову и шею намазать , что в моем случае не так уж и плохо( хоть где-то от лысины плюс есть).

Bonbon Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Увлажняющий крем Bulldog
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» RazoRock SLOC DE Safety Razor (Bulldog Handle)
» Крем Байконур.
» FAX ,крем для гоління
» Lea professional,крем
» Крем "Каро"

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: