ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Перетерка, перетопка мыла для бритья

Перейти донизу 
+5
Kitten911
all75
Alex
Bonbon
Stas3415
9 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Stas3415
Бувалий
Бувалий
Stas3415


Повідомлень : 204
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.12.2022
Звідки : Украина, Одесская обл. С.Орехово

Перетерка, перетопка мыла для бритья - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перетерка, перетопка мыла для бритья   Перетерка, перетопка мыла для бритья - Сторінка 2 EmptyСб 20 Травень 2023 - 7:36

Разговаривал с Алексей, порекомендовала оставить мыло на 2 мес отстояться, открытым. Запах может изменится и отдушка с нового мыла стать менее резкой. Мыло и правда 28 апреля создания. Перетапливать не буду, уверен что испорчу скорее
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Перетерка, перетопка мыла для бритья - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перетерка, перетопка мыла для бритья   Перетерка, перетопка мыла для бритья - Сторінка 2 EmptyСб 20 Травень 2023 - 8:09

ARTURIUS пише:

На мою думку, тверде мило потрібно натерти, або мілко подрібнити. Цілий шматок не розплавиться. В мене попадались кубики десь 1 см, то по ходу вже давив їх виделкою, самі по собі вони б не розплавились. 
Інтервалами в 10 хвилин потрібно перемішувати суміш, яка утворюється.

Ну і я не знаю скільки потрібно часу, щоб тверде мило знову стало твердим після переплавки. День, тиждень, місяць чи пів року? Потрібно пробувати.)
 Ну насколько я вычитывал triple mill в домашних условиях не сделать, там спец оборудование нужно, потому артизвны кроме mdc, делают мягкие мыла, они высушиваются от 3х месяцев до полугода

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Перетерка, перетопка мыла для бритья - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перетерка, перетопка мыла для бритья   Перетерка, перетопка мыла для бритья - Сторінка 2 EmptyСб 20 Травень 2023 - 8:12

Stas3415 пише:
Разговаривал с Алексей, порекомендовала оставить мыло на 2 мес отстояться, открытым. Запах может изменится и отдушка с нового мыла стать менее резкой. Мыло и правда 28 апреля создания. Перетапливать не буду, уверен что испорчу скорее
 А по поводу переплавки вы у нее случаем не спрашивали? Будет интересно ее мнение как мыловара узнать можно ли повторно процесс повторять
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2876
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Перетерка, перетопка мыла для бритья - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перетерка, перетопка мыла для бритья   Перетерка, перетопка мыла для бритья - Сторінка 2 EmptyСб 20 Травень 2023 - 16:41

creativeresponse пише:
 Ну насколько я вычитывал triple mill в домашних условиях не сделать, там спец оборудование нужно, потому артизвны кроме mdc, делают мягкие мыла, они высушиваются от 3х месяцев до полугода
Олеся працювала над твердим милом, були у спільноти пробники, але я не пробував його в голінні. Олеся казала, що для затвердіння потрібно не менше пів року.
Мило, яке я перетопив рік тому залишилось таким, як і було напів твердим, напів мʼягким.
Аромат не змінився, хоча банка була добре закрита.
Повернутися до початку Перейти донизу
Stas3415
Бувалий
Бувалий
Stas3415


Повідомлень : 204
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.12.2022
Звідки : Украина, Одесская обл. С.Орехово

Перетерка, перетопка мыла для бритья - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Перетерка, перетопка мыла для бритья   Перетерка, перетопка мыла для бритья - Сторінка 2 EmptyСб 20 Травень 2023 - 17:20

creativeresponse пише:

 А по поводу переплавки вы у нее случаем не спрашивали? Будет интересно ее мнение как мыловара узнать можно ли повторно процесс повторять
Спрошу при случае
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Перетерка, перетопка мыла для бритья
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» ТОП - Увлажняющие мыла для бритья
» Лінійка мил Wet Shaving Product (WSP) Formula T
» Критерий выбора мыла/крема для бритья
» Срок годности мыла?
» Два пробника мыла от KatrineDo.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: