Перший Український Бритвений Форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Поделиться | 

The Green Ray - 24mm Hybrid Tribble Synthetic Brush - Retro Shave Tech!

Перейти вниз 
АвторСообщение
Roman313
Постоялец
Постоялец

Дата регистрации : 2017-11-20

СообщениеТема: The Green Ray - 24mm Hybrid Tribble Synthetic Brush - Retro Shave Tech!   Вс 1 Апр - 12:23

Вчора була презентована ось така новинка: [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку].
Не знаю чому але помазок з першого погляду запав в душу, замовив, побачимо що це за симбіоз Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Roman313
Постоялец
Постоялец

СообщениеТема: Re: The Green Ray - 24mm Hybrid Tribble Synthetic Brush - Retro Shave Tech!   Пт 4 Май - 2:41

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

І так вузол-новинка від Phoenix Artisan Accoutrements The Green Ray - 24mm Hybrid Tribble Synthetic Brush - Retro Shave Tech! поки доставлявся з далекої Америки був мною помічений в новинках від YAQI, а саме у вузлах коричневого кольору, під імітацію ворсу коня, тому вузол описувати не бачу змісту - він чудовий як і більшість синтетичних вузлів від YAQI, тут все прекрасно і збивання піни і утримання води і наявність псевдо мішечка для масажу обличчя (доречі синтетичні вузли 24мм мені більше подобаються а ніж 26мм від  YAQI - правильний розхід мила, вузол пружніший, масаж кращий, чого тільки вартий їх помаранчевий помазок 24мм, масаж робить наче борсук). Що приємно вразило, так це ручка помазка, цікавий дизайн, кольори свіжі і добротні та пасують до кольору вузла, кантастість дуже сподобалась, це дійсно зручно при роботі з помазком. Запакований в стандартну картонну білу коробку від YAQI на яку наліпили невеличку етикетку фірми Phoenix Artisan Accoutrements.
Для себе зробив висновок, виходить в когось новинка помазка, слідкуй за сайтом  YAQI та купуй дешевше, хоч в даному випадку переплату в декілька долярів вважаю оправданою якістю ручки, з іншого боку той же вузол в металевій ручці від  YAQI майже в два рази дорожчий за помазок від фірми Phoenix Artisan Accoutrements, а отже ручка має значний вплив на ціноутворення Very Happy
Murkatavr
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-01-16

СообщениеТема: Re: The Green Ray - 24mm Hybrid Tribble Synthetic Brush - Retro Shave Tech!   Пт 4 Май - 13:16

Ще раз мої вітання з придбанням цікавої речі! Я так зрозумів, що вузол на 26 мм буде гіршим? (придивляюся до моделі Atomic Rocket - супер-вінтажний вигляд має!)
Ruslan
Admin

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: The Green Ray - 24mm Hybrid Tribble Synthetic Brush - Retro Shave Tech!   Пт 4 Май - 13:34

Поздравляю с покупкой. А как помазок в руке сидит? Как для меня то конструкция ручки не очень удобная.
Murkatavr
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-01-16

СообщениеТема: Re: The Green Ray - 24mm Hybrid Tribble Synthetic Brush - Retro Shave Tech!   Пт 4 Май - 13:45

Десь так )))
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Roman313
Постоялец
Постоялец

СообщениеТема: Re: The Green Ray - 24mm Hybrid Tribble Synthetic Brush - Retro Shave Tech!   Пт 4 Май - 15:59

Якраз ручка з гранями дуже зручна видалася, це однозначно плюс.
Roman313
Постоялец
Постоялец

СообщениеТема: Re: The Green Ray - 24mm Hybrid Tribble Synthetic Brush - Retro Shave Tech!   Пт 4 Май - 16:21

Murkatavr пишет:
Ще раз мої вітання з придбанням цікавої речі! Я так зрозумів, що вузол на 26 мм буде гіршим? (придивляюся до моделі Atomic Rocket - супер-вінтажний вигляд має!)

Важко сказати, моя синтетика 26мм не прижилася, була або продана або подарована, чомусь зупинився на [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку], поки що він найкращий для мене виявився, ну і тепер от The Green Ray - 24mm Hybrid Tribble Synthetic Brush - Retro Shave Tech! вдало доповнив колекцію 24 Very Happy
На цей [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] раджу звернути увагу, єдиний вузол який Yaqi не продають на гурт як окремо сам вузол, спеціально для когось з Канади розроблявся, думаю скоро побачимо Very Happy
На останньому відео Вадима цей вузол, правда з іншою ручкою, на огляді був.

The Green Ray - 24mm Hybrid Tribble Synthetic Brush - Retro Shave Tech!
Страница 1 из 1