ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 BARBASOL лосьон после бритья

Перейти донизу 
+17
by.Andrew
WetShaver
zabor
AJ
Альф84
Изотовец
Саша Кавун
турист
Сергій
BigRedCat
Boroda88
tas
xxtoyxx
Стас
Денис К.
Олександр Тернавский
Александр Домченко
21 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
by.Andrew
Частий гість
Частий гість
by.Andrew


Повідомлень : 59
Репутація : 14
Дата реєстрації : 13.06.2020
Вік : 30
Звідки : Kiev

BARBASOL лосьон после бритья - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: BARBASOL лосьон после бритья   BARBASOL лосьон после бритья - Сторінка 3 EmptyСб 24 Лип 2021 - 19:54

Попробовал пару дней назад , ну что хочу сказать ) на утро что бы проснуться летом по жаре самое оно, отлично прижигает (ИМЕННО ТА КАК ДОЛЖЕН ЖЕЧЬ ЛОСЬЙОН), много-много ментола запах понравился очень даже приятный тархун из детства ) ,уходовые качества хорошие за такие деньги- отличные, интенсивность запаха не сильная запах сразу переходит в интимную стадию близости  , но лично на мне запах держался почти до вечера )- приятно и не навязчиво )) -отлично на лето на жару мне зашло хотя я вообще не любитель мяты и ментола )

wakidzasi, fran.ivan.ua та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

BARBASOL лосьон после бритья - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: BARBASOL лосьон после бритья   BARBASOL лосьон после бритья - Сторінка 3 EmptyНд 5 Лют 2023 - 0:21

Эх были времена, когда он по цене был, как турецкий Арко. Да и пена была очень демократичной по цене.
Что до качеств лосьона: химозный ментол, вырви глаз, но пойдёт, если нет ничего лучшего.
Повернутися до початку Перейти донизу
Medoid
Новачок
Новачок
Medoid


Повідомлень : 9
Репутація : 2
Дата реєстрації : 10.06.2021

BARBASOL лосьон после бритья - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: BARBASOL лосьон после бритья   BARBASOL лосьон после бритья - Сторінка 3 EmptyПн 6 Лют 2023 - 22:14

Для мене цей лосьйон з категорії "пахне краще після нанесення на шкіру, аніж з бутилки". Я познайомився з ним в час, коли піймав корону. І зрушення у сприйнятті ароматів робили для мене його таким, що викликає нудоту. Але з часом, коли сенсори повернулись до норми, я наважився його спробувати, і був приємно вражений, реальність перевершила очікування, в моєму випадку.

Wolfskin та wakidzasi Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

BARBASOL лосьон после бритья - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: BARBASOL лосьон после бритья   BARBASOL лосьон после бритья - Сторінка 3 EmptyПн 6 Лют 2023 - 22:29

на этим Барбасолом обжег кожу лица или это повлиял ментол или спирт

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

BARBASOL лосьон после бритья - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: BARBASOL лосьон после бритья   BARBASOL лосьон после бритья - Сторінка 3 EmptyВт 7 Лют 2023 - 12:25

Гарний лосьйон. Запах подобається і з пляшки, і після нанесення (інтенсивний, приємний і цікавий).
Вбирається швидко, ніякої плівки, липкості та блиску.
Спирт відчувається, лосьйон припікає. Секунд 5 попече (зовсім не сильно), а потім приємне тепло розливається по шкірі, хвилин 10-20.
Ментолу не відчуваю щоб багато було, очами взагалі не відчуваю, шкірою відчуваю - небагато, в самий раз. Але для мене ментол має не охолоджуючий а зігріваючий ефект (так само і в милах, шампунях та ін).
Відмінно і дуже швидко заспокоює шкіру і знімає подразнення (якщо є). Від порізів/мікропорізів/ніків за лічені хвилини не лишається і сліду.
 
Доглядові якості теж непогані, шкіра бархатиста, м’яка, еластична і зволожена. Ще б зволоження трохи більше і взагалі ідеальний варіант був би для мене. А так додатково наношу зволожуючий гель (можливо тому що в мене суха шкіра).

Все одно - використовую із задоволенням, останній час без ротації (конкуренти у вигляді Олд спайсів та іншого масмаркету опинились на лаві запасних).

Wolfskin, stanislav-q, Medoid, fran.ivan.ua та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
BARBASOL лосьон после бритья
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-
» Лосьон после бритья Epsilon
» Cella лосьон после бритья
» Лосьон после бритья TABAC
» Лосьон после бритья Cosmia man active.
» Лосьон после бритья YDF Eucalyptus

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: