Перший Український Бритвений Форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Поделиться | 

Выбор станка

Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСообщение
slonopotam
Участник
Участник

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Выбор станка   Пт 2 Ноя 2018 - 16:05

ASV пишет:

А х.з. Fatip Piccolo - очень хитрозадый станок с хитрозадой геметрией, его слоган "Мягко стелю, да жёстко спать!" - им можно без всякого тактильного ощущения снести весь эпителий и понять это только пост-фактум

Странно. Уже почти 2 года года им бреюсь каждый месяц по две недели - и ни разу ничего не снес. Суперский маневренный станок.
Вернуться к началу Перейти вниз
ASV
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-06-22

СообщениеТема: Re: Выбор станка   Пт 2 Ноя 2018 - 16:27

slonopotam пишет:
ASV пишет:

А х.з. Fatip Piccolo - очень хитрозадый станок с хитрозадой геметрией, его слоган "Мягко стелю, да жёстко спать!" - им можно без всякого тактильного ощущения снести весь эпителий и понять это только пост-фактум

Странно. Уже почти 2 года года им бреюсь каждый месяц по две недели - и ни разу ничего не снес.  Суперский маневренный станок.

Ничего не могу по этому поводу сказать, разве что,на мой взгляд, маневренности в нём ноль, как раз из-за ег ручечки - не могу пробрить с первого раза места в ложбинах, потом видимо передавливаю из-за того же и сношу эпидермис.
Впечатления по Пикколо не у одного меня такие же, но для него есть своя тема.
fill
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-02-12

СообщениеТема: Re: Выбор станка   Пт 2 Ноя 2018 - 16:31

ASV пишет:

Надеюсь, что не утомил своим занудством.

Жодним чином!

Навпаки, мені цікаво тебе читати, і не тільки на нашому форумі - рос.форуми я теж читаю, хоч там і не зареєстрований.
(До речі, на відміну від більшості рос.форумів, у нас прийнятним є звертання на "ти". Я ж не помиляюся, Адміністраціє?)

Додаткове зерня сумнівів ти в мені посіяв, це факт. Я маю ще пару днів, щоб зробити остаточний вибір, тож є трохи часу подумати.
Дякую за твою допомогу!

П.С. А щодо Пікколло, то тут такий момент: я його страшенно боявся від самого початку. Просто панічно боявся. Тож, коли зараз беру його в руки, то просто намагаюся поводитися з ним так шанобливо, як це тільки взагалі можна. Я ледь-ледь торкаюсь ним обличчя, веду, наче пір’їночкою. Можливо саме мій острах і дає мені можливість знаходити з Пікколло спільну мову. Реально, з ним у мене поки що нема жодних проблем. Але й ставлення до нього у мене зовсім не таке, як до того ж Шлюзу - тим я махаю, як шаблюкою, ще й заплющеними очима, з-під ноги, в напівоберті, в стрибку, стоячи на коні і з перфоратором в іншій руці :-)
З Пікколло я собі такого не дозволяю, з ним - як з англійською Королевою. Чи Скарлетт Йоханссен :-)

Последний раз редактировалось: fill (Пт 2 Ноя 2018 - 16:42), всего редактировалось 1 раз(а)
fill
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Выбор станка   Пт 2 Ноя 2018 - 16:39

Roman313 пишет:

RazoRock Wunderbar Slant Razor - вартий найвищої уваги

Якби ж він продавався в один клік на тому ж КТГ, їй-бо, питань би не було.
Але я поставлений у такі рамки, що купити можу лише в Україні, причому з дуже простим алгоритмом доставки-оплати.
Тому Вундербар просто технічно випав з розгляду.

На Файн я облизувався, він є на КТГ. Але цінник дещо не гуманний, не під мій випадок. Тому - на жаль :-(

Але зрештою, мораторій же не буде вічним - можливо Файном ще обзаведуся. Чи ще чимось таким цікавим :-)))
Ruslan
Admin

СообщениеТема: Re: Выбор станка   Пт 2 Ноя 2018 - 17:02

В очередной раз убеждаюсь, сколько людей, столько и мнений, особенно, когда взгляды абсолютно противоположные на одну и ту же вещь. Это интересно. Но это же должно и побуждать относиться к различным советам с определенной долей скепсиса.
Очевидно, любой человек будет агитировать  за станок, который  нравится и это нормально.
Можно избежать многих ошибок, опираясь на опыт знающих людей, например, когда Роман рассказывал о неподходящих друг к другу крышках и плитах разных поколений Роквелла и т.д. Или о плавающем качестве модели 6С.
Но я предлагаю в данном случае отбросить в сторону теорию и опыт и подойти к проблеме утилитарно.
Это подарок. И fill не хочет напрягать по деньгам дарителя. Поэтому выбираем самый бюджетный вариант из предложенных - RazoRock German 37 Slant. Rockwell 6C стОит в два раза дороже, а Rockwell 6S - в четыре раза.
И если потом слант "не зайдет", можно будет уже более осознанно, вдумчиво и без спешки прощупывать почву в сторону значительно более дорогого Роквелла, либо любого другого станка, который к тому времени может понравиться.
fill
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Выбор станка   Пн 5 Ноя 2018 - 10:20

Доброго дня, панове!

По-перше, хочу всім-всім подякувати за допомогу!
Ваші висловлювання, міркування, поради, досвід - все це дуже допомогло мені здійснити вибір.

По-друге, хочу повідомити, що вибір врешті-решт зроблено.
Це було не так вже й просто, але з вашою допомогою все ж вдалося визначитися остаточно і поставити крапку в цьому питанні.
Отже, Рубікон перейдено, замовлення оформлено, і, напевне, вже сьогодні з міста Лева до міста Кия вирушить майбутній мій RazoRock German 37 Slant :-)

Отримаю я його в руки за кілька тижнів, коли й сам повернуся до Києва.
Тож обов’язково похвалюся, а після випробування - поділюся враженнями, у відповідних темах.

Ще раз усім дякую!
Дуже радісно знаходитися у такому приємному, чуйному, небайдужому товаристві!

Голімося - бо ми того варті! :-)))
Ruslan
Admin

СообщениеТема: Re: Выбор станка   Пн 5 Ноя 2018 - 13:22

fill, рад, что советы форумчан помогли. Форум создавался в том числе и для этого Very Happy
ASV
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-06-22

СообщениеТема: Re: Выбор станка   Вт 6 Ноя 2018 - 11:30

fill пишет:
Доброго дня, панове!

По-перше, хочу всім-всім подякувати за допомогу!
Ваші висловлювання, міркування, поради, досвід - все це дуже допомогло мені здійснити вибір.

По-друге, хочу повідомити, що вибір врешті-решт зроблено.
Це було не так вже й просто, але з вашою допомогою все ж вдалося визначитися остаточно і поставити крапку в цьому питанні.
Отже, Рубікон перейдено, замовлення оформлено, і, напевне, вже сьогодні з міста Лева до міста Кия вирушить майбутній мій RazoRock German 37 Slant :-)

Отримаю я його в руки за кілька тижнів, коли й сам повернуся до Києва.
Тож обов’язково похвалюся, а після випробування - поділюся враженнями, у відповідних темах.

Ще раз усім дякую!
Дуже радісно знаходитися у такому приємному, чуйному, небайдужому товаристві!

Голімося - бо ми того варті! :-)))

Поздравляю!

Я, к сожалению, не знал (не увидел) всех нюансов, влияющих на выбор станка, поэтому отмечу, что данный выбор при учёте всех факторов - оптимальный!

И да, слушать-то меня особо не нужно, у меня у самого это слант используется чаще всех остальных.
Peshek
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-07-03

СообщениеТема: Re: Выбор станка   Вт 6 Ноя 2018 - 11:36

Вітаю fill з вибором. Тепер буде повний модельний ряд Very Happy
fill
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Выбор станка   Вт 6 Ноя 2018 - 11:43

Дякую, хлопці!

Так, модельний ряд підібрано, всі фокусні закрито.
Тепер троха почекати - і вперед і з піснею, тіко гай шумить! :-)

Выбор станка
Страница 6 из 6На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6