Перший Український Бритвений Форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика

Перейти вниз 
АвторСообщение
Андрій Driller
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Сб 17 Мар 2018 - 16:36

Помазок YAQI Brush 28 mm
Tuxedo Synthetic Knot Men's Shaving Brush

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Ворс штучний.
Помазок прийшов замотаний у папір як цигарковий у коробочці білого тонкого картону.
Маркування на коробочці: YQ034 R15111 51-28.

Вага: 116 г;

Виміри мої, мм:
• Діаметр вузла біля ручки – 31;
• Висота ручки – 62;
• Висота пензля – 54;
• Загальна висота – 116;
• Максимальний діаметр пензля – 57;
• Діаметр ручки в основі – 46;
• Мінімальний діаметр ручки – 33;
• Діаметр ручки в уширенні біля кріплення вузла – 46.

Припускаю, маркування «51-28» значить «висота пензля» та «діаметр вузла» відповідно. Якщо так, фактично є перевищення заявлених параметрів.

Ціна: ~$16

Вага помазка зібрана у тілесній ручці з важкенького пластику (синтетичної смоли) з цікавою шаристою неоднорідністю всіляких відтінків рудо-коричневого (кармінового). Ручка добра щоби ставити помазок, але для мене виявилася абсолютно незручною в роботі. Особливо в чаші: не знайшов комфортного хвату, не від моєї руки воно. Якщо піна захоче потекти по ручці - вона потече і розмажеться пальцями рівним ковзким шаром, просто як-ніби створено щоби слизькало. Для роботи на обличчі беру так:

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Неприродній для мене хват: пласка основа ручки надто наминає долоню, а пальцям немає роботи. Доводиться робити рухи кистю, а то й додавати енергії усією рукою від плеча.

Це вимушений компроміс, адже за його роботу на обличчі я майже зненавидів його.

Кожен, кожен раз коли я голюся наводячи піну цим помазком я витрачаю в два, в три рази більше часу ніж зазвичай. Чому? Тому, що крутячи ним по обличчю кожен раз мимоволі злітаю думками далеко-далеко від справи, розслабляюся, втрачаю плин часу. З теплою піною – то взагалі майже нірвана. Настільки пензель пружній в міру, настільки він жорсткий в міру, настільки він має якраз помірний стан, що у роботі породжує лише комфорт. Його масаж можна порівняти з перекотуванням мішечка, що неповністю набитий піском або дробом – така ось фундаментальність. Врозчепірку його праця припустима від верху десь до рівня кордону сірого фарбування ворсу, бо далі він стає надто пружнім. Є також і ефект присмоктування. Помазок набитий дуже щільно, окремі волоски в роботі не відчуваються, як це буває з кабанами. Як наслідок, пензель сохне порівняно довго (відносно Omega S-Brush 10019). Не підшкрябує, не поколює.

За майже два місяці, що він у мене, втратилося біля 15 ворсин. Усі за перші два тижні. Більше не лисіє. Прогалин в ньому також не з’явилося.

Це єдиний синтетичний помазок, який я замочую перед голінням. Ні, я не зрушив розумом. Виключно для того, щоби він добре зігрівся – бо пензель великий і густий.

Добрий у роботі з будь-яким милом або кремом. При цьому піну не з’їдає, все в роботі. Навіть неспеціалізоване дьогтярне мило від COCOS навелося на обличчі легко, граючись. Єдине, якщо з кремом дозування очевидне – на палець, то з нетвердими милами цілком можливо перебрати: не встигнете й добряче крутнути як до дна банки дістанете і отримаєте надто густу піну, зайву перевитрату мила. То ж у цьому моменті довелося відкалібрувати себе заново.

Последний раз редактировалось: Driller (Ср 21 Мар 2018 - 18:49), всего редактировалось 2 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль Online
Ruslan
Модератор
Модератор

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Сб 17 Мар 2018 - 16:41

Хороший обзор, плюс в Карму. Отдельное спасибо за хорошие фотографии.
А как дело обстоит с твердым мылом, есть ли повышенный расход?
Посмотреть профиль
Андрій Driller
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Сб 17 Мар 2018 - 16:52

Ruslan пишет:
Хороший обзор, плюс в Карму. Отдельное спасибо за хорошие фотографии.
А как дело обстоит с твердым мылом, есть ли повышенный расход?

Дякую.

Якщо набирати за ознакою залипання пензля на милі - буде явна перевитрата, дуже багато піни.

Гадаю, менше набирати треба через велику кількість волосків: кожен набирає таку дрібку мила, що не вистачає на присмоктування. Але загалом мила цілком достатньо для правильної піни.

Мило я набираю колоподібними рухами рахуючи оберти. Для кожної пари мило-помазок це значення доведеться підібрати. Ще вода: теж призвичаївся струшувати дозуючи силу, щоби була повторюваність.

Последний раз редактировалось: Driller (Сб 17 Мар 2018 - 18:55), всего редактировалось 1 раз(а)
Ruslan
Модератор
Модератор

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Сб 17 Мар 2018 - 17:19

Понял, спасибо.
Посмотреть профиль
Oleksii
Учасник
Учасник

Дата регистрации : 2017-12-10

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Сб 17 Мар 2018 - 17:37

+
Хороший огляд, для себе отримав відповіді на кілька запитань. Дякую!
Посмотреть профиль
Саша Кавун
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-02-19

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Сб 17 Мар 2018 - 18:09

Спасибо за подробный обзор! За фоточки отдельное спасибо! Жду, не дождусь своего [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] с али. Заказал ещё 13го, но до сих пор не отправили. Уже беспокоюсь.

А можно попросить фоточку рядом с S-Brush 10019?
Посмотреть профиль https://kavoons.com.ua/ Online
Андрій Driller
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Сб 17 Мар 2018 - 18:50

Будь ласка!
Планую, до речі, після окремих оглядів зробити загальне порівняння розмірів та вражень.

Зліва направо: YAQI Sagrada Familia Synthetic 24 mm, Omega S-Brush 10019, YAQI Synthetic 28 mm, Spokar 513/186 (малий).
(Можна збільшити, якщо натиснути на фото)

Зліва Omega S-Brush 10019, справа YAQI Synthetic 28 mm, внизу Spokar 513/186 (малий).
Ruslan
Модератор
Модератор

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Сб 17 Мар 2018 - 19:00

Общее сравнение - очень хорошая идея.
Посмотреть профиль
Саша Кавун
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Вс 18 Мар 2018 - 1:08

А за экстрафоточки отдельное мегаспасибо! Я на самом деле искал именно сравнение Яки-"пчёлки" с Омегой, думал, увижу сравнение с сабжем, буду иметь хоть приблизительное  представление о размерах, а тут - джекпот! Ох, сколько я времени потратил на поиски такой фотографии! Теперь вижу наглядно, что ручка у "пчёлки" короче.
Саша Кавун
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Чт 22 Мар 2018 - 12:19

Driller,
Скажіть, чи зручний помазок Yaqi Sagrada Familia при роботі у чаші? Чи ручка таки короткупата і ухват широкий для цього? Чи плануєте на нього огляд написати?

UPD: Психанул, заказал. Не зайдёт - продам по себестоимости. Думаю, желающих долго искать наверно не прийдётся)
Андрій Driller
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Чт 22 Мар 2018 - 12:45

Саша Кавун пишет:
Driller,
Скажіть, чи зручний помазок Yaqi Sagrada Familia при роботі у чаші? Чи ручка таки короткупата і ухват широкий для цього? Чи плануєте на нього огляд написати?

Ви праві: для чаші й ручка короткувата, й тримати пучкою цей помазок мені незручно (на відміну від того ж Omega S-Brush 10019). Набрати мило й навести піну на обличчі - його звична робота.
Написати планую.
Саша Кавун
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Чт 22 Мар 2018 - 13:44

Жду обзор, ага. bounce bounce bounce

Особенно интересны впечатления в сравнении с Omega S10019!
Андрій Driller
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Вт 17 Апр 2018 - 20:41

Примітка:
Волосини цьому помазка схильні до злипання кінчиків. Певно, через відносно невелику товщину.

Щоби у пензлі не утворювалася плішина, ретельно мию його від мила, витрушую краплі, протираю в рушнику колоподібними рухами за та проти годинникової стрілки.
Саша Кавун
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   Вт 17 Апр 2018 - 21:21

Driller пишет:
Примітка:
Волосини цьому помазка схильні до злипання кінчиків. Певно, через відносно невелику товщину.

Щоби у пензлі не утворювалася плішина, ретельно мию його від мила, витрушую краплі, протираю в рушнику колоподібними рухами за та проти годинникової стрілки.

Что там обзор Пчёлки? Зреет?
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика   

Помазок YAQI Brush 28 mm, синтетика
Страница 1 из 1