Перший Український Бритвений Форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830

Перейти вниз 
АвторСообщение
Roman313
Постоялец
Постоялец

Дата регистрации : 2017-11-20

СообщениеТема: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Чт 8 Мар 2018 - 21:02

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Відгук про мило La Toja не буду писати, краще за цей не напишу, та й не потрібно, тут все сказано: [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

І так легендарний SEMOGUE 1305 і не тільки Very Happy
Купляв я цей помазок в цьому інтернет магазині [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Зі знижкою  обійшовся мені в 10 євро, термін доставки тривав з 18 лютого по 06 березня, тобто трохи більше 2 тижнів.
Отже, промив я його декілька разів милом Derby з протиранням рушником(для гоління Derby за ароматне, а от перебити запах кабанчика саме то ),та замочив в теплій воді за годину до процесу гоління. Віднайшов саме тверде мило яке маю SAPONIFICIO VARESINO FELCE і тільки хотів розпочати процедуру набору мила як був вельми ШОКОВАНИЙ, але про це згодом Very Happy
Помазок запах кабана майже втратив, Derby знає свою роботу, працювати цим помазком з твердими милами одне задоволення, набір мила легкий, мило навіть не пробує боротися з SEMOGUE 1305, чого не скажеш про синтетику від Yaqi.
Загрузивши помазок, пішов прямо на обличчя збивати і що я хочу Вам сказати - даремно я уникав кабанчиків, деякі борсуки більше коляться, та що там борсуки, я мав дешеву синтетику від VULFIX так вона теж більше колола, а масаж шкіри обличчя від SEMOGUE 1305, підкреслюю не колючий, а пружньо-мякий, так це просто казка!
Я лукавив в попередньому пості, коли писав, що це мій перший кабанчик, а можливо і ні. Насправді давним давно, багацько років тому назад, я не думаючи ще про т-подібні станки, але маючи велике бажання спробувати мила для гоління, придбав був помазок Omega- model 80097, так от це різний ворс, в SEMOGUE 1305 він ніби професійніший, краще розщеплюється на кінчиках і навіть пахне приємно, як згадаю як я з запахом Omega боровся, аж смішно стає Very Happy
Під час промивки та процесу гоління всі волоски залишились на місці, нічого не втратив за виключенням коротких волосків штук 10, але це більше схоже було на технологічне сміття при виготовленні, ніж на волоски з вузла помазка.

І так про ШОК affraid (не останній за сьогодні, але всі наступні були приємніші   ):

Роздивившись, я побачив, що дерево ручки помазка в місці де відлущилася фарба мокре, тобто якось натягнуло воду хоч думаю причиною був брак в нанесенні емалі чи тріщина, що і привело до такого результату-лакофарбове покриття видулося і потріскалось та по проведенню пальцем просто відкололося.
Шок другий(приємний ):
Думаю напишу я листа Хосе власнику [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку], та й фото прикріпив, і яким було моє здивування коли протягом 3 хвилин, я не жартую маю підтвердження на почті, я отримую відповідь що на мій вибір чи повернуть мені кошти за помазок чи відправлять ранком новий такий самий!
Шок третій(теж приємний ):
Ну думаю раз так чого два рази на ті самі граблі наступати, ще коли вибирав який SEMOGUE взяти побачив що моделі 1305 та 830 мають ідентичні вузли та склад ворсу, тільки ручки різні, але як Вам відомо мій вибір впав на деревяну ручку замість акрилової, більш автентичну як на мене. Тому я запропонував Хосе що доплачу різницю і хочу обміняти на 830 модель. А далі, правда вже за 7 хвилин, отримав відповідь, що без проблем вишле мені 830 модель і жодної доплати не потрібно!
Шок четвертий(самий приємний і останній ):
Гречно подякувавши Хосе, пообіцяв написати гарний відгук про роботу його інтернет магазину [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] на нашому українському форумі, що зараз і роблю, насправді я так оперативно не вирішував питання ні з одним магазином і навіть не інтернет і навіть не закордоном, вислав Хосе посилання на наш форум, думаю хай почитає, що в Україні діється з голінням вологим і не тільки. І що б Ви думали, за півтори години правда(видно вивчав наш форум Very Happy ) отримав відповідь, що форум класний, і чи не хотіли б КАМРАДИ на постійній основі, всі без виключення, отримати знижку 10% на всю продукцію яка продається на  [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] притому, що ще ТАКС у розмірі 15% при замовленнях в Україну додатково віднімається автоматично! bounce  bounce  bounce
Далі буде... але в іншому розділі про закордонні інтернет магазини

Последний раз редактировалось: Roman313 (Вт 27 Мар 2018 - 19:07), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Boroda88
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-02-03

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Чт 8 Мар 2018 - 21:20

Ого внезапный сюжетный поворот
Жаль, что отлущилась краска от такой красотени, но судя  по всему - оно того стоило Very Happy Cool
Посмотреть профиль https://kruti-pedali.com.ua/
Moshul
Участник
Участник

Дата регистрации : 2017-12-25

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Чт 8 Мар 2018 - 22:39

это почти четверть цены откусывается? я правильно понимаю? What a Face
Посмотреть профиль
Roman313
Постоялец
Постоялец

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Чт 8 Мар 2018 - 22:43

Moshul пишет:
это почти четверть цены откусывается? я правильно понимаю? What a Face
Якщо порівнювати з громадянами Євросоюзу, які купляють товар платячи ТАХ та не мають знижки 10% то так, це на чверть дешевше Very Happy
Посмотреть профиль
Moshul
Участник
Участник

Дата регистрации : 2017-12-25

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Чт 8 Мар 2018 - 23:01

может заколхозить?.. scratch
кто что
я бы тоже 1305 взял, а кто-то еще чего... чтоб одной посылочкой,
это ж почти в 2 раза меньше цены, чем в рознице нашей
может кто из аксакалов возьмется?
Посмотреть профиль
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2017-12-10

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Сб 10 Мар 2018 - 20:34

То не просто так фарба відлущилась, то такий маркетинговий хід ;-)
Якщо серйозно, то таки непоганий за цінами магазин.
+ за огляд
Посмотреть профиль
Roman313
Постоялец
Постоялец

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Сб 10 Мар 2018 - 22:38

Oleksii пишет:
То не просто так фарба відлущилась, то такий маркетинговий хід ;-)
Якщо серйозно, то таки непоганий за цінами магазин.
+ за огляд

Не знаю що це, але це була остання спроба, коли небудь, купити помазок на ручці з дерева, нікому не раджу, чи то клеєний шпон як у випадку ММ чи фарбоване дерево як у випадку наведеному вище, проблема рано чи пізно або ж відразу дасть про себе взнаки Sad
Посмотреть профиль
Олександр Тернавский
Постоялец
Постоялец

Дата регистрации : 2018-02-09

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Вс 11 Мар 2018 - 7:53

Уважуха продавцу. Это говорит о том, что действительно заинтересован в выпуске качественной продукции.
Посмотреть профиль
amadeus
Участник
Участник

Дата регистрации : 2018-03-04

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Пн 12 Мар 2018 - 0:01

Хосе, класний чувак)
Посмотреть профиль
amadeus
Участник
Участник

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Пн 12 Мар 2018 - 0:11

У мене така ж проблема із Семоук, фарба потріскала, відпадає, тому раджу тільки або дерево із пропиткою, або пластик. Помазок контактує із водою, тому потрібне щось надійне, тіж Сімпсони чи Вульфікси
Посмотреть профиль
Murkatavr
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-01-16

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Пн 12 Мар 2018 - 14:00

Moshul пишет:
может заколхозить?.. scratch
кто что
я бы тоже 1305 взял, а кто-то еще чего... чтоб одной посылочкой,
это ж почти в 2 раза меньше цены, чем в рознице нашей
может кто из аксакалов возьмется?
Готовий приєднатися до гуртової закупки
Посмотреть профиль
Ruslan
Модератор
Модератор

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Пн 12 Мар 2018 - 14:23

А коллективная закупка будет организовываться [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]. Кто-то начинает, остальные присоединяются.
Посмотреть профиль
Roman313
Постоялец
Постоялец

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Вт 27 Мар 2018 - 19:15

І так Хосе свою обіцянку виконав, бракований помазок замінений на новий SEMOGUE 830, за що йому ще раз велике спасибі!
Нову тему створювати не став, оскільки вузли в цих помазків і за розміром і за складом та типом ворсу ідентичні, різняться тільки ручкою. Якщо все ж таки в процесі користування буде зауважено різницю в роботі, в чому я сумніваюся, то відразу ж розділю теми та напишу окремо огляд на SEMOGUE 830 Very Happy
Посмотреть профиль
Сэм
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Ср 4 Апр 2018 - 11:21

Есть такой 830 классный помазок, я им доволен

Отправлено через Topic'it
Посмотреть профиль Online
BigRedCat
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2017-11-04

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Вс 27 Май 2018 - 13:33

Есть 1305. Основные впечатления - красивый, и очень удобная ручка. В раьоте не понравился вообще. И бьет не особо, и пену жрет будь здоров. Поэтому из ротации исключил.
Есть еще Омега 11137, тоже кабан с деревянной ручкой, схожих габаритов. Нравится гораздо больше.
Посмотреть профиль
VladymyrK
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2017-12-24

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Вт 12 Июн 2018 - 20:44

Тоже ждал от 1305 большего, понравился внешний вид. 2 месяца уже с ним. Да, удобная ручка и не более того. В чаше взбить пену трудно, не отдает он ее. Особо им не помассируешь, когда его подготовишь к работе- становится мягким. Да, он не колется как барсук, но и нет у него той упругости (шарика) о которой все время говорит Вадим на своем канале.
Посмотреть профиль
VladymyrK
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2017-12-24

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Сб 21 Июл 2018 - 22:02

Наконец то мой  SEMOGUE 1305 дошел до своей кондиции. Единственный его недостаток-это то, что жрет пену. Ну так надо выбирать: или экономить мыло, или получать удовольствие от работы помазка. С ним не надо экономить мыло и тогда он проявляется во всей его красе. Наконец то я его прочувствовал. Какая синтетика, какие Яки. Абсолютно другие ощущения от массажа этим помазком. Я в восторге от этого помазка. Из синтетики у меня от яков Sagrada Familia. Пользуюсь им только тогда, когда мало времени на бритье, спешу. Он удобен тем, что буквально за 10-15 сек можно взбить пену, быстр в работе и не более того. После SEMOGUE в плане массажа он меня  абсолютно не устраивает. Все таки не зря SEMOGUE 1305 считают легендарным и неповторимым. Для тех, кому он не зашел: не спешите делать выводы, работа с ним не терпит суеты, не надо спешить, не экономьте мыло, когда он набирает достаточно пены, он становится упругим и массаж, как пишет Roman 313, пружинно-мягкий. Действительно, очень хорошее сравнение. Мой респект Хосе!
Посмотреть профиль
BigRedCat
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2017-11-04

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Вт 24 Июл 2018 - 14:53

По совету одного из продавцов взял как альтернативу 1305 - Омегу 11137. Не пожалел ни разу. Семож как бронепоезд отправлен на самый дальний запасный путь. Преимуществ для меня два: красивый и реально удобная ручка, мне прямо в руку ложится. В плане пенообразования и отдачи пены просто никакой, омега на голову выше. Причем адекватно работать начала практически сразу, ну может пару раз на ладони погонял.
Посмотреть профиль
Ruslan
Модератор
Модератор

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Вт 24 Июл 2018 - 15:05

BigRedCat пишет:
омега на голову выше.
Что интересно, при вполне адекватной цене, Омега по своим характеристикам вполне уверенно опережает многих именитых конкурентов.
Браво, Omega!
Посмотреть профиль
amadeus
Участник
Участник

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   Вт 24 Июл 2018 - 20:30

Читав на одному з форумів про цю Омегу, це просто машина яка робить піну))
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830   

SEMOGUE 1305/SEMOGUE 830
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український Бритвений Форум :: ПОМАЗКИ :: Обзоры помазков-
Перейти: