ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Яке мило/крем ви більше не купите

Перейти донизу 
+16
creativeresponse
KHSN
WetShaver
staseg
Caonima
Kitten911
razorsedge
Armadilla
Ruslan
Андроний
egoist
ARTURIUS
Kozachok
alexzu37
Віталіk
Янеж
20 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyЧт 11 Лист 2021 - 22:11

Ідея теми запозичена. Та все ж.. Яке мило/крем для гоління ви більше ніколи не купите, і чому?

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyЧт 11 Лист 2021 - 22:17

Почнемо? Не куплю більше мило Дербі - занадто інтенсивний запах, який за два роки зберігання відкритої банки так і не вивітрився, плюс щипало і сушило шкіру

Ruslan, trimmer, WetShaver, razorsedge, vicbro, Олександр Lutsk, egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 818
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyЧт 11 Лист 2021 - 22:30

Мила від Proraso та Palmolive (хоч люблю його) і лише через те, що лишають білий наліт на станках.

Wolfskin, Янеж, ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 20.01.2018
Вік : 49
Звідки : Луганск - Северодонецк

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyЧт 11 Лист 2021 - 22:34

Не куплю жировое мыло. Но, табак теперь сам перестал быть жировым, так что может ещё куплю когда-то. А вот со стирлинг ом очень обидно было. Очень нравилась его пена и запах. С жировым мылом бритье получается сильно травмирующим.

WetShaver, Янеж та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyЧт 11 Лист 2021 - 23:10

Мыло Арко брать не буду больше. Аромат на любителя, хоть я и не противник его, но стягивает и сушит кожу, да и лучше добавить 40 грн и купить отличный стик Speick.

Ruslan, trimmer, Янеж, Олександр Lutsk, Віталіk, egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyЧт 11 Лист 2021 - 23:11

Не куплю мыло Прорасо. Не нравятся банки и белый налёт на станке после этого мыла.

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, Янеж, ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyЧт 11 Лист 2021 - 23:13

мыло Derby - мне от его аромата становилось плохо, в прямом смысле слова.

Ruslan, trimmer, WetShaver, razorsedge, vicbro, Янеж, Олександр Lutsk та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 623
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПт 12 Лист 2021 - 7:06

Fenomeno Birth of the Dragon - пока попробовал от этого производителя только такое мыло, но брать его не буду больше - глина что по внешнему виду, что по запаху, никаких, для меня лично, уходовых качеств не заметил.

Ruslan, WetShaver, razorsedge, РустВр, Янеж, dr_vorushylo, egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6953
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПт 12 Лист 2021 - 14:31

Совершенно не понравилось мыло Phoenix. Хотя и не дешевое. И не в аромате дело. Не нашел с ним общего языка, если можно так выразится.
Williams - убийца нервных клеток. Впрочем как и Mitchel’s Wool Fat. Получить пену, которая меня устраивает, практически нереально.


Останній раз редагувалося: Ruslan (Пт 12 Лист 2021 - 15:36), всього регувалося 1 раз(-и)

WetShaver, Янеж та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПт 12 Лист 2021 - 14:36

Крем Dapper Dan.
Хорошие ТТХ и запах. Но очень быстро надоел.
В конце вообще отказывался вылазить из тюбика (наверное, не первой свежести крем попался).

Ruslan та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПт 12 Лист 2021 - 14:49

Тверді стіки Lea, LaToja, Arko лише через те що неможу їх змилити бо не часто ними користуюсь;

Derby через запах і хімозність;

Williams через запах і капризну піну і сідаючу яка неймовірно сушить шкіру (хоча і супер-слизьку);

Tabac бо він ніколи не закінчиться хоча люблю його аромат - Табактобер (10 голінь) взагалі не зменшив шайбу анітрішки.

Truefitt and Hill тверді мила взагалі не зрозумів, через них не сприймаю англійців хоча знаю є багато пошановувачів. Брешу - одне "зайшло" (Floris elite shaving soap) але теж як на мене переоцінене. Всі мила що пробував (1805, Luxury Shaving Soap, Sandalwood) були для мене повним провалом десь на рівні Williams, що не було б проблемою коштували вони б тих самих 3-5 доларів.

Chiseled Face здався дуже посереднім і розпіареним, нижче середнього.

В цілому хороші але невидатні і "середні" виробники, з якими все +- ок але повторно не брав би на корить більш цікавіших варіантів:

Proraso крім ментолового бо вже надоїли (і то на заміну також брав би щось типу B&M Terror)
West Coast Shaving - середні мила;
TSF, 3P, Cella та інші італійці - ок мила але Разорок робить набагроато цікавіші аромати;
Through The Fire Fine Craft/Maggards - нічого особливого, рівень італійців;
Soap Lace дуже слабенькі мила як на мене навіть на фоні Прорасо;
The Artisan Soap Shoppe цікаво але під питанням;
Fine (старі тверді під Табак) але їх ітак вже нема;
Edwin Jagger, Osma і подібні - зійде "в нагрузку" до наборів, як самостійні продукти не тягнуть.
L'Occitane Сade.
WSP Rustic/Formula T досить непогані але мене щипали.


Більшості з перелічених я б надав перевагу Razorock в бюджеті та хорошим артизанам в люксі (B&M, Wholly Kaw, Noble Otter, Grooming Dept, CRSW, A&E, PAA, SV).

Wolfskin, Proklus, Янеж, wakidzasi, vates, Віталіk, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 623
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПт 12 Лист 2021 - 14:53

razorsedge пише:
Тверді стіки Lea, LaToja, Arko лише через те що неможу їх змилити бо не часто ними користуюсь;

Derby через запах і хімозність;

Williams через запах і капризну піну і сідаючу яка неймовірно сушить шкіру (хоча і супер-слизьку);

Tabac бо він ніколи не закінчиться хоча люблю його аромат - Табактобер (10 голінь) взагалі не зменшив шайбу анітрішки.

Truefitt and Hill тверді мила взагалі не зрозумів, через них не сприймаю англійців хоча знаю є багато пошановувачів. Брешу - одне "зайшло" (Floris elite shaving soap) але теж як на мене переоцінене. Всі мила що пробував (1805, Luxury Shaving Soap, Sandalwood) були для мене повним провалом десь на рівні Williams, що не було б проблемою коштували вони б тих самих 3-5 доларів.

Chiseled Face здався дуже посереднім і розпіареним, нижче середнього.

В цілому хороші але невидатні і "середні" виробники, з якими все +- ок але повторно не брав би на корить більш цікавіших варіантів:

Proraso крім ментолового бо вже надоїли (і то на заміну також брав би щось типу B&M Terror)
West Coast Shaving - середні мила;
TSF, 3P, Cella та інші італійці - ок мила але Разорок робить набагроато цікавіші аромати;
Through The Fire Fine Craft/Maggards - нічого особливого, рівень італійців;
Soap Lace дуже слабенькі мила як на мене навіть на фоні Прорасо;
The Artisan Soap Shoppe цікаво але під питанням;
Fine (старі тверді під Табак) але їх ітак вже нема;
Edwin Jagger, Osma і подібні - зійде "в нагрузку" до наборів, як самостійні продукти не тягнуть.
L'Occitane Сade.
WSP Rustic/Formula T досить непогані але мене щипали.


Більшості з перелічених я б надав перевагу Razorock в бюджеті та хорошим артизанам в люксі (B&M, Wholly Kaw, Noble Otter, Grooming Dept, CRSW, A&E, PAA, SV).
Ты перечислил наверное все мыла, которые я знаю


Останній раз редагувалося: Андроний (Пт 12 Лист 2021 - 17:25), всього регувалося 1 раз(-и)

Andrewt, razorsedge, Wolfskin, Proklus, Янеж та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПт 12 Лист 2021 - 16:19

razorsedge пише:
Тверді стіки Lea, LaToja, Arko лише через те що неможу їх змилити бо не часто ними користуюсь;

Derby через запах і хімозність;

Williams через запах і капризну піну і сідаючу яка неймовірно сушить шкіру (хоча і супер-слизьку);

Tabac бо він ніколи не закінчиться хоча люблю його аромат - Табактобер (10 голінь) взагалі не зменшив шайбу анітрішки.

Truefitt and Hill тверді мила взагалі не зрозумів, через них не сприймаю англійців хоча знаю є багато пошановувачів. Брешу - одне "зайшло" (Floris elite shaving soap) але теж як на мене переоцінене. Всі мила що пробував (1805, Luxury Shaving Soap, Sandalwood) були для мене повним провалом десь на рівні Williams, що не було б проблемою коштували вони б тих самих 3-5 доларів.

Chiseled Face здався дуже посереднім і розпіареним, нижче середнього.

В цілому хороші але невидатні і "середні" виробники, з якими все +- ок але повторно не брав би на корить більш цікавіших варіантів:

Proraso крім ментолового бо вже надоїли (і то на заміну також брав би щось типу B&M Terror)
West Coast Shaving - середні мила;
TSF, 3P, Cella та інші італійці - ок мила але Разорок робить набагроато цікавіші аромати;
Through The Fire Fine Craft/Maggards - нічого особливого, рівень італійців;
Soap Lace дуже слабенькі мила як на мене навіть на фоні Прорасо;
The Artisan Soap Shoppe цікаво але під питанням;
Fine (старі тверді під Табак) але їх ітак вже нема;
Edwin Jagger, Osma і подібні - зійде "в нагрузку" до наборів, як самостійні продукти не тягнуть.
L'Occitane Сade.
WSP Rustic/Formula T досить непогані але мене щипали.


Більшості з перелічених я б надав перевагу Razorock в бюджеті та хорошим артизанам в люксі (B&M, Wholly Kaw, Noble Otter, Grooming Dept, CRSW, A&E, PAA, SV).
В мене Разороки теж самі "ходові")

razorsedge, Proklus, wakidzasi, egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПт 12 Лист 2021 - 16:20

Ruslan пише:
Совершенно не понравилось мыло Phoenix. Хотя и не дешевое. И не в аромате дело. Не нашел с ним общего языка, если можно так выразится.
Williams - убийца нервных клеток. Впрочем как и Mitchel’s Wool Fat. Получить пену, которая меня устраивает, практически нереально.
За Фенікси неочікувано, але знаю, що не всім підходять

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПт 12 Лист 2021 - 19:38

Красное мыло прорасо никогда больше не куплю только из-за того, что оно никогда не закончится наверное)))

WetShaver, Рома, razorsedge, Янеж та _yk_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПн 1 Серп 2022 - 16:35

Smokey Midday і Kentucky Bourbon від всім відомої миловарні. Надто інтенсивний запах і дуже стійкий. Потім ще довго переслідує.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
staseg
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 32
Репутація : 1
Дата реєстрації : 04.03.2018

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПн 1 Серп 2022 - 19:45

Мило Via Barberia 150 г. Робочі характеристики, запах мені сподобались в принципі, але від нього отримую певні опіки шкіри. Залишок використовую для прешейву.

Ruslan та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПт 16 Вер 2022 - 10:06

І сміх і гріх  lol  
Не те щоб мило погане. Я його ще не пробував.
 При замовленні, на телефоні воно ледь на екрані поміщалось. А приїхало трошки інше))
Яке мило/крем ви більше не купите 0-02-010
Яке мило/крем ви більше не купите 0-02-011
Яке мило/крем ви більше не купите Img_4511

trimmer, Wolfskin, Соло, Янеж, Kozachok, _yk_, Shave Master та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПт 16 Вер 2022 - 10:10

Caonima пише:
І сміх і гріх  lol  
Не те щоб мило погане. Я його ще не пробував.
 При замовленні, на телефоні воно ледь на екрані поміщалось. А приїхало трошки інше))
Яке мило/крем ви більше не купите Img_4511[/url]
😂😁
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПт 16 Вер 2022 - 10:37

Тревел версия

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyЧт 13 Жовт 2022 - 15:38

egoist пише:
мыло Derby - мне от его аромата становилось плохо, в прямом смысле слова.
Понимаю, у меня вся семья от этого запаха страдала.)
Самое интересное, что даже крема Арко этого же производителя и мыло для рук Fax часто очень даже приятно пахнут. А для лица, такая резкая химозная отдушка.)

Янеж Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyЧт 13 Жовт 2022 - 15:39

Ruslan пише:
Совершенно не понравилось мыло Phoenix. Хотя и не дешевое. И не в аромате дело. Не нашел с ним общего языка, если можно так выразится.
Williams - убийца нервных клеток. Впрочем как и Mitchel’s Wool Fat. Получить пену, которая меня устраивает, практически нереально.
)Вот тебе и производители именитые.)
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyПн 14 Лист 2022 - 21:31

Не знав куди писати. Вирішив сюди. Може, хтось підкаже по проблемі з милом. Недавно прийшло мені мило Myrsol Don Carlos. Сьогодні вирішив товаришу відібрати трохи на пробу. Шпателем почав знімати, а зверху шар жиру. Може пів сантиметра. Я зразу не зрозумів що то жир. Під ним мило жовтого кольору, а цей шар ближче до білого. Попробував помазком набрати і замішати піну.
 Помазок жирний, руки жирні, чаша жирна. Піна не збивається. Короче, я той шар зняв весь. Потім попробував вже саме мило. Піна "не альо". Дуже водяиста. І це синтетичним помазком, який піну робить завжди дуже швидко. Завтра ще буду пробувати кабаном.

 Хто знає що це таке? Цей жир має бути в милі і воно просто розшарувалось?

 Update:
 Піну я все таки замішав. Меньше тіста, більше мʼяса. Більше мила, меньше води. Піна класна, така як і має бути.
 Але мені не дає спокою той шар смальцу зверху.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyВт 15 Лист 2022 - 7:35

Не куплю больше никогда крем для бритья (любой) Arco. 1. Раздражение.2 Плохая пена.3.Не оставляет налета на станке.

Янеж та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Яке мило/крем ви більше не купите Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите EmptyВт 15 Лист 2022 - 8:59

KHSN пише:
Не куплю больше никогда крем для бритья (любой) Arco. 1. Раздражение.2 Плохая пена.3.Не оставляет налета на станке.
3. А треба щоб залишав?

trimmer та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Яке мило/крем ви більше не купите
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
 Схожі теми
-
» Змішування крем/мило, крем/піна і т.д.
» Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic
» Де купити мило Fine?????
» Мило від Дениса
» Мило Muhle Sandalwood

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: