ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Інтернет магазини України частина 2

Перейти донизу 
+60
Андрій-Бердичів
Caonima
Alfed
stinger
Cosmofox
Jim Beam
Yura_
Mel
IgorMark
Abdula
Рома
Пума
rhbwz
al
Oleksii
_yk_
tehndir
Sauvage
andreyv1979
fran.ivan.ua
Dmytro_86
supernova
Armadilla
Kitten911
Изотовец
serhii_B
ditrih_
marduk
ARTURIUS
alexzu37
Александр 7676
Roman2020
Shave Master
Ringoo
wakidzasi
Viktor21
volff76
РустВр
Сэм
dm-cat
Alexjoe
KHSN
bulldog38
Kozachok
DBezverk
romaan
akozubay
Peshek
razorsedge
amadeus
slonopotam
noname_username
Віталіk
trimmer
dr_vorushylo
egoist
vicbro
Янеж
Ruslan
Caballero
64 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Наступний
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 17:33

trimmer пише:
amadeus пише:
Не купляйте в росмагазинах, не підтримуйте агресора

А зачем Вы тогда пользуетесь питерскими лезвиями?

И вообще, крайне не советую, разбрасываться подобными выражениями.
На моей памяти двое в бан полетели, обсуждали можно ли покупать Старт.
И третий отправится туда же. Напомню, что политика, религия и т.д. на форуме не обсуждаются.

wakidzasi, egoist та DBezverk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 17:35

Это к тому что вы внезапно решили рассказать чего тут не надо делать, так расскажите уж тогда тчо можно. Отличные переведены тут пункты, жаль что к этому разновору они не имеют никакого отношения) хотя не сомневаюсь что у вас по этому поводу тоже будет какое либо мудрое мнение
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 17:44

romaan пише:
Это к тому что вы внезапно решили рассказать чего тут не надо делать, так расскажите уж тогда тчо можно. Отличные переведены тут пункты, жаль что к этому разновору они не имеют никакого отношения) хотя не сомневаюсь что у вас по этому поводу тоже будет какое либо мудрое мнение
Давайте жить дружно, и общаться на темы ВКБ, не более того. Всем желаю мира и добра)

Ruslan, trimmer, wakidzasi та romaan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
DBezverk
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 25.03.2021
Звідки : Харьков

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 17:56

Віталіk пише:
в barbercompany.com велике поповнення, зявився Rockwell 6C і 6S Gunmetal та White Chrome і ще багато нового. Floid Nueva Fragancia нема :(
А я у них так и не дождался.... заказал Rockwell 6C на офф. сайте. Вот сижу, жду уже 20 дней...
А с барбера за 2 дня бы пришел. И дешевле. Обидно))).

Янеж та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 20:12

Вчера дрогнула рука, заказал Tabac в банке на notion.ua с доставкой на отделение НП. Такие цены нельзя показывать моему хомяку. Подождём, поглядим! Отпишусь потом как и что. Но я в огромном предвкушении от Табака, потому что от рыжего Флойда я улетел от аромата.

Янеж, dr_vorushylo та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
amadeus
Бувалий
Бувалий
amadeus


Повідомлень : 160
Репутація : 32
Дата реєстрації : 04.03.2018
Звідки : Львів

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 20:23

Якби я переконував тут когось голосувати за певного політика чи партію в нашій країні, це тема політична, тоді справедливо можна йти в бан. А якщо я кажу на українському форумі, що б не купляти в агресора, то це не політика... Щодо закиду про синю Астру, мені її вислав Хосе, бонусом. 
І ще одне, це точно український форум, якщо усі розділи російською мовою???!!! Якщо мене буде відправлено в бан, то форум точно не український...Учасникам потрібно задуматися, чи варта тут бути...

Моя Цірюльня, Oleksii, stinger, romaan, Віталіk та dr_vorushylo Поставили вподобайку

wakidzasi та DBezverk поствили "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 20:29

Kozachok пише:
Вчера дрогнула рука, заказал Tabac в банке на notion.ua с доставкой на отделение НП. Такие цены нельзя показывать моему хомяку. Подождём, поглядим! Отпишусь потом как и что. Но я в огромном предвкушении от Табака, потому что от рыжего Флойда я улетел от аромата.
 А я табак на makeup брал, классное мыло.

Янеж Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 20:33

amadeus пише:
Якби я переконував тут когось голосувати за певного політика чи партію в нашій країні, це тема політична, тоді справедливо можна йти в бан. А якщо я кажу на українському форумі, що б не купляти в агресора, то це не політика... Щодо закиду про синю Астру, мені її вислав Хосе, бонусом. 
І ще одне, це точно український форум, якщо усі розділи російською мовою???!!! Якщо мене буде відправлено в бан, то форум точно не український...Учасникам потрібно задуматися, чи варта тут бути...
Слава Украине! Зачем Вы поднимаете  тему языка, что, кому, где покупать ? 
Успокойтесь, пожалуйста, и давайте закроем этот вопрос, тут не ток шоу Савика Шустера

trimmer, vicbro, wakidzasi та DBezverk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 20:33

egoist пише:
Kozachok пише:
Вчера дрогнула рука, заказал Tabac в банке на notion.ua с доставкой на отделение НП. Такие цены нельзя показывать моему хомяку. Подождём, поглядим! Отпишусь потом как и что. Но я в огромном предвкушении от Табака, потому что от рыжего Флойда я улетел от аромата.
 А я табак на makeup брал, классное мыло.
Я вот начитался и насмотрелся уже кучу отзывов. Табак это то, что было в списке хотелок давно, поскольку это считается классикой ветшейвинга, и даже на нашем форуме мыло в любимчиках у многих и #1. А вот по поводу аромата я как-то не смущаюсь. Сомневаюсь что мне не зайдёт. А у вас в банке или запаска?
Повернутися до початку Перейти донизу
dr_vorushylo
Бувалий
Бувалий
dr_vorushylo


Повідомлень : 188
Репутація : 22
Дата реєстрації : 26.11.2020
Вік : 23
Звідки : Черкассы, учусь в Харькове

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 20:35

я тоже за аромат опасаюсь мне 20 лет, а говорят дедом пахнет!
Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 20:38

dr_vorushylo пише:
я тоже за аромат опасаюсь мне 20 лет, а говорят дедом пахнет!
Главное чтобы вам кайфово было, а остальные подстроятся ну или отсеются :)

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 20:41

Kozachok пише:
egoist пише:
Kozachok пише:
Вчера дрогнула рука, заказал Tabac в банке на notion.ua с доставкой на отделение НП. Такие цены нельзя показывать моему хомяку. Подождём, поглядим! Отпишусь потом как и что. Но я в огромном предвкушении от Табака, потому что от рыжего Флойда я улетел от аромата.
 А я табак на makeup брал, классное мыло.
Я вот начитался и насмотрелся уже кучу отзывов. Табак это то, что было в списке хотелок давно, поскольку это считается классикой ветшейвинга, и даже на нашем форуме мыло в любимчиках у многих и #1. А вот по поводу аромата я как-то не смущаюсь. Сомневаюсь что мне не зайдёт. А у вас в банке или запаска?
У меня в банке. Запах мне зашёл сразу, очень классный. Напомнило детство, как я малым в 90-х после школы заходил в дом быта, где была парикмахерская, и там был такой запах. Классссс
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 20:44

egoist пише:
У меня в банке. Запах мне зашёл сразу, очень классный. Напомнило детство, как я малым в 90-х после школы заходил в дом быта, где была парикмахерская, и там был такой запах. Классссс
А как набираете в помазок? Непосредственно в родной банке или куда-то перекладываете? Если в оригинальной, не стремится выскользнуть?)
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 20:55

Kozachok пише:
egoist пише:
У меня в банке. Запах мне зашёл сразу, очень классный. Напомнило детство, как я малым в 90-х после школы заходил в дом быта, где была парикмахерская, и там был такой запах. Классссс
А как набираете в помазок? Непосредственно в родной банке или куда-то перекладываете? Если в оригинальной, не стремится выскользнуть?)
забор делаю с банки и сразу на лицо. Вот честно скажу, мыло просто супер-пупер. Попробуйте обязательно. Шикарно просто

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
DBezverk
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 21
Репутація : 0
Дата реєстрації : 25.03.2021
Звідки : Харьков

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 21:07

egoist пише:
Kozachok пише:
Вчера дрогнула рука, заказал Tabac в банке на notion.ua с доставкой на отделение НП. Такие цены нельзя показывать моему хомяку. Подождём, поглядим! Отпишусь потом как и что. Но я в огромном предвкушении от Табака, потому что от рыжего Флойда я улетел от аромата.
 А я табак на makeup брал, классное мыло.
Тоже заказал, жду.

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 21:18

amadeus пише:
Якби я переконував тут когось голосувати за певного політика чи партію в нашій країні, це тема політична, тоді справедливо можна йти в бан. А якщо я кажу на українському форумі, що б не купляти в агресора, то це не політика... Щодо закиду про синю Астру, мені її вислав Хосе, бонусом. 
І ще одне, це точно український форум, якщо усі розділи російською мовою???!!! Якщо мене буде відправлено в бан, то форум точно не український...Учасникам потрібно задуматися, чи варта тут бути...

Пи....ц!!!
Мне кажется, что где-то есть секретная лаборатория в которой делают, из нормальных людей, зомби-провокаторов.
Этот форум, одно из немногих спокойных мест, где сохраняется нормальная обстановка.
Господа, не надо сюда тащить своё дерьмище, на территории всемирной паутины есть куча ресурсов где Вам будут только рады.

РустВр, vicbro, Caballero, wakidzasi, cka, egoist та DBezverk Поставили вподобайку

fran.ivan.ua поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 22:18

Смешно вышло 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 22:28

Тепер буду спілкуватись тут , як і раніше, українською, бо мені так зручно. Ніякої більше толерантності. Довели людину😶

amadeus, razorsedge, stinger, Roman2020, bulldog38, dr_vorushylo, egoist та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 22:54

Янеж пише:
Тепер буду спілкуватись тут , як і раніше, українською, бо мені так зручно. Ніякої більше толерантності. Довели людину😶
Я думал, что на форуме посвящённому теме ВКБ, люди могут общаться на том языке, на котором  им комфортно)

trimmer, vicbro, wakidzasi, cka та DBezverk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 22:57

Давайте так, щоб один одного розуміли.
所有的幸福和善良 :)

trimmer, vicbro, Янеж та cka Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 23:09

bulldog38 пише:
Давайте так, щоб один одного розуміли.
所有的幸福和善良 :)

И Вам того же.

Янеж Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 23:40

egoist пише:
забор делаю с банки и сразу на лицо. Вот честно скажу, мыло просто супер-пупер. Попробуйте обязательно. Шикарно просто
Класс! Спасибо, режим «ждуна» включён! 😂

Янеж та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyСр 21 Квіт 2021 - 23:48

Kozachok пише:
egoist пише:
забор делаю с банки и сразу на лицо. Вот честно скажу, мыло просто супер-пупер. Попробуйте обязательно. Шикарно просто
Класс! Спасибо, режим «ждуна» включён! 😂
Очень хочется, чтоб вы испытали теже эмоции что и я ). Очень надеюсь, что  Вам понравится запах. А если сначала запах не зайдёт,не спешите продавать или прятать мыло  куда-то подальше, может со временем вам очень понравится.

Янеж Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyЧт 22 Квіт 2021 - 0:16

egoist пише:
Kozachok пише:
egoist пише:
забор делаю с банки и сразу на лицо. Вот честно скажу, мыло просто супер-пупер. Попробуйте обязательно. Шикарно просто
Класс! Спасибо, режим «ждуна» включён! 😂
Очень хочется, чтоб вы испытали теже эмоции что и я ). Очень надеюсь, что  Вам понравится запах. А если сначала запах не зайдёт,не спешите продавать или прятать мыло  куда-то подальше, может со временем вам очень понравится.
Спасибо на добром слове! Обязательно поделюсь эмоциями! У меня история с запахами вообще интересная. Первый аромат, который я принял за «супер-винтаж» был красный лосьон проразо. Но когда мне подарили рыжий флоид, я понял что настоящего винтажа до этого я вообще не чуял никогда 😂 Но самое главное что меня не то что не отвернуло, а прямо ооочень как зашло. И вот я сразу вспомнил об отзывах о табаке и о его противоречивом аромате, и как-то я почувствовал что «вот оно! Это может быть мой дзен?» Так что теперь думаю если табак зайдёт, то застопорю хомяка и попробую хотя бы пару-тройку месяцев побриться одним сетом, интересно ещё как кожа будет реагировать.

amadeus, Янеж, wakidzasi, dr_vorushylo та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 2   Інтернет магазини України частина 2 - Сторінка 3 EmptyЧт 22 Квіт 2021 - 8:52

Дорогие форумчане! Раз мы все оказались на одном форуме, то это означает, что нас что-то объединяет.
Так почему же обязательно нужно нарушать это состояние общности и единомыслия в области наших интересов, которое и отражает этот форум?! Почему кому-то обязательно нужно поднимать вопросы политики, языка и т.д.?
Не могу в связи с этим не вспомнить рассказ Дины Рубиной, в котором она описывает один поселок (или деревню, не помню уже), в котором жил один парень, который слыл невероятным забиякой, Там, где он находился, обязательно происходило что-то нехорошее (ссора, драка и т.д.). Как-то раз была свадьба в деревне, и в числе других гостей был приглашен этот парень (приглашали всех). Т.к. знали его нрав ему поставили отдельный стол, приборы. В его сторону никто не смотрел т.к. встреча с ним взглядом могла плохо закончиться. Парень выпил, поел, причин поскандалить ему не предоставлял никто. Он встал, перевернул стол и со словами "Сиди - не сиди, а делать что-то надо" полез в драку...
Я это вспомнил т.к. погода на нашем форуме похожа на ситуацию в той деревне с парнем. Время от времени такому парню на форуме становится скучно и нужен скадал!
Давайте раз и навсегда закроем вопрос языка, на котором любой из нас пишет или говорит! Я чистый украинец, но родился, вырос и живу я в Одессе. Говорил, говорю и, надеюсь, буду говорить на русском языке (естественно с примесью одесского наречия). Я прекрасно понимаю украинский язык, более того, прочитал не одну книгу на нем в свое время. Мне понятно все, написанное кем-то на украинском языке. Уверен, что и всем остальным форумчанам понятно все, написанное кем-то на русском. Так ЧТО не дает кому-то спокойно говорить на тему бритья разными языками? Думаю, что прежде всего отсутствие любви к самому себе и окружающим, неуверенность в себе, низкая самооценка и т.д.
Остапа понесло... Все! Я считаю, что единомышленники поймут друг друга на любом языке и это не должно быть препятствием и предметом обсуждения!
Всем добра!

slonopotam, Ruslan, trimmer, Дмитрий, Акулов, KRuslan, Янеж і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Інтернет магазини України частина 2
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 15Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Наступний
 Схожі теми
-
» Інтернет магазини України частина 1
» Закордонні інтернет магазини.
» Рейтинг інтернет-магазинів України (Голосування)
» Інтернет магазин Manclub
» Інтернет магазин Cosmofox

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: МАГАЗИНИ ГОЛЯРСЬКОЇ КОСМЕТИКИ ТА АКСЕСУАРІВ-
Перейти до: