ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Saponificio Varesino Aftershave Balms

Перейти донизу 
+4
ARTURIUS
lefrin
Віталіk
Armadilla
8 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
lefrin
Новачок
Новачок
lefrin


Повідомлень : 27
Репутація : 1
Дата реєстрації : 15.11.2020
Звідки : Ukraine Rivne

Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Saponificio Varesino Aftershave Balms   Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 EmptyПт 10 Лист 2023 - 20:13

Arty пише:


Для мене це поки Floid: не стягує шкіру, і прибирає почервоніння, і тонізує, і живить, і навіть олдскульний запах подобається дуже. В SV мені тільки запах зайшов.
Ось теж думав за Барістер. Десь писали що по доглядовим питань немає, але запах дуже міцний і довго тримається, ну і доволі таки спеціфічний. Але мило мені сподобалось
Мило ТОП по уходовій, запаха вобще мінімум я б сказав просто мило (ось тіки купив собі з нової партії в Барберкомпані) - СВ по запаху ТОП але догляд на 4.

Ну фіг знає у мене є WSP автершейви запах тримається ну не дуже довго (доглядові як на мене ТОП), з пів годинки мб чуть більше, але не навязчивий гарний - в парфюмах я шарю.
Я фльойд не пробував але ви так прям розхвалюєте шо аж ну тра попробувать, він і дешевше виходить вроді як за цю штуку, але вже тільки після Барістера. 
Бо якщо барістер зайде то 3 автершева мені за голову на 4 сезони.

ARTURIUS та Arty Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Saponificio Varesino Aftershave Balms   Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 EmptyПт 10 Лист 2023 - 20:18

lefrin пише:
Мило ТОП по уходовій, запаха вобще мінімум я б сказав просто мило (ось тіки купив собі з нової партії в Барберкомпані) - СВ по запаху ТОП але догляд на 4.

Ну фіг знає у мене є WSP автершейви запах тримається ну не дуже довго (доглядові як на мене ТОП), з пів годинки мб чуть більше, але не навязчивий гарний - в парфюмах я шарю.
Я фльойд не пробував але ви так прям розхвалюєте шо аж ну тра попробувать, він і дешевше виходить вроді як за цю штуку, але вже тільки після Барістера. 
Бо якщо барістер зайде то 3 автершева мені за голову на 4 сезони.

Якщо буде бажання, можу вам відправити для тесту відливант Флойду як приїде до мене баклашка
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Saponificio Varesino Aftershave Balms   Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 EmptyПт 10 Лист 2023 - 20:35

lefrin пише:

Ок, а що видатне?) 
В мене просто в ТОПІ цей бальзік, особливо через запах і те що спиртова основа. 
Далі WSP і єдине що ще хотілось би спробувать це Барістерів.

П.с. але так у мене відносно сухий тип шкіри

Якщо брати саме, як видатне, то виділив би лосьйон Романа Захарова.
Лосьйон є у пана Філа і в мене, це те що залишилось по відʼїзду Романа в іншу країні.
Лосьйон натуральний, працює на шкірі неймовірно цілюще, має відчутний спиртовий удар, але помірний. Саме він для мене особисто виконує функції лосьйону максимально.

Якщо брати в увагу лосьйони масового продажу, то погоджусь з Ігорем Одестом, для мене це теж Флойд та Табак. Подобається, К вони працюють, аромат, якість подачі та упаковки.
Флойд подобається саме останньої оновленої  версії.
Ще класні лосьйони від аббатів. Хороша річь, яка реально працює і має чудові аромати.


Останній раз редагувалося: ARTURIUS (Пт 10 Лист 2023 - 20:38), всього регувалося 1 раз(-и)

Arty Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Saponificio Varesino Aftershave Balms   Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 EmptyПт 10 Лист 2023 - 20:37

Цікаво те, що більшість людей писало, що старий Флойд був кращим за новий, але я його не застав
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Saponificio Varesino Aftershave Balms   Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 EmptyПт 10 Лист 2023 - 20:41

Arty пише:
Цікаво те, що більшість людей писало, що старий Флойд був кращим за новий, але я його не застав
Який саме старий? Їх там є цілий рядочок.))
Вони є на руках у форумчан і отримати на пробу, думаю, не є проблемою.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Arty
Бувалий
Бувалий
Arty


Повідомлень : 364
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2023
Звідки : Дніпро

Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Saponificio Varesino Aftershave Balms   Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 EmptyПт 10 Лист 2023 - 20:43

ARTURIUS пише:
Який саме старий? Їх там є цілий рядочок.))
Вони є на руках у форумчан і отримати на пробу, думаю, не є проблемою.

Vigoroso Іспанський

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
lefrin
Новачок
Новачок
lefrin


Повідомлень : 27
Репутація : 1
Дата реєстрації : 15.11.2020
Звідки : Ukraine Rivne

Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Saponificio Varesino Aftershave Balms   Saponificio Varesino Aftershave Balms - Сторінка 2 EmptyПт 10 Лист 2023 - 21:08

ARTURIUS пише:


Якщо брати саме, як видатне, то виділив би лосьйон Романа Захарова.
Лосьйон є у пана Філа і в мене, це те що залишилось по відʼїзду Романа в іншу країні.
Лосьйон натуральний, працює на шкірі неймовірно цілюще, має відчутний спиртовий удар, але помірний. Саме він для мене особисто виконує функції лосьйону максимально.

Якщо брати в увагу лосьйони масового продажу, то погоджусь з Ігорем Одестом, для мене це теж Флойд та Табак. Подобається, К вони працюють, аромат, якість подачі та упаковки.
Флойд подобається саме останньої оновленої  версії.
Ще класні лосьйони від аббатів. Хороша річь, яка реально працює і має чудові аромати.

Ну прийдеться купить, розбавить колецію.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Saponificio Varesino Aftershave Balms
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Old Spice Aftershave серия Wild
» Homemade Bay Rum Aftershave
» Piel "Aftershave Spray"
» Aftershave "Your dangerous friend"
» Barbers aftershave balm

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: