Перший Український Бритвений Форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Поделиться | 

Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.

Перейти вниз 
АвторСообщение
Ruslan
Admin

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Пт 2 Мар 2018 - 13:30

Великий весняний розпродаж
Промокод на знижку: SPRING15
Як же скористатись промокодом?
Додати у свій кошик покупок вподобані товари, які беруть участь у весняному розпродажі
Перейти на сторінку кошика товарів або на сторінку оформлення замовлення
Ввести у поле промокоду наш акційний код SPRING15 і натиснути на кнопку "Застосувати"

У весняній пропозиції беруть участь такі категорії:
-15% на ВСЮ косметику (для голінння, для лиця, для тіла, для волосся і бороди), крім косметичних наборів;
-15% на усі леза бренду Derby
-15% на 3 класичні бритви бренду RazoRock:
Переходьте до сайту за [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку].
Вернуться к началу Перейти вниз
noc
Участник
Участник

Дата регистрации : 2018-02-08

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Пт 2 Мар 2018 - 13:43

Ну це ви загнули щодо розпродажу, скоріше сезонна знижка. Але все одно за інформацію +
Ruslan
Admin

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Пт 2 Мар 2018 - 13:46

noc пишет:
Ну це ви загнули щодо розпродажу, скоріше сезонна знижка. Але все одно за інформацію +
Это загнул магазин, я от себя ни слова не добавил, просто поделился информацией с форумчанами. Rolling Eyes
trimmer
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2017-12-02

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Пт 2 Мар 2018 - 15:22

Полезная инфа.
Driller
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Пт 2 Мар 2018 - 19:55

Придивлявся-відкладав там бальзамчик, блакитний алоєвий Proraso, і ціна на нього стояла 228 (у тому магазині щось багатенько так на вісімку ціна заокруглена). Аж сьогодні, побачивши оголошення в пошті, виявив стрибок ціни до 258. Думаю, навєрноє совпадєніє.
Ruslan
Admin

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Пт 2 Мар 2018 - 20:00

Совпадєніє? Нє думаю.
Driller
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Пт 2 Мар 2018 - 20:08

Ruslan пишет:
Совпадєніє? Нє думаю.
Так-так)
Певно почали щільно з аліекспресом працювати. Пророкую появу там яківських товарів ;)
STEEL
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2017-11-22

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Пт 2 Мар 2018 - 20:33

вот спасибо, сейчас что-то в корзинку себе набросаю Very Happy
trimmer
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2017-12-02

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Пт 2 Мар 2018 - 20:50

Driller пишет:
Придивлявся-відкладав там бальзамчик, блакитний алоєвий Proraso, і ціна на нього стояла 228 (у тому магазині щось багатенько так на вісімку ціна заокруглена). Аж сьогодні, побачивши оголошення в пошті, виявив стрибок ціни до 258. Думаю, навєрноє совпадєніє.

Повышение цен в барберкомпани было где-то с месяц назад.
Driller
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Пт 2 Мар 2018 - 21:17

trimmer пишет:
Driller пишет:

Повышение цен в барберкомпани было где-то с месяц назад.

Правда? А я, здається, за два тижні до сьогодні заходив. Вважаю, тут чістоє совпадєніє, не більше.
Roman313
Постоялец
Постоялец

Дата регистрации : 2017-11-20

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Сб 3 Мар 2018 - 0:19

Заходив сьогодні в магазин "Компанія традиційного гоління", на речі які завжди в них купляю ціни ті самі, хоч особливо не звертав уваги, знижку в 15% зробили, загального підвищення цін місяць тому теж не зауважив, піднялася ціна на продукцію окремих брендів, PRORASO здається подорожчало, кажуть офіційні прадставники диктують та вимагають виставляти рекомендовані ціни чи щось на шквалт того.
STEEL
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Сб 3 Мар 2018 - 6:59

ну мыло Proraso гривен на 10 подорожало, да. Никаких глобальных поднятий цен там нет Evil or Very Mad зарекался до осени ничего себе не покупать, в итоге скоро табак приедет bounce умеют же скидками своими завлечь
Just a Hobby
Admin

Дата регистрации : 2017-10-17

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Сб 3 Мар 2018 - 8:30

Я пока держу себя в руках. И 15 процентами не заманишь. Просто ставить уже не куда. Многие вещи, которые уже были на обзоре по друзьям раскидал. Конечно если уж что-то конкретное в душу западет или же алчность поведется (как в черную пятницу на 25%), то прикуплю что-нибудь  Twisted Evil
http://www.shaveua.com
Ruslan
Admin

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Сб 3 Мар 2018 - 8:43

Братцы, простите, братцы за ввод в искушение. Embarassed Я больше не буду.  Evil or Very Mad Честно честно.
STEEL
Завсегдатай
Завсегдатай

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Сб 3 Мар 2018 - 8:55

Just a Hobby пишет:
Я пока держу себя в руках. И 15 процентами не заманишь. Просто ставить уже не куда. Многие вещи, которые уже были на обзоре по друзьям раскидал. Конечно если уж что-то конкретное в душу западет или же алчность поведется (как в черную пятницу на 25%), то прикуплю что-нибудь  Twisted Evil

самое смешное, что повёлся на лезвия уж сильно хотелось оба дерби попробовать. Ну теперь и табачёк попробую заодно lol!
Ruslan
Admin

СообщениеТема: Re: Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.   Сб 3 Мар 2018 - 8:58

Мне Дерби все зашли, особенно черное.

Розпродаж на сайті barbercompany.com з 1 по 5 березня.
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український Бритвений Форум :: ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ-
Перейти: