ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 StandoPolska - Stando Mate

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

StandoPolska - Stando Mate Empty
ПовідомленняТема: StandoPolska - Stando Mate   StandoPolska - Stando Mate EmptyЧт 30 Вер 2021 - 16:51

Колись натрапив на цікавого виробника бритв із сусідньої Польщі - StandoPolska. Мають лише магазин в etsy, сторінку в фб і все - більше їх присутності в мережі я не бачив. Відгуків також небагато, тому я був дуже здивований побачити їх станки в КТГ і одразу замовив щоб привезли - подивитись-порухати.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Перший станок - Stando Prime - був з доволі великою подряпиною на видному місці кришки тому я від нього відмовився на користь Stando Mate. З назвами взагалі трохи путаниця бо з одною назвою продаються два різні станки з різними кришками - перша заокруглена з вирізами на манер Timeless, друга пласка з трьома площинами. Зараз наявні Mate в сатін (матовому) фініші, а мій екземпляр направді поліровка. Та кришка що як Таймлесс дуже гарно виглядає і словами це важко передати. Також йшла в приємному мішечку під вельвет із логотипом компанії.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
"Справжні", поточні матови фініші Stando Mate та Stando Prime.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Взагалі візуально Stando дуууже гарний станок, поліровка не в дзеркало але близька, все блистить - краща за електрополіровку YPM. Подібної якості фініш бачив лише у [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Як на мене станок виглядає як мінімум вдвічі дорожче своей ціни. Так само як і в The Outlaw знайшов кілька ледь помітних коцочок - з одного боку на кришках, на низу ручки і в середині кришки. В решті фініш близкий до ідеального. Притирка кришка-плита також щільні - рух мінімальний, а з лезом взагалі відсутній.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ручка широка, 14мм, не помістилась в мій стенд від Разорок :). Малюнок накатки не дуже цупкий але пальці добре ціпаються за повздовжні заглиблення, і та гарно продовжуються на комірець ручки - невелика але приємна деталь. В руці спочатку здалась трохи великою але під час гоління ніякого дискомфорту не було. Загальний баланс також вдалий - десь у верхній третині ручки.

Докупи станок доволі важкий - 124 грами - 89 ручка та 35 голова, але в руці таким не здається і голитись ним доволі комфортно.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

За геометрією виглядає що станок є копією або дуже подібним до популярного Game Changer від Razorock, тому порявнянь з ним не уникнути. Особливо подібні за дизайном нижньої плити та нової ручки Vertigo (перші Game Changer мали простіші дизайни ручок), але фактично вони відрізняються. На руках останнього не маю але з пам'яті вони справді подібні. Плита має такі самі пеньочки на які кріпиться лезо, і потім його звідти так само незручно знімати через те що лезо не "виглядає" вушками. Кришка вже сильно відрізняється - вона значно товстіша, тим самим збільшуючи ґап без збільшення вильоту леза. Це важливий нюанс, тому що заявлений ґап у 0.90 хоч і більший за RR GC 0.84 але станок є добряче м'якшим.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
RR GC84 з ручкою Vertigo - побачите різницю?

Гоління. З наявних на сайті ґапів я бачив варіанти у 0.75, 0.90 та 1.15, останній з лише варіант на плиті де один бік 0.75 а другий 1.15. Дивлячись на подібність до дого самого RR GC84 я думав що 0.90 буде середньою за агресивністю бритвою.
Я сильно здивувався коли зрозумів що це м'який станок зі всіма витікаючими - дуже комфортний, пробачливий, зовсім неагресивний, але як наслідок не дуже ефективний. На першому проході поки шукав кута кілька разів пропустив цілі щетинки, навіть подумав що лезо тупе - з новим BIC так само були пропуски через незвичність нової бритви і вузький діапазон кута. Не критично бо послідовний прохід їх одразу прибирає, але до кута бритва вибаглива і явно не той варіант що все зносить з легкістю.

З кутом - його також було трохи важко підібрати бо бритва ковзає як шалена. Фініш супер-слизький, станок просто літає по обличчю, Варесінка також додає до загальної картини. Якщо з агресивними станками треба увійти в "зону" і зконцентруватися щоб не врізатись, із Stando треба пригальмувати конів та зконцентруватись щоб злапати кута, і врешті відчути що бритва голить а не просто ковзає по обличчю без ліміта на швидкість.
Загалом я відголився не на BBS але на впевнений DFS як то кажуть плюс - візуально чисто, але як натягнути шкіру промацуються пеньки. При тому гоління було дуже комфортним і бритва як на мене ідеально підійде на кожен день або для поціновувачів неагресивних станків.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

При ціні в районі $100 це хороший варіант для неагресивних/щоденних комфортних та м'яких голінь, з врахуванням шикарого фінішу поліруванням - конкурентів думаю нема. Бритва не для мене але я дуже приємно вражений якістью виконання і пишаюсь що у сусідній Польщі є майстри які ролять такі круті та недорогі бритви.

Доречі, в цьому фініші (полірування) Стандо вже бритви не робить (судячи по етсі) і перейшли на більш практичний сатін фініш.

Vladislav, trimmer, Oleksii, alexgrin7, igor, kardan50, Peshek і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7


Повідомлень : 210
Репутація : 161
Дата реєстрації : 31.01.2018
Звідки : Мелітополь

StandoPolska - Stando Mate Empty
ПовідомленняТема: Re: StandoPolska - Stando Mate   StandoPolska - Stando Mate EmptyЧт 30 Вер 2021 - 17:36

razorsedge пише:
Колись натрапив на цікавого виробника бритв із сусідньої Польщі - StandoPolska. Мають лише магазин в etsy, сторінку в фб і все - більше їх присутності в мережі я не бачив. Відгуків також небагато, тому я був дуже здивований побачити їх станки в КТГ і одразу замовив щоб привезли - подивитись-порухати.
Знаю, що цього виробника ще є сторінка - магазин (польською мовою), і там представлені ці станки і не тільки. 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

staseg, razorsedge, РустВр та wakidzasi Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Виктор75
Бувалий
Бувалий
Виктор75


Повідомлень : 105
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.01.2021
Звідки : Бердянськ

StandoPolska - Stando Mate Empty
ПовідомленняТема: Re: StandoPolska - Stando Mate   StandoPolska - Stando Mate EmptyЧт 30 Вер 2021 - 18:58

Відгуки є по їхній продукції, загалом дуже схвальні. Сам придивляюсь до їхнього SE станка. Мабуть куплю.

razorsedge та wakidzasi Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7


Повідомлень : 210
Репутація : 161
Дата реєстрації : 31.01.2018
Звідки : Мелітополь

StandoPolska - Stando Mate Empty
ПовідомленняТема: Re: StandoPolska - Stando Mate   StandoPolska - Stando Mate EmptyЧт 30 Вер 2021 - 19:38

По SE станкам нова версія, як каже виробник, буде м’якша ніж попередня версія

wakidzasi Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Виктор75
Бувалий
Бувалий
Виктор75


Повідомлень : 105
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.01.2021
Звідки : Бердянськ

StandoPolska - Stando Mate Empty
ПовідомленняТема: Re: StandoPolska - Stando Mate   StandoPolska - Stando Mate EmptyЧт 30 Вер 2021 - 20:58

alexgrin7 пише:
По SE станкам нова версія, як каже виробник, буде м’якша ніж попередня версія
Я теж йому писав, каже що так, десь між "генералом" та АТТ, але ближче до "генерала".

wakidzasi Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

StandoPolska - Stando Mate Empty
ПовідомленняТема: Re: StandoPolska - Stando Mate   StandoPolska - Stando Mate EmptyНд 31 Груд 2023 - 20:36

Подпишусь под каждым словом. Единственное но - мне досталась с другой ручкой, и она точно немного легче, чем бритва у ТС.
Добавлю, что она действительно очень мягкая. Лосьон после бритья еле-еле щипал, а зарядил я её новенький Gilette Super Thin.

stanislav-q та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 576
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

StandoPolska - Stando Mate Empty
ПовідомленняТема: Re: StandoPolska - Stando Mate   StandoPolska - Stando Mate EmptyПн 1 Січ 2024 - 18:26

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

stanislav-q, Kitten911, all75 та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
StandoPolska - Stando Mate
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Stando-Single-Edge Хто чув про виробника?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: