ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Personna Med Prep

Перейти донизу 
+10
ASV
Феникс
brawl
Олександр Тернавский
Denisus
Саша Кавун
Ruslan
РейзорД
Стас
Roman313
14 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyСр 28 Лют 2018 - 21:58

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Отже, доїхали сьогодні до мене леза Personna Double Edge Prep Blades, або як їх ще обзивають Medical Prep (Med Prep), хоч слів Medical та Med я не знайшов ніде, будемо вважати це маркетинговою видумкою деяких сайтів. Ще зустрічається PERSONNA DOUBLE EDGE PREP BLADES No. 9.74-0002 та PERSONNA DOUBLE EDGE PREP BLADES No. 9.74-0010 це маркування заводське 100 та 250 штук в упаковці відповідно ці цифри вкінці означають.
Замовляв тут Robbins Instruments.
Якщо б придбав в Україні подумав би що підробка, шрифт яким нанесено назву на самому металі розмитий, запаковані в конверти без клею та й сам друк на конверті блідий, по кутах конверти мають видимі отвори-зрізи типу для повітря, тому байки про стерильність цих лез - це байки. Ранком поголюся, відпишуся про враження, до того вже місяць голюся PERSONA SUPER USA тому різницю в гіршу чи кращу сторону відчую, думаю.
Оскільки коли я анонсував, що заказав дані леза, в іншому розділі, були бажаючі придбати, тому виведу ціну собівартості:
Ціна на сайті=$55;
Податок штату(NJ State Tax)=$4,10;
Доставка до транзитного складу в NJ State=$6,85;
Доставка з транзитного складу в NJ State в Україну= $4,90;
Сума= $70,85/250 штук *27 = 7,65 грн. вартість одного леза.
Як я писав готовий 50 штук відпродати, це 10 форумчанам по комплекту з 5 лез по ціні 40грн. за комплект(1,75грн. з кожного комплекту на білет на трамвай/тролейбус накрутив :D ), доставка правда ще раз так коштувати буде, тому вирішавати Вам!
Зголосилися в попередньому обговоренні наступні учасники форуму:
РейзорД, bt, Denisus, Ruslan, Just a Hobby двом останнім камрадам - керманичу та управителю даного форуму, я з Вашого дозволу відправлю леза безкоштовно, але з них будемо вимагати правдиві огляди, а з декого не тільки письмові, а ще й кіно добре було б глянути, бо ажиотаж навколо цих лез вражає і я приклад жертви цієї істерії,  а можливо і ні, побачимо ранком :D
Отже, якщо РейзорД, bt, Denisus підтвердять свої наміри, бо Ruslan, Just a Hobby діватися нікуди, то залишок становитеме 5 комплектів, тому велкам :D
Посмотреть на лезвие под микроскопом можно [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Останній раз редагувалося: Roman313 (Ср 28 Лют 2018 - 22:10), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyСр 28 Лют 2018 - 22:03

Без питань. Я только за.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
РейзорД
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 19
Репутація : 3
Дата реєстрації : 22.02.2018
Звідки : Днепр

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyСр 28 Лют 2018 - 23:19

Я говорил что возьму 5 штук. Можно взять 10? Хватит всем пользователям?
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyСр 28 Лют 2018 - 23:26

РейзорД пише:
Я говорил что возьму 5 штук. Можно взять 10? Хватит всем пользователям?
Прийнято, напишіть в приват адресу для відправки.
5 лез повністю достатньо щоб зрозуміти як працює лезо в різних станках :D
Як сподобається можемо подумати про колективне замовлення.
Час на доставку 2 тижні виходить.
Повернутися до початку Перейти донизу
РейзорД
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 19
Репутація : 3
Дата реєстрації : 22.02.2018
Звідки : Днепр

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyСр 28 Лют 2018 - 23:33

Roman313 пише:
РейзорД пише:
Я говорил что возьму 5 штук. Можно взять 10? Хватит всем пользователям?
Прийнято, напишіть в приват адресу для відправки.
5 лез повністю достатньо щоб зрозуміти як працює лезо в різних станках :D
Як сподобається можемо подумати про колективне замовлення.
Час на доставку 2 тижні виходить.

Вас понял. Реквизиты отправил. Спасибо большое.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyЧт 1 Бер 2018 - 9:58

Поголився :D
Використав мило PRORASO Зелене, яке завжди дає стабільним результат та щоб уникнути побічних ефектів від більш дорогих мил.
Лезо супер! Порівняно з PERSONA SUPER USA (не путати з PERSONNA PLATINUM виробництва Ізраїль в пластмасовій білій упаковці з синьою картонкою зверху - воно тупіше в порівнянні з обидвома персонами американськими, ще й покусати любить), PERSONNA PREP видалася мені відсотків на пять гострішою та відсотків на 10 комфортнішою, зрізає щетину мякше, хруст приємніший. Основний плюс судячи з іноземних форумів, а саме на скільки комфортних голінь вистачить, підтвердити поки що із зрозумілих причин не можу, але з часом обовязково відпишуся.
Висновок:
PERSONNA PLATINUM SAD=323
PERSONA SUPER USA SAD=414
PERSONNA PREP  SAD=(5-)(1-)(?):D

П.С.: станок Rockwell Razors 6S-4 плита.

Walker.777 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyЧт 1 Бер 2018 - 13:27

Роман, заинтриговал конкретно. Обзор безпристрастный обещаю, т.к. Персона мои любимые лезвия. А на счет "накрутки на трамвай/троллейбус", это называется КОПЫТНЫЕ (за доставку, плюсуется по умолчанию) lol

BPK Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyЧт 1 Бер 2018 - 14:18

Ruslan пише:
А на счет "накрутки на трамвай/троллейбус", это называется КОПЫТНЫЕ (за доставку, плюсуется по умолчанию) lol

+1
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyПт 2 Бер 2018 - 11:12

З Вашого дозволу обмежу прийом замовлень на PERSONNA DOUBLE EDGE PREP BLADES сьогоднішнім днем до 13.00 години :98: :98: :98:
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyПт 2 Бер 2018 - 13:18

Прийом замовлень завершено, всім кому надіслав прохання про відгук на форумі написати, не даремно ж я "КОПЫТНЫЕ" прокатав на трамваї/троллейбусі Personna Med Prep 3202928208
Якщо зайдуть можемо колективну закупочку організувати, я б 100 штучок ще прикупив :98:
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyПт 2 Бер 2018 - 13:33

Roman313 пише:
Прийом замовлень завершено, всім кому надіслав прохання про відгук на форумі написати, не даремно ж я "КОПЫТНЫЕ" прокатав на трамваї/троллейбусі Personna Med Prep 3202928208
Якщо зайдуть можемо колективну закупочку організувати, я б 100 штучок ще прикупив :98:
Если зайдут, я в доле железно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyПт 2 Бер 2018 - 18:28

Оу, будет колхоз?
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyПт 2 Бер 2018 - 20:56

prori пише:
Оу, будет колхоз?
Нет.
Кооперация.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyВт 6 Бер 2018 - 14:38

Roman313 пише:
Прийом замовлень завершено, всім кому надіслав прохання про відгук на форумі написати, не даремно ж я "КОПЫТНЫЕ" прокатав на трамваї/троллейбусі Personna Med Prep 3202928208
Якщо зайдуть можемо колективну закупочку організувати, я б 100 штучок ще прикупив :98:

Лезвия такие же мягкие, как Personna Platinum, но значительно эффективнее.
Я смог побриться ими по схеме: против волос плюс добривки поперек, безо всяких последствий!
Несколько эффективнее и мягче Gillette Platinum.
По остроте/эффективности явно уступают Gillette 7 O'Clock Super Stainless (зеленые), но последние достаточно агрессивные.
Я, например, пока не рискую бриться Gillette 7 O'Clock Super Stainless (зеленые) сразу против роста.

Готов участвовать в коллективной закупке.
Штук 50-100.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyВт 6 Бер 2018 - 16:11

Я бы пока не рискнул взять больше 20-ти пока...
Повернутися до початку Перейти донизу
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 48
Звідки : Одесса

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyСр 7 Бер 2018 - 21:23

Рома конечно молодец, щiрий, яку усi западенцi, прислал на пробу американскую Persona Med. За что ему отдельное спасибо. Неоднократно читал у наших друзей москалiв за свойства данного лезвия, а тут выпал случай его попробовать.

Израильская Персона другая, лежит, ждет плохих времен, а это лезвие зашло с первого бритья. Оно мягкое и комфортное, как любимый Polsilver, но расслаблятся не стоит, потому что по остроте оно близко к Feather и кроме щетины, можно сошкрябать лишнего, о чем и сообщил спиртовый автешейв после первого же бритья. В итоге, мы с ним подружились и уже третий раз я с удовольствием и комфортом побрился Persona Med несмотря на спартанские условия его применения. Конечно же надо его еще погонять, чтобы понять до конца, по пока уверенное второе место в тройке любимчиков. С удовольствием поучавствую в групповой закупке на пару десятков...
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyСр 7 Бер 2018 - 21:28

Denisus пише:
Рома конечно молодец, щiрий, яку усi западенцi, прислал на пробу американскую Persona Med. За что ему отдельное спасибо. Неоднократно читал у наших друзей москалiв за свойства данного лезвия, а тут выпал случай его попробовать.

Израильская Персона другая, лежит, ждет плохих времен, а это лезвие зашло с первого бритья. Оно мягкое и комфортное, как любимый Polsilver, но расслаблятся не стоит, потому что по остроте оно близко к Feather и кроме щетины, можно сошкрябать лишнего, о чем и сообщил спиртовый автешейв после первого же бритья. В итоге, мы с ним подружились и уже третий раз я с удовольствием и комфортом побрился Persona Med несмотря на спартанские условия его применения. Конечно же надо его еще погонять, чтобы понять до конца, по пока уверенное второе место в тройке любимчиков. С удовольствием поучавствую в групповой закупке на пару десятков...  


Куда ты его воткнул???
Планирую идти кайфовать и выбрал Фатип!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyСр 7 Бер 2018 - 21:38

Я сильно Feather полюбил! Интересно, как они в сравнении с ними? Буду бриться в следующий раз израильской Personna. Посмотрим, как зайдёт.
Повернутися до початку Перейти донизу
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 48
Звідки : Одесса

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyСр 7 Бер 2018 - 21:43

Just a Hobby пише:
Denisus пише:
Рома конечно молодец, щiрий, яку усi западенцi, прислал на пробу американскую Persona Med. За что ему отдельное спасибо. Неоднократно читал у наших друзей москалiв за свойства данного лезвия, а тут выпал случай его попробовать.

Израильская Персона другая, лежит, ждет плохих времен, а это лезвие зашло с первого бритья. Оно мягкое и комфортное, как любимый Polsilver, но расслаблятся не стоит, потому что по остроте оно близко к Feather и кроме щетины, можно сошкрябать лишнего, о чем и сообщил спиртовый автешейв после первого же бритья. В итоге, мы с ним подружились и уже третий раз я с удовольствием и комфортом побрился Persona Med несмотря на спартанские условия его применения. Конечно же надо его еще погонять, чтобы понять до конца, по пока уверенное второе место в тройке любимчиков. С удовольствием поучавствую в групповой закупке на пару десятков...  


Куда ты его воткнул???
Планирую идти кайфовать и выбрал Фатип!

German 37 :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyЧт 8 Бер 2018 - 18:09

Сегодня побрился израильской Персонной. Не получил ни малейшего удовольствия. Всё-таки с лезвиями Feather процесс бритья для меня становится интересным и захватывающим, что-ли. Интересно, как обстоят дела с сабжем? Интересней ли эта Персонна израильской?
Повернутися до початку Перейти донизу
РейзорД
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 19
Репутація : 3
Дата реєстрації : 22.02.2018
Звідки : Днепр

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyНд 11 Бер 2018 - 20:50

Побрился медицинской Персонной от Романа. Интересное лезвие, пока разницу не ощутил, но по сугубо субъективным ощущениям, мне кажется что она более выносливее...
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyЧт 15 Бер 2018 - 19:39

Вот и прошла пора тестирования, самое время поделиться впечатлениями.
Хочу еще раз поблагодарить Романа за подаренные лезвия.

Лезвия поставляются в большой коробке на 100 штук, каждое  неряшливо завернуто в один конвертик, внутреннего вощеного нет.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

На конвертике написано, что произведено оно в США и само лезвие, находящееся внутри просто супер супер lol
На самом лезвии отпечатано, что оно предназначено для использования в мед. учреждениях.
Отпечаток  низкого качества, также на лезвии есть царапины.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Сам вид и конвертика и лезвия намекает на то, что это гос. заказ и лезвие не предназначено для коммерческой продажи (ну, это я так думаю).

Для чего используют лезвия в больнице?
В основном для обработки операционного поля. Т.е. перед тем, как хирургу сделать разрез на коже, либо наоборот зашить рану ( к примеру, после травмы), нужно сбрить все волосы в области предполагаемого разреза. Для выполнения этой манипуляции лезвие должно быть:

1.острым (чтобы сбрить волосы как можно быстрее и при этом не повредить кожу, ведь бритье проходит "по сухому")и
2.одноразовым (все понятно и без объяснений).
Получается, что производитель не заморачивается ни внешним видом упаковки, ни особым "вылизыванием" самого лезвия, во главу угла поставлена острота.
И в этом лезвии она есть и спорить с этим не имеет смысла. Лезвие очень острое и точка.
Другой вопрос комфорта и мягкости во время бритья.
Это лезвие поработало и в 89 и в 41 голове. И там и там брило хорошо.
После первого раза на восемьдесят девятой осталось четыре царапины под подбородком (мое самое нежное место при бритье).
Затем решил попробовать сорок первую. Но видимо головокружение от успехов с этой головой притупило мой инстинкт самосохранения и у меня получилось небольшое раздражение.
Да не, шучу. Рожу разнесло так, как еще ни разу не разносило. Правда мой гель после бритья с алоэ выручил и долго я не мучился. Где-то за 2 часа попустило.
Зато два дня на лице ничего не росло.:D
После этого случая я попустился и уже брился аккуратно и внимательно. Следующие сеансы бритья прошли успешно, но избежать хотя бы пару царапин так и не получилось, хотя я и старался, правда.
Для меня это лезвие оказалось не комфортным, излишне агрессивным.
С ним не расслабишься и не будешь во время бритья так, походя, изучать пятна на зеркале. Здесь нужна предельная концентрация, особенно на станке с открытой гребенкой. Но повторюсь, лезвие острое, это у него не отнять.
SAD - 545(?). Побрился 5 раз, хотя мне хватило и трех :face: .
Но учитывая, что лезвие в принципе одноразовое, это отличный показатель. Резкого снижения остроты после пятикратного использования я не заметил.
Буду ли я советовать это лезвие? Несомненно буду.
Тем, кто ищет погорячее поострее - это самое то.

BPK Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyЧт 15 Бер 2018 - 20:25

Ruslan, Как по сравнению с Feather?
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyЧт 15 Бер 2018 - 20:30

41 голова + Personna Double Edge Prep Blades - это поострее, погорячее и можно без хлеба.

Мне, в моем Merkur 15c, Personna Double Edge Prep Blades показались достаточно комфортными.
Те же Gillette 7 O'Clock Super Stainless (зеленые), как по мне, явно агрессивнее.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Personna Med Prep Empty
ПовідомленняТема: Re: Personna Med Prep   Personna Med Prep EmptyПт 16 Бер 2018 - 12:46

Саша Кавун пише:
Ruslan, Как по сравнению с Feather?
Физер мне показался помягче.

BPK та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Personna Med Prep
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
 Схожі теми
-
» Сравнительный обзор лезвий Personna Apache Titanium (Китай) и Personna Platinum (Израиль).
» Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)
» Порівняння лез Personna Platinum (обговорення).
» Леза Personna Super Comfort Сoated
» Куплю леза Personna (окрім Lab Blue)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: