Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Поделиться | 

Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).

Перейти вниз 
АвторСообщение
Roman313
Постоялец
Постоялец

Дата регистрации : 2017-11-20

СообщениеТема: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Вс 25 Фев 2018 - 20:01

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Як я вже писав, придбав цей станок для гоління на польському форумі.
Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).
Обійшовся мені 20 Євро + 2 Євро доставка, не знаю дорого чи ні, покупка була спонтанна.
Продезинфікував, змастив оливою MÜHLE.
Покриття хрому в хорошому стані, місцями на рукоятці потертості мінімальні, механізм ідеально працює як на мене.
Здивував факт позиціювання леза, воно завжди встає ідеально, я в прямому змісті просто закидав лезо на станок, при закритті стає ідеально, завжди рівно Shocked
І так гоління. Вибрав для проби лезо Gillette Platinum, виставив середню позицію 5, як рекомендує виробник, а далі розпочався ланцюжок подій, який привів до не втішного фіналу. На 5 позиції мені видався станок за м'яким і я поступово збільшив до 8 на якій і закінчив 1 прохід. На другий прохід зменшив до 7. На 3 прохід довелось повернутися на 5, відчув агресивну роботу леза на шкірі обличчя. Після третього проходу знадобились добривки і 5 позиції видалося за мало для цього, змінив на 7. Вибрився добре, щетину зняло всюди, чисто та без подразнень, як мені здавалося, до нанесення лосьйону спиртового. Ось тут я не зрозумів нічого, лосьйон пропік так, що я аж подивився на банку чи то мій Флойд, чорний, для чутливої шкіри, пішло сильне подразнення. З подібним ефектом я стикався у Wunderbar, він теж вмів маскувати свою агресивність за оманливою ніжністю гоління та в якійсь мірі у Fatip Piccolo був цей момент присутній. Але ці станки по задуму агресивні та не регульовані тобто ти міняєш техніку підлаштовуєшся до них, а у випадку з Gillette Super Adjustable саме ця adjustable і зіграла злий жарт. Розпочав голитися на 5 позиції так і треба було продовжувати, а то ні, а можливо на іншій позиції краще буде, от і поплатився. Одним словом зрозумів, що технологія adjustable це не для мене(люблю тестити всі варіанти і відразу), і саме через це я так довго повертався до Rockwell 6S  і тільки придбавши сила-силенна станків зрозумів, що для мене він найкращий , хоч Rockwell 6S був придбаний другим відразу після 89. Так як і у випадку з Gillette Super Adjustable перше знайомство з Rockwell 6S полягало в постійній заміні плит в процесі одного гоління і як наслідок подразнення вічні, я навіть був виставив його на продажу, добре, що клієнт який зголосився на оголошення порадив не спішити, спробувати спокійно ще раз і тоді як не підійде продати, так він і залишився без Rockwell Razors 6S, а я зі своїм фаворитом  Very Happy
Висновок для себе зробив такий, що який би станок регульований не був, потрібно доголися на позиції на якій розпочав, не сподобалося, не зміг віднайти правильну техніку під цю позицію станку  - на наступний раз вистав іншу.
До схожого правила я давним-давно дійшов з лезами, не зайшло лезо, не зміг вибрати правильну техніки для пари лезо/станок, доголися до кінця вдосконалюючи техніку, ніяких замін леза між проходами.
Повертаючись до Gillette Super Adjustable, станок мяко-ефективний, на верхніх позиціях агресивний навіть. Не дивлячись на вік, старший за мене, покриття у відмінному стані, робили тоді якісно. Не сподобалася довжина ручки, завелика для мене, також не сподобався центр ваги станка, важка голова завалюється.
Що робити з ним далі ще не вирішив. Складувати речі, якими не буду користуватися, я ненавиджу, не має в мене духу колекціонера, речі мають працювати на тебе а не ти на них, а от духу перепробувати все і побільше є, аж випирає bounce

П.С.: Для звязки Gillette Platinum з Gillette Super Adjustable для позиції 5 S3A1D? для позиції 7-8 S4A3D?.
П.П.С.: чомусь так мені наглядніше: для позиції 5 SAD=31? для позиції 7-8 SAD=43?.
Вернуться к началу Перейти вниз
mougrim
Участник
Участник

Дата регистрации : 2018-02-01

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Пн 26 Фев 2018 - 9:26

Дякую за гарний огляд! Так, я саме тому не тримаю регульованих станків і не ганяюся за ними, бо знаю, що закортить спробувати всі опції, і звезу собі шкіру на обличчі... Ну, не тримаю регульованих, окрім Роквела 6S, хе-хе, але там я підібрав для себе дві плити - для повсякденного гоління і для довгої щетини, тож він в мене вже не експериментальний.
Just a Hobby
Admin

Дата регистрации : 2017-10-17

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Пн 26 Фев 2018 - 9:46

Спасибо за обзор. У меня аналог "Рубин", доволен станком. Абсолютно рабочий вариант!
http://www.shaveua.com
Roman313
Постоялец
Постоялец

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Пн 26 Фев 2018 - 9:49

mougrim пишет:
Дякую за гарний огляд! Так, я саме тому не тримаю регульованих станків і не ганяюся за ними, бо знаю, що закортить спробувати всі опції, і звезу собі шкіру на обличчі... Ну, не тримаю регульованих, окрім Роквела 6S, хе-хе, але там я підібрав для себе дві плити - для повсякденного гоління і для довгої щетини, тож він в мене вже не експериментальний.

Повністю аналогічна ситуація! Я свої додаткові плити з Rockwell 6S сховав по далі в коробку і скотчем замотав, правда не відразу ой не відразу Very Happy
Хоч маю знайомого, який при голінні всі три плити виставляє і давай міняти серед проходів та на добривках, потім злиться на інфу в неті де хвалять Rockwell 6S, мої коментарі не сприймає, каже що не просто так три плити купив, що виведе формулу ідеального гоління, наразі просить завжди хороший афтершейв по голінню порадити, каже може новинка яка зявилася  Very Happy
А інший, зним якраз вчора списався на рахунок Gillette Super Adjustable, хотів уточнити інфу про регулювання з закритими створами в бік зменшення,  каже а хто його знає я купив виставив 5 позицію як на малюнку намальовано і ні разу не міняв ще вже рік голюся, ось так Very Happy
Тому з нашими характерами mougrim треба купляти станки які закрутив і все ні в право ні в ліво, і брати кількістю останніх Very Happy
Roman313
Постоялец
Постоялец

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Пн 26 Фев 2018 - 9:55

Just a Hobby пишет:
Спасибо за обзор. У меня аналог "Рубин", доволен станком. Абсолютно рабочий вариант!

Згідний за "Рубин". У випадку Gillette Super Adjustable як і "Рубин" ти отримуєш тактильне задоволення від віку цього станка, я теж Gillette Super Adjustable довільний, от не було б регулювання я б відмінно поголився, підлаштував би техніку до нього, а так почав регулюванням допомагати існуючій техніці і ніц з того не вийшло Very Happy
mougrim
Участник
Участник

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Пн 26 Фев 2018 - 11:18

Roman313 пишет:
mougrim пишет:

Повністю аналогічна ситуація! Я свої додаткові плити з Rockwell 6S сховав по далі в коробку і скотчем замотав, правда не відразу ой не відразу Very Happy
Хоч маю знайомого, який при голінні всі три плити виставляє і давай міняти серед проходів та на добривках, потім злиться на інфу в неті де хвалять Rockwell 6S, мої коментарі не сприймає, каже що не просто так три плити купив, що виведе формулу ідеального гоління, наразі просить завжди хороший афтершейв по голінню порадити, каже може новинка яка зявилася  Very Happy
А інший, зним якраз вчора списався на рахунок Gillette Super Adjustable, хотів уточнити інфу про регулювання з закритими створами в бік зменшення,  каже а хто його знає я купив виставив 5 позицію як на малюнку намальовано і ні разу не міняв ще вже рік голюся, ось так Very Happy
Тому з нашими характерами mougrim треба купляти станки які закрутив і все ні в право ні в ліво, і брати кількістю останніх Very Happy

О, то ваш знайомий довго буде шукати той афтершейв, поки не зупиниться на одній-двох плитах Smile

А нам так, треба знати, що один станок для повсякдневного гоління, а інший - кусючий, і для тижневої щетини. Тільки так. Бо після експериментів з підстройкою під час одного гоління багато крему потім уходить Smile
Roman313
Постоялец
Постоялец

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Пн 26 Фев 2018 - 11:45

Повертаючись до Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску), що робити з ним вирішив. Станок відпродам за ціною аналогічною, яку платив за нього, поціновувачеві таких речей, в розділ продажу писати не буду, поціновувач цю інфу віднайде і так Very Happy
Допоміг прийняти рішення лист, отриманий щойно від TATARA RAZORS  bounce :
"Dear Roman,
The Masamune razor is in the final steps. We would like to send you the invoice of your pre-order, but first, can you please confirm what did you ordered.
Best Regards,"

Последний раз редактировалось: Roman313 (Пн 26 Фев 2018 - 11:55), всего редактировалось 1 раз(а)
mougrim
Участник
Участник

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Пн 26 Фев 2018 - 11:52

Ооо, вони вже на підході з "Масамуне"? Має вийти файна бритва Smile

Отправлено через Topic'it
Олександр Тернавский
Постоялец
Постоялец

Дата регистрации : 2018-02-09

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Вт 27 Фев 2018 - 20:32

Нельзя регулировать ни в "+", ни в "-" ни в одном, за исключением производителя Комсомольск-на Амуре им. Гагарина. У него специально для этого лезвие подпружинено.
Мне Роквелл, после ВАУ эффекта разонравился. Чистота бритья не устраивает. А в подобных станках при подбривках на 2 агрессию увеличиваю.
Roman313
Постоялец
Постоялец

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Вт 27 Фев 2018 - 20:43

Олександр Тернавский пишет:

Нельзя регулировать ни в "+", ни в "-" ни в одном, за исключением производителя Комсомольск-на Амуре им. Гагарина. У него специально для этого лезвие подпружинено.
Мне Роквелл, после ВАУ эффекта разонравился. Чистота бритья не устраивает. А в подобных станках при подбривках на 2 агрессию увеличиваю.

В "-" позволяє як на мене, просто після зменшення позиції потрібно дотянути внизу ручку щоб лезо зафіксувалося. Про збільшення агресії при добривка підтримую повністю інакше ніяк.
Олександр Тернавский
Постоялец
Постоялец

Дата регистрации : 2018-02-09

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Вт 27 Фев 2018 - 20:52

в"-" тоже нельзя. Там проблемы с фиксацией лезвия возникают. Прорабатывал этот вопрос.
Roman313
Постоялец
Постоялец

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Вт 27 Фев 2018 - 21:00

Олександр Тернавский пишет:
в"-" тоже нельзя. Там проблемы с фиксацией лезвия возникают. Прорабатывал этот вопрос.

Попробував без леза роздивитися роботу механізму і дійсно потрібно створки привідкрити для зменшення агресії щоб лезо правильно зафіксувалося, погоджуюся.
Roman313
Постоялец
Постоялец

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Пт 2 Мар 2018 - 11:01

Roman313 пишет:
Станок відпродам за ціною аналогічною, яку платив за нього, поціновувачеві таких речей, в розділ продажу писати не буду, поціновувач цю інфу віднайде і так Very Happy

Питання продажу Gillette Super Adjustable втратило свою актуальність Idea
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2017-12-10

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Вт 6 Мар 2018 - 19:21

+ за огляд. Красивий станок!

Згадую одне з перших відео з Youtube про класичне гоління, які я дивився перед поверненням на Т-станок. Там влогер демонстрував 3 проходи, щоразу зменшуючи агресивність, якраз на прикладі одного з вінтажних станків Gillette. Думаю, це розумне використання змінності рівня агресії, але ці рівні попередньо треба для себе визначити. Як і підходяще лезо.
matioshka
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Пн 7 Май 2018 - 7:52

Станок отличный. Бреет довольно агрессивно. У меня Gillette Super Adjustable Black Beauty 109 long handle 1973 года выпуска. Насколько мне известно, данные станки, являются самыми агрессивными из линейки Gillette Adjustable.
arsonist
Участник
Участник

Дата регистрации : 2018-11-21

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Ср 21 Ноя 2018 - 13:26

Давным давно покупал такой для отца в подарок,ему не понравился.Куда он делся после не в курсах.Наверное младший брат себе забрал,я то сам в те года уже брался "Шик Ультрекс."Сейчас сам бы такой попробовал с удовольствием,тем более имею советский клон "Талгар"который изредка пользую.
Santa
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2018-10-08

СообщениеТема: Re: Gillette Black Beauty Super Adjustable (109), Long Handle, W1 (1976 року випуску).   Чт 22 Ноя 2018 - 0:06

Це моя щоденна бритва, вже протягом трьох років. Теж Long Handle, тільки код T4. Агресивна, на мій погляд.

Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: БЕЗОПАСНЫЕ БРИТВЫ :: Бритвы с двусторонним лезвием DE Razor-
Перейти: