ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Подделка DE лезвий или игры разума?

Перейти донизу 
+9
vicbro
fill
trimmer
Gray Hare
ARTURIUS
Изотовец
Ruslan
Kitten911
egoist
13 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyВт 29 Черв 2021 - 15:45

Ruslan пише:
ARTURIUS пише:
Не вижу особой проблемы для написания, на определённом этапе, вместо «Хунь Янь» - Физер.))
А полиграфия/краска, пластиковый контейнер? Не только «Хунь Янь».
Самое интересное, Руслан, что я их купил  на Озерке и  по цене 10 гривен. В  то  время, когда цена была около 2.5 доллара. А тогда  доллар еще был по 8 ))))

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyВт 29 Черв 2021 - 15:50

egoist пише:

Самое интересное, Руслан, что я их купил  на Озерке и  по цене 10 гривен. В  то  время, когда цена была около 2.5 доллара. А тогда  доллар еще был по 8 ))))
Не знаю как сейчас, но еще пару лет назад их можно было гривен по 25 за пачку взять, если брать блоком.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyВт 29 Черв 2021 - 16:00

egoist, на Озерке чего только не бывает... lol

Gray Hare та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2874
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyВт 29 Черв 2021 - 17:03

Не, ну не могут подделать, так не могут.. Делов то.)

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyВт 29 Черв 2021 - 17:22

Можуть. І підробляють.
Але зараз мова йде про одне конкретне лезо.
І воно, у порівнянні з оригінальним, не вигдядає підробкою.
Дєлов-то!

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyВт 29 Черв 2021 - 17:52

Старі леза з написом SUPER IRIDIUM були одні з кращих. Коли почали економії на іридії (можливо, ще на чомусь), з'явилися нові партії, на лезах яких написано уже EXTRA STAINLESS (якщо не помиляюсь). Це вже зовсім інша пісня, стара версія була однозначно краща. Це не підробка, просто "покращення" внаслідок оптимізації, тому питання до виробника, а не продавця. Повторюсь, напис не на пачці, а на самому лезі.

trimmer, Gray Hare та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Gray Hare
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 3
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.01.2018
Вік : 42
Звідки : Днепр

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyВт 29 Черв 2021 - 18:16

Oleksii пише:
Старі леза з написом SUPER IRIDIUM були одні з кращих. Коли почали економії на іридії (можливо, ще на чомусь), з'явилися нові партії, на лезах яких написано уже EXTRA STAINLESS (якщо не помиляюсь). Це вже зовсім інша пісня, стара версія була однозначно краща. Це не підробка, просто "покращення" внаслідок оптимізації, тому питання до виробника, а не продавця. Повторюсь, напис не на пачці, а на самому лезі.
Скупившись на блок теперь я в курсе :))

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyВт 29 Черв 2021 - 18:17

На Polsilver который без Super Iridium дата изготовления есть?
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyВт 29 Черв 2021 - 18:23

Gray Hare пише:
Oleksii пише:
Старі леза з написом SUPER IRIDIUM були одні з кращих. Коли почали економії на іридії (можливо, ще на чомусь), з'явилися нові партії, на лезах яких написано уже EXTRA STAINLESS (якщо не помиляюсь). Це вже зовсім інша пісня, стара версія була однозначно краща. Це не підробка, просто "покращення" внаслідок оптимізації, тому питання до виробника, а не продавця. Повторюсь, напис не на пачці, а на самому лезі.
Скупившись на блок теперь я в курсе :))
Не засмучуйтесь, це нормальні леза, якими цілком можна бритися. Можливо, в іншій конфігурації інструментів, косметики і режиму.
Повернутися до початку Перейти донизу
Gray Hare
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 3
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.01.2018
Вік : 42
Звідки : Днепр

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyВт 29 Черв 2021 - 18:25

Изотовец пише:
На Polsilver который без Super Iridium дата изготовления есть?
У меня уже их нет, обменял , к стати , на блок Сильвер Блу, которые тоже отличаются от тех что были раньше ( их у меня есть, старой закупки), и визуально и бреют чуть хуже, но хоть бреют!
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyВт 29 Черв 2021 - 18:30

Gray Hare пише:

У меня уже их нет, обменял , к стати , на блок Сильвер Блу, которые тоже отличаются от тех что были раньше ( их у меня есть, старой закупки), и визуально и бреют чуть хуже, но хоть бреют!
Вместо Polsilver сейчас производят Wizamet Super Iridium, на ebay предложений с ними много если что.

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 12:43

Вітаю панове!

Ну що, момент істини? :-)
Як і обіцяв, спробував надане мені на тест камрадом egoist лезо Feather.
Тож, як казали в одній телепередачі: "А теперь внимание на экран- правильный ответ!" :-)

Так сталося, що я ніколи раніше не користувався лезом Feather :-)))
Одна пачечка в мене лежить вже кілька років, йшла в комплекті ще з першою бритвою. Але на той час я вже був начитаний про непростий характер Feather-ів, тож весь час якось лячно було до них підступатися.
Та менше з тим, колись же треба було почати. А тут саме і нагода трапилася :-)

Щоб зрозуміти, з чим я маю справу, я спершу взяв в роботу контрольне лезо (з тої пачки, що в мене давно лежить і яку я вважаю оригінальною) і двічі ним поголився.
По тому взяв тестове лезо і теж поголився ним двічі.

В усіх випадках битва була та сама - Edwin Jagger DE89. Цю бритву я давно і добре знаю, люблю її і не чекаю від неї ніяких сюрпризів.
З косметикою вирішив не заморочуватися - щоразу брав те, що хотілося. Просто вирішив, що косметика не робитиме значного впливу на роботу леза.
При цьому деякі позиції в якихось сеансах співпадали, деякі - ні. Тож можна цілком вважати вибір косметики випадковим.

За результатами тестів можу сказати, що обидва леза відпрацювали на відмінно!
Обидва леза гострі. Обидва голять комфортно, впевнено, рівномірно. Різ обох лез чіткий, приємний. Леза не стрибають по шкірі, не вібрують, не смикають і не деруть. 
Відчуття обох лез в процесі і шкіри після гоління нічим суттєвим не відрізняються.

Тож, на підставі викладеного вище доходжу висновку, що переді мною були два абсолютно однакових леза!

І якщо вірним є припущення, що контрольне лезо - оригінальне, то сміливо можна стверджувати, що тестове лезо оригінальне теж.
Якщо ж тестовое лезо все ж таки - якимось дивним чином - підробка, то дайте мені два відра таких підробок! :-)))

Я згодом ще спробую ці леза R41 і, якщо виживуть, в якійсь іншій бритві.
Можливо поганяю їх на живучість.
Ще, коли буду утилізувати, спробую їх на злам (типу простенький тест сталі).

Але я майже впевнений, що загального результату це не змінить: тестове лезо - не підробка.



То що ж, власне, сталося? Чому в камрада egoist виникли питання до його Feather-а?

Відповідь банальна і проста: це все наш горезвісний YMMV!

Я вже писав раніше, що в Мережі є безліч хвалебних відгуків про леза Feather. Але там є чимало й таких, коли користувачі пишуть, що їм Feather не зайшов ніде і ніяк.
Чому? Ну хто зна’! Це може бути техніка, манера гоління, підготовка, особливості щетини, шкіри, ретроградний Меркурій, дідько лисий - все що завгодно!
Так буває, c'est la vie.


Ну й відповідаючи на питання, чи вартують Feather-и тих грошей, що за них просять, скажу так:

Мені пощастило - мені Feather чудово зайшли. Тож для мене кожне таке лезо вартує тих 11-12 грн, за які їх продають. Якщо ще вони здатні будуть витримати шість комфортних сеансів гоління, то я вважатиму це прекрасною угодою.

Чи дійсно Feather за 11 грн кращий за умовний Gillette за 5?
Гадаю, що переважно так. Після чотирьох голінь Feather однозначно увійшов у мій топ найкращих для мене лез. Особисто я готовий за такі леза переплатити вдвічі, порівняно з умовним Gillette-ом. І хоча в моєму топі є й дешевші леза, Feather-у там теж є місце.

Але якщо Feather не зайшов, то він і даром не потрібен. Тут будь-яка ціна буде завищеною, хоч 11 грн, хоч 11 коп.

Що ж, з цим треба просто змиритися і далі вже з цього приводу не паритися. Зрештою, не Feather-ом же єдиним!

Як варіант, купити за кілька років пачечку і дати цим лезам ще один шанс. Можливо, згодом воно і зайде. А як ні, то вже закрити для себе це питання назавжди.

Ruslan, trimmer, Oleksii, Gray Hare, vicbro, wakidzasi, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 12:55

Если отталкиваться от названия темы, то таки Игры разума! :)

trimmer та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 12:58

vicbro пише:
Если отталкиваться от названия темы, то таки Игры разума! :)

В цьому конкретному випадку - так! :-)

Але я особисто стикався з підробленими Gillette Rubie, тож стверджую, що підробки лез існують.
Можливо навіть і Feather підробляють. Але не в цьому випадку.

Gray Hare Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 13:47

Возможно подделывают лезвия, не буду спорить. Но если и подделывают, то я убежден, что на 100% подделку определить можно еще на этапе покупки. Это мое мнение.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 14:01

vicbro пише:
Возможно подделывают лезвия, не буду спорить. Но если и подделывают, то я убежден, что на 100% подделку определить можно еще на этапе покупки. Это мое мнение.

В більшості випадків - так. Особливо, коли під рукою є пачка оригінальних.
Але і без цього часто по якості упаковки, поліграфії видно, що тримаєш в руках підробку.

У моєму випадку з Rubie підробку я виявив вже вдома, коли відкрив пачку.
Леза були криво-косо упаковані, характер упаковки не відповідав оригінальним.
Самі леза мали жахливі змазані написи.
А заточені вони були під різним кутом на одній кромці :-)

І це стосувалося не одного конкретного леза - всіх у пачці і кількох інших випадково вибраних з інших двох чи трьох пачок.

Про те, як вони голять, краще і не згадувати! :-)
(Я ж все ж таки разок їх спробував :-)))  )

egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 16:38

Может всему виной мой меркур 34, но я не смог нормально побриться  Feather, очень он дерет.Ставлю БИК желтый, и все как по маслу. 
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 16:39

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] дякую за зворотню інформацію).

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 17:08

egoist пише:
Может всему виной мой меркур 34, но я не смог нормально побриться  Feather, очень он дерет.Ставлю БИК желтый, и все как по маслу. 

34 Merkur - дуже м'яка бритва. Мало хто може ним чисто поголитися, не докладаючи певних зусиль. І можливо, у зв' язці ним Feather працює не кращим чином.
Це все звучить дещо дивно, але я готовий це припустити.

У мене є Vigshaving -  клон цього Merkur-а. Можу заради науки прогнати леза в цій бритві. 41-ша почекає - не втече :-)

Oleksii, Олександр Lutsk, egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 606
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 21:02

Прогоніть будь-ласка у Вігшавінгу цей фезер, бо у мене від фезеру точно такі ж враження як у комрада Egoist. Причому на вигляд не підробка, але щось не те. Всі леза голять нормально а з фезером непонятка якась весь час. Може хіба ще у Роквелі спробую. Він же по ідеї всеїстівний)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 21:15

У меня нормально пером получалось выбриваться только на 4-5ый день по отросшей щетине и отдохнувшей коже. В остальных случаях оно тоже утыкалось, тянуло. Есть подозрение что просто при совокупности определенной щетины, ее роста и кожи оно так себя ведет вот и все.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Олександр Lutsk, wakidzasi та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2874
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 21:18

Изотовец пише:
У меня нормально пером получалось выбриваться только на 4-5ый день по отросшей щетине и отдохнувшей коже. В остальных случаях оно тоже утыкалось, тянуло. Есть подозрение что просто при совокупности определенной щетины, ее роста и кожи оно так себя ведет вот и все.

Чем характерна такая щетина, поделитесь?
Почему фризер её не берёт?
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 22:02

ARTURIUS пише:

Чем характерна такая щетина, поделитесь?
Почему фризер её не берёт?

У меня щетина во многих зонах растет практически параллельно коже, сама по себе она не особо грубая, наверное примерно средняя по жесткости. Рост медленный, если пробиваться начинает примерно спустя часов 18, то полностью отрастает примерно спустя полтора суток. Кожа разглаживается спустя двое суток, поэтому для меня оптимально бриться на 3 день. Самое интересное что физер у меня наиболее не комфортно работал не в зонах где щетина растет плотно и имеет наибольшую толщину, там он брил плюс-минус нормально, а там где плотность роста низкая и очевидно более тонкий волос. Хотя казалось бы в таких местах практически любое лезвие отрабатывать должно, но подобное поведение я встречал у немалого количества лезвий.
Для меня сейчас наиболее ходовые это Bic, Rubie, Tiger Platinum и РШС.

fill, egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 22:29

Я пробував Feather на Vigshaving-репліці голови 33с, і леза показали непоганий результат. За моїми статистичними покмзниками вони в топ-5, хоча не найкращі. З цією головою кращі результати у Gillette 7 o'clock green, Astra SP, Perma-Sharp, Personna chrome platinum. На сьогодні це моя улюблена голова на кожен день (і не тільки). Зауважу, це для мого режиму щоденного гоління. 
Загалом не бачу суттєвих переваг Feather, крім довговічності (до 6-7 сеансів замість 4 у ASP чи 4-5 Perma-Sharp, наприклад), а враховуючи ціну, тим більше. 
З іншими бритвами картина може дещо відрізнятися.

trimmer, fill, vicbro та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Подделка DE лезвий или игры разума?   Подделка DE лезвий или игры разума? - Сторінка 3 EmptyЧт 15 Лип 2021 - 23:00

Oleksii пише:
Я пробував Feather на Vigshaving-репліці голови 33с, і леза показали непоганий результат. За моїми статистичними покмзниками вони в топ-5, хоча не найкращі. З цією головою кращі результати у Gillette 7 o'clock green, Astra SP, Perma-Sharp, Personna chrome platinum. На сьогодні це моя улюблена голова на кожен день (і не тільки). Зауважу, це для мого режиму щоденного гоління. 
Загалом не бачу суттєвих переваг Feather, крім довговічності (до 6-7 сеансів замість 4 у ASP чи 4-5 Perma-Sharp, наприклад), а враховуючи ціну, тим більше. 
З іншими бритвами картина може дещо відрізнятися.

Начал читать эту тему и тоже решил прогнать Физер в Вигшейвинге.
Получилось неплохо, лучше зелёной Астры но хуже чем Джиллет Платинум.

Oleksii, fill та wakidzasi Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Подделка DE лезвий или игры разума?
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» Наши коллекции и запасы лезвий
» Palm Stropping (Правка леза для гоління)
» О характере DE лезвий.
» Утилизация лезвий
» Заточка DE лезвий

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: