ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 У меня горе... уронил любимый станок

Перейти донизу 
+6
Изотовец
Palych
Олександр Lutsk
razorsedge
ARTURIUS
Shave Master
10 користувачів
АвторПовідомлення
Shave Master
Бувалий
Бувалий
Shave Master


Повідомлень : 204
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.04.2021
Вік : 34
Звідки : Ворзель

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyПн 21 Черв 2021 - 19:06

Полез протирать полки на призеркальной тумбе, одной рукой держал подставку с Muhle R89, другой протирал... 
И он выскользнул! :(
Упал сначала на раковину, при этом выскользнув на пол из плитки. 
Из видимых повреждений пока нашел две небольшие вмятины на нижнем торце ручки. 
На нижней плите вмятина в углу. 
Лезвия не было заправлено но голова закручена, а когда поднимал она была в полураскрученном состоянии. 
Сама резьба уцелела. Вот такая история. Надеюсь сюрпризов не будет при следующем бритье..

Ruslan, razorsedge та Олександр Lutsk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyПн 21 Черв 2021 - 19:29

Искренне сочувствую. :(

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyПн 21 Черв 2021 - 20:47

Два падіння і лише кілька вм'ятин на незначних місцях - можна сказати пощастило :)

Олександр Lutsk, egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyПн 21 Черв 2021 - 21:10

Колись мав необережність попросити одну дівку поставити мені лезо в бритву. То був Muhle R108. Так вона нижню плиту в раковину впустила. Нічого не сталось плиті, жодної коцки, але я дуже позлився на неї тоді. Особливо після її слів, що то ж залізяка, що їй може статись).Але треба було тільки на себе злитись, бо не можна непосвяченим давати в руки такі сакральні предмети).

Ruslan, Andrewt, Wolfskin, Віталіk, ARTURIUS, Влад Бежик, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Palych
Частий гість
Частий гість
Palych


Повідомлень : 84
Репутація : 43
Дата реєстрації : 24.10.2018
Вік : 60
Звідки : Черкаси

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyПн 21 Черв 2021 - 21:24

Недавно Fatip на кахельну підлогу впав... Глянув - наче цілий, не вдивлявся у деталі, на тому все й скінчилося. Прочитав - і тепер боюся оглядати. :shock:
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyПн 21 Черв 2021 - 21:32

Fatip латунь. Він не крихкий як замак. Ну зігнеться може трішки. Не страшно).
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyПн 21 Черв 2021 - 22:27

Александр Lutsk пише:
Fatip латунь. Він не крихкий як замак. Ну зігнеться може трішки. Не страшно).
Замаку тоже ничего не будет, в самом худшем случае он лопается, но в основном после падения будут лишь косметические вмятины и все.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyПн 21 Черв 2021 - 22:41

Изотовец пише:
Замаку тоже ничего не будет, в самом худшем случае он лопается, но в основном после падения будут лишь косметические вмятины и все.
Може, але перевіряти  більше не хочеться :D. Мені от цікаво інше. Що станеться з самим сплавом коли хромоване покриття з часом зітреться.


Останній раз редагувалося: Александр Lutsk (Пн 21 Черв 2021 - 23:19), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyПн 21 Черв 2021 - 22:48

Александр Lutsk пише:
Изотовец пише:
Замаку тоже ничего не будет, в самом худшем случае он лопается, но в основном после падения будут лишь косметические вмятины и все.
Може, але перевіряти не більше не хочеться :D. Мені от цікаво інше. Що станеться з самим сплавом коли хромоване покриття з часом зітреться.
Ничего, максимум может окисляться если долго не будет эксплуатироваться.

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyПн 21 Черв 2021 - 22:55

Александр Lutsk пише:
Изотовец пише:
Замаку тоже ничего не будет, в самом худшем случае он лопается, но в основном после падения будут лишь косметические вмятины и все.
Може, але перевіряти не більше не хочеться :D. Мені от цікаво інше. Що станеться з самим сплавом коли хромоване покриття з часом зітреться.

Под хромом медная подложка, так что ничего.
А если и слой меди повредить то тогда ЗАМАК начнет ржаветь, будут появляться раковины чёрного цвета.

Олександр Lutsk, KHSN та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyВт 22 Черв 2021 - 18:41

Видел голову станка советского, слант, мелкие, черные точки, сплошным ковром. Станку около 30 лет.

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyВт 22 Черв 2021 - 18:58

KHSN пише:
Видел голову станка советского, слант, мелкие, черные точки, сплошным ковром. Станку около 30 лет.

Тоже самое, только не слант.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyЧт 22 Лип 2021 - 18:52

У меня разбился мой изумрудный скатл  😢 Я в нем уминал пробники и всегда с большим удовольствием взбивал пену. Стоял он в ванной комнате на подоконнике небольшого окна, которое к тому моменту было открыто. То ли сквозняк, то ли другая неведомая мне причина привели к такому случаю... Полоса неудач какая-то...
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyЧт 22 Лип 2021 - 19:02

Примите мои искренние сочувствия. Крепитесь :(

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyЧт 22 Лип 2021 - 23:35

Лёпа пише:
У меня разбился мой изумрудный скатл  😢 Я в нем уминал пробники и всегда с большим удовольствием взбивал пену. Стоял он в ванной комнате на подоконнике небольшого окна, которое к тому моменту было открыто. То ли сквозняк, то ли другая неведомая мне причина привели к такому случаю... Полоса неудач какая-то...

Вы не один сегодня такой... Привёз из Турции красиво сделанный и разрисованный вручную... Пять раз только поиспользовал, взял в руку и не удержал, уронил в ванную... Обидно шо пипец ё-маё.
Повернутися до початку Перейти донизу
Windigo
Постоялець
Постоялець
Windigo


Повідомлень : 749
Репутація : 22
Дата реєстрації : 10.11.2022
Звідки : Кривий Ріг

У меня горе... уронил любимый станок Empty
ПовідомленняТема: Re: У меня горе... уронил любимый станок   У меня горе... уронил любимый станок EmptyСр 15 Лют 2023 - 10:59

А мне нравиться станок с красивой патиной и трещенами с царапинками и потускнениями. Чтоб получить такую патину, им понадобилось сто лет. Эта тема с моей бритвой показывает отношение лично мое и многих на Западе к этому. Я ТС данной темы.

https://www.badgerandblade.com/forum/threads/gillette-serial-number.616968/

stanislav-q Поставив вподобайку

kh_fish поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
 
У меня горе... уронил любимый станок
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ СТАНОК!
» Станок BIG ROC
» Станок "Консул"
» Понравился станок
» Станок Турист-1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: