Перший Український Бритвений Форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Бальзам після гоління "Яка"

Перейти вниз 
АвторСообщение
Oleksii
Учасник
Учасник

Дата регистрации : 2017-12-10

СообщениеТема: Бальзам після гоління "Яка"   Сб 10 Фев 2018 - 19:36

В принципі, можна було би огляд вмістити у фразу: Закінчується 2-й флакон, і я планую взяти ще.
Та все ж...

Виробник вітчизняний, і це радує - ТОВ "РЕМОС", Київська обл.
Призначення - для сухої та схильної до подразнення шкіри.
Об'єм 160 мл.
Ціна: ~$2

Склад: Wаtеr Рurеfісаtе, Оlіvе Оіl, Ѕhеа Вuttеr, Масаdаmіа, Теrnіfоlіа Ѕееd Оіl, Сrаmbе Аbуѕѕіnіса Ѕееd Оіl, Оrbіgnуа Оlеіfеrа Ѕееd Оіl Рараіn, Аllаntоіn, Асrуlоуdіmеthуl-tаurаtе/vр Сороlуmеr, Раnthеnоl, Тосорhеrуl Асеtаtе, Меnthоl Nаturаl frаgrаnсе, Аnіѕіс Асіd, Ѕоrbіtаn Сарrіlаtе

Я не хімік, і не медик, але склад мені подобається, результат роботи теж.

Брав ще в такій упаковці:
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Дозатор зручний, але коли крему у флаконі залишається мало, доводиться його чимось діставати. Як на мене, тюбик був би більш функціональним. Але не вважаю це великим недоліком.  

Судячи з сайту виробника, схоже, флакон оновили: [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Для обробки всього обличчя і шиї досить 1-2 см. На перше відчуття крем досить густий і жирний:
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Особисто я після гоління обробляю шкіру спиртовмісним лосьйоном. Через кілька хв (поки ополіскую бритву і помазок) використовую бальзам для компенсації ефекту підсушування спиртом. Результат мені подобається - є і дезінфекція, і пом'якшення, і відновлення епідермісу. Через 5 хв жодної плівки на обличчі. У мене шкіра не суха, але бальзам я використовував навіть влітку без жодного дискомфорту. Ну а взимку - само собою.
Запах слабо виражений, майже відсутній. На мій погляд, це плюс.

Переваги:
- натуральний
- дає хороший ефект для шкіри
- доступний у продажу (Інтернет) і за ціною
- вітчизняний

Недоліки:
- упаковка

Вердикт - див. перше речення.

Последний раз редактировалось: Oleksii (Ср 21 Мар 2018 - 15:39), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Саша Кавун
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2018-02-19

СообщениеТема: Re: Бальзам після гоління "Яка"   Пн 26 Фев 2018 - 9:56

Мне не зашёл. Ощущение плёнки на лице после использования. А как использовал пол флакона... испортился! Появился запах прогорклого масла. Видимо, слишком натуральным оказался. Да, было лето, возможно жара как-то повлияла. Наверное, нужно в холодильнике хранить.
Посмотреть профиль https://kavoons.com.ua/
noc
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2018-02-08

СообщениеТема: Re: Бальзам після гоління "Яка"   Сб 3 Мар 2018 - 21:16

Oleksii пишет:
Я не хімік, і не медик, але склад мені подобається, результат роботи теж.

Сьогодні по ТБ побачив новий випуск шоу "Таємний агент  - Косметика". Вони побували якраз на підприємстві  РЕМОС (явно не говориться, щоб не було реклами) але по етикеткам видно, що це саме вони. Дуже рекомендую для перегляду. А для себе визначився, що українську побутову хімію та косметику буду обходити десятою дорогою, як не прикро це говорити.
Я розумію там підтримку вітчизняного товаровиробника, але це просто на...балово і обман.
Хоча мило їхнє купував - спобобалось, дружина брала їхні креми для обличчя - сказала ефект нульовий.
Програма

Післяшоу (там теж багато цікавого, в тому числі і коментарі керівництва підприємства)
Посмотреть профиль
Oleksii
Учасник
Учасник

Дата регистрации : 2017-12-10

СообщениеТема: Re: Бальзам після гоління "Яка"   Вс 18 Мар 2018 - 16:01

noc, дякую за відео! Можливо, мені повезло з кремом, і враження тільки позитивні ))
Цікаво, чи є в Україні чесне виробництво такої продукції? Розумію, питання риторичне і вимагає окремої теми.
Все більше схиляюсь до думки спробувати приготувати самому.
Посмотреть профиль
fill
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2018-02-12

СообщениеТема: Re: Бальзам після гоління "Яка"   Пт 23 Мар 2018 - 17:11

Мені теж зайшов цей бальзамчик. Навіть не сподівався. Зараз, поки холодно, те що треба.
На літо скоріш за все щось інше з шухлядок дістану - менш масне і більш життєрадісне. А бальзамчик, як тут радять, до холодильничка запхаю - почекає наступної зими.

Пощастило - у мене в сусідньому від офіса бунику є лавочка всякого екологічного краму. Якось зазирнув до них, набрав всякого від Яка. От саме бальзам найбільш вдалою покупкою виявився. Шампунь, гель для гоління - якось мимо.
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Бальзам після гоління "Яка"   

Бальзам після гоління "Яка"
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український Бритвений Форум :: ОКОЛО-БРИТВЕННАЯ КОСМЕТИКА :: Средства после бритья-
Перейти: