ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Бальзам після гоління "Яка"

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 595
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Бальзам після гоління "Яка" Empty
ПовідомленняТема: Бальзам після гоління "Яка"   Бальзам після гоління "Яка" EmptyСб 10 Лют 2018 - 19:36

В принципі, можна було би огляд вмістити у фразу: Закінчується 2-й флакон, і я планую взяти ще.
Та все ж...

Виробник вітчизняний, і це радує - ТОВ "РЕМОС", Київська обл.
Призначення - для сухої та схильної до подразнення шкіри.
Об'єм 160 мл.
Ціна: ~$2

Склад: Wаtеr Рurеfісаtе, Оlіvе Оіl, Ѕhеа Вuttеr, Масаdаmіа, Теrnіfоlіа Ѕееd Оіl, Сrаmbе Аbуѕѕіnіса Ѕееd Оіl, Оrbіgnуа Оlеіfеrа Ѕееd Оіl Рараіn, Аllаntоіn, Асrуlоуdіmеthуl-tаurаtе/vр Сороlуmеr, Раnthеnоl, Тосорhеrуl Асеtаtе, Меnthоl Nаturаl frаgrаnсе, Аnіѕіс Асіd, Ѕоrbіtаn Сарrіlаtе

Я не хімік, і не медик, але склад мені подобається, результат роботи теж.

Брав ще в такій упаковці:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Дозатор зручний, але коли крему у флаконі залишається мало, доводиться його чимось діставати. Як на мене, тюбик був би більш функціональним. Але не вважаю це великим недоліком.  

Судячи з сайту виробника, схоже, флакон оновили: [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Для обробки всього обличчя і шиї досить 1-2 см. На перше відчуття крем досить густий і жирний:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Особисто я після гоління обробляю шкіру спиртовмісним лосьйоном. Через кілька хв (поки ополіскую бритву і помазок) використовую бальзам для компенсації ефекту підсушування спиртом. Результат мені подобається - є і дезінфекція, і пом'якшення, і відновлення епідермісу. Через 5 хв жодної плівки на обличчі. У мене шкіра не суха, але бальзам я використовував навіть влітку без жодного дискомфорту. Ну а взимку - само собою.
Запах слабо виражений, майже відсутній. На мій погляд, це плюс.

Переваги:
- натуральний
- дає хороший ефект для шкіри
- доступний у продажу (Інтернет) і за ціною
- вітчизняний

Недоліки:
- упаковка

Вердикт - див. перше речення.


Останній раз редагувалося: Oleksii (Ср 21 Бер 2018 - 15:39), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Бальзам після гоління "Яка" Empty
ПовідомленняТема: Re: Бальзам після гоління "Яка"   Бальзам після гоління "Яка" EmptyПн 26 Лют 2018 - 9:56

Мне не зашёл. Ощущение плёнки на лице после использования. А как использовал пол флакона... испортился! Появился запах прогорклого масла. Видимо, слишком натуральным оказался. Да, было лето, возможно жара как-то повлияла. Наверное, нужно в холодильнике хранить.
Повернутися до початку Перейти донизу
noc
Частий гість
Частий гість
noc


Повідомлень : 66
Репутація : 23
Дата реєстрації : 08.02.2018
Вік : 41
Звідки : Вінниця

Бальзам після гоління "Яка" Empty
ПовідомленняТема: Re: Бальзам після гоління "Яка"   Бальзам після гоління "Яка" EmptyСб 3 Бер 2018 - 21:16

Oleksii пише:
Я не хімік, і не медик, але склад мені подобається, результат роботи теж.

Сьогодні по ТБ побачив новий випуск шоу "Таємний агент  - Косметика". Вони побували якраз на підприємстві  РЕМОС (явно не говориться, щоб не було реклами) але по етикеткам видно, що це саме вони. Дуже рекомендую для перегляду. А для себе визначився, що українську побутову хімію та косметику буду обходити десятою дорогою, як не прикро це говорити.
Я розумію там підтримку вітчизняного товаровиробника, але це просто на...балово і обман.
Хоча мило їхнє купував - спобобалось, дружина брала їхні креми для обличчя - сказала ефект нульовий.
Програма

Післяшоу (там теж багато цікавого, в тому числі і коментарі керівництва підприємства)
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 595
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Бальзам після гоління "Яка" Empty
ПовідомленняТема: Re: Бальзам після гоління "Яка"   Бальзам після гоління "Яка" EmptyНд 18 Бер 2018 - 16:01

noc, дякую за відео! Можливо, мені повезло з кремом, і враження тільки позитивні ))
Цікаво, чи є в Україні чесне виробництво такої продукції? Розумію, питання риторичне і вимагає окремої теми.
Все більше схиляюсь до думки спробувати приготувати самому.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Бальзам після гоління "Яка" Empty
ПовідомленняТема: Re: Бальзам після гоління "Яка"   Бальзам після гоління "Яка" EmptyПт 23 Бер 2018 - 17:11

Мені теж зайшов цей бальзамчик. Навіть не сподівався. Зараз, поки холодно, те що треба.
На літо скоріш за все щось інше з шухлядок дістану - менш масне і більш життєрадісне. А бальзамчик, як тут радять, до холодильничка запхаю - почекає наступної зими.

Пощастило - у мене в сусідньому від офіса бунику є лавочка всякого екологічного краму. Якось зазирнув до них, набрав всякого від Яка. От саме бальзам найбільш вдалою покупкою виявився. Шампунь, гель для гоління - якось мимо.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бальзам після гоління "Яка"
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Бальзам після гоління BARBADOS
» LEA aftershave balm, бальзам після гоління
» Бальзам після гоління Cosmia sensitiv
» Лосьйони після гоління Bi-es (Польща)
» Лосьон та бальзам після гоління La Toja Hidrotermal Classic

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: