Перший Український Бритвений Форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Мыло для бритья Just a Hobby

Перейти вниз 
АвторСообщение
Roman313
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2017-11-20

СообщениеТема: Re: Мыло для бритья Just a Hobby   Ср 3 Янв 2018 - 23:55

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Отримав сьогодні посилку від Стаса(виміняв Laughing ) і відразу в роботу запустив Very Happy
Мило приємно здивувало!
Я до того часу вже заказував мила в Олени з Києва Soap-Lace, тому коротко про них теж напишу та й з новинкою зрівняю:
Гіпоалергенне мило-чудове по всіх показниках жодного подразнення чудове скользіння і піна. Мінус-не думав що так скучно голитися милом без запаху Very Happy  і ще після використання і просушки тримав в закритій банці і по декількох днях появилися не приємна віддушка за пару секунд проходить по відкриттю банки але все таки.
Oak Moss & Bay Rum(я так розумію стало праобразом новинки) - це одне з кращих мил які я досі пробував по всіх показниках! Аромат суперовий! І основне жодного подразнення у вигляді попікання чи пощипування шкіри ні на третьому проході ні на добривках, більшість мил два проходи витримують, тобто моя шкіра їх два проходиди терпить а потім просить змити(шкіра в мене гіперчутлива до хімічних складників, тому мій огляд для людей котрим мило арко підходить і не сушить і не щипає і взагалі навіщо платити більше є повністю безглуздим) Very Happy
Ну і новинка - Just a Hobby Artisan shaving soap Limited edition "Barbershop scent"- вдалося зберегти всі плюси попередніх мил і дуже добре вдосконалити запах! Характеристики чудові, якщо не екомити і нормально завантажувати помазок милом. Дивно, але сподобалась банка - розмір суперовий і "мяка" різьба при відкриванні/закриванні, ніби важко таким здивувати і все таки класно!
Ціна - я своє виміняв правда, але ціна по курсу в 9$ є правильною і докази, на зразок того, що от PRORASO чи йому подібні є дешевшими - це пусте, оскільки такого складу мило із закордонних аналогів дотягує до 20$. Я Олені в приватній переписці вже писав що її мило дуже схоже на цю австралійську новинку:
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] яке мене подразнювало страшенно бо якусь хімію всипали видно не втрималися Twisted Evil , але по аромату і якості страшенно подобалося. І це один з дешевих аналогів закордонного мила.
Одним словом так тримати з банкою, запахом, складом та відсутністю хімічних компонентів!

P.S.: заказував в Олени також спиртові лосьйони після гоління:
плюси-гарні аромати, частка спирту добре підібрана, загоюють пошкодження добре;
мінуси-як на мене не вистарчає якогось компонента який мав би після пропікання спиртом знімати почервоніння миттєво, вони усугубляють почервоніння в подразнених місцях, воно з часом проходить але в мене це якраз показник якісного спиртового лосьйону коли після короткого пропікання пропадає почервоніння. Схожа ситуація в мене з LEA та CELLA була. Хоч там я бачив причину вони залишали плівку на шкірі і саме вона своєю жирністю і подразнювала місце почервоніння, Оленені ж добре вбираються, тому думаю справа в компонентах.

P.P.S.: також заказував креми після гоління. Добре зайшли, добре вбираються шкірою, хоч саме мало могли б бути менш жирні бо мають початкову жирність яка дає ледь відчутне попіканняна сухій шкірі. Плюсом є відсутність аромату оскільки не перебивають запах спиртового лосьйону коли поверх нього наносити крем, щоб зняти сухість визвану лосьйоном.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Just a Hobby
Admin

Дата регистрации : 2017-10-17

СообщениеТема: Re: Мыло для бритья Just a Hobby   Чт 4 Янв 2018 - 8:12

Спасибо за столь подробный отзыв, я рад, что мыло понравилось
Посмотреть профиль http://www.shaveua.com Online
Ruslan
Модератор
Модератор

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Мыло для бритья Just a Hobby   Чт 4 Янв 2018 - 20:02

Отзыв хорош, плюс в Карму. Мыло не заказывал, своего до ..., но очень понравилась этикетка, Стас, респект.
Посмотреть профиль Online
Just a Hobby
Admin

Дата регистрации : 2017-10-17

СообщениеТема: Мыло для бритья Just a Hobby   Чт 4 Янв 2018 - 21:59

Ruslan пишет:
Отзыв хорош, плюс в Карму. Мыло не заказывал, своего до ..., но очень понравилась этикетка, Стас, респект.
Благодарю
Посмотреть профиль http://www.shaveua.com Online
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Мыло для бритья Just a Hobby   

Мыло для бритья Just a Hobby
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український Бритвений Форум :: ОКОЛО-БРИТВЕННАЯ КОСМЕТИКА :: Средства для бритья-
Перейти: