ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Fatip, Fatip Gentile

Перейти донизу 
+50
Yura_
all75
Віталіk
Hamster
ditrih_
ARTURIUS
alex-kin
bulldog38
vates
Koi
Алексей V
РустВр
krikka
Kozachok
Олександр Lutsk
sparta4
Budget Shave
croixeven
Давид Лейбович
Volodymyr
Daved
vcherkun
Vitgor
Vados1980
Сэм
dinozavr 24
fill
Тарас Швець
Андроний
Олександр Тернавский
Жека Жека
STEEL
xxtoyxx
ASV
trimmer
Изотовец
zabor
Andrewt
Саша Кавун
razorsedge
mougrim
Oleksii
Mikola
dimka
Farikhan
Стас
Denisus
Roman313
Ruslan
Murkatavr
54 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Наступний
АвторПовідомлення
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyНд 14 Жовт 2018, 20:42

можна в один
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyПн 03 Груд 2018, 23:56

Ребят, у кого есть Fatip Retro - там тоже есть траблы с ровной установкой лезвия? Чё-т не сидится мне спокойно, хочетчя чего-то такого эдакого.
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyВт 04 Груд 2018, 08:45

Саша, как мне кажется, у Piccolo-Grande-Retro всех одинаковая голова, только разные ручки. Разве что повезет попасть на старый образец с узкой верхней крышкой, говорят очень агрессивная. А как там будет ходить лезвие туда-сюда уже от конкретного экземпляра зависит -если припаяли ножки плохо и оставили пробелы, то лезвие будет запросто тода попадать и перекосы неизбежны, это уже не от модели зависит а от контроля качества на Фатипе :)
Кстати, Ретро станок фигурирует на нашей новой шапке!

Eugene поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyВт 04 Груд 2018, 11:08

dinozavr 24 пише:
кто  бреется   Fatip  Grande  можно  им  бриться  в  один  проход?
Снести щетину можно (визуально) побриться - нет, как и другими. Не знаю у кого как, у меня не получается. В два прохода - реально.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyВт 04 Груд 2018, 11:16

Саша Кавун пише:
Ребят, у кого есть Fatip Retro - там тоже есть траблы с ровной установкой лезвия? Чё-т не сидится мне спокойно, хочетчя чего-то такого эдакого.
Ходить лезвие будет во всех Фатипах открытых (за закрытые не знаю). Но если закручивать голову на весу, предварительно не сжимая пальцами, то мне ни разу не удалось получить перекоса лезвия.
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyВт 04 Груд 2018, 12:50

Олександр Тернавский пише:
Саша Кавун пише:
Ребят, у кого есть Fatip Retro - там тоже есть траблы с ровной установкой лезвия? Чё-т не сидится мне спокойно, хочетчя чего-то такого эдакого.
Ходить лезвие будет во всех Фатипах открытых (за закрытые не знаю). Но если закручивать голову на весу, предварительно не сжимая пальцами, то мне ни разу не удалось получить перекоса лезвия.

Можно положить крышку в полусогнутую ладонь, положить на крышку лезвие, а на лезвие бросить плиту и прикручивать ручку, удерживая крышку изгибом ладони, до тех пор, пока не прихватится к плите, и потом уже в стандартном положении докрутить ручку. 
Здесь парень научил такому рецепту, практически всегда без перекосов лезвие прикручивается.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyВт 04 Груд 2018, 12:56

ASV пише:
Олександр Тернавский пише:
Саша Кавун пише:
Ребят, у кого есть Fatip Retro - там тоже есть траблы с ровной установкой лезвия? Чё-т не сидится мне спокойно, хочетчя чего-то такого эдакого.
Ходить лезвие будет во всех Фатипах открытых (за закрытые не знаю). Но если закручивать голову на весу, предварительно не сжимая пальцами, то мне ни разу не удалось получить перекоса лезвия.

Можно положить крышку в полусогнутую ладонь, положить на крышку лезвие, а на лезвие бросить плиту и прикручивать ручку, удерживая крышку изгибом ладони, до тех пор, пока не прихватится к плите, и потом уже в стандартном положении докрутить ручку. 
Здесь парень научил такому рецепту, практически всегда без перекосов лезвие прикручивается.
ХЗ. У меня не получалось. Клей мешает. Мне в Фатипе Астра нравилась - а там клея дофига.
Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 923
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyВт 04 Груд 2018, 22:55

лезвия становятся всегда ровно, даже не знаю о каком кривом лезвии идет речь в фатипе, вставил и бреюсь, всегда ровно встает, у меня такой, брал у Паоло летом:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyПт 14 Груд 2018, 10:42

Чуть не купил себе Fatip Retro. Даже заказ оформил. Но, посмотрев пару обзоров, ясно вспомнилась попоболь при установке лезвия. Отказался. А потом выяснилось, что ручка у Ретро гораздо легче коротенькой ручки Пикколо. Наверное, пустотелая. Но все Фатип - самый красивый и самый приятный тактильно станок, который мне когда-то попадался. Жаль, повторюсь, тот же R41 не из латуни. Покрытие из никеля тоже мне очень нравится.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyНд 30 Груд 2018, 00:29

Мені напевно підфартило, або на Fatip Piccolo Special Edition краща якість. Взяв його. Лезо стає рівно, як для Фатіпа - взагалі ідеально. Люфт незакрученої голови відносно плити мінімальний. Лезо відносно верхньої плити стоїть як вкопане рівно. У мого Тімора лезо стає трішки кривіше чим у цього нового Фатіпа(в Тіморі з одної сторони воно трішки більше виступає чим з іншої відносно верхньої кришки). Місце спайки напрявляючих штирів до верхньої плити стало вужчим і лезо туди не заскакує(хіба що дуже постаратись), від чого перекос майже неможливий. Покриття як завжди у Фатіпа, якщо придивитись то видно цятки, але рівномірне без явного браку. Поки - дуже задоволений. Подивлюсь скільки протримається покриття. Голова жентіле дуже радує, еффективна і в міру агресивна. Я б назвав її напіввідкритою. На фото показав як лезо стає при закручуванні прямо в руці у висячому положенні. [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Олександр Lutsk, all75 та serg Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyНд 30 Груд 2018, 00:46

Тарас Швець пише:
Мені напевно підфартило, або на Fatip Piccolo Special Edition краща якість. Взяв його. Лезо стає рівно, як для Фатіпа - взагалі ідеально. Люфт незакрученої голови відносно плити мінімальний. Лезо відносно верхньої плити стоїть як вкопане рівно. У мого Тімора лезо стає трішки кривіше чим у цього нового Фатіпа(в Тіморі з одної сторони воно трішки більше виступає чим з іншої відносно верхньої кришки). Місце спайки напрявляючих штирів до верхньої плити стало вужчим і лезо туди не заскакує(хіба що дуже постаратись), від чого перекос майже неможливий. Покриття як завжди у Фатіпа, якщо придивитись то видно цятки, але рівномірне без явного браку. Поки - дуже задоволений. Подивлюсь скільки протримається покриття. Голова жентіле дуже радує, еффективна і в міру агресивна. Я б назвав її напіввідкритою. На фото показав як лезо стає при закручуванні прямо в руці у висячому положенні...

Вітаю з хорошим екземпляром! Фатіп дуже приемний станок - як в руках, так і за своїм призначенням! Зі своїм унікальним харакретом. Я зі своїм дуже на хотів прощатися, але люфт мене доконав. Навіть 41ша якась бездушна, в порівнянні з Фатіпом, хоча досягти якісного гоління з 41ю дещо простіше.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyНд 30 Груд 2018, 00:52

Дякую Саша. Fatip piccolo special edition не має цих проблем з люфтом леза. Або направляючі "кулі" стали товстіші, або нижню плиту під них підігнали. А як з новим випуском старого Piccolo не знаю, чи там все рівно, чи такі ж проблеми як були.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyНд 30 Груд 2018, 00:54

Тарас Швець пише:
Дякую Саша. Fatip piccolo special edition не має цих проблем з люфтом леза. Або направляючі "кулі" стали товстіші, або нижню плиту під них підігнали. А як з новим випуском старого Piccolo не знаю, чи там все рівно, чи такі ж проблеми як були.

Мій екземпляр був, за словами продавця (Cosbox) з "нових" партій. Я навіть ледь не купив собі Fatip Retro. Але, дізнавшись, що ручка Ретро легша за Пікколо, втримався і придбав собі... RazoRock Game Changer .84)
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyНд 30 Груд 2018, 01:12

Саша Кавун пише:
Тарас Швець пише:
Дякую Саша. Fatip piccolo special edition не має цих проблем з люфтом леза. Або направляючі "кулі" стали товстіші, або нижню плиту під них підігнали. А як з новим випуском старого Piccolo не знаю, чи там все рівно, чи такі ж проблеми як були.

Мій екземпляр був, за словами продавця (Cosbox) з "нових" партій. Я навіть ледь не купив собі Fatip Retro. Але, дізнавшись, що ручка Ретро легша за Пікколо, втримався і придбав собі... RazoRock Game Changer .84)
Retro виглядає дуже солідно і вінтажно, але я теж думаю, що ваги буде невистачати. Ось я мав Фатіп Гранде, я її зовсім не хотів брати до користування після Пікколо і продав її. Ручка у "малюка" як на мене в рази ліпше дає відчути сам процес гоління і на диво не вислизає з руки. Гранде напевно все ж таки трішки ціпкіша, але її пустотілість програвала ручці від Пікколо.
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyНд 30 Груд 2018, 16:16

SE шикарно виглядає, вітаю! Сам на таки облизувався, але задоволений своїм Пікколо то вже з ним буду до щасливого кінця :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyНд 30 Груд 2018, 19:35

Дякую. Стандартний piccolo теж має свій шарм. Покриття нікелем рідкість сьогодні.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyПт 04 Січ 2019, 00:54

Поголився вже декілька раз, щоб сформувати думку. Хоч і мав раніше пікколо звичайний, новий станок освіжив всі мої "проблеми" при голінні ним. Звик голитись до ББС, ну або майже ББС(під час добривок багаторазово підшкрябуюсь на одному і тому ж місці). Ох і любить цей пікколо кусатись. Все ж відчуваю занадто велику агресію для досягнення ББС. Голюсь в 2.5 проходи. Волосся росте в різні боки і приходиться постаратись, щоб все "позбирати". Голова жентіле 100% більше сподобалась. Агресія все ще велика, але кут витримувати значно легше плюс падіння ефективності в порівнянні з класичною гребінкою не помітив. Голився на лезах Treet platinum, Dorco ST-301. Показали в роботі себе однаково добре. Волосся зрізалось легко і без зусиль навіть проти шерсті. Найбільш схожий мені Фатіп по відчуттях до R41, але все ж з меншою ефективністю. Ось поки такі результати, поки для себе б станок на постійне використання не залишав би.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyПт 04 Січ 2019, 00:59

Тарас Швець пише:
...Голився на лезах Treet platinum, Dorco ST-301...
Варто спробувати зелену Астру, Полсільвер. Станок дуже по-різному сприймає різні леза.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyПт 04 Січ 2019, 01:09

Колись ганяв в стандартному пікколо зелену Астру постійно. Але все ж ідеального результату не мав. Наступний раз освіжу спогади. Коли я Фатіпа не маю - то скучаю за ним. А коли купую, то "знайти спільну мову" з ним мені складно.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2425
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyПт 04 Січ 2019, 11:27

Тарас Швець пише:
... "знайти спільну мову" з ним мені складно.

Тарасе, можу зі свого досвіду порадити спробувати леза Мюле.
Їх не дуже хвалять у спільноті, але в цьому станочку вони мені несподівано зайшли.
Асоціативно гоління з ним схоже, наче бульдозером преш.
Певно, лезо не аж таке разюче гостре, тож з ним спокійно, методично в три рази проходиш - і все чудово.
Звісно, все індивідуально, тим не менш ось такий досвід є.

А так станочок дуже няшний, без нього дійсно сумно стає.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyПт 04 Січ 2019, 20:29

Дякую за пораду, але Muhle лез не маю на жаль. Спробую Персону, Полсільвер.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vados1980
Частий гість
Частий гість
avatar


Повідомлень : 93
Репутація : 18
Дата реєстрації : 19.02.2018
Звідки : Запорожье

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyПт 04 Січ 2019, 22:31

fill пише:
Тарас Швець пише:
... "знайти спільну мову" з ним мені складно.

Тарасе, можу зі свого досвіду порадити спробувати леза Мюле.
Їх не дуже хвалять у спільноті, але в цьому станочку вони мені несподівано зайшли.
Офтоп но все же мне эти лезвия зашли в р89 и р41 а также ещё в двух станках, поэтому очень рекомендую попробовать

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyПн 07 Січ 2019, 10:47

Тарас Швець пише:
Дякую за пораду, але Muhle лез не маю на жаль. Спробую Персону, Полсільвер.
Тогда "Восход" или "Ладас" А по мне так точно, значительно опаснее r41.
Повернутися до початку Перейти донизу
Тарас Швець
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 159
Репутація : 297
Дата реєстрації : 23.08.2018
Вік : 29
Звідки : Калуш

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyПн 07 Січ 2019, 14:12

Piccolo має 2 версії, перша була агресивніша (Я мав лиш оновлені Фатіпи з меншою агресією). Хоча і друга доволі "сильна". Р41 відчувається передбачуванішим за piccolo, на мій погляд.


Останній раз редагувалося: Тарас Швець (Пн 07 Січ 2019, 15:09), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 7 EmptyПн 07 Січ 2019, 14:27

R41 эффективнее, нравится, что лезвие по бокам торчит минимально, лезвие в 99% становится без перекосов. Но он ЗАМАК. Был бы из латуни, с никелированием, как Фатип - был бы лучшим!

Upd: был бы лучшим НЕ на каждый день.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Fatip, Fatip Gentile
Повернутися до початку 
Сторінка 7 з 11Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Наступний
 Схожі теми
-
» Новинки від Fatip
» Fatip-самое начало
» Допомога у виборі станка
» Fatip slant razor
» Fatip Storto Originale (ОС, SLANT).

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: