ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Леза Treet Platinum

Перейти донизу 
+44
trimmer
ARTURIUS
vsx
alex-kin
Kitten911
vicbro
Zsolti
KHSN
Тарас Швець
zabor
krikka
Віцик
Сергей SB
user999
Стас
arsonist
Изотовец
Lisabon
Андрій-Бердичів
Toivo
Денис К.
Imation
zvlad
Karabas
MachinaMad
Олександр Тернавский
Феникс
Olddad
Сергей Кореновский
kastz
Андроний
brawl
Oleksii
igor
mougrim
Ruslan
xxtoyxx
Саша Кавун
STEEL
Denisus
турист
Prometheus
Roman313
Alter ego
48 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
АвторПовідомлення
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 171
Репутація : 9
Дата реєстрації : 12.11.2020

Леза Treet Platinum - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Treet Platinum   Леза Treet Platinum - Сторінка 5 EmptyЧт 8 Вер 2022 - 7:53

Jeemye пише:
Сегодня гонял их второй раз. Угостил ктото из форума. Какие же хорошие лезвия. С БигРок получил ббс без крови вообще, что редкость для меня. Прям купить пару пачек захотелось.
Леза гарні. А от ббс та кров і БігРок - речі несумісні, на мій погляд. Щоб порізатись цим станком потрібно голитись не зовсім тверезим, м'яко кажучи. Хіба що дійсно , намагаючись досягти ббс...

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Леза Treet Platinum - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Treet Platinum   Леза Treet Platinum - Сторінка 5 EmptyСр 2 Лист 2022 - 12:15

Спробував в King C G. Дуже сподобались. Гострі та м'яки. Побачів для себе дивну річ. Якщо бріюсь кожен день, то усі леза гострі, та не агресивні. Але коли пауза у 3 дні, то лезо тількі BIC, і на один раз. Я не знаю яка у мене щетина, не звіряв. Немаю бажання для порівняя))))
Та не можу терпіти, коли на обличчі "надждак".

Oleksii, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 147
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Леза Treet Platinum - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Treet Platinum   Леза Treet Platinum - Сторінка 5 EmptyСр 2 Лист 2022 - 12:37

Використовував леза Treet Platinum у Merkur 37C (5 голінь) та Fatip Grande slant OC (5 голінь), зараз у Tatara Masamune Closed Comb (1 гоління). Голився за два проходи, гладко, приємно, без порізів.
Попробую ще в інших бритвах, маю ще пачку із 10 шт.

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sanic
Новачок
Новачок
Sanic


Повідомлень : 3
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.03.2024

Леза Treet Platinum - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Treet Platinum   Леза Treet Platinum - Сторінка 5 EmptyЧт 25 Квіт 2024 - 16:12

Після такої кількості відгуків були певні очікування на ці леза. Давно колись купив блок і не коритсувався, а тут зайшов у магазин Bonus і побачив крім Bic ці леза, пачка 5 штук вирішив купити, поголився ними двічі в yaqi monarch і обидва рази як на мене погано, навіть при першому голінні смикало волосся, тобто назвати його гострим я не можу, але воно дуже агресивна, обидва рази шкіра після лосьону просто горіла. Спробую в інших станках, а також відкрию пачку з раніше купленого блоку, але сподівань на те що будуть зміни мало.

tasogare та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 147
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Леза Treet Platinum - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Treet Platinum   Леза Treet Platinum - Сторінка 5 EmptyЧт 25 Квіт 2024 - 16:22

На теперішній час використав Treet Platinum у 120 голіннях, прекрасно мене голять, може би так і голився  ними, але підкупив трохи інших лез, то цікаво й інші спробувати.

all75, alex-kin та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Леза Treet Platinum
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
 Схожі теми
-
» Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)
» Леза Treet Falcon Carbon Steel
» Леза 7AM Plus Hi Platinum
» Леза Gillette Platinum
» Леза Satinex 2000 Platinum Plus

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: