ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Сравнение Тайга и REX Ambassador

Перейти донизу 
+9
staseg
Eisener_Gustav
CrowHunter
brawl
alexzu37
Alex
trimmer
vicbro
Олександр Тернавский
13 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyСр 29 Черв 2022 - 11:54

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], не обижаюсь. Имеешь полное право.

Oleksandr U$A та Kody Поставили вподобайку

CrowHunter поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 89
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyСр 29 Черв 2022 - 11:59

Щодо Іванова мені стало все зрозуміло ще ДО 24.02 . І це при тому, що він має українське коріння.
Давно відписався від нього, хоча на початку свого шляху у ВКГ дивився його відео з цікавістю.

trimmer, staseg, CrowHunter та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
staseg
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 32
Репутація : 1
Дата реєстрації : 04.03.2018

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyСр 29 Черв 2022 - 13:48

Он прямо в видео призывает к войне? Я сразу отписался от всего ******* ещё в первый день

CrowHunter Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyСр 29 Черв 2022 - 14:12

trimmer пише:

Ни в коем случае не заступаюсь за рашку, но скажу пару слов в защиту Александра.
Посещаю иногда форум BBShave, там тоже иногда возникают баталии, тоже идёт борьба между местными Zиганутыми и нормальными людьми.
Так вот Александр, ну никак не приверженец политики Xуйла и постоянно выступает против лицемерно так называемой спецоперации, за что и бывает порицаем упоротой частью форума.
А если, хотите я назову имена откровенных, призывающих к войне, пидарaсов из бритвенного сообщества:
Блоггеры - Grisha26, Антоша из канала Классическоебритьё4life ну и лично моё разочарование века это главпетух Вадим Иванов.
Александр сам может сказать/не сказать пару слов.
Равно как и сделать выводы, что ему здесь не рады.

CrowHunter, Viktors Voroneckis та qwest Поставили вподобайку

Андроний поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6961
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyСр 29 Черв 2022 - 19:27

CrowHunter, а чого не звинуватить адміністрацію форуму у співпраці із путіним? Зараз це модно.

Kody Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyСр 29 Черв 2022 - 21:00

Armadilla пише:


Александр сам может сказать/не сказать пару слов.
Равно как и сделать выводы, что ему здесь не рады.
Скажу: 
1. Я здесь не для того, чтобы радовать Вас.
2. Если что утверждаете, то утверждайте от себя. Не нужно никого другого под это подписывать.
3. Поставьте меня, пожалуйста, в игнор, и можете в дальнейшем не радоваться.

Да, мне стыдно и больно, и не только, и не только за себя. Кто со мной общается поближе, те знают.

Андроний, Oleksandr U$A та Kody Поставили вподобайку

CrowHunter поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 89
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Черв 2022 - 10:16

staseg пише:
Он прямо в видео призывает к войне? Я сразу отписался от всего ******* ещё в первый день

Загалом, Іванов раніше тему політики не чіпляв взагалі. Але, це ще задовго до 24.02 , в одному з відео, він щось почав чесати про "одін народ" і все таке. Того і відписався.

trimmer, staseg, CrowHunter та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Черв 2022 - 11:12

Eisener_Gustav пише:
staseg пише:
Он прямо в видео призывает к войне? Я сразу отписался от всего ******* ещё в первый день

Загалом, Іванов раніше тему політики не чіпляв взагалі. Але, це ще задовго до 24.02 , в одному з відео, він щось почав чесати про "одін народ" і все таке. Того і відписався.

В том то и дело, что у него раньше никакого негатива в сторону Украины не было, он мог на украинском загнуть пару слов, в разделе кулинария запилить какое нибудь блюдо с украинским происхождением, ну и в целом показывал себя нормальным человеком.
И тут, недавно, он выпускает целый ролик, в котором вещает о своей поддержке войны.
И вот возникает вопрос.
А какого же тогда хера, ты, барыга лицемерная, слал свою продукцию в Украину, если украинцы, растакие изверги, устроили так любимый им "домпрофсоюзов"?
Ведь эти все события, произошли далеко до коммерческой деятельности Иванова и если ты такой идейный, то зачем вообще имел дело с украинскими потребителями?

Ruslan, staseg, kardan50, Андроний, Орест Кінаш, vicbro, Олександр Lutsk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 89
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Черв 2022 - 11:34

trimmer 100%
Повернутися до початку Перейти донизу
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Черв 2022 - 14:48

Олександр Тернавский пише:
Armadilla пише:


Александр сам может сказать/не сказать пару слов.
Равно как и сделать выводы, что ему сейчас здесь не рады.
Скажу: 
1. Я здесь не для того, чтобы радовать Вас.
2. Если что утверждаете, то утверждайте от себя. Не нужно никого другого под это подписывать.
3. Поставьте меня, пожалуйста, в игнор, и можете в дальнейшем не радоваться.

Да, мне стыдно и больно, и не только, и не только за себя. Кто со мной общается поближе, те знают.
Александр, я не сомневаюсь в том, что Вы человек достойный.
Но сейчас Вы просто не хотите принимать реальность такой, какой она есть.
Я высказался, другие промолчали - из-за того, что давно Вас знают и т. д.
Спасибо за совет с игнором.

CrowHunter та qwest Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
staseg
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 32
Репутація : 1
Дата реєстрації : 04.03.2018

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Черв 2022 - 19:43

trimmer пише:
Eisener_Gustav пише:
staseg пише:
Он прямо в видео призывает к войне? Я сразу отписался от всего ******* ещё в первый день

Загалом, Іванов раніше тему політики не чіпляв взагалі. Але, це ще задовго до 24.02 , в одному з відео, він щось почав чесати про "одін народ" і все таке. Того і відписався.

В том то и дело, что у него раньше никакого негатива в сторону Украины не было, он мог на украинском загнуть пару слов, в разделе кулинария запилить какое нибудь блюдо с украинским происхождением, ну и в целом показывал себя нормальным человеком.
И тут, недавно, он выпускает целый ролик, в котором вещает о своей поддержке войны.
И вот возникает вопрос.
А какого же тогда хера, ты, барыга лицемерная, слал свою продукцию в Украину, если украинцы, растакие изверги, устроили так любимый им "домпрофсоюзов"?
Ведь эти все события, произошли далеко до коммерческой деятельности Иванова и если ты такой идейный, то зачем вообще имел дело с украинскими потребителями?

Я уже даже понял, в каком видео он это сказал..Боже, какое позорище ! Он там скоро тройной одеколон будет только обозревать по сотому кругу, потому что в их дурдом ничего больше возить не будут.

Ruslan, kardan50, Armadilla, CrowHunter та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 151
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Черв 2022 - 19:56

Я після цього відео - відписався від нього. Навіть соромно стало, що був підписником такого ватника та палія війни.

Ruslan, Рома, staseg, Андроний, Armadilla, CrowHunter, Eisener_Gustav та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Орест Кінаш
Новачок
Новачок
Орест Кінаш


Повідомлень : 5
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.06.2018

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyСр 20 Лип 2022 - 11:47

Прочитавши дану гілку форуму, вирішив поділитися своєю історією знайомства з каналом іванова. Для мене особисто це особа з малої літери, тому якщо адміністрація вирішить мене забанити, буду тільки радий знати хто на чиєму боці. Моє знайомство з ВКГ почалось в 2017 році з каналу іванова, тоді він зацікавив мене своїм творчим підходом до світу ВКГ. Але, розуміння його ставлення до українців, прийшло дуже швидко. Коли він тільки оголосив про свій намір виготовляти станки, я написав йому і запропонував допомогу в виготовлені креслень і 3d моделюванні, він зацікавився, але побачивши звідки я родом та моє фото в військовій формі на фейсбук, без жодного слова припинив спілкування. Про його підтримку вторгнення московського лайна я дізнався недавно, і зовсім не здивувався, це природньо для нього. Він в своєму відео сказав що його дід чи батько, отримали нагороду саме за знищення бандерівців. На Львівщині знають хто знищував УПА, і якими методами, тому не здивуюсь якщо іванов є нащадком нкведиста. Це лише мої здогадки, але те як він себе поводить у всьому, чітко показує хто є найбільшим ворогом України - хитрі та підлі московські виб..дки.

staseg, kardan50, Peshek, stinger, Oleksandr U$A, РустВр, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CrowHunter
Новачок
Новачок
CrowHunter


Повідомлень : 29
Репутація : 2
Дата реєстрації : 06.12.2020
Вік : 34
Звідки : Харкiв

Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Сравнение Тайга и REX Ambassador   Сравнение Тайга и REX Ambassador - Сторінка 2 EmptyСр 20 Лип 2022 - 12:07

Орест Кінаш пише:
Прочитавши дану гілку форуму, вирішив поділитися своєю історією знайомства з каналом іванова. Для мене особисто це особа з малої літери, тому якщо адміністрація вирішить мене забанити, буду тільки радий знати хто на чиєму боці. Моє знайомство з ВКГ почалось в 2017 році з каналу іванова, тоді він зацікавив мене своїм творчим підходом до світу ВКГ. Але, розуміння його ставлення до українців, прийшло дуже швидко. Коли він тільки оголосив про свій намір виготовляти станки, я написав йому і запропонував допомогу в виготовлені креслень і 3d моделюванні, він зацікавився, але побачивши звідки я родом та моє фото в військовій формі на фейсбук, без жодного слова припинив спілкування. Про його підтримку вторгнення московського лайна я дізнався недавно, і зовсім не здивувався, це природньо для нього. Він в своєму відео сказав що його дід чи батько, отримали нагороду саме за знищення бандерівців. На Львівщині знають хто знищував УПА, і якими методами, тому не здивуюсь якщо іванов є нащадком нкведиста. Це лише мої здогадки, але те як він себе поводить у всьому, чітко показує хто є найбільшим ворогом України - хитрі та підлі московські виб..дки.
Та адекватна адміністрація :D , був наіть здивований адекватністю. Це до війни тут були надтолерантні, але зараз рашистське лайно тут ніхто не вітає.

staseg, Peshek, stinger, Віталіk, m-2020, Eisener_Gustav, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Сравнение Тайга и REX Ambassador
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Сравнение бритвенных станков Gillette Tech производства США и Англии.
» Лезвия Wilkinson Sword
» Сравнение мыл для бритья и «3P» (флора) и «Cella» (фауна).
» Сравнение RAZOROCK GAME CHANGER и СТАРТ
» Сравнение бритвенных голов Mamba и Game Changer.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: