ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Alpha/Executive Shaving - The Outlaw

Перейти донизу 
+2
trimmer
razorsedge
6 користувачів
АвторПовідомлення
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Alpha/Executive Shaving - The Outlaw Empty
ПовідомленняТема: Alpha/Executive Shaving - The Outlaw   Alpha/Executive Shaving - The Outlaw EmptyСб 8 Серп 2020 - 20:55

Новий станок від Alpha Brush & Shaving Co, віднедавна відомої за якісні помазки із алюмінію та титану, як власного стилю так і омажі вінтажних помазків. Також продається в Executive Shaving під їх брендом. Станок приїхав у шкіряному чохлі, добряче перемотаному пластиком і пом'якшуючим буфером, на цьому скромна презентація The Outlaw завершується. Чохол із справжньої м'якої шкіри, досить пахучий.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Забавна історія доставки. Як робив замовленення то вказав адресу складу Нової Пошти в США. Власник Стів попередив що їхати буде через Англію бо так дешевше. Тут до мене дійшло що по неуважності я думав що контора американська і склад відповідно теж там. Як виявилось компанія має адресу в Гонг-Конзі, і станок відсилала також звідти.

Я не хотів вносити змін коли станок вже був в дорозі, отож подорож була наступною:
Гонг-Конг - Англія (там або проміжний склад або з Executive Shaving) - Нью-Йорк (склад НП, східне узбережжя США) -  Лос-Анджелес (західний берег США). Це мене як мінімум здивувало, і трекінг показував що моя посилка просто скакала туди-сюди по різних складах навколо ЛА, при тому що на кінцеву адресу в Нью-Йорку вона таки попала, але чомусь її відправили далі. Це все тривало близько 2х місяців, і протягом всього часу я переписувався із Стівом який теж не був задоволений. Стів зв'язався з поштою США і через кілька тижнів на щастя всіх нас посилка опинилась знову в Англії. Стів власноруч її відправив вже на Українську адресу, і ще через 2 тижні вона накінець досягла мого відділу Укрпошти. Загалом станок подорожував понад 30 000 км через моря і океани протягом 3 місяців - в кращих традиціях Жюль Верна.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Отож,

Нержавійка CNC 316L, фініш - полірування. Виробництво - Гонг-Конг. Конкретно мене це не напрягало, особливо беручи до уваги досить заманливу ціну в $135 за полірований станок. Полірування, як правило, збільшує вартість на добрих 40-60 доларів а то і більше залежно від виробника.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Фініш. Це мій перший станок в поліровці, і виглядає він просто супер. Все дзеркалить і відблискує як хром. Нижня плита низ - дзеркало. Навіть внутрішня частина нижньої плити відполірована. Низ верхньої плити залишили без поліровки щоб не порушити геометрію, і на ньому слабо але видно сліди обробки машиною, досить дрібними сверлами.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Стів каже що поліроване вручну, а загальне виробництво триває на трьох цехах (припускаю що на одному голова. на другому ручки, на третьому фініш). Також цікаво почитати невеликий інсайд стосовно як робили прототипи (перший дасть фору iKon Тech за вилітом леза), скільки вони коштують (дорого) чи не здерли дизайн із V3A (ні) та інше, дуже цікаво. Короче власна розробка. Стів та хлопці із Executive shaving хотіли зробити "мейнстрімовий" станок і на мою думку їм це вдалось. Але є зауваження.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Геометрія - все впритирку, є маленкий люфт без леза який пропадає із ним. Здивувало як гарно заокруглили ямочки і вершки стовбчиків якими кріпляться плити одна до одної. Я все чекав де "китаєць" проявить свою натуру і таки знайшов - на бортику верхньої плити в одному місці недошкурили, і на палець воно відчутно хоча і ледве видно. Також збоку верхньої плити є невелика "коцка" в формі цятки як на фатіпах але менша. Кілька таких дрібних знайшов на ручці. Верхня плита в одному місці має темну плямку, як від вогню, якщо дивитись під певним кутом. Виглядає не стільки як проблеми машинінгу скільки не дуже бережне транспортування.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Це звісно не впливає на гоління чи постановку леза - воно кріпиться ідеально - але одразу псує враження від продукту такої категорії. Це щось що я міг би очікувати і навіть не звернув уваги від Разорок чи homelike, але щось за що я б побіг сваритись будь в мене в руках Timeless чи щось із цієї категорії. Не смертельно але неприємно. Подивився офіційні фотки - виявилось не баг а фіча, ці мікрокоцки є і там.


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

З одного боку маємо ідеальний фініш поліровки, чудову геомертія, комфортне і чисте гоління, а з іншого ці дрібниці вже не поставлять в моїх очах The Outlaw в один ряд з американськими артизанами з точки зору ідеальності зовнішнього виду.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ручка. Нацупкіша із всіх що тримав. "Алмази" дуже об'ємні та не такі затерті і слизькі як Razorock UFO. Сильно цупкіша за Rockwell 6S і цупкішіша за "Колосса" від ATT що мене здивувало бо там ручка фактично ідеальна в цьому плані. Знизу має гравірований логотип виробника, може стояти.

Гоління. Перше враження дуже позитивне, по агресивності як 3 плита по Роквеллу а результат як 5-6. Це було із лезом Дербі на 4 користанні і результат через пів дня як ДФС тактильно ББС на огляд. Сильний звуковий фідбек, станок прям співає. Дуже м'яко і комфортно, поліровка ковзає по обличчю як хром. Якщо вірити інтерв'ю, кут леза близько 30 градусів з ґапом в 0.71 і ледь позитивним викидом леза (exposure - about 0.05mm with some blades. ). Не знаю які ці параметри в Роквел, але загальна геометрія чимось схожа.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Я зрозумів що немає сенсу казати на кожен станок "м'яко як 4 плита і чисто як 6", в моїх очах це вже індикація хорошого станка. Тому вирішив спробувати параллельно із своїм фаворитом Rockwell 6S на 6 плиті на нових лезах Gillette Platinum кожний. Результат -  виголили ідентично чисто та м'яко, один після одного нічого чіпляли. Роквел має менший діапазон кута і одразу ставиться правильно чим є "безпечніший". Outlaw має трохи ширший кут і десь таке саме ледь слабке відчуття леза на шкірі. Ніяких проблем проти росту. На цей раз ББС і на око і тактильно, дуже хороший результат для мене.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Загалом станком задоволений і дуже хочу порівняти із ще одним фаворитом - Yates - але наразі дав на затест. З пам'яті Outlaw трошки але агресивніший за Yates, але не такий агресивний щоб випадати з території безтурботного комфорту який я дуже ціную в 6S та Yates.
Якщо закрити очі на дрібні естетичні огріхи, маємо суперовий станок за дуже демократичну ціну як для поліровки. На пам'ять приходить лише Blackland Dart в поліровці ($140) - ще один дуже крутий станок, але він агресивний звір що потребує поваги.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Раджу!

Ruslan, Andrewt, Roman313, trimmer, Lazarik, alexzu37, Олександр Тернавский і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Alpha/Executive Shaving - The Outlaw Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpha/Executive Shaving - The Outlaw   Alpha/Executive Shaving - The Outlaw EmptyСб 8 Серп 2020 - 21:20

Прошу прощения, то ли лыжы не едут то ли я еб....
Откуда надпись кирилицей?
Повернутися до початку Перейти донизу
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 20.01.2018
Вік : 49
Звідки : Луганск - Северодонецк

Alpha/Executive Shaving - The Outlaw Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpha/Executive Shaving - The Outlaw   Alpha/Executive Shaving - The Outlaw EmptyСб 8 Серп 2020 - 21:25

trimmer пише:
Прошу прощения, то ли лыжы не едут то ли я еб....
Откуда надпись кирилицей?
Если быть точным, то надпись на греческом. В названии фирмы греческое слово , написано тоже по-гречески.

trimmer та razorsedge Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Alpha/Executive Shaving - The Outlaw Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpha/Executive Shaving - The Outlaw   Alpha/Executive Shaving - The Outlaw EmptyНд 9 Серп 2020 - 21:21

Дякую за огляд! Дуже цікаво. В рекламних оглядах "звичайні підозрювані" запевняють, що виголюються в нуль за -1 прохід від звичайного при неперевершеному комфорті. 

Також ще питання: чому купували з ГК, а не з Шотландії?

razorsedge Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Alpha/Executive Shaving - The Outlaw Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpha/Executive Shaving - The Outlaw   Alpha/Executive Shaving - The Outlaw EmptyНд 9 Серп 2020 - 21:37

Дякую! Знав б завчасно то брав би в Шотландії, а так не дивився і замовляв прямо на Alpha Brush & Shaving Co.

vates Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Alpha/Executive Shaving - The Outlaw Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpha/Executive Shaving - The Outlaw   Alpha/Executive Shaving - The Outlaw EmptyПн 10 Серп 2020 - 7:11

Интересный станок и такой же интересный обзор, спасибо. Ну а то, что на бритве есть "дизайнерские" коцки, только добавляет ей индивидуальности :D .

razorsedge Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Alpha/Executive Shaving - The Outlaw Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpha/Executive Shaving - The Outlaw   Alpha/Executive Shaving - The Outlaw EmptyВт 1 Вер 2020 - 13:06

Ruslan, trimmer, kardan50, Peshek, Акулов, KRuslan та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Alpha/Executive Shaving - The Outlaw Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpha/Executive Shaving - The Outlaw   Alpha/Executive Shaving - The Outlaw EmptyВт 1 Вер 2020 - 13:57

Цікавий огляд, дякую! Шкода, що похапцем. Але пообіцяв зробити ще один. Сподіваюся, буде нагода в спокійніших обставинах.

razorsedge Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KRuslan
Постоялець
Постоялець
KRuslan


Повідомлень : 625
Репутація : 129
Дата реєстрації : 02.03.2019
Звідки : Киев

Alpha/Executive Shaving - The Outlaw Empty
ПовідомленняТема: Re: Alpha/Executive Shaving - The Outlaw   Alpha/Executive Shaving - The Outlaw EmptyНд 1 Лист 2020 - 13:48

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]



Открыт предзаказ на медную версию бритвы

razorsedge, user999 та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Alpha/Executive Shaving - The Outlaw
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: