Перший Український Бритвений Форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Крем для гоління Proraso "синя" лінія

Перейти вниз 
АвторСообщение
Murkatavr
Учасник
Учасник

Дата регистрации : 2018-01-16

СообщениеТема: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Вт 23 Янв 2018 - 16:31

Як для початківця (зі старими навичками) для початку взяв собі вже знайомий у користуванні продукт -  крем для гоління, а саме Proraso "синя" лінія. Брав в "Ембарго шоп" (не можу посилання ще вставляти).
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Залізна туба, без контролю відкривання, 150 мл., поставляється у картонній коробочці. Містить екстракти алое-вера, лакрічника та вітамін Є. Аромат тонкий, не нав'язливий, визначити нотки не можу, але "дорогий".

За консістенцією крем більш м'який та "кремоподібний", аніж Florena чи Karo (які були за часів союзу). У піну збивається легко (та я, мабуть, використовую забагато води на помазку - піна не дуже "крута" виходить, хоч і стійка), до обличчя піна дуже приємна на дотик.

Щодо ковзання - поки не можу сказати, бо поки що користуюся (тільки не бийте сцяним ганчір'ям!) касетними бритвами. Але що дводенну, що тижневу щетину бере "на ура", навіть дружина, коли голила мені шию, сказала, що крем кращий за пінку. Під час гоління шкіру не стягує і взагалі дискомфорту немає (обличчя наче огорнене м'якими, теплими жіночими долонями Very Happy ).

Враження після гоління - бігти за афтершейвом не має потреби, шкіра на обличчі спокійна, "лагідна", наче вкрита шаром мастила (?).

Моє враження - гуд, за таку ціну товар вартий!
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Driller
Учасник
Учасник

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Вт 23 Янв 2018 - 16:46

Маю такий. Він ментоловий. У холодну пору мені не заходе, як настане теплий сезон - доповню)
Посмотреть профиль
Murkatavr
Учасник
Учасник

СообщениеТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Вт 23 Янв 2018 - 16:46

Ні, ментоловий то зелений, а цей геть інший.
Посмотреть профиль
Driller
Учасник
Учасник

СообщениеТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Вт 23 Янв 2018 - 16:50

Murkatavr пишет:
Ні, ментоловий то зелений, а цей геть інший.

Читайте уважно інгредієнти. Ментол є. По факту дрібка. Але є.
Посмотреть профиль
Murkatavr
Учасник
Учасник

СообщениеТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Вт 23 Янв 2018 - 16:53

Чесно - не вчитувався, але того ментолу не відчув геть зовсім, то й здивувався )
Посмотреть профиль
Driller
Учасник
Учасник

СообщениеТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Вт 23 Янв 2018 - 17:00

Влітку я його теж не відчув) А восени таки помітив.

Картинку можна натиснути і збільшити:
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Посмотреть профиль
Driller
Учасник
Учасник

СообщениеТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Вт 23 Янв 2018 - 17:02

Ну і докупи, додам ще фото зі зворотнього боку, може кому цікаво.

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Посмотреть профиль
Prometheus
Учасник
Учасник

Дата регистрации : 2017-11-13

СообщениеТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Вт 23 Янв 2018 - 17:53

Классный крем. Пена, запах, скольжение, нет аллергии, нет ядовитого ментола, работает и на лице, и в скаттле, причем нагрева не боится. Лучше мыла от прорасо.
Посмотреть профиль
Oleksii
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2017-12-10

СообщениеТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Вт 23 Янв 2018 - 18:48

+ за огляд.

Крем непоганий, хороша і густа піна, хоча постковзання не найкраще. Запах трохи нагадує напій "тархун".
Посмотреть профиль
Murkatavr
Учасник
Учасник

СообщениеТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Ср 24 Янв 2018 - 10:24

Oleksii пишет:
+ за огляд.

Крем непоганий, хороша і густа піна, хоча постковзання не найкраще. Запах трохи нагадує напій "тархун".
Точно! Я все не міг визначитися, чим цей крем пахкотить, а воно на поверхні! )))))

UPD Сьогодні експериментував, наносив крем прямо на обличчя, розтирав просто вогким (помахом струсив воду) помазком - піна вийшла занадто густа, леза треба було добряче промивати під краном, буду ще експериментувати з кількістю води.
Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   

Крем для гоління Proraso "синя" лінія
Страница 1 из 1