ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Yates Precision Manufacturing Model 921-M

Перейти донизу 
+9
user999
KRuslan
vates
brawl
Изотовец
Ruslan
DimiDrolUa
Peshek
razorsedge
13 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyСб 5 Груд 2020 - 18:17

Тільки но вчора приїхала нова бритва від коллаборації Wet Shaving Club та YPM - The 'Merica Safety Razor
Враховуючи своє захоплення 921 моделлю просто не міг пройти мимо ще одного творіння Джейка, а також порівняти із оригіналом. Пишу в трід 921 бо по Мерика виявилась її копією.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Одразу дуже класна фішка яку майже впевнений що десь бачив але не можу пригадати де - магнітик на низу ручки для підняття лез. Дуже зручна штука - можна витягнути лез із коробки і легко надіти на кришку. Достатньо сильни й щоб тримати всю вагу бритви на собі догори ногами, якщо хтось готовий ризикувати :)



Перейду одразу до відмінностей бо в решті бритви ідентичні.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ручка - мабуть найвдаліша із лінійки відносно до оригінальної тонкої 4" та товстої та важкої 3.25". Я хоч і звик до 4" ручки але ця одразу здалась зручнішою за розміром, балансом та до того ж цупкішою. Є впадинка посередині під пальці. Баланс порівняно зміщується трошки більше до голови, десь в районі середини верхнього малюнку. Малюнок на ручці дуже цупкий і такої невпевненості як з оригіналом немає. Короче файна ручка.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Геометрія. На перший погляд однакова із 921. Попробував міняти нижні плити між бритвами - надягаються, але не дружать разом. Верх Мерики не може "знайти" де впертись на низ 921 і "плаває" бо є ширшим за оригінальну кришку. Верх 921 добре лягає на низ Мерики, в якої хоч і нема середнього ребра як в 921, але одразу видно що згин леза та геометрія в них однакові. Але через більш товстий низ Мерики коротка різьба 921 виглядає зовсім трішки, на пластикову прокладочку вже місця нема і лишається може кілька обертів. Пічалька, думав побавитись в конструктор.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Покриття. Воно світліше, більше "шуршаве" і трошечки сильніше тягне в порівнянні з 921 - трошечки бо з натяжкою. 921 трошки більш "глянцева" коли Мерика матова, хоча в порівнянні із іншими бритвами вони обидві матові. Ще Мерика гарно блистить. З коробки бритва смачно пахла металом, як на уроках праці.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
(конструктор не вдався)

Гоління. В голінні бритви просто ідентични. На БнБ запевнили що Мерика м'якша і так само ефективна але вони виявились однакові. Голив один бік 921, другий Мерикою - результат однаковий, відчуття однакові. Ніде 921 за Мерикою не підбривала і навпаки.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Вердикт - дуже хороша бритва по ціні на третину менше орігинала та нічим не гірша (а місцями навіть краща, магнітик дуже сподобався). Всім раджу.
Буду оптимізувати бо летить Н плита до 921, а до Мерики вона не підійде, тож дві 921-М мені не треба :)

Ruslan, Oleksii, Alsko, kudesnikRu, Peshek, Акулов, Lisabon і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyНд 6 Груд 2020 - 13:59

Спасибо за обзор. Будет интересно узнать, как покажет себя в работе плита H.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyНд 6 Груд 2020 - 14:19

Полностью согласен с предыдущим оратором.

И по поводу обзора и по поводу плиты H.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyПн 7 Груд 2020 - 22:09

Принимайте еще одного обладателя и почитателя безопасной бритвы Yates 921-M. 
Станок мне очень понравился. В начале мне показалось, что лезвие неровно становится, а потом понял, что это кажется из-за сильно изогнутой крышки.
Я брился Wilkinson. Щетина трёх дней. В общем станок поразил своей маневренностью и беззаботностью в использовании. Снимает очень хорошо. Мне как правше очень удобно оказалось брить скулы такой тонкой и длиной ручкой с левой стороны, когда веду бритву от уха против роста. Ручка не скользит. По поему в намоченном состоянии цепкость у ручки только возрастает. Когда впервые взял его в руки не поверил, что станок при своей элегантности имеет внушительный вес. Правда я его ещё не взвешивал. В общем станок нравится во всех смыслах. Он ни капли не разочаровал. После вчерашнего вечернего сеанса бритья сейчас ничего не надо брить. Посмотрю как он себя покажет с другими лезвиями. Ещё я заметил, что по комфорту срезает станочек уверенно. И если бы ещё чуть-чуть сильнее лезвие ощущалось бы, то этот комфорт бы ушёл. На добривках справился станочек тоже с минимальными движениями. Единственный момент был именно на добривках, когда проходился и проверял рукой, то пеньки ощущались как иголочки для лица. И крышка мне показалась не очень скользкой. Это не вызывает особых неудобств. И все нивелируется и сводится к нулю, когда я получил по итогу отлично выбритое лицо в ББС и никаких пощипываний от одеколона, кроме района скул. Надо говорить, что точек я себе тоже не поставил?
После нескольких сеансов бритья могу сказать, что впечатления только улучшились. С уверенностью можно бриться каждый день с утра. Станок не подводит и не травмирует кожу. с лезвиями Wilkinson бреет волшебно. Могу предположить, что по комфорту станок схож с Мамбой 70, но сбривает на ступень чище с теми же лезвиями. 
Ощущения покалываний на добривках ушли.  И крышка по скольжению у меня не вызывает сейчас нареканий. Я понял, что эти два фактора были связаны с плохо взбитым и не достаточно набранным мылом (мой первый опыт с мылом Табак). Но иногда лезвие все таки становится неровно, что меня лично ни капли не смущает. 
По комплектации можно подобрать себе ручку толще и короче. Такая форма чисто визуально мне больше нравится, чем базовая. Но после нескольких сеансов бритья могу сказать, что тонкой ручке маневренности не занимать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyВт 8 Груд 2020 - 13:37

Лёпа пише:
Принимайте еще одного обладателя и почитателя безопасной бритвы Yates 921-M. 
Станок мне очень понравился...
После нескольких сеансов бритья могу сказать, что впечатления только улучшились...
Дзен? :)
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyВт 8 Груд 2020 - 13:39

Ruslan пише:
Лёпа пише:
Принимайте еще одного обладателя и почитателя безопасной бритвы Yates 921-M. 
Станок мне очень понравился...
После нескольких сеансов бритья могу сказать, что впечатления только улучшились...
Дзен? :)
В нашій справі дзен триває до наступної дзенової новинки :)
Вітаю в клубі, справді дуже вдалий станок. Радий що підійшов.

igor та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyВт 8 Груд 2020 - 13:59

razorsedge пише:
Ruslan пише:
Лёпа пише:
Принимайте еще одного обладателя и почитателя безопасной бритвы Yates 921-M. 
Станок мне очень понравился...
После нескольких сеансов бритья могу сказать, что впечатления только улучшились...
Дзен? :)
В нашій справі дзен триває до наступної дзенової новинки :)
Вітаю в клубі, справді дуже вдалий станок. Радий що підійшов.
Спасибо  :D  Станком доволен, если не сказать больше ❤
Для меня начался этап в бритье: любимые помазок, станок, лезвие, мыло, одеколон и скатл, без него никуда! ;)
Могу сделать вывод, что я однолюб  :shock:
Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyВт 8 Груд 2020 - 15:55

Лёпа пише:
razorsedge пише:
Тримаюсь своїх слів - для мене вона комфортніша навіть за 6S в одному моменті. Я все не міг зрозуміти чому, при чому коли порівнював 6S із іншими, але Роквелл деколи "кусає" не в тому смислі що залишає ранки. Вот голишся собі, і відчуття ніби легенького порізу, дивишся - та нічого нема. 
Такое же ощущение испытывал с Mamba 70, когда брил область под подбородком до шеи, начиная от правого уха и до середины потом от левого уха до середины. Иногда в тех местах что-то похожее, описанное вами выше, тоже ощущал- фантомный укус. Но точек и покраснений тоже не было!
Потом, присмотревшись заметил, что в месте нижней плиты отверстие под пену начинается не от края выставленного лезвия, а чуть проходя вскольз. Иными словами, часть гарды под краем лезвия не вся уходит в отвод для пены. И только при использовании такой техники "от уха до уха" я цеплял тонкую кожу шеи, как раз чувствуя при этом легкое пощипывание. :98:
То же самое при бритье Rockwell 6s
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyНд 13 Груд 2020 - 15:42

Врешті! Прихала довгочікувана більш агресивна плита Н для 921 моделі YPM. Чекав на неї з моменту отримання 921-М, весь той час Н плити не було в наявності. Як виявилось, Джейк був занятий виготовленням партії Merica razor для WCS (дивіться пости вище), але накінець випустив і партію для свого бренду включаючи поліровані версії 921 та нову мінімалістичну поличку під станок-помазок та всілякі дрібниці.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Зовнішній вигляд. Колір та текстура на вигляд ідентичні WCS Merica razor - світліший колір сірого на манери того що ми привикли бачити на спортивних штанах і футболках, до того ж визнаний одним з кольорів року:D

Нова плита має такий самий алмазний блиск і так само темнішає від мокріння як річковий камінь, майже до темно-сірого кольору старої партії, але швидко сохне та повертає первинний вигляд. Не має жодних сумнівів що ця партія виготовлялась разом із Мерикою - такі самі колір текстура та навіть запах. Єдиний мінус що не дуже пасує до кольору старого випуску 921 і видно що вони різні, але мабуть старий колір випускатись вже і не буде.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Геометрія. Нова плита Н по вазі відчувається трошечки але легшою за М плиту. Якщо поставити плити М та Н поруч, то одразу видно що висота плит ідентична, так само як і ширина та виліт ґарди. Звідки тоді береться більша агресивність? Плита Н має більше вирізаного металу на гарді, донизу, від того і збільшенний ґап. Якщо уявити плиту збоку як букву Д, то її ніжки будуть меншими при тій самій загальній висоті. Звідти мабуть і менша вага.
Врешті плити однакові за виключенням всіх покращень нових партій як закруглені кути гарди та краще зашкурені кути гострих елементів.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Гоління. Я дуже переживав що магічне для мене поєднання комфорту та ефективності 921-М є не більше ніж просто вдача Джейка як новачка цієї справи, та люба зміна вильоту леза ґапа чи інших параметрів одразу зруйнує цю магію та висвітлить всі "косяки" дизайну.  Я дуже радий переконатись що це не так, і що Н плита так само добре працює із дизайном 921. Наразі поголився лише один раз, на троши довшій (та м'якшій) щетині але загалом дуже задоволений результатом.

Одразу за ростом відчувається більше леза на шкірі та більше звуку від її зрізання. Боявся що плита Н сильно агресивніша, але ці страхи швидко відійшли. Нова плита Н також як і WCS Merica трошки більше тягне шкіру через фініш, порівняно із оригінальною партією 921-М, але я досить швидко перестав звертати на це увагу. Докупи ці зміни дуже нагадали Rockwell 6S шосту плиту за характертом гоління - трошки але не сильно агресивно, дуже ефективно і комфортно. Плита ніби трошки відтягує шкіру до правильного положення для доброго гоління, важко пояснити але хто голився із Rockwell 6S зрозуміє про що я.
На другому проході я вже випробував станок під всіма кутами і радий був переконатись що бритва не має аномального збільшення вильоту леза на середніх кутах - вона так само комфортна і від гарди, і від кришки, і проміж ними. Справа пішла набагато впевненіше, я навіть пробував трохи давити - так само безпечно як із Роквелом. Дуже добре. Таке враження що голюсь навіть і не новою Н плитою а старою М.
Проти росту лише на одному місці на шиї пішло некомфортно, але ймовірно через вже 5 використання Персонни та трошки агресивного попереднього гоління iKon Теком - я рідко користуюсь одним лезом більше ніж тричі але хотів випробувати на тих самих лезах що і попередні рази. На решті ділянок шиї, підборідді та під носом - комфортно та без зайвої агресії.
В цілому результатом задоволений. ББС візуально і тактильно, не знаю ще наскільки довше протиримається порівняно із М.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Якщо коротко: Нова плита Н має трошки більше агресії та ефективності за М, при тому зберігаючи комфорт та всі якості за які я ціную 921 модель. Якщо вам не вистачало чистоти з М плитою то ця плита буде апґрейдом, але не очікуйте драматичного росту агресії як в станках Дарт, R41 чи подібних. З врахуванням покращень дизайну 5 балів із 5, дуже добре.


Останній раз редагувалося: razorsedge (Нд 13 Груд 2020 - 15:46), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, Oleksii, igor, kudesnikRu, Peshek, Lisabon, Vitgor і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6964
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyНд 13 Груд 2020 - 15:44

Полочка для коммуналки lol .

razorsedge Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyНд 13 Груд 2020 - 20:17

Краще видно різницю в ґапі але завалив кольори

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

vates Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyНд 13 Груд 2020 - 20:43

Хорошая работа была проделана производителем, если при величине гапа почти в два раза и при положительном вылете лезвия ощущения от "Н" плиты такие, как от плиты средней агрессивности "М". Браво мастеру. 
Впрочем соглашусь, что Yates не для любителей острых ощущений. Станок мягко, но уверенно бреет. Да и хорошей идеей, хоть и не новой, является возможность регулировки для трехсоставного станка, изменением плит.
Все, пошел отмечаться в разделе "Любимый станок"  :)
Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyВт 16 Лют 2021 - 16:26

Нарешті дійшли рук до плити "Н".

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Що ж: це саме те, чого мені трохи не вистачало. Той самий Yates (за характером гоління та відчуттями на шкірі), але з ефективністю викрученою на "11".
Повний "скляний" BBS у три проходи і весь епідерміс на місці.
Топовий сталевий станок для мене.

razorsedge, KRuslan, cka, egoist та Олександр76 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyВт 16 Лют 2021 - 20:36

Вот.
Это именно то.

"Во дни сомнений ...".

Спасибо.
Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyСр 17 Лют 2021 - 17:23

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

razorsedge та Peshek Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyПт 19 Лют 2021 - 17:08

"Невосторженный" обзор
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyПт 19 Лют 2021 - 17:43

bt пише:
"Невосторженный" обзор
Цікавий огляд. Невеликі огріхи в поліровці справді є (десь царапка десь прим'ято) але нічого геть страшного, в цьому сенсі Stonewashed фініш в 100 разів практичніший.
Кому як а я мав нагоду спробуваті ті самі EJ 3one6 та Muhle Rocca одразу після YPM, і миттєво повернувся до останнього. Хороші станки але мені YPM ну прям дуже зайшов і я б сказав він сильно комфортнійший за них. Як і Henson сильно комфортніший за Yates та й взагалі його важко ставити в один ряд з переліченими, дуже своєрідний станок.

KRuslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Lisabon
Бувалий
Бувалий
Lisabon


Повідомлень : 205
Репутація : 121
Дата реєстрації : 28.10.2018
Звідки : Лисичанск

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyСб 17 Квіт 2021 - 18:29

В июне ожидается продажа нового станка от Yates для Wet Shaving Club. 100% Stainless Steel
CNC Machined.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

razorsedge, Peshek, Акулов, KRuslan, Олександр Lutsk, vates, dr_vorushylo та Александр 7676 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyПн 27 Вер 2021 - 13:57

В мене одного так чи ціни справді підросли? Зі $125/140 до $140/165 за стоунвош/полірований фініш.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyПн 27 Вер 2021 - 14:10

Справді підросли, на минулому тижні були меньші, я моніторив)

razorsedge Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Гость
Гість
Anonymous



Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyПн 27 Вер 2021 - 18:58

С Yates  у меня явно подросла техника. Бреюсь сейчас каждый день и ради разнообразия только лезвия меняю. Станок всеядный и почти каждое лезвие отыгрывает на пятерку. С плитой M я могу не давить на станок и получить отличный результат в 95-100% чистоты. Ну и поддавливать станок разрешает, бережно относясь к коже. Пользуюсь станком в течении 10 месяцев подряд, и такое качественное бритье снова возвращает к данному станку. Даже выше по агрессии брать плиты смысла не вижу, ну разве что только попробовать. Могу заметить, что плита М в принципе справляется со всеми возложенными на нее задачами. Пока не появилось станка в моей практике, который переплюнул бы Yates.
Повернутися до початку Перейти донизу
KRuslan
Постоялець
Постоялець
KRuslan


Повідомлень : 625
Репутація : 129
Дата реєстрації : 02.03.2019
Звідки : Киев

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyПн 27 Вер 2021 - 19:03

Я в этом станке вообще не вижу смасла в других, более агрессивных плитах.
Агрессию, чувство лезвия они добавляют, а вот чистоту бритья почти нет

razorsedge, vates та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyВт 28 Вер 2021 - 12:38

гулопереклад з форуму atg:


Цитата :
Привіт усім!

По -перше, вибачте за затримку з приєднанням до форуму. Останнім часом життя було бурхливим, м'яко кажучи. По -друге, дякую за організацію та участь у цьому проході та за цінні відгуки. Я просто прочитав усі повідомлення на сьогоднішній день і зробив кілька хороших заміток.

Що стосується ручок, так, я знаю, що вони не для всіх. Здається, люди або люблять їх, або ненавидять, і, якщо чесно, вони теж не мої улюблені. Я розробив ці ручки навколо наявних у мене на той час машин, тому вони повинні були бути простими, але придатними для використання. Я фактично зробив перші кілька на ручному токарному верстаті, перш ніж придбати наш перший токарний верстат з ЧПУ. Єдине, що заважає мені виставляти нові ручки - це час. У мене також є робота на повний робочий день, дружина, хлопчики 3 та 5 років, я продовжую займатися МВА, і я тренер з футболу середньої школи. Однак, що поки невідомо моєму роботодавцю, в якого я працюю на повний робочий день, я залишу свою денну роботу і перестрибую на повний робочий день у Yates Precision у лютому 2022 року. Тож дякую всім вам, хто зробив це можливим! Як тільки це станеться, нові ручки стануть високими у списку пріоритетів, оскільки тепер у мене є машина з майже необмеженими можливостями, коли справа стосується виробництва. Наступного року ви також побачите значне зростання виробництва, пропозиції нових продуктів та титанові бритви.

Причиною того, що ми нещодавно випустили більше наших товстих ручок, є чесно кажучи, тому що у нас був досить великий попит на них. Як я вже сказав, хоч і виглядають як якісь "какашки", деяким людям вони чомусь подобаються хаха.

Ми також плануємо найближчим часом випустити нашу поточну геометрію пластин у всіх різних конфігураціях (OC, DC тощо).

Тож будь ласка, потерпіть зі мною до початку наступного року, оскільки я буквально перебуваю у режимі виживання, намагаючись жонглювати всіма речами, до яких я добровольно зголосився :). 2022 рік повинен стати для нас чудовим роком. До цього часу будь -коли звертайтесь із відгуками/пропозиціями. Я постараюся залишатися на зв'язку тут, наскільки це можливо, але я завжди можу зв'язатися з вами на адресу [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].

Дякую!
Джейк Йейтс

Lisabon, KRuslan, vates, Kozachok та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyВт 28 Вер 2021 - 12:45

Прикольно написал)) Мне нравятся их ручки, которые короткие и толстые )) просто класс
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

razorsedge та KRuslan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Yates Precision Manufacturing Model 921-M   Yates Precision Manufacturing Model 921-M - Сторінка 2 EmptyВт 28 Вер 2021 - 12:57

Це поки шукав якусь інформацію за підвищення цін наткнувся на такий відгук


Цитата :
Бритва Merica - це м'яка бритва, виготовлена ​​YPM, але дизайн більше базується на Wet Shaving Club. Це моя улюблена бритва за 100 доларів на день, оскільки вона ніколи не перестає давати гладкого, бездумного гоління BBS у 3 проходи. Я ще не використовував леза, яке не працює добре, включаючи Black Ninja, Feather, Polsilver, Astra, Nacet та Perma Sharp. Я також є прихильником обробленої каменем обробки, оскільки вона дуже проста в догляді, а прапор - це витівр мистецтва для мене. Якщо вам подобається відчуття леза та агресивне гоління, це не бритва для вас. Якщо ви хочете гладкого розслаблюючого гоління або потребуєте швидкого гоління, не турбуючись про "укус", я б настійно рекомендував її. 921, розроблений та виготовлений компанією YPM, сам по собі є окремою лігою, надаючи вам усі варіанти, починаючи від м’якої сторони середньої агресивності та закінчуючи скоро випущеною пластиною EH, яка знаходиться у ріані ефективності Charcoal Goods L3, Wolfman WR2 1.45 або Karve G діапазон ефективності, але все ще більш м'якою. Вони доступні в 3 варіантах обробки. Гібрид 921 - мій щоденний водій разом з чотирма іншими і є кроком уперед по ефективності від Merica. Просто швидке доповнення обидві бритви виготовлені з 316 SS, а Merica має магніт біля основи ручки, щоб підхопити гостре лезо на гладкій стільниці



Для контексту ось колекція автора:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Чого тут тільки нема -
Верхній ряд: Masamune, Colonial, регульовані Джиллет в тч рідкісний Toggle,
Другий: Timeless, Henson, YPM 921 дві шт, чотири штуки Charcoal Goods разом із Everyday, обидва Lupo,
Третій: (перші дві не впізнав - Outlaw?, Carbon CX?), рідкісна Raw RS-10, Blackbird, Paradigm TI 2 шт, Rocca, Game Changer? або Wolfman WR1, Asylum?, Wolfman WR2,
Низ плити: дві YPM, Masamune, RS10? , Timeless, Rex?
Merica на окремому подіумі :), Rockwell 6S на ручці Stork?, Lupo новий? Old Type.
Тобто людині є з чим порівняти, і Merica дуже зайшла.


Останній раз редагувалося: razorsedge (Вт 28 Вер 2021 - 13:22), всього регувалося 1 раз(-и)

Lazarik, Peshek, Lisabon, KRuslan, Sauvage, Алексей V, vates і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Yates Precision Manufacturing Model 921-M
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» ROCKWELL MODEL T
» Carbon Shaving Co. - Model Cx - 316L
» Продам Parker Model No. A 1R,PRORASO,Tabac и разное

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: