ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

  Лезвия Rockwell Razor

Перейти донизу 
+3
Sm1tty
Віталій
Ruslan
7 користувачів
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyПт 19 Січ 2018, 16:13

Лезвия Rockwell Double-Edge Razor Blades

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Описание магазина:
Бритвенные лезвия от Rockwell изготовлены из шведской нержавеющей стали и совместимы со всеми безопасными бритвами с двойным лезвием. Чистая нержавеющая сталь защищает от ржавчины, в то время как специализированная обработка гарантирует, что лезвия сохраняют исключительную остроту. Бритвенные лезвия Rockwell непременно обеспечат чистое и гладкое бритье.
Производство: США
Лезвия продаются в картонной коробочке в количестве 5 штук. Каждое лезвие упаковано в отдельный конвертик.

Впечатление:
Это худшее лезвие в моей жизни.
Кроме того, что тупое, так еще и очень агрессивное. После этого лезвия кожа на лице выглядела, как после прохода наждачкой.
Масса микропорезов и "царапок", сильное раздражение, от которого мучительно избавлялся. Пугал домашних красной отекшей рожей.
Может при производстве что-то не доработано, а может мне бракованные попались, а может просто это не мои лезвия.
Вобщем не зашли они мне категорически.
Отговаривать от покупки этих лезвий никого не буду, понимаю, что все очень индивидуально.
Просто у меня с этими лезвиями вышло уж очень индивидуальное знакомство =(
Лезвие тестировалось на станке Muhle R89 с мылом для бритья Cella.
Посмотреть на лезвие под микроскопом можно [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Цена за 5 лезвий - 22 грн. Брал здесь.


Останній раз редагувалося: Ruslan (Нд 31 Травень 2020, 10:34), всього регувалося 1 раз(-и)

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Віталій
Частий гість
Частий гість
Віталій


Повідомлень : 67
Репутація : 29
Дата реєстрації : 09.12.2017
Вік : 47
Звідки : Кропивницький

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyНд 21 Січ 2018, 21:37

Аналогічна ситуація, тупі, зовсім не голять. Два леза з пачки випробував, але навіть на 1-й прохід терпіння не вистачило, замінив. А от стандартні (сіра пачка), що йшли в комплекті з Rockwell 2С - нормально використовував.
Повернутися до початку Перейти донизу
Sm1tty
Бувалий
Бувалий
Sm1tty


Повідомлень : 141
Репутація : 75
Дата реєстрації : 19.03.2018
Вік : 35
Звідки : Харьков

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyПт 09 Жовт 2020, 17:00

Лезвия в белой пачке совсем плохие, как многие говорят?

Денис К. Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1589
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyПт 09 Жовт 2020, 18:15

Віталій пише:
стандартні (сіра пачка), що йшли в комплекті з Rockwell 2С - нормально використовував.
Мне показались довольно неплохими.
Острые и нетравматичные.
Использовал в шаветке.

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyНд 13 Черв 2021, 21:16

Сегодня пробовал комплектные лезвия, это тихий ужас, даже не знаю что может быть хуже них, добривался спутником, так он мне показался не хуже чем джиллет начет, Роквелл не лезвия а хрень какая-то!

Віталій Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyВт 10 Січ 2023, 16:15

Вітаю, друзі.
Дякуючи добродію fill, до мене у руки знов потрапили леза Rockwell, але вже в новій, більш привабливій упаковці.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Й хоча минулого разу враження були не дуже, вирішив дати їм другий шанс, тим більш у шавети я ці леза не пробував.
Опис виробника:
Леза Rockwell Double Edge Razor Blades виготовлені зі шведської нержавіючої сталі та сумісні з усіма безпечними бритвами. Якісна сталь, з якої виготовлені ці леза, захищає їх від іржі, а спеціальна обробка цих лез забезпечує їхню виняткову гостроту. Одного леза Rockwell Razor вистачає на 4-8 сеансів гоління, в основному, залежно від густоти та твердості щетини.

Леза Rockwell Double Edge Razor Blades, безсумнівно, забезпечать гладке та комфортне гоління за розумною ціною. Ціль команди Rockwell при створенні леза для безпечної бритви полягала в тому, щоб створити найкраще лезо для безпечної бритви на ринку за найкращою ціною. Увага до деталей та виробничі інновації, використані при створенні леза Rockwell Double Edge Razor Blade, дозволили створити лезо, яке, на думку виробника, відповідає цим критеріям.

Щоб уникнути надмірного зношування леза, що призводить до його затуплення, обов'язково ополіскуйте лезо після кожного використання - ніколи не протирайте його!

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Упаковка: 5 індивідуально упакованих лез у картонній коробці. Клею на лезах немає.
Вироблено у Китаї під контролем Rockwell Razors® (Канада).

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

На конвертику пишуть, що лезо екстремально гостре, треба його берегти від дітей, та вчасно й обережно утилізувати.

Особисті враження:

Лезо мені, як і раніше, не сподобалось. Воно ніби і зрізає щетину, але робить це з такою зневагою й при цьому так смикає волосся, що виникає бажання негайно вийняти його з бритви й утилізувати як це і зазначено на конвертику. Що я і зробив із задоволенням. Доголювався [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].
Подивіться на лезо, як його вигнуло. І воно таке відразу з пачки:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Не знаю, хто як, бачу таке вперше.
Взагалі-то якщо воно гімно, воно і в Канаді гімно і в Китаї гімно. І в Україні теж гімно. Категорічно не рекомендую до придбання.
Прошу вибачення у тих камрадів, кому це лезо подобається. Це лише мої враження від роботи цього леза із моєю щетиною.
Лезо тестував у шаветі [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] з милом [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Останній раз редагувалося: Ruslan (Ср 11 Січ 2023, 19:36), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, Kitten911 та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyВт 10 Січ 2023, 16:49

Руслане, дякую за огляд!

Здається, це був перший випадок, коли я відправив камраду на тест лезо, якого сам ще не пробував (там має бути ще одне таке, італійське Щосьтам 2000).

Сподіватися, що це буде класне лезо, не доводилося. Гадаю, вся заслуга Rockwell в цьому лезі - упаковка і оплата за контракт виробникові.
Як пишуть знавці, шведська сталь взагалі не дуже класна для лез.
Але найгірше те, що виробники пишуть про шведську сталь не залежно від того, яка вона там насправді - це якийсь дивний маркетинговий хід, який ще більш дивним чином досі працює :-)

Я його таки спробую: я просто маю поставити цю "галочку". Відпишуся тут :-)

Ruslan та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyВт 10 Січ 2023, 16:54

Будуть цікаві твої враження. А раптом сподобаються?
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyВт 10 Січ 2023, 16:55

Ruslan пише:
Будуть цікаві твої враження. А раптом сподобаються?

Обіцяю зробити це ще в цьому місяці :-)

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyВт 14 Лют 2023, 17:31

Так, пацан сказав - пацан зробив!

Я спробував леза Rockwell, і моя думка про них сильно розходиться з Руслановою.

З чим я погоджуся на всі 100, так це з тим, що Rockwell не є взірцем гостроти. Ну, от далеко не є.
І, власне, це всі мої претензії до нього.

Як я вже зрозумів по власному досвіду, гострота критично важлива при голінні шаветкою. Але це менш критично при голінні Т-шкою, тож деяка тупизна леза особисто для мене не стала проблемою. Так, для отримання хорошого результату доводилося трохи тиснути на бритву. Але!

Але лезо це цілком дозволяло. Очевидно, для досягнення хорошого результату, тиснути було обов’язково. Втім, тут є ще одне але: лезо було абсолютно лояльним до цього. Воно жодного разу не пошкодило шкіру - жодного порізу, жодної коцки я не отримав. Більше того, відчуття на шкірі після гоління було, наче й не голився - жодних фантомних відгуків. Не говорячи вже про подразнення, почервоніння чи свербіж.
Я, насправді, сходу згадаю не так багато лез, які настільки тендітно ставляться до шкіри.

Ще дві переваги цього леза - довговічність і стабільність. Я ризикнув прогнати лезо Rockwell у своїй 89-ій шість (!) разів. І воно відмінно голило на шостому сеансі. Ба більше - на шостому голінні воно майже не втратило своєї гостроти, порівняно з першим. Так, втратило звичайно ж, але відносно не багато.

Всі ці дива я можу пояснити лише теорією:
Виробник заявляє, що це - лезо зі шведської сталі. Насправді, мало хто робить леза з реально шведської сталі. Але тут, схоже, заявлене відповідає дійсності.
Шведська сталь характеризується найбільшим вмістом заліза в ній. Це робить сталь дуже твердою. Тобто, її досить важко загострити. З іншого боку, якщо зміг загострити, то лезо важко затупити.
Тому леза з реальної шведської сталі не відзначаються неймовірною гостротою. Натомість, вони дуже стабільні від гоління до гоління, адже тупляться теж дуже не одразу.

Власне, все це і підтвердилося моїм досвідом.
Можу сказати, що я приємно здивований цим лезом, воно мені точно тягне на лезо-відкриття 2023 року.

А, і ще одне: за характером гоління лезо Rockwell нагадало мені лезо Muhle. Загалом, воно теж не збирає оплесків у спільноті, але воно голить чітко і впевнено, як німецький танк.

Тож, якщо Руслан й не радить лезо Rockwell в шаветці, я раджу його в Т-шці. Але з ним не треба поспішати. Розслабтеся і спробуйте йти за лезом, дайте йому попрацювати - не пошкодуєте :-)

Ruslan, Изотовец, Акулов, Yura_ та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyСр 15 Лют 2023, 16:24

От як одне й те саме сприймається по різному. І це добре, бо кожен може знайте для себе те, що підходить найкраще.
Але ж яке це лезо криве :)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyСр 15 Лют 2023, 16:52

Ruslan пише:

Але ж яке це лезо криве :)

Оуууу, тааак! 
Я таке вперше побачив :-)

Але на гоління це не впливає

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyСр 15 Лют 2023, 17:11

Не впливає, бо у бритві воно затискається й вирівнюється.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
serhii
Новачок
Новачок
serhii


Повідомлень : 28
Репутація : 2
Дата реєстрації : 24.01.2021
Вік : 33
Звідки : Львів

 Лезвия Rockwell Razor  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Rockwell Razor     Лезвия Rockwell Razor  EmptyЧт 07 Груд 2023, 10:37

Сьогодні вирішив випробувати дане лезо. Замовляв його лише на пробу разом з іншими товарами, тому особливого від нього не очікував. Зарядив його в R41 голову і одразу почув тріск щетини, але суть в тому, що ніякого супротиву не було, тобто лезо не дерло шкіру, а просто з легкістю зносило саму щетину. Тимпаче щетина була в мене семиденна. А з семиденною щетиною в мене раніше справлялись без проблем лише Silver Blue та Nacet. В кінці гоління таки отримав дві коцки на шкірі, але то було швидше через те, що голився доволі швидко. Як висновок для себе можу порівняти дане лезо з Gillette Nacet, останній правда більш агресивний. Бриття комфортне, без проблем справляється з жорсткою щетиною та не травмує чутливу шкіру. З цікавого то виглядає що лезо по гостроті ще піде на друге і на третє використання, а так як я останні роки бриюсь новим лезом лише раз, то це явно плюс для цього леза.

Ruslan та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Rockwell Razor
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Лезвия Dorco Titan DE Razor Blades
» O.R.E.N. Razor - Occam's Razor Enhanced Nano BLACK
» ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ СТАНОК!
» Червень 2018
» ROCKWELL 6S

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: