Перший Український Бритвений Форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться | 

Omega 11126 (кабан)

Перейти вниз 
АвторСообщение
Oleksii
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2017-12-10

СообщениеТема: Omega 11126 (кабан)   Пн Янв 15, 2018 7:18 pm

Сторінка помазка на офіційному сайті: [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Ціна в Україні $14-17
Повна довжина/висота - 114-115 мм
Вага - 50 г
Лофт - 54-55 мм
Вузол - 26 мм

Як на мене, хороше співвідношення вузол/лофт.

Ворс - кабан, ручка зроблена з африканського дерева гвібурція (овангкол).

Мотив вибору: у цій ціновій категорії, помазки з якої я вибирав, Omega 10098 видався завеликим, Semogue 1305 - замалим. Хотілося такого, щоб з оптимальним розміром і для роботи на обличчі, і в чаші.

Перше враження - красень. В реалі красивіший, ніж на фото:
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Перед використанням на обличчі випрацював разів 3-4 вхолосту. На фото піна з мила Proraso Red:

Запах практично не відчувався, поки я його не замочив. Після 7 сеансів запах практично зник, сам помазок розпушився. На фото - ще трохи вологий:

Хоча і в новому стані багато кінчиків ворсу були роздвоєні, а деякі навіть розтроєні.

За рахунок форми ручки в руці сидить як влитий. Враховуючи відносно невелику вагу, відчувається як продовження руки.
Після замочування ворс пом'якшується, але не втрачає свої хороші масажні та пілінгові можливості.

Переваги:
- розміри, пропорції
- матеріали
- робочі характеристики
- зовнішній вигляд

Недоліки
- втратив близько 15 ворсинок, думаю, могло би бути і менше, зараз нібито більше не випадає
- крему/мила споживає трохи більше, ніж аналогічний за розмірами синтетичний помазок; для мене це навіть плюс, бо ж треба оте все колись змилити
- потрібен відповідний догляд, враховуючи його натуральність

Загальний вердикт - золота середина серед помазків своєї категорії. Я задоволений.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Maxim Mariupol
Учасник
Учасник

Дата регистрации : 2017-12-07

СообщениеТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Пн Янв 15, 2018 7:40 pm

интересный помазок. Спасибо за обзор. А я смотрю не дорогие кабанчики похоже многие страдают от выпадения ворса, у меня аналогичная ситуация была с HJM, но потом стало выпадать по одной за бритьё.
Посмотреть профиль
Oleksii
Новичок
Новичок

СообщениеТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Пн Янв 15, 2018 7:47 pm

Maxim Mariupol пишет:
... не дорогие кабанчики похоже многие страдают от выпадения ворса, у меня аналогичная ситуация была с HJM, но потом стало выпадать по одной за бритьё.

Так. Можливо, це попався такий екземпляр. Побачимо далі, як поведе себе.
Помазок мені справді подобається. Тут критерій один - ним хочеться збивати піну. Але я згоден з "колегами по цеху", які вважають, що майбутнє таки за синтетикою.
Посмотреть профиль
Denisus
Завсегдатай
Завсегдатай

Дата регистрации : 2017-12-18

СообщениеТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Пн Янв 15, 2018 7:55 pm

Oleksii пишет:
Maxim Mariupol пишет:
... не дорогие кабанчики похоже многие страдают от выпадения ворса, у меня аналогичная ситуация была с HJM, но потом стало выпадать по одной за бритьё.

Так. Можливо, це попався такий екземпляр. Побачимо далі, як поведе себе.
Помазок мені справді подобається. Тут критерій один - ним хочеться збивати піну. Але я згоден з "колегами по цеху", які вважають, що майбутнє таки за синтетикою.

Не скажите-с. В зависимости от настроения, пользую и синтетику и кабанчика. Синтетика мягка, и пеновзбиваема, но когда нужен хороший массаж -это кабанчик. Тоже смотрел на этот помазок, но все таки наверное возьму 98
Посмотреть профиль
Oleksii
Новичок
Новичок

СообщениеТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Пн Янв 15, 2018 8:06 pm

Denisus пишет:
Не скажите-с. В зависимости от настроения, пользую и синтетику и кабанчика. Синтетика мягка, и пеновзбиваема, но когда нужен хороший массаж -это кабанчик. Тоже смотрел на этот помазок, но все таки наверное возьму 98

Аналогічно - чергую різні типи помазків. Якщо я для колекції якось візьму 98, зроблю порівняльний огляд. Цікаво буде співставити. А поки що можу сказати про мою синтетику - вона масаж робить не гірше цього кабана. Але то вже буде інший огляд ))

До речі, можемо створити загальну дискусійну тему типу "кабан/борсук vs синтетика". Думаю, тутешнім гуру буде що там написати)

Посмотреть профиль
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Omega 11126 (кабан)   

Omega 11126 (кабан)
Страница 1 из 1