ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)

Перейти донизу 
+22
Mel
krikka
DimiDrolUa
Imation
Олександр Тернавский
Alex
tagir.dn
Andreycko
Aklex
Андрій-Бердичів
Lisabon
Изотовец
ASV
Mikola
Viktor
brawl
Boroda88
Саша Кавун
Chorniy72
Oleksii
Roman313
Ruslan
26 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyПн 15 Січ 2018 - 17:53

Лезвия Personna Platinum Chrome

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Описание магазина:
Очень острые лезвия  предназначены для мягкого бритья. Платиновое хромированное покрытие обеспечивают легкость скольжения бритвы и сохраняют лезвия острыми в течение нескольких недель регулярного использования.

Лезвия Personna Platinum поставляются в пластиковой коробочке в количестве 10 штук. Каждое упаковано в  плотный внутренний  конвертик.
Лезвие действительно очень острое и в тоже время мягкое. Там, где с любым другим лезвием нужно сделать 2-3 движения станком, с Персоной достаточно одного. Такое впечатление, что лезвие вообще не встречает препятствий на своем пути.
Побрился очень качественно и комфортно. Нет и намека на покраснение или раздражение кожи. С этим лезвием действительно можно сказать, что получил кайф от бритья.
В моем личном рейтинге Personna вышла на первое место.
Тест лезвия проводился на станке Muhle R89 и R41 с мылом Tabac Original.
Стоимость упаковки из 10 лезвий - 58 грн., что где-то в полтора раза дороже и зеленой Астры и Дерби Премиум. Но как по мне, оно того стОит.
Брал здесь.
Посмотреть под микроскопом на РК этого лезвия до и после трех сеансов бритья можно [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Останній раз редагувалося: Ruslan (Вт 12 Бер 2024 - 12:04), всього регувалося 10 раз(-и)

BPK та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyПн 15 Січ 2018 - 18:52

Переконуюсь, що в голінні все дуууууже індивідуально :D
Теж брав в цьому магазині ці леза і результат повністю протилежний вони на зайшли мені ні в одному станку, причому в 89 голові категорично не зайшли дерли і запиналися, видалися не надто гострими в порівнянні з Polsilver Super Iridium. В агресивних станках ще так сяк можна було голитися, ледь добив пачку до кінця. О навіть не добив ще два леза є :D
А от PERSONA SUPER USA, яку випадково спробував бо йшла в наборі зі станком що з америки приїхав, зайшла дуже сильно і ділить зараз перше місце з Polsilver Super Iridium!

Докупляв з часом тут [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Тепер є сильне бажання третю cпробувати Personna Prep, яка найкраща є за всіма показниками і відгуками, тільки от доставка дорога надто $65.79 :bounce:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

от якби на декількох щось придумати і поділити доставку тоді так... lol

hlopets та Walker.777 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 602
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyПн 15 Січ 2018 - 19:53

Мені ці леза видались відносно м'якими, але і ефективними. Вистачило на 5 сеансів, для порівняння ASP - на 4 сеанси з натяжкою.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Chorniy72
Частий гість
Частий гість
avatar


Повідомлень : 50
Репутація : 24
Дата реєстрації : 06.12.2017
Вік : 51
Звідки : Харьков

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyВт 16 Січ 2018 - 21:00

Мне нравятся данные лезвия, в EJ DE 89 хватает на 3 раза комфортного бритья.

BPK та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyЧт 8 Бер 2018 - 18:17

Ребят, скажите, отсутствие клея в конвертиках данного лезвия - это норма? У меня лезвия неприклеены, быть может, они левые? Ну не нравятся они мне как-то, а все так нахваливают, что чуть ли не как Feather по остроте, а для меня раза в два, а то и больше нужно движений сделать, чтобы достичь гладкости. Где-то тут подвох. Покупал в Cosbox.

Edwin Jagger DE89.

Gudvinbot та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Boroda88
Бувалий
Бувалий
Boroda88


Повідомлень : 274
Репутація : 152
Дата реєстрації : 03.02.2018
Вік : 39
Звідки : Україна, м. Харків

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyЧт 8 Бер 2018 - 18:37

Cosbox - магазин с очень хорошей репутацией. Маловероятно, что они могли продать "левые" лезвия. Скорее даже невероятно ;)

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyЧт 8 Бер 2018 - 18:46

Boroda88 пише:
Cosbox - магазин с очень хорошей репутацией. Маловероятно, что они могли продать "левые" лезвия. Скорее даже невероятно ;)
И мне не верится. Наверно, таки лезвия не обязательно к конвертикам должны быть приклеены, как указал ТС.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyЧт 8 Бер 2018 - 19:15

prori пише:
Ребят, скажите, отсутствие клея в конвертиках данного лезвия - это норма? У меня лезвия неприклеены, быть может, они левые? Ну не нравятся они мне как-то, а все так нахваливают, что чуть ли не как Feather по остроте, а для меня раза в два, а то и больше нужно движений сделать, чтобы достичь гладкости. Где-то тут подвох. Покупал в Cosbox.

Edwin Jagger DE89.

Жодна з лез цієї марки PERSONNA PLATINUM, PERSONA SUPER USA, PERSONNA PREP не має клею в конвертиках,  а у випадку ізраїльської PERSONNA PLATINUM сам конверт як не помиляюсь теж не заклеєний.
Cosbox - продає якісну продукцію на 100%, сумніватися в його товарах не має підстав ніяких.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyЧт 8 Бер 2018 - 19:38

Roman313 пише:

Жодна з лез цієї марки PERSONNA PLATINUM, PERSONA SUPER USA, PERSONNA PREP не має клею в конвертиках,  а у випадку ізраїльської PERSONNA PLATINUM сам конверт як не помиляюсь теж не заклеєний.

Просто [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]:
Ruslan пише:
Лезвия Personna Platinum Каждое приклеено к очень плотному конвертику.

Тому таке питання виникло. Щодо Cosbox - я тут тричі робив покупки - враження від магазину - найпозитивніші! Багатьом їх колегам є чому в них повчитися у цьому сенсі.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyЧт 8 Бер 2018 - 21:05

prori пише:
Roman313 пише:

Жодна з лез цієї марки PERSONNA PLATINUM, PERSONA SUPER USA, PERSONNA PREP не має клею в конвертиках,  а у випадку ізраїльської PERSONNA PLATINUM сам конверт як не помиляюсь теж не заклеєний.

Просто [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]:
Ruslan пише:
Лезвия Personna Platinum Каждое приклеено к очень плотному конвертику.

Тому таке питання виникло. Щодо Cosbox - я тут тричі робив покупки - враження від магазину - найпозитивніші! Багатьом їх колегам є чому в них повчитися у цьому сенсі.

На фото в Ruslan видно, що конверт та лезо без клею, але тільки він може дати пояснення цьому, я ж переглянув три свої Персони і клею не знайшов, купляв не в Україні.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyПт 9 Бер 2018 - 6:06

Ребята, я дико извиняюсь, но я был не прав. Лезвия действительно не приклеены к конвертику. Ошибся  при написании обзора. Простите, уже исправил. Впредь буду внимательнее.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyВт 20 Бер 2018 - 18:02

Сегодня мысленно попрощался навсегда с Personna Platinum. Не знаю, чтО должно произойти, чтобы я опять захотел им поблиться. Худшее моё бритьё Т-станком. Я очень рад, что моим первым лезвием в Т-станке было не Personna Platinum! Иначе сидел бы я дальше на Mach3 или даже одноразовых станках Gillette Blue, или как их там, и сидел бы диванным экспертом, насмехаясь над Т-станочниками, мол не шарат, выделываются и всё такое...

Даже не знаю, стОит ли их отцу отдавать или выкинуть лучше...


Останній раз редагувалося: Саша Кавун (Вт 20 Бер 2018 - 18:04), всього регувалося 1 раз(-и)

BPK та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyВт 20 Бер 2018 - 18:03

Лучше отдай кому-нибудь на форуме, многим эти лезвия нравятся, у нас даже есть [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Гість
Гість
Anonymous



Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Personna Platinum   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyВт 20 Бер 2018 - 18:25

В открытой голове - очень даже ничего.

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyПн 14 Травень 2018 - 15:53

Мне очень понравились. Мягкие, острые. Раздражения нет с первого бритья. станок Merkur progress long. Для меня похожи на Derby extra, но живут дольше.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Viktor
Частий гість
Частий гість
Viktor


Повідомлень : 61
Репутація : 14
Дата реєстрації : 06.08.2018
Вік : 32
Звідки : Чернівці

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyВт 7 Серп 2018 - 12:34

острое, мягкое лезвие, жаль недолгоиграющее.

BPK, hlopets та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Mikola
Бувалий
Бувалий
Mikola


Повідомлень : 203
Репутація : 525
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 51

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyВт 7 Серп 2018 - 21:06

Пробовал это лезвие в Фатипе. Острые, но не очень комфортные. Зато хватало на 8-10 процедур бритья. В 41 голове очень хорошо зашли. Хватает на 6-8 сеансов бритья. В раритетном Gillette Super Speeed red вообще оказались самыми лучшими лезвиями, из того, что пробовал.

BPK та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyСр 8 Серп 2018 - 17:01

Viktor пише:
острое, мягкое лезвие, жаль недолгоиграющее.

Абсолютно согласен, в недобрых нерегулируемых станках эти израильские Персонна Платинум показали себя замечательно, но максимум на 3 раза (для меня сопоставимы со Спутником Тефлон).
Американская Персонна Комфорт гораздо злее и жёстче (как раз эту неделю такой бреюсь для разнообразия, могу сравнить), но не факт, что гораздо эффективнее, примерно одинаково.

Есть ещё какая-то Персонна Платинум, коробочка другого оформления, вот о ней плохие отзывы.

BPK та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1206
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyПн 3 Груд 2018 - 12:06

Сбрил за полгода почти полпачки, крайние четыре бритья брился именно Персоной (3 раза одним лезвием, вчера зарядил новое). Не мог понять почему о ней очень уж смешанные отзывы. А тут вчера как раз интересная тема по поводу этих лезвий на соседнем форуме поднялась и оказалось что эти лезвия бывают в конвертах разной плотности. Утверждать что одно подделка, другое - нет, я не буду. Вполне возможно разные партии у которых даты производства слишком разнятся.

Фото из трех разных источников (везде упоминается, что лезвие в плотном конверте туповатое):
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Лично у меня есть в наличии те которые в конвертах из более плотной бумаги. Для меня это лезвие на уровне с Derby Extra, максимум выжать из него могу 3 бритья. Причем в первый раз результат не стабильный (иногда все норм, а иногда проблемные зоны в кровь), второй на грани комфорта, третий - тянут, но выбриться чисто и без травм можно.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyПн 3 Груд 2018 - 12:18

Интересный вопрос, надо бы посмотреть, какие у меня, но похоже на левые на нижней картинке - у американской Персонна конверты вообще непроглядываемые, у моей израильской можно что-то различить через конверт.

В эту субботу я брился своей Персонна Платинум (двух или трёхразовой) в Фатип-е Пикколо - связка позволяла нещадно драть плохо пробриваемые места (а с Фатип-ом это случается - неудобнокрутибельный он на штатной ручке), даже подрезал пару бугров под губой. Но целом чисто бреет и без особого страха.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Lisabon
Бувалий
Бувалий
Lisabon


Повідомлень : 205
Репутація : 121
Дата реєстрації : 28.10.2018
Звідки : Лисичанск

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyПн 3 Груд 2018 - 13:46

У Вадима Иванова, было видео по этому поводу. И он сравнивал два лезвия как визуально, так и как эти лезвия бреют. В результате особой разницы не заметил, в плане бритья.


Останній раз редагувалося: Lisabon (Вт 4 Груд 2018 - 17:37), всього регувалося 1 раз(-и)

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyВт 4 Груд 2018 - 9:51

Утомило фотографировать в подвале на утюг, но "не стреляйте в пианиста - он старается, как может".

В принципе можно понять, насколько проглядывается надпись через бумагу конверта. 
Так вот эти лезвия вполне операбельные, деликатные и в меру острое, близко по ощущениям к Спутнику Тефлон.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1206
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyВт 4 Груд 2018 - 14:00

Как-то вот не проникся любовью к Спутнику, но да для меня это наверное равнозначные довольно лезвия как и Дерби Экстра. Визуально у меня такие же, поэтому и отзывы от многих что это Физер на минималках не мог понять. Спутник ну и близко не Физер, соответственно и Персонна израильская тоже и близко на Физер не похожа.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyВт 4 Груд 2018 - 16:07

Вообще понять не могу - что такое Физер на минималках, но Спутником я бреюсь каждый день и прогнал его через многие станки, в том числе и агрессивные и мягкие, поэтому могу точное мнение составить. 
Да, и Дерби Экстра (зелёные) даже рядом не валяется по качеству по сравнению хоть с каким Спутником, хоть с Тефлоном, хоть с Нержавейкой.

Сейчас у меня в стойке висят три станка:

Фатип Пикколо с сабжевой Персонна Платинум (Израиль) - брился им в субботу;
Роквелл 6S на 4-й плите со Спутником Нержавейка - бреюсь с понедельника;
Жиллетт Болл & Тек Алюминум со Персонна Комфорт (ЮСА) - использовал вчера для добривки особо противного клока,
впечатления самые свежие.

Репутация Пикколо известна многим, микроотчёт в моём сообщении выше.

kardan50 та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1206
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) EmptyВт 4 Груд 2018 - 16:41

Спутник для меня одноразовое лезвие, два раза максимум. И то это будут упирания в щетину против роста к примеру на усах, а в других местах возможны пропуски, которые выскоблить потом без красных точек нельзя. Я сравниваю лезвия в плоскости одного станка, и вот в 89ой для меня Спутник, Дерби Экстра и израильская Персонна это лезвия одного ряда, и далеко не самого лучшего. При чем Персонна еще будет и явным аутсайдером, потому что по цене я выберу Спутник, а по результату/комфорту Дерби.
Под "Физер на минималках" имеется в виду, что часто читаю в интернете "что Персонна почти такая же острая как Физер". И это вызывает недоумение, потому что ждешь результат как минимум не хуже Астры зеленой, а по факту имеешь что-то в районе Спутника.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Сравнительный обзор лезвий Personna Apache Titanium (Китай) и Personna Platinum (Израиль).
» Порівняння лез Personna Platinum (обговорення).
» Леза Personna Super Comfort Сoated
» Леза 7AM Plus Hi Platinum
» Леза Gillette Platinum

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: