ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Аромати мил для гоління

Перейти донизу 
+20
Янеж
ARTURIUS
alex-kin
Palych
Eisener_Gustav
CrowHunter
dr_vorushylo
uncle187
stinger
stormpunk
vates
Autine
Alex
iurii.paustovskii
creativeresponse
Ruslan
brawl
razorsedge
Oleksii
Сэм
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyСб 8 Січ 2022 - 17:11

Сэм пише:
Если вы так же знаете мыла с запахом от известных парфюмов, можете писать в коммпентариях для пополнения списка.

Truefitt & Hill
1805 - Issey Miyake l'eau d'Issey
Apsley - Hermes Terre d'Hermes
Grafton - YSL Rive Gauche
Freshman - Davidoff Cool Water
Несколько не понял постановку вопроса... Хотелось бы уточнить...

Правильно ли я вас понял: в мыле для бритья Truefitt & Hill 1805 использован не аромат Truefitt & Hill 1805, а аромат Issey Miyake L'eau d'Issey? Или в мыле для бритья Truefitt & Hill 1805 есть нечто, напоминающее аромат Issey Miyake L'eau d'Issey? (И в остальных приведенных вами примерах та же самая ситуация. Насчёт других марок мыла ничего не могу сказать путного, не пробовал, мыла для бритья Truefitt & Hill перепробовал, могу написать нечто вразумительное.)

Если первый вариант, то это забавно: все "воды" (а там их миллион фланкеров) Иссея Мияке созданы много позже 1805 года и становится интересно - а до этого чем Truefitt & Hill ароматизировали своё мыло "1805"? И зачем серьёзной марке Truefitt & Hill ароматизировать своё мыло ароматом Issey Miyake? И почему мыло для бритья Truefitt & Hill 1805 имеет сходный с одеколоном "1805" аромат?

Если второй вариант, то это нормально: в чём угодно можно найти всё, что угодно.

Vitgor, vates та LADO Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyСб 8 Січ 2022 - 18:52

Нічого дивного насправді. Цифра 1805 означає лише початок діяльності засновника, Вільяма Френсіса Трюфіта. І він був перукарем, а не парфумером. Власне парфумерією компанія (яка на той час вже кілька разів змінила і розташування, і власників) почала займатися ближче до рубежу 19 та 20 століть. Але і після цього лінійка ароматів весь час змінювалася. Зберігалися традиційні назви, але самі профілі кілька разів повністю переформульовувалися. Остання ітерація якраз намагається відповідати сучасним модам. І дійсно більшість ароматів - "за мотивами" відомих композицій.

Те саме відбулося і з Трампером, і з Гаррісом, і з іншими "старими" англійськими марками.

Oleksii, razorsedge, KRuslan, Kozachok, ARTURIUS, ditrih_ та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
uncle187
Бувалий
Бувалий
uncle187


Повідомлень : 251
Репутація : 271
Дата реєстрації : 11.04.2018
Вік : 33
Звідки : Сумы

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyСб 8 Січ 2022 - 23:03

на мой нос ниже представлены мыла с запахами по мотивам Jubilation XXV Amouage 


Barbershop De Los Muertos от JP & XICANO COLLARS, Los Jabones De Joserra Vanitas, Cella Bio

vates та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyНд 9 Січ 2022 - 7:16

Шановний vates, дякую за роз'яснення!

vates Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyСб 18 Черв 2022 - 5:53

Шановні камради, перепрошую, що можливо не зовсім по темі топіка... Але можливо і по темі  lol

Не маю поки що значного досвіду користування різними видами мила. Ті, що в роботі, мають легкий аромат (зелене Proraso, Speik, Ach. Brito). Tabac є, з ним все зрозуміло: мило класне, аромат особливий, але, на мій погляд, не на кожне гоління (мені, чесно кажучи, набридає).

Так от. Хочеться якогось мила, щоб аромат був потужний, щоб ванну кімнату заповнював! Але не Tabac  :D Порекомендуйте, будь ласка. Може щось з лінійок Stirling, RazoRock або Fine? Буду дуже вам вдячний.

(PS. Був короткий досвід використання Truefitt & Hill: Apsley та Sandalwood - дуже класні, ароматичні, яскраві, але в мене, як і у Стаса Just a Hobby (дивився в одному з відео), потужна алергія на якийсь інгредієнт.)

Янеж та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyСб 18 Черв 2022 - 6:49

Спробуйте мила від артизан: Stirling, Declaracium Grooming, A&E, Phoenix. 
Серед цих мил є неймовірна кількість різноманітних ароматів з досить різною інтенсивністю.

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, Янеж, stanislav-q, egoist та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyСб 18 Черв 2022 - 7:33

Як варіант, можна спробувати мило від Areffa , і одразу поліруватись однойменним лосьйоном, буде теж не слабо (Горинич , або Калина)


Останній раз редагувалося: Янеж (Сб 18 Черв 2022 - 8:07), всього регувалося 2 раз(-и)

Ruslan, Kody, egoist, ARTURIUS, Kitten911 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyСб 18 Черв 2022 - 7:47

Наприклад мило Phoenix Cane CK6 має неймовірну інтенсивність та стійкість.
Із моїх записів:
"Аромат це неймовірна інтенсивність. Мило тримає аромат на обличчі на протязі декількох годин! Аромат трав'янистий, майже аптекарський. Трохи м'яти, якась ромашка начебто, та концентрат евкаліпту. Аромат дуже нагадує в'єтнамську зірочку з радянських часів. Мило підпікає-холодить обличчя. Із-за аромату мила не почув аромат лосьону. В цілому дуже яскраво, на любителя й можливо не на кожен день, але як кому."

_________________
Через терни до зірок!

Янеж, Sauvage, Kody, Kitten911 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyНд 17 Вер 2023 - 10:39

Ц ей гід - просто знахідка! Мені свого часу дуже НЕ зайшов American Barber від RazoRock. Він те щоб неприємний, але занадто overwhelming, прям душив цей запах, було відчуття що я б ним користувався раз на місяць при поході в якийсь заклад, але не вдома на щодень.

Завдяки такому списочку можу не купити знов щось дуже схоже:))

stanislav-q та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyНд 17 Вер 2023 - 16:11

vlad_med пише:
Ц ей гід - просто знахідка! Мені свого часу дуже НЕ зайшов American Barber від RazoRock. Він те щоб неприємний, але занадто overwhelming, прям душив цей запах, було відчуття що я б ним користувався раз на місяць при поході в якийсь заклад, але не вдома на щодень.

Завдяки такому списочку можу не купити знов щось дуже схоже:))
Цікавий досвід! Я зараз змилюю баночку American Barber від RazoRock (користуюсь дуже часто) і розумію, що це мило дуже залежить від... усього: погоди, настрою, стану самого мла. Тому що і я відмічав, що сьогодні голюся і все ОК, а увечері вдихнув аромат з баночки, а там щось милом 72 % пахне... А іноді і зовсім пахне чимось неприємним.
В мене є Stalion від RazoRock, і це мило таке ж загадкове: з банки пахне приємно, коли голишся, то пре щось таке сильне. Ні, не неприємне, а просто занадто гучне.
(Але ТТХ у мил від RazoRock нормальні і робочі. Нарікань не маю зовсім.)

Акулов та Vlad_Med Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyНд 17 Вер 2023 - 19:13

alex-kin пише:
Цікавий досвід! Я зараз змилюю баночку American Barber від RazoRock (користуюсь дуже часто) і розумію, що це мило дуже залежить від... усього: погоди, настрою, стану самого мла. Тому що і я відмічав, що сьогодні голюся і все ОК, а увечері вдихнув аромат з баночки, а там щось милом 72 % пахне... А іноді і зовсім пахне чимось неприємним.
В мене є Stalion від RazoRock, і це мило таке ж загадкове: з банки пахне приємно, коли голишся, то пре щось таке сильне. Ні, не неприємне, а просто занадто гучне.
(Але ТТХ у мил від RazoRock нормальні і робочі. Нарікань не маю зовсім.)
Я не уточнив, що American Barber то був лосьйон в мене, але менше з тим, мати такі підказки щодо ароматів дуже навіть зручно)
Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyПн 18 Вер 2023 - 6:13

vlad_med пише:


Я не уточнив, що American Barber то був лосьйон в мене, але менше з тим, мати такі підказки щодо ароматів дуже навіть зручно)
Зрозуміло! Тоді лосьйон брати не буду))))

До речі, більшість лосьйонів від Razorock, що мені довелося спробувати, дуже "гучні". Overhelmed, як було написано вище. Іноді і таких хочеться, коли відповідний настрій.

Vlad_Med Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyЧт 5 Жовт 2023 - 5:53

Stirling:
Campania "натхнений" Fico di Amalfi від Acqua di Parma;
Alighieri "натхнений" Fahrenheit for Men від Dior.

Щодо "Аліг'єрі" сказати від себе нічого не можу (інформацію взяв з сайту), а "Кампанія" "натхнена" "Аква ді Парою" дууууже сильно. І це тішить, оскільки аромат (особливе поєднання інжиру та легкого кедру!) приємний, ніжний та заспокійливий.

Ruslan, Акулов та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Cobbler
Новачок
Новачок
Cobbler


Повідомлень : 15
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.06.2022
Вік : 47
Звідки : Запоріжжя

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyПт 3 Лист 2023 - 21:02

Підкажіть будь ласка назву мила з ароматом ялинки,хвої, щось різдвяне
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2849
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyПт 3 Лист 2023 - 21:09

Cobbler пише:
Підкажіть будь ласка назву мила з ароматом ялинки,хвої, щось різдвяне
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Якщо буде можливість спробувати мило за посиланням, то будете дуже вражені.))

_________________
Через терни до зірок!

ditrih_ та Cobbler Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ігор Стетхем
Бувалий
Бувалий
Ігор Стетхем


Повідомлень : 297
Репутація : 18
Дата реєстрації : 03.06.2021
Звідки : Біла Церква

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyПт 3 Лист 2023 - 21:20

alex-kin пише:
Stirling:
Campania "натхнений" Fico di Amalfi від Acqua di Parma;
Alighieri "натхнений" Fahrenheit for Men від Dior.

Щодо "Аліг'єрі" сказати від себе нічого не можу (інформацію взяв з сайту), а "Кампанія" "натхнена" "Аква ді Парою" дууууже сильно. І це тішить, оскільки аромат (особливе поєднання інжиру та легкого кедру!) приємний, ніжний та заспокійливий.

Щодо моїх відчуттів аромата Alighieri "натхнений" Fahrenheit for Men від Dior.
В дусі Фарінгейт, не геть схожа ароматика але має свій цікавий ароматичний стрижень( стержень). Мені трохи свіжіше без густих нот, цікаво поданий самостійний  аромат. 
Екзекутів в дусі Авентуса та Дресед мен в дусі Грін Айріш Твід більш схожі! 

ditrih_ та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyСб 4 Лист 2023 - 2:05

Cobbler пише:
Підкажіть будь ласка назву мила з ароматом ялинки,хвої, щось різдвяне

WSP Cedar & Citron
Супер мило! Аромат кедру та лимону

Cobbler Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Аромати мил для гоління - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Аромати мил для гоління   Аромати мил для гоління - Сторінка 3 EmptyСб 4 Лист 2023 - 2:10

Cobbler пише:
Підкажіть будь ласка назву мила з ароматом ялинки,хвої, щось різдвяне
 Barrister and mann fougere, церковный запах в хорошем сиысле

Cobbler Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Аромати мил для гоління
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-
» FAX ,крем для гоління
» Крем для гоління MAN KEY.
» Станок для гоління "Меридіан"
» Lifehack для класичного гоління
» Monsavon, мило для гоління

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: