Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться

Saponificio Varesino Cubebe

Перейти вниз 
АвторСообщение
iurii.paustovskii
Новичок
Новичок
iurii.paustovskii

Дата регистрации : 2019-12-23

Saponificio Varesino Cubebe Empty
СообщениеТема: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyСб 25 Янв 2020 - 19:31

Найновіша формула Варезіно. Запах свіжий, ненав'язливий. Пропоную пробники по 10 грам - 100 грн. Відправлю Новою Поштою з Києва.[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Последний раз редактировалось: iurii.paustovskii (Вс 26 Янв 2020 - 10:01), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Ruslan
Admin
Ruslan

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 9:17

Баночка обошлась в 1800 грн.? Дороговастенькое мыло  scratch.
iurii.paustovskii
Новичок
Новичок
iurii.paustovskii

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 9:55

Обійшлася в 38 євро.
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 10:05

iurii.paustovskii пишет:
Обійшлася в 38 євро.
15 доз по 120 грн. это и будет 1800 грн.(66 Евро) Командо
iurii.paustovskii
Новичок
Новичок
iurii.paustovskii

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 10:33

Це ви так торгуєтесь?
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 11:39

iurii.paustovskii пишет:
Це ви так торгуєтесь?
Нет, это я намекаю, что не гоже на соратниках так зарабатывать Evil or Very Mad
trimmer
Завсегдатай
Завсегдатай
trimmer

Дата регистрации : 2017-12-02

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 12:53

Автору темы поставил минус, и не один!!!
iurii.paustovskii
Новичок
Новичок
iurii.paustovskii

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 13:11

)
Я орієнтуюся на ціни, по яких сам купую пробники. Баррістери по 100, Мартіна де Кандре купував по 150. І я вдячний людям за те, що дають змогу спробувати щось, і розумію, за що переплачую якісь гривень 40 (щоб не витратити впусту більше). І не намагаюся при цьому нікого вчити принципам ціноутворення. Якщо мені не підходить, можна ж просто пройти мимо.
razorsedge
Постоялец
Постоялец
razorsedge

Дата регистрации : 2018-03-12

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 13:27

Не хочу розпочинати срач в чужій темі, але погоджусь з автором - дякую за можливість спробувати щось нове, можливо хоч і переплативши трішки за пробник. Це абсолютно нормальна практика в парфумеріїї наприлад. До того жі свого досвіду на цьому самому форумі неоднораз бачив на продажі речі мягко кажучи вищі по ціні за ринкову або оригінальну вартість, або речі куплені тут і перепродані також тут з націнкою, навіть особисто продані. 
Але я ні в якому разі нікого не засуджую - кожен вільний продавати що завгодно і як завгодно свої речі, а не подобається - проходимо мимо Smile
alexzu37
Завсегдатай
Завсегдатай
alexzu37

Дата регистрации : 2018-01-20

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 14:43

Есть правила форума. Нарушил-тогда отвечай, а если все в пределах этих правил-тогда какие претензии? Вопрос жизни и смерти тут не стоит, поэтому если что-то не устраивает, то можно и обойтись. Не будут покупать, автор сам поймёт, что перегнул. А вообще, мелкая расфасовка как правило дороже чем крупная.
Roman313
Живет тут
Живет тут
Roman313

Дата регистрации : 2017-11-20

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 15:00

Підкину трохи оливи Very Happy
SAPONIFICIO VARESINO Cubebe афігенне мило celebration
trimmer
Завсегдатай
Завсегдатай
trimmer

Дата регистрации : 2017-12-02

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 15:33

Roman313 пишет:
афігенне мило celebration
Так и не кто не спорит)))
Александр Домченко
Завсегдатай
Завсегдатай
Александр Домченко

Дата регистрации : 2018-02-09

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 15:45

Парни, с вашего позволения вставлю свои 5 коп. Как по мне, пытаться заработать на данной площадке, это утопия чистой воды. Пытаться заработать на камрадах, такая же утопия. Контингент, который интересуется данной категорией продукции, покупает полную банку. Пробники их мало интересуют. А те, кому не чужды бренды подешевле, вряд-ли купят пробник, так как даже если зайдёт, то полную банку все равно брать не будут. Поэтому покупка пробник безсмысленна.
А по большому счету, люди сдесь не бедные, им не нужна подачка, в виде пробника. И попытка заработать на них оценивается как оскорбление. 
Лично моё мнение. На правоту не претендую.
iurii.paustovskii
Новичок
Новичок
iurii.paustovskii

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 16:00

Я вважаю, що ці 20 грн, додані до собівартості з доставкою - це хоч якась мінімальна компенсація за мороку і біганину до Нової пошти.
А я часто беру пробники і це зекономило мені пару сотень євро за кілька років. І жодного разу не ображався, що мені пропонують "подачки".
А про "заработать" - маячня, не ображайтеся. Я планую продати максимум грам 70 - це 140 грн "заробітку".
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 16:07

Ребята, давайте прекратим спор. Он ни к чему не приведет. Кто хотел, высказался. Проехали.
Изотовец
Постоялец
Постоялец
Изотовец

Дата регистрации : 2018-04-14

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 16:35

iurii.paustovskii пишет:
Я вважаю, що ці 20 грн, додані до собівартості з доставкою - це хоч якась мінімальна компенсація за мороку і біганину до Нової пошти.
А я часто беру пробники і це зекономило мені пару сотень євро за кілька років. І жодного разу не ображався, що мені пропонують "подачки".
А про "заработать" - маячня, не ображайтеся. Я планую продати максимум грам 70 - це 140 грн "заробітку".
Давайте уже тогда не кривить душой, а считать - 70 грам по 120грн (изначально цена была такой), а это уже получается 840грн ~ 31евро (по курсу П24), а банка вам обошлась в 38 евро как вы сами сказали.
А дальше уже пусть каждый решает сам для себя Smile

Имхо, то что раздел "коммерческих продаж" упразднили не совсем идет на пользу, кто хотел "отбивать доставки" публиковались там, сейчас "все смешалось люди, кони..."
iurii.paustovskii
Новичок
Новичок
iurii.paustovskii

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyВс 26 Янв 2020 - 16:43

Ціна 100 грн стоїть від самого ранку, по такій ціні вже все і продано. Та що рахуйте, як вам зручно.
Подачки роздані, гроші на соратниках зароблені, всім дякую, можна в архів.
Aklex
Постоялец
Постоялец
Aklex

Дата регистрации : 2019-01-22

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe EmptyПн 27 Янв 2020 - 12:48

Плюсую. Гарна можливість оцінити мило та не опектися на придбанні банки, якщо не підійде запах чи склад. З приводу вартості, той же Barrister and Mann пропонує пробник 10 грам по $3 при вартості банки $18. Один з з українських магазинів продавав пробники Barrister and Mann по 125 грн. Я теж, в свій час, в три дорога купував пробники лосьонів на CosBox. З приводу заробітку на камрадах - щось я не дуже бачу бажаючих продати на пробу, хоча прохань на форумі було чимало. Не бачу бажаючих придбати мило та поділити на пробники по собівартості. Тому вважаю, чудово що є така можливість. Дорого чи ні, потрібно воно чи ні, обирає покупець.
https://t.me/oleksandr_tsaran
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Saponificio Varesino Cubebe   Saponificio Varesino Cubebe Empty

Saponificio Varesino Cubebe
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: КУПЛЯ/ПРОДАЖА/ОБМЕН :: АРХИВ-
Перейти: