ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Ценителям виски.

Перейти донизу 
+15
Eisener_Gustav
Yuri
dr_vorushylo
CrowHunter
romaan
stinger
Santa
Моя Цірюльня
vates
Centro
Стас
Alex
brawl
Peshek
Ruslan
19 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyНд 3 Січ 2021 - 0:34

Вчора дуже приємно продегустували:

Ценителям виски. - Сторінка 2 Qm_img10

Якщо коротко: "Джеймсон здорової людини". 
Типовий м'якенький ірландець потрійної очистки, але (на відміну від дж.) з дуже приємним післясмаком дубочка та різдвяних спецій. 
Настільки легко та приємно потягується, що непомітно зникла ціла пляшечка.
Рекомендую не заради яскравих вражень, а якщо потрібно спокійно щось посьорбувати під час неквапливих бесід. За нагоди придбаю ще.

Моя Цірюльня, Ruslan, Юрий, razorsedge, Сергій, Peshek, Santa та romaan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyСб 9 Січ 2021 - 21:42

Не впевнений, що належить до цієї теми, але от днями нарешті вдалося покуштувати такий подаруночок (місто Дніпро, Україна):

Ценителям виски. - Сторінка 2 Calana10

На запах - сильно парфумований бренді.
Смак ближчий до житнього бурбону, але замість "бензинчику" та сама нотка обвугленої діжки.

Відверто кажучи - не раджу.

Ruslan, razorsedge, Сергій, Peshek, romaan та CrowHunter Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyСб 9 Січ 2021 - 22:27

Никогда особенно не любил джеймесон, но в последнее время распробовал этот 
Ценителям виски. - Сторінка 2 20210110

Сергій, Peshek, vates та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyНд 10 Січ 2021 - 16:49

Мені теж такий подобається. Раніше він називався Crested Ten і на експорт не йшов - доводилося замовляти з оказією.

romaan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CrowHunter
Новачок
Новачок
CrowHunter


Повідомлень : 29
Репутація : 2
Дата реєстрації : 06.12.2020
Вік : 34
Звідки : Харкiв

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyНд 10 Січ 2021 - 16:58

vates пише:
Не впевнений, що належить до цієї теми, але от днями нарешті вдалося покуштувати такий подаруночок (місто Дніпро, Україна):

Ценителям виски. - Сторінка 2 Calana10

На запах - сильно парфумований бренді.
Смак ближчий до житнього бурбону, але замість "бензинчику" та сама нотка обвугленої діжки.

Відверто кажучи - не раджу.
Цілком з вами згоден, радити спробувати оце язик не повернеться, бо гидота рідкісна  lol

vates Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyСр 13 Січ 2021 - 21:57

Ценителям виски. - Сторінка 2 Hp1210

Чудовий напій. Нагадує мою улюблену стару 10-чку (до рестайлінгу). М'який, солодкий та солоний; мед та верес з димочком на периферії. Дуже легко (та, на жаль, швидко) п'ється.
До ідеального мені не вистачає трохи менше солодкості та більше градусу.

Моя Цірюльня, Сергій, Santa, romaan, dr_vorushylo та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyСр 13 Січ 2021 - 23:27

Уже много лет один из любимых виски. Я слышу грушу, дуб и даже немного торфа (которого там точно нет). Цена конечно не очень гуманная, но сто лет назад когда ещё летали самолёты можно было попасть на акцию в дьюти фри. Вот сейчас не удержался и купил в супермаркете
Ценителям виски. - Сторінка 2 Imgonl13

Моя Цірюльня, Сергій, Peshek, Santa, Budget Shave, vates, dr_vorushylo і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Моя Цірюльня
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 271
Репутація : 350
Дата реєстрації : 04.11.2017
Вік : 49

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Січ 2021 - 16:08

romaan пише:
Уже много лет один из любимых виски. Я слышу грушу, дуб и даже немного торфа (которого там точно нет). Цена конечно не очень гуманная, но сто лет назад когда ещё летали самолёты можно было попасть на акцию в дьюти фри. Вот сейчас не удержался и купил в супермаркете
Ценителям виски. - Сторінка 2 Imgonl13
Был недавно в этом дьюти фри. В Киеве и Эмиратах. Ассортимент интересный, а вот цены, как ни странно, выше чем в сетевых маркета. Кризис... он такой.

Budget Shave та romaan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://www.youtube.com/channel/UCuKrVV9BnNPU4WWZ7stEkRg?view_as
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyВт 26 Січ 2021 - 0:04

Відзначаю "Burns Nicht" прекрасним хайлендом. Ванілька та фрукти (цитрусові), без жодної млості. Класика жанру.

Ценителям виски. - Сторінка 2 Oban_b10

Моя Цірюльня, Ruslan, razorsedge, Сергій, Peshek, Budget Shave, romaan і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyСр 27 Січ 2021 - 21:54

Tobermory 10 з острова Mull.
розлогі думки:

Надзвичайно прикро, що вже не випускається. Але в наших магазинах ще є мініатюри. Тому поціновувачам недимних острівних молтів - дуже рекомендую встигнути спробувати.

Ценителям виски. - Сторінка 2 Tob1010

Моя Цірюльня, Сергій, Budget Shave та romaan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Моя Цірюльня
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 271
Репутація : 350
Дата реєстрації : 04.11.2017
Вік : 49

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyНд 31 Січ 2021 - 16:56

Ценителям виски. - Сторінка 2 9acc7110
Отличный сингл. Однозначно херес. Ваниль, цитрус и дуб. Первое впечатление, что это коньяк, а не виски. Очень питкая штука. Можно держать во рту сколько угодно. Ни в первом, ни во втором горле ни грамма горечи.

Ruslan, Романюк, Peshek, Santa, stinger, Budget Shave, Daved і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://www.youtube.com/channel/UCuKrVV9BnNPU4WWZ7stEkRg?view_as
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyПн 1 Лют 2021 - 23:26

Після Тоберморі захотів порівняти з чинною базовою десяткою цієї ж ґуральні: Ledaig 10 (читається: "лє-чік")

Ценителям виски. - Сторінка 2 Ledaig10

М'який торф на запах і на смак. Несолодкий. Десь проступає фруктовість/цитринка. Фініш не такий цікавий, як у Тоберморі (хоча віскі маслянистий, каламутний). З водичкою нічого особливо не змінюється. Окрім достойного торфу майже нічого не вражає. Непоганий віскі, але простуватий. Основний недолік: не дотягує до Тобі. За ці гроші краще купити десятку від Таліскер.

Моя Цірюльня, Ruslan, Oleksii, razorsedge, Сергій, Peshek та romaan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Моя Цірюльня
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 271
Репутація : 350
Дата реєстрації : 04.11.2017
Вік : 49

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyСб 6 Лют 2021 - 8:03

https://robbreport.com/food-drink/spirits/the-craft-irish-whiskey-co-offers-a-rare-30-year-old-with-faberge-egg-1234594446/?fbclid=IwAR0Vk9kpP0b8fD_aJ3eQTu8Zf-8eWdq7G3ZIUiEbYzyacbH2P1YZDOmchyM
Так. Информация к размышлению. Самому по этому поводу сказать нечего. Не пробовал :(

romaan та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://www.youtube.com/channel/UCuKrVV9BnNPU4WWZ7stEkRg?view_as
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyСб 6 Лют 2021 - 8:18

Если в эту коробку насыпать полкило бриллиантов, можно ещё дороже продавать)

vates Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
dr_vorushylo
Бувалий
Бувалий
dr_vorushylo


Повідомлень : 188
Репутація : 22
Дата реєстрації : 26.11.2020
Вік : 23
Звідки : Черкассы, учусь в Харькове

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyНд 21 Лют 2021 - 22:27

Ценители виски, посоветуйте виски до 1000-1200грн, так чтобы попробовать и не разочароваться в этом деле! Для расслабленных пятничных вечеров 50-100гр.
Повернутися до початку Перейти донизу
Моя Цірюльня
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 271
Репутація : 350
Дата реєстрації : 04.11.2017
Вік : 49

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyНд 21 Лют 2021 - 22:32

dr_vorushylo пише:
Ценители виски, посоветуйте виски до 1000-1200грн, так чтобы попробовать и не разочароваться в этом деле! Для расслабленных пятничных вечеров 50-100гр.
Вот это вопрос. А что вообще нравится ? Виски может быть густым, тяжелым, дымным, маслянистым, с привкусом мази Вишневского. Но с потрясающим послевкусием. Может быть сладковатым, с фруктовыми нотами, корицей, шоколадом. А может быть нейтральным безликим блендом. Что бы Вы хотели? Ну и да. За 1000 гр поиск очень узок.

dr_vorushylo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://www.youtube.com/channel/UCuKrVV9BnNPU4WWZ7stEkRg?view_as
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyНд 21 Лют 2021 - 23:09

Chivas Regal идеальный вариант для людей который не любят виски, но хотят  чтобы было вкусно.

Я его не пью потому что на вкус это как сладкий чай с лимоном, но для начинающих отличный вариант

razorsedge та dr_vorushylo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyНд 21 Лют 2021 - 23:15

Универсальным будет Jameson по цене около 500 грн

dr_vorushylo, teodo та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Моя Цірюльня
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 271
Репутація : 350
Дата реєстрації : 04.11.2017
Вік : 49

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyСб 6 Бер 2021 - 23:43

Ценителям виски. - Сторінка 2 D17e9410
Классика торфяных сортов. Мазь Вишневского, шпала. Но в послевкусии четко ощущаются сухофрукты. Чуть подышал в стакане и торф стал не столь резким и ярким. В послевкусии добавилась солёная карамель. Да, кстати, крепость 48%, но напиток сбалансирован и за счёт «маслянистости» крепость не ощущается. Штука явно плотная и тяжелая. Не для застолья, но потянуть 100 гр медленно у камина самое оно

razorsedge, Peshek, Santa, romaan та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://www.youtube.com/channel/UCuKrVV9BnNPU4WWZ7stEkRg?view_as
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyСб 6 Бер 2021 - 23:47

Несколько раз пытался, но так и не смог понять. Для меня это вкус бинтов вымоченных в керосине и завернутых в шпалу)

Моя Цірюльня Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Моя Цірюльня
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 271
Репутація : 350
Дата реєстрації : 04.11.2017
Вік : 49

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyСб 6 Бер 2021 - 23:51

romaan пише:
Несколько раз пытался, но так и не смог понять. Для меня это вкус битов вымоченных в керосине и завернутых в шпалу)
Первое впечатление именно такое. Но тут нужно нырнуть глубже. Раскатать напиток во рту, дать рецепторам насытиться и вуаля - у Вас стойкий и неповторимый букет. Держится очень долго

romaan та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://www.youtube.com/channel/UCuKrVV9BnNPU4WWZ7stEkRg?view_as
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyСб 6 Бер 2021 - 23:54

Ох видимо придется еще раз попробовать

Моя Цірюльня Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Santa
Частий гість
Частий гість
Santa


Повідомлень : 79
Репутація : 28
Дата реєстрації : 08.10.2018
Звідки : Івано-Франківськ

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyНд 7 Бер 2021 - 1:03

Важкий, дійсно. Я так і не потоваришував з ним, не моє. І спроби покинув. Але знаю багатьох, в кого він є основним. Для себе зробив висновок: не заходить - до побачення, "в океані повно риби".

Моя Цірюльня та romaan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yuri
Новачок
Новачок
Yuri


Повідомлень : 1
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.07.2019

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyСр 10 Бер 2021 - 13:00

И так Laphroaig PX cask немного о самом виски из прочитанного в интернете. Это NAS который выдерживался в трех видов бочек. Сначала это были бурбоновые бочки ( кто бы сомневался ☺ ) из под бурбона Maker’s Mark, затем 125 литровые Quarter Cask и завершалось вызревание виски в бочках из под хереса Pedro Ximenez. Вообще я очень люблю именно эти бочки из-за  их насыщенности и сладости , при чем  не важно кто был производитель , виски только выигрывает  от вызревания в них.
Цвет : золото при этом немного старое , сегодня солнечный день и я решил посмотреть как цвет виски поведет себя на солнечном свете и не прогадал , он заиграл всей гаммой желто-золотого цвета с вкраплениями маленьких желтых бриллиантов от солнечных бликов. Виски на вид маслянист и полнотел с толстыми ножками , заметно что делался без холодной фильтрации
Аромат : конечно это Айла со своим дымом , но дым мне показался не торфяной , а каким-то фруктовым как будто коптили и сушили яблоки и апельсины на костре. Со временем дым уходит на второй план и уступает место все большему количеству фруктов , это и мандарины и изюм и с добавлением пары капель воды появляется сливочно-ореховый аромат. Так же на дальнем плане все таки присутствует йодистый аромат моря. Закрывая глаза возникает образ фруктового пирога приготовленного на костре , на берегу сурового северного моря , рыжей бестии из клана   MacLeod.
Вкус: дым , йод , морская соль , все то что присуще островному виски , но вместе с тем фруктовая сладость тоже никуда не делась , а даже прибавилось несколько вкусовых оттенков. Это все те-же сладкие цитрусовые ,все те-же яблоки и немного изюма , но так же во вкусе добавилось побольше сливочной выпечки  и сливочного сыра.  Орехи как грецкие так и миндаль. Виски насыщен и нет в нем водянистости . Я не знаю каков его возраст , но если судить по вкусу , то он абсолютно  не молод.
Послевкусие : скорее долгое. Поначалу фруктовое но со временем переходящие в масленичное-сырное . Приятное и насыщенное. Ему бы ещё  терпкости  и вообще цены этому напитку не было бы , но я понимаю , что для терпкости ему маловато всего года в хересной бочке.
Вывод: Такой виски должен попробовать каждый любитель и поклонник этого напитки. Однозначно  рекомендую его в коллекцию,  не смотря ни на его цену , не на то , что продается он только в магазинах duty  free.
Ценителям виски. - Сторінка 2 12312Ценителям виски. - Сторінка 2 12312

Моя Цірюльня, Сергій та Peshek Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 89
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

Ценителям виски. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ценителям виски.   Ценителям виски. - Сторінка 2 EmptyПт 19 Бер 2021 - 16:20

Моя любов - це Red Breast 12-річний

Ценителям виски. - Сторінка 2 Redbre10


перший раз спробував у Дубліні у 2016 році. у нас в Україні ще не продавалося. Зараз вже є

Peshek та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Ценителям виски.
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-
» Любителям и ценителям коньяка.
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: