ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Інтернет магазини України частина 1

Перейти донизу 
+118
fran.ivan.ua
Соло
Vlad_Med
_yk_
Caonima
Artur87
alex-kin
Dr_Den
Mel
Kitten911
lexo
kruv
Armadilla
iurii.paustovskii
solisier
Santa
Kozachok
noname_username
romaan
dr_vorushylo
gmkoreaag
fluider
Андрій-Бердичів
ABTOP
Олександр Lutsk
Віталіk
nobody
volff76
vates
Sauvage
vicbro
Palych
krikka
Caballero
user999
Andriy.Yashchuk
KRuslan
РустВр
Daved
Ирина
Mr.Fox
Альф84
Янеж
Акулов
Александр Домченко
amadeus
Agenobarbus
neznayka
andrew_ADK
slonopotam
Volodymyr
tehndir
tufag-3
Денис К.
kudesnikRu
Andrewt
infantry
AAlexandr
Vitgor
Тарас Швець
mr88ua
Aklex
Budget Shave
Panda
Жора
Serega731
sobol-21
Oleksii
sparta4
Рома
stinger
Lisabon
radiologist
Дmитрий
Andrey_Ukraine
alexzu37
sawa22222
Imation
XooMaa
Феникс
brawl
Olddad
Андроний
Troto
fill
razorsedge
Едуард
Назар
Alex
Sm1tty
Изотовец
trimmer
kov1963
Сергій
zabor
Goshik
xxtoyxx
Сэм
mougrim
турист
Boroda88
kastz
Roman313
noc
Farikhan
Саша Кавун
Moshul
STEEL
Driller
alexgrin7
akozubay
Евгений
Nick_to
Vladislav
Alter ego
Denisus
Стас
Ruslan
122 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
radiologist
Новачок
Новачок
radiologist


Повідомлень : 22
Репутація : 18
Дата реєстрації : 03.11.2018
Вік : 33
Звідки : Ukraine, Kherson

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyСр 21 Лист 2018 - 20:45

Lisabon пише:
Вы почитайте условия акции на чёрную пятницу у barbercompany. Скидка на 15%, будет активизироваться через купон и номер купона написан на ихнем сайте. Применять несколько купонов у barbercompany  - не предусмотрено.
Спасибо,а я как баран клацал клацал на главную вывеску, думал она приведёт к условиям акции. Надежда умирает последней  :(
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyСр 21 Лист 2018 - 21:41

Большое спасибо ребята за разьяснение. 
Разжевали и пришли к общему знаменателю - 15 % на все товары! 
Так что определяемся  и заказываем ВСЕ! Чем больше мы ВСЕ купим, тем быстрее раскупим существующие запасы магазина и соотвественно тем раньше вероятность появление НОВОЙ продукции на прилавках магазина! Логично ?! :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyСр 21 Лист 2018 - 23:16

akozubay пише:
Большое спасибо ребята за разьяснение. 
Разжевали и пришли к общему знаменателю - 15 % на все товары! 
Так что определяемся  и заказываем ВСЕ! Чем больше мы ВСЕ купим, тем быстрее раскупим существующие запасы магазина и соотвественно тем раньше вероятность появление НОВОЙ продукции на прилавках магазина! Логично ?! :-)))
Чем больше купим, тем выше цена будет на следующей ,,распродаже". К примеру весной тоже была скидка 15% , бальзам Truefitt & Hill Auythentic №10 стоил около 400 грн, сегодня - около 800. Логично?! :-))) На, упоминаемый выще Rockwell 6s цена не менялась, но купив его в КТГ с бракованной головой, сам занимался заменой у Гаррета. Просмотрел ассортимент, даже не знаю что у них можно заказать. Пока просматриваю предложения в испанских и английских магазинах.
Повернутися до початку Перейти донизу
radiologist
Новачок
Новачок
radiologist


Повідомлень : 22
Репутація : 18
Дата реєстрації : 03.11.2018
Вік : 33
Звідки : Ukraine, Kherson

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyЧт 22 Лист 2018 - 9:33

Приветствую! Я полностью согласен про цены. Всё логично.
Вот и я переживаю за брак роквела купив его в КТГ. Но нарваться на брак можно и не в КТГ. А самостоятельная замена станка (или головы?) это геморрой. Такой немаленький магазин мог бы и выслать новую упаковку, после получения от Вас брака и установления сего факта. Но видимо не царское это дело. Я не я, и конь не мой..  :face:
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyЧт 22 Лист 2018 - 9:52

Добрый всем день!
Не могу поддержать и/или опровергнуть Ваши слова. Я многократно покупал различную продукцию в этом магазине, начиная с моего первого Т-образного станка “Edwin Jaeger” и в последствии лезвия, различную косметику для бритья и вопросов к качеству самой продукции - не было! Цены приемлемые и зачастую ниже, чем в других интернет-магазина на определенные позиции. Конечно если бы мне продали бракованный товар и отказались решать вопрос …то мнение бы было противоположное сказанному, но пока таких моментов не было.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyЧт 22 Лист 2018 - 11:05

radiologist пише:
Приветствую! Я полностью согласен про цены. Всё логично.
Вот и я переживаю за брак роквела купив его в КТГ. Но нарваться на брак можно и не в КТГ. А самостоятельная замена станка (или головы?) это геморрой. Такой немаленький магазин мог бы и выслать новую упаковку, после получения от Вас брака и установления сего факта. Но видимо не царское это дело. Я не я, и конь не мой..  :face:

Есть закон о защите прав потребителей и вполне логично, что магазин им руководствуется. Тем более что пожизненная гарантия предоставляется не КТГ, а Роквелл, то какие могут быть в данном случае претензии к продавцу.
Повернутися до початку Перейти донизу
alexzu37
Бувалий
Бувалий
alexzu37


Повідомлень : 378
Репутація : 115
Дата реєстрації : 20.01.2018
Вік : 49
Звідки : Луганск - Северодонецк

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyЧт 22 Лист 2018 - 11:25

Изотовец пише:
radiologist пише:
Приветствую! Я полностью согласен про цены. Всё логично.
Вот и я переживаю за брак роквела купив его в КТГ. Но нарваться на брак можно и не в КТГ. А самостоятельная замена станка (или головы?) это геморрой. Такой немаленький магазин мог бы и выслать новую упаковку, после получения от Вас брака и установления сего факта. Но видимо не царское это дело. Я не я, и конь не мой..  :face:

Есть закон о защите прав потребителей и вполне логично, что магазин им руководствуется. Тем более что пожизненная гарантия предоставляется не КТГ, а Роквелл, то какие могут быть в данном случае претензии к продавцу.
Претензия тут может быть только одна - человеку продали брак вместо нормальной вещи. Можно было бы понять, если в процессе эксплуатации что-то отвалилось. Ну чтож - значит не повезло. Тут же человеку продали станок с кривой крышкой, то есть брак изначально. Не все можно рассмотреть в магазине, а тем более если получать по почте. Мое мнение - не стоит защищать магазин.
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyЧт 22 Лист 2018 - 11:27

Что касательно ценообразования, необходимо помнить, что почти вся продукция закупается зарубежом, в иностранных магазинах, где цены формируются в ин.валюте т.е. в долларах США.
Потом приобретенная продукция выкладывается для продажи в Украине, в нац.валюте т.е. в гривне!
с учетом нестабильности курса т.е. соотношения пары доллар/гривна и обесценивания  гривни по отношению к доллару/евро (к большому сожалению) вот те и выходит что в гривне все дорожает, а в долларах как тюбик крема стоил 10 долларов, так он и стоит через месяц,два и т.д. ...
Повернутися до початку Перейти донизу
stinger
Бувалий
Бувалий
stinger


Повідомлень : 124
Репутація : 95
Дата реєстрації : 15.10.2018
Звідки : Дніпро

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyНд 25 Лист 2018 - 11:11

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
интересные позиции есть.
из совсем необычного - Саша, Красная москва и т.д. по 10 грн ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyПт 7 Груд 2018 - 20:32

Denim Black на MakeUp, если кому интересно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyПт 7 Груд 2018 - 23:12

The Englishshaving co  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] начала продавать Martin De Candre . Цена, за вычетом  VAT, с практически шаровой доставкой, вполне приемлемая.
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyСб 15 Груд 2018 - 19:45

Прошу добавить в общий список дополнительно еще один интернет-магазин. 
Ссылка: https://zarva.com.ua/
Учитывая ассортимент, Больше понравиться бородатым/усатым :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyСб 15 Груд 2018 - 19:56

добавьте и еще один сайт-ссылку: https://www.facebook.com/manlywax их же ссылка в инстаграмме https://www.instagram.com/manlyclub/?hl=uk 
Ребята специализируются определенное на Бриолине нового поколения и т.п. 
Думаю пригодиться....
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyНд 16 Груд 2018 - 11:03

Alex, добавил магазин в общий список, спасибо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyНд 16 Груд 2018 - 11:07

akozubay пише:
Прошу добавить в общий список дополнительно еще один интернет-магазин. 
Ссылка: https://zarva.com.ua/
Учитывая ассортимент, Больше понравиться бородатым/усатым :-)
Добавил, спасибо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyНд 16 Груд 2018 - 11:11

akozubay, на счет Фейсбук и Инстаграм - не уверен :scratch: . Мы выкладываем ссылки на магазины, у которых есть сайт. Если возникнут проблемы - люди знают, куда обращаться. С соц сетями это будет сложнее. ИМХО.
Но если форумчане поддержат твою инициативу, то без проблем, внесем в список :) .
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyНд 16 Груд 2018 - 21:13

Ruslan пише:
akozubay, на счет Фейсбук и Инстаграм - не уверен :scratch: . Мы выкладываем ссылки на магазины, у которых есть сайт. Если возникнут проблемы - люди знают, куда обращаться. С соц сетями это будет сложнее. ИМХО.
Но если форумчане поддержат твою инициативу, то без проблем, внесем в список :) .
Я не настаиваю, мое дело предложить :-)
....и тем ни менее просто имейте ввиду что одна из ссылок из Фэйсбука уже давно присутствует в списке cреди интернет-мазинов, а именно:
"Ручки и подставки" - Ссылка: [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Так что решайте сами добавлять или нет...
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyВт 18 Груд 2018 - 12:25

alpa-kosmetika.com.ua

У вайбері не відповідають. Добу не працював сайт, потім відновив роботу - логічно припустити що і інформація актуальна.
по телефону - без результатів:
(067) "номер не закріплено за жодним абонентом"
(093) "поточний стан рахунку абон не дозволяє прийняти дзвінок"
Відразу видно старанний підхід до справи.
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyВт 18 Груд 2018 - 12:44

Alter ego пише:
alpa-kosmetika.com.ua

У вайбері не відповідають. Добу не працював сайт, потім відновив роботу - логічно припустити що і інформація актуальна.
по телефону - без результатів:
(067) "номер не закріплено за жодним абонентом"
(093) "поточний стан рахунку абон не дозволяє прийняти дзвінок"
Відразу видно старанний підхід до справи.
К большому сожалению, нет ничего удивительного в Ваших словах, т.к. большая часть списка "интернет-магазинов"  представленых здесь можно ставить под большой вопрос, на предмет соответсвия релизуемой продакции, а именно:
1. Наличие продукции
2. Цена продукции.
3. Качество продукции
и т.д.

Лишь малая часть 5-ка магазинов представляют реальный интерес своими товарами!
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyВт 18 Груд 2018 - 13:27

akozubay пише:
Лишь малая часть 5-ка магазинов представляют реальный интерес своими товарами!
Если есть желание, давайте вместе отредактируем список и оставим только достойных. А тех, кто работает с клиентами как в "совке", уберем. Лучше меньше, да лучше.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyВт 18 Груд 2018 - 14:01

Я думаю убирать не надо, а вот переместить в конец списка с пометкой "не надежный" это мысль
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyВт 18 Груд 2018 - 14:19

Все правильно вы говорите!
Необходим рэйтинг/оценка того или иного ресурса. Как минимум лучшие относить к началу списка, а худшие или с плохой репутацией в конец списка + обязательно с пометкой - "не надежный" и т.д.
Повернутися до початку Перейти донизу
akozubay
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 378
Репутація : 100
Дата реєстрації : 28.12.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Інтернет магазини України частина 1   Інтернет магазини України частина 1 - Сторінка 10 EmptyВт 18 Груд 2018 - 14:33

Можно будет составить список по след. принципу:
1. Каждый участник форума пишет коротенькое сообщение, в каких-магазинах согласно УЖЕ ИМЕЮЩЕГО списка  он делал хотябы 1 заказ и к каждому ресурсу-магазину например добавлять по 1 баллу.
2. Модератор/Администратор форума делает подсчет баллов и систематически обновляет список по мере поступления доп. баллов;
2. Ресурс(интернет-магазин) набирающий большее кол-во балллов идет в вверху списка и в убывающем порядке.

Таким образом мы поймем какой ресурс имеет наибольшую популярность по заказам и представляет больший интерес среди пользователей форума. А те ресурсы что идут в конце списка в будущем признать как "малоприогодными" или те что не представляют интереса ... или даже представляют угрозу в плане-мошенники/ненаджные и т.д.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Інтернет магазини України частина 1
Повернутися до початку 
Сторінка 10 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» Інтернет магазини України частина 2
» Закордонні інтернет магазини.
» Рейтинг інтернет-магазинів України (Голосування)
» Інтернет магазин Manclub
» Інтернет магазин Cosmofox

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: МАГАЗИНИ ГОЛЯРСЬКОЇ КОСМЕТИКИ ТА АКСЕСУАРІВ-
Перейти до: