Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Поделиться

Тройной Одеколон

Перейти вниз 
АвторСообщение
Palych
Новичок
Новичок
Palych

Дата регистрации : 2018-10-24

Тройной Одеколон Empty
СообщениеТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Авг 2019 - 14:03

Зустрічав у мережі порівняння запаху "Тройного" з запахом (формулою) Kölnisch Wasser 4711. Був, відверто кажучи, здивований. Він дійсно нагадує 4711? Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
fill
Завсегдатай
Завсегдатай
fill

Дата регистрации : 2018-02-12

Тройной Одеколон Empty
СообщениеТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Авг 2019 - 14:28

Palych пишет:
Зустрічав у мережі порівняння запаху "Тройного" з запахом (формулою) Kölnisch Wasser 4711. Був, відверто кажучи, здивований. Він дійсно нагадує 4711? Smile

Запах Тройного сильно залежить від виробника.
У мене зараз три Тройних, і всі вони відмінні по запаху, хоча й пахнуть в +/- одній тональності.
Був і Тройной Ретро №3 з Золотоноші, але з ним я не здружився.
Спочатку все було нормально, а потім з’явився якийсь сторонній запах, що сильно нагадував гниле дерево. Тож залишок просто вилив.

Щодо подібності тройного до 4711, то тут та сама історія: звучать в схожій тональності, але відмінності відчутні.
Мій примірник 4711 мав сильну бергамотову ноту. Але у мене був пробник для магазинів, він зазвичай більш насичений, ніж парфуми серійних пляшок.
Але трохи згодом я мав нагоду понюхати 4711 з серійної пляшки - і він мені видався чимось подібним до Тройного від фабрики Аромат. Але лиш подібним - не тотожним.
Vitgor
Завсегдатай
Завсегдатай
Vitgor

Дата регистрации : 2018-12-25

Тройной Одеколон Empty
СообщениеТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Авг 2019 - 14:30

Palych пишет:
В даному випадку, Тройной - лосьон, спирт - 25%, інгредієнтів дуже мало. На жаль, 4711 не користувався. 
Мені особисто, Тройной лосьон від Золотоноші зовсім не нагадав Тройной одеколон "тих часів". Новий аромат досить відчутний при нанесенні, простий, приємний (якась деревна прілість, підлісок після дощу )), ледве перебивається спиртом. Спирт проходить миттєво, залишається ледь відчутний аромат біля обличчя, зовсім не шлейфовий. Сам на собі аромат відчуваю довго, дружина - лише на інтимній відстані. Шкіра почуває себе чудово (відразу) - без плівок, липкості, висихання. Рекомендую! )

Последний раз редактировалось: Vitgor (Пт 2 Авг 2019 - 15:51), всего редактировалось 1 раз(а)
fill
Завсегдатай
Завсегдатай
fill

Тройной Одеколон Empty
СообщениеТема: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Авг 2019 - 14:37

Vitgor пишет:
Palych пишет:
Шкіра почуває себе чудово (відразу) - без плівок, липкості, висихання. Рекомендую! )

По ТТХ до Тройного Ретро №3 питань нема.
Але щось не те було з запахом. Можливо, лише в моєму примірнику.
Зрештою, з такою ціною можна і перевірити здогадку :-)
Just a Hobby
Admin
Just a Hobby

Дата регистрации : 2017-10-17

Тройной Одеколон Empty
СообщениеТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Авг 2019 - 15:33

Тема про тройной интересная, поэтому перенёс я вас парни в отдельную тему!
http://www.shaveua.com
fill
Завсегдатай
Завсегдатай
fill

Тройной Одеколон Empty
СообщениеТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Авг 2019 - 15:38

Just a Hobby пишет:
Тема про тройной интересная, поэтому перенёс я вас парни в отдельную тему!

Бдітєльний? :-)))
fill
Завсегдатай
Завсегдатай
fill

Тройной Одеколон Empty
СообщениеТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Авг 2019 - 16:04

Ну а якщо вже з’явилася така тема, то чого б і не обговорити?

Як я вже й казав, конкретний запах Тройного сильно залежить від виробника.
З того що в мене є/було можу сказати таке:

- Тройной от Наполеона фабрики Новая Заря - щось жахливе. Мій примірник сильно відгонить якимось милом, і після нанесення залишає по собі щось схоже на незмиту мильну піну.
Я його купляв на базарчику в ямі біля київського зал. вокзалу. Можа саме в цьому причина - просто підробка або бодяга.
Ще поки стоїть на поличці, але скоріше за все піде в раковину.

- Тройной Ретро №3 з Золотоноші - теж не зайшло. Це насправді не одеколон, а засіб після гоління, 25% спирту. По доглядовим якостям питань нема, але таке враження що він зіпсувався - з’явився сторонній запах гнилого дерева. 
Вилив.
Початковий запах був близький до звичного Тройного.

- Тройной фабрики Ефект - найкращий з моїх. Він найбільше схожий на "ще той". В запаху добре відчуваються всі три його класичні цитрусові компоненти.
Трохи важкуватий, дружина його не жалує. Але мені дуже до вподоби.

- Тройной фабрики Аромат - дуже непоганий. Запах більш тонкий і ніжний, порівняно з ефектівським, має невеличку квіткову складову. З задоволенням при нагоді ним користуюся.

Були ще пращури Тройного - Фаріна і 4711.
В світі досі сперечаються, хто з них справжній одеколон. Там хайп на рівні Еппл чи Самсунг, Кенон чи Нікон. Можна сказати, релігійний хайп.
В цьому конкретному я - фарініст :-)))

Щодо запахів:

- 4711 мені видався трохи різкуватим, з сильною нотою бергамоту. Хоча пізніша спроба трохи похитнула це моє уявлення - видався все ж таки більш ніжним і приємним.

- Фаріна - просто пісня! От як його описав автор - "аромат літнього італійського ранку" - так він мені і відчувається. Тут і цитруси, і квіти, і свіжість, і вранішнє сонце, і крапельки роси.

Я не те, щоб фанат Тройного, але мені цей одеколон цікавий, тож при нагоді беру на пробу.

Тройной Одеколон
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: ОКОЛО-БРИТВЕННАЯ КОСМЕТИКА :: Средства после бритья-
Перейти: