ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat

Перейти донизу 
+11
trimmer
egoist
vates
Hermes
NUMB
stormpunk
Олександр Тернавский
ASV
Andrewt
Стас
Ruslan
15 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyВт 25 Січ 2022 - 19:53

Ясно, значит всё норм.
Арко я всегда нормально воспринимал, а вот Вильямс, для меня, это жах)
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyВт 25 Січ 2022 - 20:10

trimmer пише:
Ясно, значит всё норм.
Арко я всегда нормально воспринимал, а вот Вильямс, для меня, это жах)
А мне наоборот, Вильямс классный аромат цитруса)))
ВКБ - никогда не бывает объективности, сплошной субъективизм

wakidzasi, dr_vorushylo, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 116
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyВт 25 Січ 2022 - 23:10

А так хотілось полюбити це мило. Я люблю натуральне, запах мені подобається і ковзанні найкраще.
Та й взагалі шикарне, крім 2х але в мене - піну дуже пухнаста і жиденька і воно неймовірно сушить шкіру. Я ще ніколи не мав нічого подібного з іншими милами - відчуття, що хазяйським милом побрився. Одразу після гоління дуже стягнута шкіра

Ruslan та РустВр Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 116
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 6 Лют 2022 - 15:02

До речі про склад - я наче гуглив інгредієнти цього мила і порівнював із темою на нашому форумі - в цього мила наче все ок. 
Тут є в складі лише parfum, що трохи насторожує, бо не зрозуміло чи fragrance чи essential oils. Хтось розбирається в інгредієнтах, чи я нічого не пропустив з небезпечного, і що мається на увазі під parfum?
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2837
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 4 Вер 2022 - 19:24

Мило Mitchell’s сподобалось в голінні. 
Набрав змоченим і струшеним синтетичним помазком мило з банки за 15 обертів, це досить швидко. Піну взбив на обличчі трохи змочуючи кінчик помазка в воду. Піна жирна, добротна, з гарним ковзанням та захистом шкіри. Мило на 5 із 5 балів, як на мене.
Аромат у мила майже не відчувається і це для мене теж нормально, не люблю коли аромат наче "кричить".  

Виявив в цьому милі для себе один цікавий момент. 
Поголився знайомою зв'язкою Вектор-КАІ і з цим милом не відчуваю лезо, бритва втрачає інформативність і трохи ефективність. При цьому гоління м'ягке, безпечне та приємне.
Можливо в когось також є ці відчуття?

_________________
Через терни до зірок!


Останній раз редагувалося: ARTURIUS (Нд 4 Вер 2022 - 20:10), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, Янеж, egoist та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 4 Вер 2022 - 19:29

Мило дуже круте! Як на мене воно буде краще багатьох дорощих варіантів, якщо не брати аромат в розрахунок

Янеж Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2837
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 4 Вер 2022 - 20:05

egoist пише:
Мило дуже круте! Як на мене воно буде краще багатьох дорощих варіантів, якщо не брати аромат в розрахунок
Аромат з шайби мила м‘ягкий і приємний, розкласти його на складові мені складно. 
При взбиванні піни аромат майже не відчувається. 
Якості у мила реально класні, погоджусь.

_________________
Через терни до зірок!

Акулов, Янеж та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 16 Квіт 2023 - 11:00

Поделюсь и своим опытом с данным шедевром

Сие мыло я никогда не перетерал набирал сразу из банки наклонив ее над чашей чтобы пена сразу туда стекала, никогда не замачивал просто фигачил влажным помазком будь то барсук (у меня их всего 4) или синтетика(этих столько что я свой магазин открывать могу) достаточно яро распялив помазок и яро вазюкая секунд за 10-15 спокойно набираю количество которого хватит проходов на 5-6 если не больше, чтобы оно небыло пузырчятым не делайте помазок в раскоряку в чаше, а только гладьте им по дну(это начнет пеногегерирование а не аерацию пены) каждых 3-4 круга добавляя по 4-5 капель воды, по началу первых подхода 3 пенообразования не будет почти, но потом как попрет хрен остановишь, мыло очень жадное к воде, сколько бы я ее не добвлял пену испортить не получалось, если у вас сушит кожу после него значит добавили мало воды мыло в прямом смысле "Thirsty" и если его недостаточно напоить будет влагу из кожи подворовывать( по крайней мере такое ощущение), состояние "cливок" в этом мыле не показатель готовности, добавьте еще капель 15 минимум воды( по 5 на каждый подход) эта зараза будет взрываться и взрываться ток лови ее чтобы из чаши не сбежала, а скольжение и пост скольжение врядли комуто уступят если делать по вышеуказаному методу(пузырьков почти не будет если вообще будут)

Акулов, stanislav-q, egoist, ARTURIUS, Alfed та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 16 Квіт 2023 - 11:46

Отменное мыло. Считаю одним из лучших среди твёрдых

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 16 Квіт 2023 - 11:49

egoist пише:
Отменное мыло. Считаю одним из лучших среди твёрдых
А какое для вас считается лучшим среди твердых? в моем топе оно номер 1, с небольшим отставанием MdC,SV, и DR Harris, если брать среди "tripple mill"

Может когото не пробовал и вы меня наведете на еще одно открытие

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 16 Квіт 2023 - 11:56

Нужно понимать стоимость
Табак, Арко, Митчеллс, Шпайк, Ла Тоха
Это из бюджетного.
Все зависит как подойти к теме -' лучшее мыло '.
Арко или Ла Тоха стоит 1-2 доллара. Работают отменно. Уступят ли они Табак, Митчеллс? - да, немного уступит, но ценник то у последних побольше будет.

СВ/ Харрис не плохое мыло, но не оправданно дорогое, как по мне

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 16 Квіт 2023 - 12:04

на цену не смотрю вообще, я в этот мир(ВКБ) пришел чтобы избавится от проблемы(в лет 17-19 щетина огрубела так что уже маки и тд меня не брали), а уже раз увлекся то на себя любимого денег не жалко, тем более учитывая сколько стоит использование того же Mdc(80-100$) и то что я ним пользовался достаточно много раз(в моем понимании, последнее мыло я смыливал лет так 6 назад) никак не смылив верхний слой, оно спокойно переживет банок 15 от того же "дешёвого" Proraso, что выйдет дешевле за одно бритьё чем последнеупомянутый , да и даже если бритьё будет стоить доллар в расходниках, для меня получение удовольствия важнее, да и последний раз когда я в Украине был кофе стоял полтора доллара, учитывая что там вечно очереди были, не такая и большая сумма для граждан, так почему бы не побаловать себя более качественным продуктом своего хобби

Акулов, stanislav-q, egoist, ARTURIUS та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 16 Квіт 2023 - 12:50

creativeresponse пише:
на цену не смотрю вообще, я в этот мир(ВКБ) пришел чтобы избавится от проблемы(в лет 17-19 щетина огрубела так что уже маки и тд меня не брали), а уже раз увлекся то на себя любимого денег не жалко, тем более учитывая сколько стоит использование того же Mdc(80-100$) и то что я ним пользовался достаточно много раз(в моем понимании, последнее мыло я смыливал лет так 6 назад) никак не смылив верхний слой, оно спокойно переживет банок 15 от того же "дешёвого" Proraso, что выйдет дешевле за одно бритьё чем последнеупомянутый , да и даже если бритьё будет стоить доллар в расходниках, для меня получение удовольствия важнее, да и последний раз когда я в Украине был кофе стоял полтора доллара, учитывая что там вечно очереди были, не такая и большая сумма для граждан, так почему бы не побаловать себя более качественным продуктом своего хобби
Да, да, Вы правы по отношению к себе. Я не могу себе позволить МДС, к примеру. потому всегда смотрю в сторону цены. Но это моя правда, нив коем случае не навязываю ее. Но, лично для меня, есть продукты дешевле  и не хуже

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2837
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 16 Квіт 2023 - 13:03

Як для мене, то Мітчеллс краще за МДС. Не скажу, що МДС погане (окрім того бридкого нальоту, який залишається після нього), але.. 
Мітчеллс це баланс якості та ціни, по типу мила Табак.

Акулов та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 229
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 16 Квіт 2023 - 13:09

А хтось знає чи влізе шайба MWF в дерев’яну чашу від DR Harris? Вже давно в моєму bucket list, проте щось постійно втикаю перед ним.
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 16 Квіт 2023 - 13:22

ARTURIUS пише:
Як для мене, то Мітчеллс краще за МДС. Не скажу, що МДС погане (окрім того бридкого нальоту, який залишається після нього), але.. 
Мітчеллс це баланс якості та ціни, по типу мила Табак.
Повністю згоден.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyНд 16 Квіт 2023 - 13:23

Bonbon пише:
А хтось знає чи влізе шайба MWF в дерев’яну чашу від DR Harris? Вже давно в моєму bucket list, проте щось постійно втикаю перед ним.
Повинно увійти. Мітчеллс високе, але не широке.

Bonbon Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 0:17

А почем у вас Харис? И мдк, а то найти не смог, к примеру у меня Харис значительно дешевле митчелса, Харис 35 в деревянной банке, митчелс 55-65 в керамической, запаска Хариса 21, запаска митчелса 25-35( за 25 редко в наличии есть)
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 0:22

ARTURIUS пише:
Як для мене, то Мітчеллс краще за МДС. Не скажу, що МДС погане (окрім того бридкого нальоту, який залишається після нього), але.. 
Мітчеллс це баланс якості та ціни, по типу мила Табак.
Я тоже предпочитаю жировые мыла веганским, но у меня мдк не оставлял налета вообще, единственный минус кожу у меня подсушивал но я в этом плане уникум(мало мыл которые не сушат меня) и ровняться на мой отзыв не самое правильное особенно для новичков

egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 0:52

creativeresponse пише:
Я тоже предпочитаю жировые мыла веганским, но у меня мдк не оставлял налета вообще, единственный минус кожу у меня подсушивал но я в этом плане уникум(мало мыл которые не сушат меня) и ровняться на мой отзыв не самое правильное особенно для новичков
Вы очень правильно формулируете слова. Реально, вот читаю Вас, и не к чему придраться. Тут многие 'старечки' не всегда понимают суть ВКБ. 

Вот согласен - все очень индивидуально. И не зависимо от продукта. 
Кому то Арко Топ, кому то от МДС сушит кожу, а кому то только Sebum подавай. И самое интересное, нет правильно/ неправильно, хорошо/плохо. Есть только - работает для тебя или не работает. На других ориентироваться не очень правильно

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2837
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 1:10

creativeresponse пише:
А почем у вас Харис? И мдк, а то найти не смог, к примеру у меня Харис значительно дешевле митчелса, Харис 35 в деревянной банке, митчелс 55-65 в керамической, запаска Хариса 21, запаска митчелса 25-35( за 25 редко в наличии есть)

Мітчеллс в шайбі у нас трохи меньше 15$ очікується, був трохи більше 10. 
Зараз коливання курсу із-за війни, тому ціни плавають.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Харіс дорожче в рази.


Останній раз редагувалося: ARTURIUS (Пн 17 Квіт 2023 - 1:41), всього регувалося 1 раз(-и)

creativeresponse Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 1:16

ARTURIUS пише:

Мітчеллс в шайбі у нас трохи меньше 15$ очікується, був трохи більше 10. 
Зараз коливання курсу із-за війни, тому ціни плавають.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Харіс дороще в рази.
Спасибо за ссылку, а то я кроме barbercompany никого не знаю

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2837
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 1:40

creativeresponse пише:
Цитата :

Харіс дорожче в рази.
Спасибо за ссылку, а то я кроме barbercompany никого не знаю
Я помилився, вибачте. 
Для прикладу, ціна за Харіс в шайбі теж близько 15$.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Дорожче то в деревʼяній чаші.

creativeresponse Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 229
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 11:04

creativeresponse пише:
А почем у вас Харис? И мдк, а то найти не смог, к примеру у меня Харис значительно дешевле митчелса, Харис 35 в деревянной банке, митчелс 55-65 в керамической, запаска Хариса 21, запаска митчелса 25-35( за 25 редко в наличии есть)

Це в США? Цікаво за рахунок чого така різниця. В Британії Харіс запаска 11,25 фунтів (14 дол), Мітчелс 7,25 фунтів (9 дол).

В Україні дійсно все дуже "плаває" за рахунок курсу, хтось ще може старі запаси продає тому в грн дешевше. Думаю, що нажаль, Харіс підросте ще в ціні. За моїм досвідом ціни в дол екв. на 20-30% вище в Україні в магазинах ніж в Британії.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat   Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat - Сторінка 2 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 11:14

Bonbon пише:

Це в США? Цікаво за рахунок чого така різниця. В Британії Харіс запаска 11,25 фунтів (14 дол), Мітчелс 7,25 фунтів (9 дол).

В Україні дійсно все дуже "плаває" за рахунок курсу, хтось ще може старі запаси продає тому в грн дешевше. Думаю, що нажаль, Харіс підросте ще в ціні. За моїм досвідом ціни в дол екв. на 20-30% вище в Україні в магазинах ніж в Британії.
 Cкорее всего доставка и растаможка, вот еще пример цен на заокианские бренды, Muhle 41GS, на официальном сайте немецком стоит 138 евро, на официальном сайте канады после налогов 183.27 евро, причем у посредника https://www.themodernman.co.uk/ я его еще и с подставкой впидачу и доставкой с растаможко купил за 122.70 евро


Останній раз редагувалося: creativeresponse (Пн 17 Квіт 2023 - 11:27), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Мыло для бритья Mitchell’s Wool Fat
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Мыло для бритья от AR
» Мыло для бритья от Denisus
» Мыло для бритья L'Occitane
» Мила Soap Lace
» Мыло для бритья Вилкинсон

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: