Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Поделиться

Ремонт тріщин ручок Gillette Old Types і т.д.

Перейти вниз 
АвторСообщение
Alter ego
Завсегдатай
Завсегдатай
Alter ego

Дата регистрации : 2017-11-05

Ремонт тріщин ручок Gillette Old Types і т.д. Empty
СообщениеТема: Ремонт тріщин ручок Gillette Old Types і т.д.   Ремонт тріщин ручок Gillette Old Types і т.д. EmptyПн 13 Май 2019 - 1:04

Увага! Тема має ознайомлювальний характер і не є керівництвом до дій.

Джерело: badgerandblade.com - [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Гугл переклад:
Необхідні інструменти: 
На цій конкретній роботі (1918 Ball End Old Type) я використовував 8-дюймовий пружинний затиск (чорний) від Sears і 12-дюймовий затиск Irwin Quick-Grip від Home Depot. 
Невеликий напилок по металу (помаранчевий). 
5/16" алюмінієва трубка (порожниста) з магазину хобі.
5/16" x 12" очисник труби від Harbor freight. 
Loctite marine epoxy. - Двокомпонентний епоксидний клей.
Кілька ватних паличок. 
Ізопропіловий спирт. 
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Для цього підручника я використав односторонню тріщину (легше відремонтувати), яка йшла близько 50% валів. Кінцевий кінець відірваний. (Більше пізніше на подвійних тріщинах і тріщинах повної довжини.) 
Очистіть внутрішню частину ручки за допомогою очищувача труб . Переконайтеся, що не використовуєте більше, ніж рекомендується, оскільки він може застрягти в ручці. І я не жартую!
Вирізати алюмінієву трубку до внутрішньої довжини ручки, за вирахуванням глибини рукоятки кульки буде сидіти. Я просунув трубку до кінця, позначив трубку, потім відняв глибину ручки кульки. Це не потрібно бути точним. В 1/8 "або так відмінно Scuff / пісок алюмінію трохи , щоб забезпечити хорошу адгезію клею , а також .. 
Примітка: Якщо ви хочете додати вагу до ручки надрізу 5/16 болта працює дуже добре. 
Сухий потрібним Просто помістіть деталі бритви, щоб уникнути надто довгого відрізаного шматка.
Далі вам доведеться подати кінець кінця так, щоб він вписувався в ручку, не примушуючи розкритися, що скоро буде стиснути . Зауважимо, що рукоятка тріснула в першу чергу за рахунок тиску на рукоятку, викликаного "притисненням" кінців, коли нові. Я також інколи використовую невеликий ленто-шліфувальний верстат з Harbour Freight. Ручний напилок безпечніший, якщо це перший раз.
Змішайте близько чверті розміру Loctite marine epoxy
Після змішування, використовуйте ватні паличкі Q-Tip для "масло" всередині ручки з епоксидної смоли, а потім згорнути вирізаний шматок алюмінієвої труби в епоксидній смолі, а також надати йому рівний шар.
Використовуючи затискач Quick-Clamp, затисніть біля кінця з тріщиною з центром в отворі затиску для легкого доступу. Нанесіть достатньо сил, щоб щільно закрити тріщину, але не викликати ручку на "овал". Повільно посуньте алюмінієву трубку в ручку , скручуючи, щоб забезпечити хороше епоксидне покриття. Ви отримаєте деякий sozing з відкриття м'яча-кінця та тріщини, тільки витираєте це для зараз
Тепер нанесіть шар епоксидним покриттям і закрутіть його. Знову витріть надлишок епоксиду. 
Використовуйте затискну пружину з кінця до кінця для стиснення кулькового кінця в ручку. Переконайтеся, що тріщина взагалі не розширилася . 
Очистіть ВСЕ надлишкову епоксидну смолу при використанні спирту за допомогою ватних паличок Q-Tips. Перевіряйте кожну хвилину або близько того на деякий час для додаткового просочування. 

Зверніть увагу, що Loctite marine epoxy має 24-годинний встановлений період, тому немає величезної поспішності для очищення. У вас є до 30 хвилин або близько того, щоб легко чистити спиртом. 

Готова ручка: я буду розміщувати фотографії гірших тріщин, до і після ремонту, далі. 
Я щиро сподіваюся, що це допоможе багатьом користувачам повернути старі бритви в обіг! 
Насолоджуйтеся, і стріляйте![Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Вернуться к началу Перейти вниз
Ruslan
Admin
Ruslan

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Ремонт тріщин ручок Gillette Old Types і т.д.   Ремонт тріщин ручок Gillette Old Types і т.д. EmptyСр 15 Май 2019 - 17:33

Хорошая работа, правда баланс теперь немного сместился в сторону ручки.
arsonist
Завсегдатай
Завсегдатай
arsonist

Дата регистрации : 2018-11-21

СообщениеТема: Re: Ремонт тріщин ручок Gillette Old Types і т.д.   Ремонт тріщин ручок Gillette Old Types і т.д. EmptyЧт 16 Май 2019 - 8:56

Красота,еще надыбать все эти причиндалы и вперед.

Ремонт тріщин ручок Gillette Old Types і т.д.
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: СТАТЬИ и НОВОСТИ :: ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ НА БРИТВЕННЫЕ ТЕМЫ-
Перейти: