Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Поделиться

Одеколон Marmara No.2

Перейти вниз 
АвторСообщение
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

Дата регистрации : 2017-12-10

Одеколон Marmara No.2 Empty
СообщениеТема: Одеколон Marmara No.2   Одеколон Marmara No.2 EmptyСб 27 Апр 2019 - 14:31

Виробник: [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] (Туреччина)
Позиціонування - одеколон після гоління.
Ціна в Україні залежить від фасування. Зустрічається і по 50 мл, і 100, і 25, і 500.
Ціна без скидок за 500 мл коливається в межах ~$10-15.
Цей огляд присвячений флакону 500 мл.

Оформлення флакону і дозатор ідентичні до [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку].

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Вміст спирту 70%. Склад продукту:

Запах. Опис з різних сайтів:

"Інтенсивний чоловічий фужерний аромат з нотами амбри"

"Спортивний аромат віддає справжньою мужністю і класикою"

"В ароматі поєднуються переливи квітів і фруктів, підкреслені нотою амбри, що додасть Вашому образу весняний шарм і свіжість. Наявність у складі амбри затримує парфум від випаровування, дозволяючи навіть одній краплі створювати стійкий аромат, що розкривається протягом декількох годин. Творці витримали маскулінність в основі, позбавивши одеколон від надмірної солодкості, зробивши його стійким і свіжим"

Від себе. Стійкість одеколону, як і годиться, пара годин. Запах не "кричить", досить спокійний. Наявність кумарину дозволяє з формально віднести аромат до фужерних, але з великою натяжкою, оскільки тут немає ні лаванди, ні бергамоту, а дубовий мох лише лежав неподалік, хоча деревні ноти таки місцями проскакують. Амбру чути. Мій ніс каже, що цей запах ближче до ароматичних деревних, прохолодних, навіть акватичних. Любителям лосьйону [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] однозначно цей запах знайомий - вони схожі, але одеколон дещо легший. Я би також його споріднив з такими чоловічими водами, як [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]  і подібними. Додати трохи цитрусових і була би схожість із так нині модними свіжаками типу [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку].
Отже, одеколон пасуватиме в теплу пору року.

Доглядові властивості - як у типового одеколону: освіжує, дезінфікує. Ментолу немає, для багатьох це буде плюсом, для інших - недоліком.

Переваги:
- велика скляна упаковка
- економний дозатор
- приємний прохолодний запах
- добре виконує гігієнічні функції одеколону

Недоліки:
- не є замінником лосьйону за доглядом
- навряд чи підійде власникам чутливої до спирту шкіри

Последний раз редактировалось: Oleksii (Вт 30 Апр 2019 - 21:26), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Сергей Акулов
Завсегдатай
Завсегдатай
Сергей Акулов

Дата регистрации : 2018-07-31

СообщениеТема: Re: Одеколон Marmara No.2   Одеколон Marmara No.2 EmptyСб 27 Апр 2019 - 21:59

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку], дякую за огляд!  Одеколон Marmara No.2 1297117970
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

Дата регистрации : 2017-12-10

СообщениеТема: Re: Одеколон Marmara No.2   Одеколон Marmara No.2 EmptyСб 27 Апр 2019 - 22:44

Сергей Акулов пишет:
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку], дякую за огляд!  Одеколон Marmara No.2 1297117970
Радий, що буде комусь корисно. Надіюся, скоро буде і про No.3  Smile
Сергей Акулов
Завсегдатай
Завсегдатай
Сергей Акулов

Дата регистрации : 2018-07-31

СообщениеТема: Re: Одеколон Marmara No.2   Одеколон Marmara No.2 EmptyВс 28 Апр 2019 - 18:52

Oleksii пишет:
Сергей Акулов пишет:
Радий, що буде комусь корисно. Надіюся, скоро буде і про No.3  Smile

Цікаво, дякую  Very Happy
fill
Завсегдатай
Завсегдатай
fill

Дата регистрации : 2018-02-12

СообщениеТема: Re: Одеколон Marmara No.2   Одеколон Marmara No.2 EmptyВт 2 Июл 2019 - 12:41

Минулими вихідними знову здійснив вояж до КТГ, і цього разу вже вирішив знехтувати гіпотетичною думкою дружини й взяти собі Мармара Барбер №2.
Я його принюхав ще під час першого візиту. І от думка про те, що без цього аромату я вже не зможу нормально жити, не полишала мене протягом наступних двох тижнів :-)

Тож взяв. І я геппі! :-)))

Запах мене вразив з першої ж ноти. Він свіжий, солодкувато-кислуватий, фруктово-ягідний - просто чудовий на теплу пору року.

Щойно я його понюхав, мені згадався давній віршик:

Два Ивана на паях
Шерсть скупали в Дубаях.
А душистый шейх Рашид
С нашей Машею грешит :-)

От саме душистість шейхів я одразу й відчув. :-)
Але при цьому запах не такий сильний і нав’язливий, як буває у арабських парфумів. Жодних приторних шлейфів за собою не залишає і приступів нудоти не викликає, навіть в концентрованому вигляді з пляшки.
Десь в чомусь мені нагадує давній Hugo Boss.

Запах не надто стійкий, за годину-другу його вже не відчуваєш. Власне, як і має бути в одеколоні.
Доглядові властивості теж на рівні одеколону - припікає, але не надто, загоює дрібні коцки. Швидко вбирається шкірою і не залишає масної плівки. Як на мене, то й не сушить аж так занадто. Але, втім, не впевнений, що чимось підживлює шкіру.
Влітку це й не так потрібно, але взимку, очевидно, потребуватиме чогось додаткового - крему чи бальзаму. Втім, запах абсолютно не зимовий, тож і нема чого ним взимку користуватися. Для зими по запаху кращим буде №3 (не маю, понюхав в КТГ).

Взяв собі флакон 250 мл за 198 грн. - більш ніж гуманна ціна, як на мене.
Флакон пластиковий, з розпилювачем - зручно.

Словом, я задоволений. :-)
Давно шукав щось подібне - легке і радісне.
Знайшов :-)
zabor
Завсегдатай
Завсегдатай
zabor

Дата регистрации : 2018-02-14

СообщениеТема: Re: Одеколон Marmara No.2   Одеколон Marmara No.2 EmptyСб 3 Авг 2019 - 22:03

Я вам скажу что мне Деним Блэк и Шанель Эгоист Платинум похожи, но Деним Блэк это скажем так эгоист платинум для бедных. Хотя кто у кого что позаимствовал не знаю.
Так что если есть сходство с мармарой, то это уже мне интересно.
Снимаю шляпу за обзор
P.S. а ещё Denim Black похож на Dior Dune.
Александр Домченко
Завсегдатай
Завсегдатай
Александр Домченко

Дата регистрации : 2018-02-09

СообщениеТема: Re: Одеколон Marmara No.2   Одеколон Marmara No.2 EmptyСр 9 Окт 2019 - 20:23

Скажите, а горловина данной фасовки подойдёт под грушу? Как думаете?
Alter ego
Постоялец
Постоялец
Alter ego

Дата регистрации : 2017-11-05

СообщениеТема: Re: Одеколон Marmara No.2   Одеколон Marmara No.2 EmptyСр 9 Окт 2019 - 20:45

Грушу можна приладнати до флакона 400 мл одеколона №13 (можливо і до №14, флакони схожі) а флакони 500 мл не вийде.

Джерело фото та докладніше в коментарях Немцов Егор [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Александр Домченко
Завсегдатай
Завсегдатай
Александр Домченко

Дата регистрации : 2018-02-09

СообщениеТема: Re: Одеколон Marmara No.2   Одеколон Marmara No.2 EmptyСр 9 Окт 2019 - 21:02

Понял, спасибо. Действительно полезная информация. Значит 400 мл. А то груша простаивает.
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Одеколон Marmara No.2   Одеколон Marmara No.2 Empty

Одеколон Marmara No.2
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: ОКОЛО-БРИТВЕННАЯ КОСМЕТИКА :: Парфюмерия-
Перейти: